Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel rota şiddetle katılmak isterdim ama işte malesef pazar sabahı işe size hayırlı kazasız yolculuklar.

Hayırlısı olsun Alper abi.
    güzel roto sizinle olmak isterdim ama bu haftasonu misafirlerim olacak. belkide o rotayı arabyala giderim.sizi iyi gezmeler.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşları düzenledikleri güzel gezilerden dolayı tebrik ediyorum.Katılmayı dilerdim ancak Bu hafta sonu c.tesi zaten Miraç kandili büyüklerle görüşülür,pazar da bir davete gidicez...Erkek olaydım öyle çadırlı kalmalı gezileri pek kaçırmazdım doğrusu acayip içim gidiyor belki bir gün birine katılırım yinede izin çıkarmı bilmem ama
    memo06 ve erde bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı memo06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar bu cumartesi yani 16 haziran akşam 21 hareket saati olmak kaydı ile. bursa. k.paşa. balıkesir. ivrindi havran.burhaniye.gömeç. ayvalık.
    ve gezimizin ilk etabı geceyi geçirecegimiz. ( sarmısaklı plajında ). son bulacak bir tur düzenledik. düşüncemiz 17 pazr sabahı sarmısaklıda bir kaç saat deniz sefası sürüp. motorlarla yeşilin tadını almak istiyoruz. geriye dönüş aynı güzelgahtır biz biri şüpeli olarak. beş motorluyuz. gece yolculugunun tadını almak isteyen motor sevdalısı arkadaşlar. yani motodaşlarım haydiiii çadırlarınızı. şortlarınızı hazırlayıııınn. sizleri bekliyoruz. çok fazla detay veremicem. bazen hesapsız şeyler daha çok keyf verirmiş. gece yolculugunun tadını biliyorum ama o bölgenin acemisiyim. katılımcılar. MEMO06.YBR.125. ERDEM.YBR.125.SEÇKİN süpheli.KANUNİ125.MUSTAFA.SYM.250İ.EVO. katılım öneri ve düşüncelerinizi bekliyorum..... (yeme içme ortak karar verilecektir)
    bende gelemmi. nooooluuur.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw neden geç çıkılıyor daha erken çıkılmıyor. kaçta orada olmayı planlıyorsunuz. ve gece gece çadır kurmak....

Motosikleti
    honda activa
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır abi neden memnundun? kaça bırakırsın son?

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

İs aramaya basladim su an itibari ile. A2 ehliyetimi de kullanabilecegim.

abı fsm de tuna caddesınde benım yan komşum komagene çığ kofte motokurye arıyor acıl bılgın olsun duşunursen ara benı 5548193873

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:36 ----------

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel rota yapmışsın abi lakin bu hafta sonu kamp planlıyorum beni eve bağlayacak bi nane çıkmazsa Birde gece sürüşlerinden korkuyorum ışıklarım çok yetersiz. Bu sorunu çözmeden öyle hızlı akan bir yol üzerinden sürüşe katılamam.Size iyi eğlenceler , kazasız belasız sürüşler dilerim
    abı pazar sabah erken çıkışlı bır rota yaparsan sana katılabılırım.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Cengiz usta telefonu at özelden msj. Büyük ihtimal yatacak benim planlar ama apar topar çıkarsak haber ederim sana olur mu. cumartesi gece kamp olmasada pazar şöyle bi softaboğan yapıp şelale keyfi yapabiliriz ;) Bu hafta dansöz gibiyim kesin bişi diyemiyorum kimseye
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    coşkun katılırsan çok seviniriz seçkin durumunu söyledi sanırım pazar 23 te işte olman gerekiyormuş. dönüş planımız şu an yok ama sanırım işe yetiştiririz seni
    daha erken çıkmak isteriz ama malum işler esnaf arkadaşlar heleki birde berber arkadaşımız var. herşeye ragmen saat 23 yerine 8 de dükan kapayacak. tahmini yolculuk 5 saat gibi. 21 çıkış 02 varış. allahın izniyle... mutlaka bkleriz hadiiiiii zorla biraz şartları

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Alıntı cngzmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı fsm de tuna caddesınde benım yan komşum komagene çığ kofte motokurye arıyor acıl bılgın olsun duşunursen ara benı 5548193873

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:36 ----------

abı pazar sabah erken çıkışlı bır rota yaparsan sana katılabılırım.
    ercan anladığım kadar gece yolculugundan endişe ediyorsun
    problem farlar ise haklısın tek yolculukta far önemli ama ama geceyi delen 6.7 motor farı hepimizi aydınlatır. gerekirse yanında farın olurum amacımız gecenin mahsumiyetini güneşin doğuşunu izlemek. ve zanandan kazanmak için gece düşündük...

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Mehmet abi saolasın şüphem yok farım olacağından . Farlar yanında birde hafta sonun belirsizleşti çok bu belirsizlikle kimsenin plana net dahil olamıyorum şu an. Amma velakin yakın zamanda tekrar kum güneş deniz turu planlayabiliriz. ;)
    memo06 ve erde bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    coşkun katılırsan çok seviniriz seçkin durumunu söyledi sanırım pazar 23 te işte olman gerekiyormuş. dönüş planımız şu an yok ama sanırım işe yetiştiririz seni
    daha erken çıkmak isteriz ama malum işler esnaf arkadaşlar heleki birde berber arkadaşımız var. herşeye ragmen saat 23 yerine 8 de dükan kapayacak. tahmini yolculuk 5 saat gibi. 21 çıkış 02 varış. allahın izniyle... mutlaka bkleriz hadiiiiii zorla biraz şartları

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

ercan anladığım kadar gece yolculugundan endişe ediyorsun
    problem farlar ise haklısın tek yolculukta far önemli ama ama geceyi delen 6.7 motor farı hepimizi aydınlatır. gerekirse yanında farın olurum amacımız gecenin mahsumiyetini güneşin doğuşunu izlemek. ve zanandan kazanmak için gece düşündük...
    Dur abi. Herşey tamamda 700 km toplamda yapacakmışız. Ben şimdi bir hesap yapayım kaç liralık benzin yakarım acaba....
    mehmet_gemli ve erde bunu beğendiler.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Dur abi. Herşey tamamda 700 km toplamda yapacakmışız. Ben şimdi bir hesap yapayım kaç liralık benzin yakarım acaba....
    Coşkun abi benzin 4.26 ya düştü ona göre yap hesabı
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coşkun abi benzin 4.26 ya düştü ona göre yap hesabı
    Ona göre son hesapta yapatığım ayar ve değişiklerden sonra km de 16 krş a düşürmeyi başardım. Yuppiiiii
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    wala coşkun ben 85 tl felan yakarım kilomda 62. birde ben evde tavuk besliyom seni bilmem anladın sen onu: he he he cherry: seçkin katılacagını söyledi yarın akşam shell de görüşürüz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Ona göre son hesapta yapatığım ayar ve değişiklerden sonra km de 16 krş a düşürmeyi başardım. Yuppiiiii
    evet güzel bu durumda totalde yakacagın 112 tl...

Motosikleti
    wala coşkun ben 85 tl felan yakarım kilomda 62. birde ben evde tavuk besliyom seni bilmem anladın sen onu: he he he cherry: seçkin katılacagını söyledi yarın akşam shell de görüşürüz..
    Süleyman abi bizim gruba indirimli traş yaparsa geleyim traş olupta çıkayım. Siz beni hele bi işe yetiştirmeyin.... Dönüşte tekerlerinizi patlatıcam ilk mola yerinde.

Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    evet arkadaşlar bursa ayvalık sarmısaklı gezimizin ve katılımcılarımızın son durumu lisdesi
    tarih 16 haziran.c.tesi hareket saati. 21. tahmini varış saat 02.00.
    dönüş hareket saati. 17 veya 18

mustafa abim.SYM.250.EVOİ +1
    memo06........YBR.125
    coşkun tofaş. FASTWİND 200R
    seçkin........ KANUNİ.125
    süleyman......CBF.150
    erdem...........YBR.125+1
    coşkun..........YBR.125+1

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Süleyman abi bizim gruba indirimli traş yaparsa geleyim traş olupta çıkayım. Siz beni hele bi işe yetiştirmeyin.... Dönüşte tekerlerinizi patlatıcam ilk mola yerinde.
    he he he traş işi olumlu ama süleymanın o saatte işi çok olursa ben traş ederim coşkun biloyosun kunduracının bıçagı fena keser ama gelirken bir kutu yara bantı al gel

Motosikleti
    evet arkadaşlar bursa ayvalık sarmısaklı gezimizin ve katılımcılarımızın son durumu lisdesi
    tarih 16 haziran.c.tesi hareket saati. 21. tahmini varış saat 02.00.
    dönüş hareket saati. 17 veya 18

mustafa abim.SYM.250.EVOİ +1
    memo06........YBR.125
    coşkun tofaş. FASTWİND 200R
    seçkin........ KANUNİ.125
    süleyman......CBF.150
    erdem...........YBR.125+1
    coşkun..........YBR.125+1

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

he he he traş işi olumlu ama süleymanın o saatte işi çok olursa ben traş ederim coşkun biloyosun kunduracının bıçagı fena keser ama gelirken bir kutu yara bantı al gel
    Yok ben almıyayım. Vazgeçtim.

Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi saolasın şüphem yok farım olacağından . Farlar yanında birde hafta sonun belirsizleşti çok bu belirsizlikle kimsenin plana net dahil olamıyorum şu an. Amma velakin yakın zamanda tekrar kum güneş deniz turu planlayabiliriz. ;)
    inşallah ercan bayramdan bir gün sonra filanda muğla marmaris fethiye ölüdeniz. planlıyoruz inşallah.. gerçekleşir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Yok ben almıyayım. Vazgeçtim.
    sanırım bu durumdada lasdiklerimizede sabotaj düzenlemessin. tırstın sanırım

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet bize 125-150 cc bi motor lazım eşinde dostunda olan varsa bi haber verin, cbf olur ybr olur apache olur marka çok farketmez uygun ve sağlam olsun yeter
    mover 125 versek :D

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    MT AİLESİNİN MİRAÇ KANDİLİ MÜBAREK VE KUTLU OLSUN

151rsfa, search16, murat_112 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mover 125 versek :D
    moverstar'sa tamam gerisi hikaye
    Ninja

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    100 cc skutır lazım arkadaşlar varmı bildiğiniz yada önerebileceğiniz bişey uygun olması kaydıyla..
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler