Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal ameliyat, oldu bitti çok şükür.

Geçmiş olsun hadi abi. .

HAbewrleşelim ozaman bulunca Balibey;)
    özcan1980 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nowwarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Crypton 2014 Beyaz
    Çok geçmiş olsun abi.
    özcan1980 bunu beğendi.
    İki teker hastası.

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Geçmiş olsun...
    özcan1980 bunu beğendi.
    B RH +

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bilsem. Ama sym ve motoran nin servisi oldugunu biliyorum

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Hafta sonu bizim koye hidirellez yemegine gidiyoruz ac bir grup olarak. Taammi
    Aaaa misafiri ekmeye Zekoyu ayarlamaya ve izin belgesi çıkartmaya gidiyorum,o köy bizim köyümüüüzdür,azmı sohbet ettik gezilerde gelip geçerkeni,nihayet ayran bulucam o köyde...
    search16, memduhb ve blue_dolunay bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Bajaj dominar
    bugün ankaradan dönerken moto güvene bir uğrayayım dedim. önce bir petrolde durdum eski hali sordum 200 m ilerde sağda dediler. eski halin köşeşinde durdum bir sürü insan bekliyordu. ben durunca hepsi bana bakmaya başladı. -plaka 26 bu arada- moto güven nerede diye sormak için hafif camı açtım bir anda kenarda bekleyen bütün insanlar arabaya üşüştü. kapıları filan açtılar. herşey 20 sn içinde oldu .ne istediklerini de tam idrak edemedim. birisi işçi mi gerek dedi. diğeri kadın istiyor belki dedi. meramımı anlatamadım bile. sadece adres soracaktım. baktım içlerinden at hırsızı tipli biri ön kortuğa oturmaya yeltendi. o anda kafa çark etti bu insanlar çingene midir nedir bir an önce uzaklaşayım dedim ve gaza bastım arabanın etrafında en az 8 kişi varken ve 3 kapıda açıkken gaza bastım ve kendimi zor kurtardım. bendeki de inat ya ille moto güveni bulacam 100 m gittim sağa döndüm ilerde sakallı hacılar vardı bu defa sakallarına güvenerek onlara sordum daha doğrusu sormaya çalıştım çünkü o gerginlikten sesim çıkmıyordu. geldiğin istikamete dön yol üstünde dediler. bu defa kapıları kilitleyerek o tarafa gittim ve moto güveni buldum park ediyorum iki kadın gene yapıştı kapı kollarına açmaya çalışıyorlar. o sırada arabayı dükkanının önüne park ettiğim esnaf levent abiye mi geldin dedi. ben evet deyince kadınlar dağıldı. arabadan indim ve adama arabaya birşey olur mu dedim yok abi ben bakarım dedi. ve sonunda moto güvene girebildim bu ne abi bunlar nedir ya dedim onlar gölge işçiler dedi

moto güven sahibi levent abi ilgili birisi çıktı. dükkanı küşük olduğu için ne aradığınızı bilmiyorsanız biraz zorlanıyorsunuz. fiyatlarda uygun gibi. listemi yapıp tekrar uğrayacağım
    Ahmanamra, n_tuncak ve blue_dolunay bunu beğendiler.
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi geçmiş olsun

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hadi abi. .

HAbewrleşelim ozaman bulunca Balibey;)
    tamamdır abi bende örtülü elektrot kaynağıda var

Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ankaradan dönerken moto güvene bir uğrayayım dedim. önce bir petrolde durdum eski hali sordum 200 m ilerde sağda dediler. eski halin köşeşinde durdum bir sürü insan bekliyordu. ben durunca hepsi bana bakmaya başladı. -plaka 26 bu arada- moto güven nerede diye sormak için hafif camı açtım bir anda kenarda bekleyen bütün insanlar arabaya üşüştü. kapıları filan açtılar. herşey 20 sn içinde oldu .ne istediklerini de tam idrak edemedim. birisi işçi mi gerek dedi. diğeri kadın istiyor belki dedi. meramımı anlatamadım bile. sadece adres soracaktım. baktım içlerinden at hırsızı tipli biri ön kortuğa oturmaya yeltendi. o anda kafa çark etti bu insanlar çingene midir nedir bir an önce uzaklaşayım dedim ve gaza bastım arabanın etrafında en az 8 kişi varken ve 3 kapıda açıkken gaza bastım ve kendimi zor kurtardım. bendeki de inat ya ille moto güveni bulacam 100 m gittim sağa döndüm ilerde sakallı hacılar vardı bu defa sakallarına güvenerek onlara sordum daha doğrusu sormaya çalıştım çünkü o gerginlikten sesim çıkmıyordu. geldiğin istikamete dön yol üstünde dediler. bu defa kapıları kilitleyerek o tarafa gittim ve moto güveni buldum park ediyorum iki kadın gene yapıştı kapı kollarına açmaya çalışıyorlar. o sırada arabayı dükkanının önüne park ettiğim esnaf levent abiye mi geldin dedi. ben evet deyince kadınlar dağıldı. arabadan indim ve adama arabaya birşey olur mu dedim yok abi ben bakarım dedi. ve sonunda moto güvene girebildim bu ne abi bunlar nedir ya dedim onlar gölge işçiler dedi

moto güven sahibi levent abi ilgili birisi çıktı. dükkanı küşük olduğu için ne aradığınızı bilmiyorsanız biraz zorlanıyorsunuz. fiyatlarda uygun gibi. listemi yapıp tekrar uğrayacağım
    onlar macır işçiler günde 15 20 tl kazanabilmek için koca gün bekliyorlar orda
    özcan1980 bunu beğendi.

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aklıma bile gelmezdi bizler alışık olduğumuz için.. amele pazarı gibi birşey orası.. oraya gelmeden sağa gireydin olay çözülmüştü.. neyse çok güldüm ama geçmiş olsun bulduğuna sevindim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

geçmiş olsun.
    özcan1980 bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene"

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaaa misafiri ekmeye Zekoyu ayarlamaya ve izin belgesi çıkartmaya gidiyorum,o köy bizim köyümüüüzdür,azmı sohbet ettik gezilerde gelip geçerkeni,nihayet ayran bulucam o köyde...
    Ama gidilecek köy orası değil. Bahsettiğim köy Susurluk tarafında ve 105 km civarı. İzmir yolundan düz ve sağlam asfalt yolda gidicez.
    memduhb, n_tuncak ve blue_dolunay bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özcan, geçmiş olsun...
    özcan1980 bunu beğendi.
    Sabih TÜZEM
    Lifan Emisol 150

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Arkadaşlar bursada sava marka lastik satan bildiğiniz bir yer var mı?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bursada sava marka lastik satan bildiğiniz bir yer var mı?
    abi burada marmara bölge temsilcileri var bursada hiç rastlamadım

http://www.savaturkiye.com/iletisim.html

srkn_mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Abilerim,arkadaşlarım adım serkan yaşım 22 geçen hafta 2.el bi ybr 125 aldım arka fren balatalarını değiştirmem lazım bursada ustalığına işçiliğine güvendiğiniz tavsiye edebileceğiniz bi tamirci varmıdır ?
    Doğduğunda kulağına okunan ezan,öldüğünde kılınan namazın içindir...

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı srkn_mehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim,arkadaşlarım adım serkan yaşım 22 geçen hafta 2.el bi ybr 125 aldım arka fren balatalarını değiştirmem lazım bursada ustalığına işçiliğine güvendiğiniz tavsiye edebileceğiniz bi tamirci varmıdır ?
    kardeşim hoşgeldin, öncelikle motorunu kazasız iyi günlerde kullanmanı dilerim. tanıdığımız. iki arkadaşımız. motor tamir dükkanı açtılar.
    bir srvise girersen. malum biraz tuzlu olabilir. ama bu telini vereceğim kardeşimizle bir görüş. uygun bir işçilikle halledersin.
    ismi erdem.tel:05316485596. kendisindede. ybr 125 var zaten. telini kuduracı mehmet abiden aldım dersin yardımcı olur. dükkan. eski fakülte hastanesini. 100.mt geçinçe.
    n_tuncak ve blue_dolunay bunu beğendiler.
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

srkn_mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Alıntı memo06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hoşgeldin, öncelikle motorunu kazasız iyi günlerde kullanmanı dilerim. tanıdığımız. iki arkadaşımız. motor tamir dükkanı açtılar.
    bir srvise girersen. malum biraz tuzlu olabilir. ama bu telini vereceğim kardeşimizle bir görüş. uygun bir işçilikle halledersin.
    ismi erdem.tel:05316485596. kendisindede. ybr 125 var zaten. telini kuduracı mehmet abiden aldım dersin yardımcı olur. dükkan. eski fakülte hastanesini. 100.mt geçinçe.
    Bana çok yakınmış meskende oturuyorum bende yarın hava iyi olursa giderim
    Doğduğunda kulağına okunan ezan,öldüğünde kılınan namazın içindir...

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motoruma alarm taktırmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz yer varmı?
    Merhaba , bende alarmlı disk kilidi aldım xena rx1 marka istanbul da villalevent ten kargoyla gönderdiler tavsiye ederim, forumda konusuda var oldukça kaliteli, bursa da bulamadım .
    memduhb, Ahmanamra ve blue_dolunay bunu beğendiler.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , bende alarmlı disk kilidi aldım xena rx1 marka istanbul da villalevent ten kargoyla gönderdiler tavsiye ederim, forumda konusuda var oldukça kaliteli, bursa da bulamadım .
    dostum onu bende düşündüm ama söküp takması bi süre sonra zor gelicek oyuzden alarm daha kolay olur, hem alarmı açmayı unutsam bıle bellı bı sure sonra alarm kendiliğinden devreye giriyo.
    blue_dolunay bunu beğendi.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    HIDIRELLEZ YEMEĞİNE DAVETLİYİZ21/04/2013 Pazar günü M.K.Paşa Çeltikçi köyü hıdırellez yemeğine gidiyoruz. Köyde etli pilav ayranlarımızı götürdükten sonra suuçtu şelelesine yol alıcaz. Bir sonraki rotamız KemalPaşa'da kaymaklı tatlılarımızı yemek. Dönüş rotamız önceki gezilerimizde kullandığımız ve keyifle geçtiğimiz eski KemalPaşa yolu. Detaylar topalnma yeri olan Koçtaş önünde konuşulup karar verilecek. Toplam tahmini km 220. Gezi listemiz.
    1- Search 16
    2- memo 06
    3- SYM mustafa
    4- Erdem
    5- Seçkin
    6-YBR coşkun
    7-Süleyman
    8- RKS Ahmet
    9- Memduh ve Şöferi
    10
    memduhb, n_tuncak ve blue_dolunay bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi burada marmara bölge temsilcileri var bursada hiç rastlamadım

http://www.savaturkiye.com/iletisim.html
    Kardeşim orayla görüştüm fiyat aldım kargoyla yollayacaklar ama ben almadan bi bakam dedim lastiğe ondan bursada aranıyodum ama bakalım. Eyvallah. Bu arada disk klidine belli bir süre sonra alışıyorsun hiç bi zahmeti kalmıyor emin ol. Hatta öyle bişi ki sadece disk için değil kasklarıda kitleyebiliyorsun gidona süper oluyor :D
    M.balibey bunu beğendi.

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    Elektriksel problemleri kendim hallettim hep, hangi usta iyidir o konuda bilmiyorum. sorunu biraz açarsan ve arkadaşının eli anahtar tutuyorsa yardımcı olmak isterim Fatih im.
    selam özcan sorun şu özellikle motor soğukken ilk çalışmada sorun yok normal çalışıyor daha sonra ilerlemeye başlayınca yada rolantide çalışırken stop ediyor sonra marş yaptığında çalışmıyor. problemin aynısı daha önce benim başıma geldi sorun cdı bobinindendi bende akü buji vs değiştirmiştim yinede hallolmamış en son cdı bobini değişince düzelmişti durum bu yani

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama gidilecek köy orası değil. Bahsettiğim köy Susurluk tarafında ve 105 km civarı. İzmir yolundan düz ve sağlam asfalt yolda gidicez.
    Aaa ben de sizin Söğütlan köyü sandım,Zeko yine yoğun çalışıyor misafirimi ekip ayar yapmaya çalışacaktım ancak bu haftayı fazla zorlamıyım o halde,bu gezide bedenen olmasada ruhen ve kafa olarak yanınızda olcam arkadaşlar benim içinde gezin,tozun,gülün,eğlenin,biz fotolarla teselli bulmasınında biliriz icabında...
    blue_dolunay bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler