Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonyeniceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 alacak ama parası yok Çine devam
    Bursadaki motosiklet kullanıcıları ehliyeti olmayanlar çok ama çok dikkat etsinler ben yedim cezayı polisler gözümüzün yaşına bakmıyorlar ne kadar dillendirsemde laf atmaya çalışsamda A2 ehliyet için kursa yazıldığımı belgelesemde talebe olduğum için o parayı ödeyemeceği anlatsam da kestiler cezayı hemen de motoru bağladılar, cezayı yatırmaya gittiğim de benim gibi bir sürü genç ile karşılaştım en iyisi bu adamlara bu kozu vermemek için ehliyetlerimizi bir an önce alalım. ben 7 temmuz mu 8 temmuz da mı sınava gireceğim 29 sunda direksiyon var ehliyet ne zaman elimde olur bir bilgisi olan varsa sevinirim alalım da şu ehliyeti rahat rahat gezelim motoru artık garajtan çıkarmaya korkuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    son yeniçeri kardeşim geçmiş olsun.
    ne kadar ceza yedin ve nerede oldu bu olay?
    ehliyet olayına gelince ben kursa yazıldım 16 haziranda başlıyor.
    1 temmuz yazılı sınav dediler
    15 gün sonra direksiyon dediler

Yahu, bir gün ortalıkta yoktuk, Cem ağbimiz kasıp kavurmuş ortalığı. Hele hele Dr İlkay (freeman) a söylediği nezaket dolu cümleler beni mahvetti
    Bir rektal tuşe için insan bu kadar mı yağlanır
    f-Ender, hoşgeldin aramıza dostum, genç ve güzel Cem ağbin ile tanışman iyi de, bizde tanıyalım seni

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    abi inşallah geldiğimde cem abiyle beraber tüm bursa mt ile bi şekilde tanışacağım zaten komşu çıktık cem abiyle haberimiz yokmuş.şu an için okuldayım valla bursayı felaket özledim bende gelmeye bakıyorum bir an önce hepinize kazasız belasız sürüşler

Cem dede

Alıntı f-ender adlı üyeden alıntı
    abi inşallah geldiğimde cem abiyle beraber tüm bursa mt ile bi şekilde tanışacağım zaten komşu çıktık cem abiyle haberimiz yokmuş.şu an için okuldayım valla bursayı felaket özledim bende gelmeye bakıyorum bir an önce hepinize kazasız belasız sürüşler
    Bizde memnun olduk, Cem gibi muhterem bir zat-ın arkadaşı olman bizi de çok mutlu etti...

Carcharot kardeş; biraz da seni tanıyalım, kimsin nesin? Anlat bakalım

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    arkdaslar mollaarap namazgah cıvarında oturan varmı?

Motosikleti
    ben 3 sene önce taşındım mollaraptan ama çocukluğum mollarap namazgah ve yeşilde geçti şimdide kışları denizlide okul yazları da bursa yaşamaya devam bursadayken hergün oralardayım özellikle heykel arkası

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125

motorsiklet kullanmayı öğrenirken...

Arkadaşlar merhaba,
    Ben Bursa'da yeni yeni motorsiklet kullanmayı öğreniyorum ve şu an hem henüz ehliyetim olmadığı için hem de yeterli deneyimim olmadığından temkinli olmak adına henüz trafiğe çıkmadım. Kullandığım motor YBR 125, ve diğer ekipmanları tamamlamaya çalışıyorum. Genellikle yaşadığım semt (beşevler) civarında gezinmekteyim. Bursa'da motorla ilgilenen tanıdığım kimse yok, açıkçası olmasına da gerek yok diye düşünürken dün gece yaşadığım ufak kaza beni biraz düşündürdü Ben bu işi başlamadan bitirmek istemiyorum, fakat bu gidişle tek başıma trafiğe çıkma cesaretini göstermem zor olacak. Bu nedenle bu konuda bilgisi olan ve yardım edebilecek kişilerden destek almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla Bursa'da eğitim veren herhangi bir yer yok. Fakat ne bileyim belki bir arkadaş bana bir gününü ayırıp özel ders şeklinde vs. yardımcı olabilir. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
    İyi günler
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    selam freeman ben fakülteden Emre
    bende motor olayına girmek üzereyim forumu gezerken bi baktım bizim İlkay
    bi selam göndereyim dedim
    motorun hayırlı olsun
    darısı en kısa sürede benim başıma

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    arkadaslar herkese merhaba..yazin bursada olacagim..gorusuruz insallah..herkese kazasiz belalsiz yolculuklar..
    gecen hafta motorla bursadaydim zaten..

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    emre??? hangisi ?
    hoşgeldin.
    inşallah alcaz bitane bakalım bu hafta.
    darısı senin başına.

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı freeman adlı üyeden alıntı
    abi çift parmak eldivensiz
    abi benim no 0533 631 31 13
    seninkini bilmiyom çünkü kartında cep tlf no su yazmıyo
    doktorum, klasik ptsi sendromu yaşadığım için bugün seni arayamadım.
    benim telefonum da 0532 291 47 96
    gel şu pazarlığı burada bitirelim. aldığım fiyatı (3.000 YTL'yi) ver bana, fazladan aldığım çantalar, zincir temizleme ve yağlama seti, ful depo benzin ve 3 adet yedek far ampulü de senin olsun!
    ruhsat benim üzerime. borcu yokturu da hazır. hemen devredeyim sana.

Alıntı metin67 adlı üyeden alıntı
    Yahu, bir gün ortalıkta yoktuk, Cem ağbimiz kasıp kavurmuş ortalığı. Hele hele Dr İlkay (freeman) a söylediği nezaket dolu cümleler beni mahvetti
    Bir rektal tuşe için insan bu kadar mı yağlanır
    Cem yolda durduğunda ben Raptor'da mangal yapacak, onun için duman dumana gidiyor sandım ama yanılmışım
    Ağbi, şaka bir yana geçmiş olsun. Ne zaman istersen benim motoru alabilirsin.
    Freeman İlkay'a gelince; öncelikle Erhan'la konuşup nickini değiştirelim hocam. Ne freeman'ı, aslında hepimizin nickinin Married olması lazım
    Arkadaşlar, yaptığımız yat gezisine bayıldım, arkasından yenen balıklar da harikaydı. Sağolasın Cem Dede
    Günün en güzel lafını ise Ergün bey (nam-ı diğer Papaz Ergün, Cem dede öyle diyor) söyledi... Bu gün gördüğüm en güzel kadın sensin!!! Amman yanlış anlaşılmasın bu lafı Cem Dedeye değil, Cem'in küçük kızı Şeyma (yaş:10)ya söyledi. Ama yanlarından hoş bir hatun geçerken dedi.
    Allah tekrarını nasip eder İnşallah

f-Ender, hoşgeldin aramıza dostum, genç ve güzel Cem ağbin ile tanışman iyi de, bizde tanıyalım seni
    metin dede, farkında mısın, hafiften sevimli, renkli ve eğlenceli bir grubumuz oluşmaya başladı.
    iyiki tanımışım seni ve diğer kardeşlerimi. (bu kadar duygusallık bana yakışmadı ya! avukat olduğumu unuttum bir an.)

Alıntı f-ender adlı üyeden alıntı
    ender kardeş, sağolsun metin deden anında ayarladı M beden tişörtünü. ctsi alırız metin dedenden. (sakın hürmette kusur etme. yüksek sesle konuş kulakları ağır işitiyor. gözü de pek seçmiyor. sonra adını sık sık tekrarla, unutuyor.)

Alıntı tattwamasi adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben Bursa'da yeni yeni motorsiklet kullanmayı öğreniyorum ve şu an hem henüz ehliyetim olmadığı için hem de yeterli deneyimim olmadığından temkinli olmak adına henüz trafiğe çıkmadım. Kullandığım motor YBR 125, ve diğer ekipmanları tamamlamaya çalışıyorum. Genellikle yaşadığım semt (beşevler) civarında gezinmekteyim. Bursa'da motorla ilgilenen tanıdığım kimse yok, açıkçası olmasına da gerek yok diye düşünürken dün gece yaşadığım ufak kaza beni biraz düşündürdü Ben bu işi başlamadan bitirmek istemiyorum, fakat bu gidişle tek başıma trafiğe çıkma cesaretini göstermem zor olacak. Bu nedenle bu konuda bilgisi olan ve yardım edebilecek kişilerden destek almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla Bursa'da eğitim veren herhangi bir yer yok. Fakat ne bileyim belki bir arkadaş bana bir gününü ayırıp özel ders şeklinde vs. yardımcı olabilir. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
    İyi günler
    tatwasi, sanırım sitedeki diğer dedeler de katılır, bence gruplara motorsuz da olsa katılıp bilgilerinden yararlansan, hatta beraber sürmeye, birlikte trafiğe çıkmaya başlasan çok daha kolay olur sanırım. grup halinde olunca hem kollanırsın, hem de cesaretin artar derim. bekleriz...
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    f-ender aynen benım takıldıgım gıbı heykel arkası adlıye bende aynı takılıyom

Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    Metin biraderim ne kadar düşünceli gösterdin gene. Ceme ve bana getirdiğin Motosiklet.net t-shirtleri için teşekkürler. Hiç çıkartmayacağız

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    tatwasi, sanırım sitedeki diğer dedeler de katılır, bence gruplara motorsuz da olsa katılıp bilgilerinden yararlansan, hatta beraber sürmeye, birlikte trafiğe çıkmaya başlasan çok daha kolay olur sanırım. grup halinde olunca hem kollanırsın, hem de cesaretin artar derim. bekleriz...
    saol seflek, peki grubunuzda cinsiyet ayrımı var mı
    Bir de uygun fiyatlı mont arıyorum, küçüğünden, bu konuda yardımcı olabilir misin?
    Teşekkür...
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

tattwamasi : Öncelikle hoşgeldin, bizde cinsiyet ayrımı filan yok. Bir tek Cem (seflek) zaman zaman farklı kılıklara bürünebiliyor ona izin var mont işini hallederiz, bütçe kaç YTL? Onu söyle.

Levent kardeşim, t-shirtünü gülegüle kullan, hafta içi bir akşam buluşalım yahu, özlettin kendini.

İlkay; galiba aramıza bir dr daha katıldı (fuser), pabucun dama atılmadan Cem'in tuşesini atıver derim ben

Fuser ; Birde seni tanısak kardeş, kimsin, ne iş yaparsın. Sakın dr. olduğunu söyleme, Cem'in rektal tuşe müptelalığı var, hemen ister

Ender kardeş : sende şimdiden t-shirtünü güle güle kullan, Cem dedenin hatrı büyük, adam bul dedimi, o bulunacak hayatta kırmam, yaşlılara saygı şart, biz öyle gördük büyüklerimizden Zaten bedava geliyorlar (şimdilik)

Cem; hakikaten iyi bir grup olacak gibi Bursa'da, şimdi bu yazıyı Levent okursa yanlış anlar. Grup derken arkadaş grubu haaaa. Tamam mı Levent'çiğim.Bu arada cem, motorunu İlkay'a verdiysen benimki otoparkta öyle boş boş yatıyor ağbi. Ne zaman istersen alabilirsin. Ben hafta içi pek kullanmıyorum malum. Sende kalsın.

Motosikleti
    Abi eyvallah ne dieyim çok mutlu oldum valla şurada 2 3 günüm kaldı ya ne özledim ama bursayı gelince yemin ediyorum toprağı öpecem ya o derece
    tişört içinde ekstra teşekkürler

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    Herkese selam. Geçen sefer kendimi tanıtmayı unutmuşum
    Ben Dr. Emre Çalı
    Bu aralar bende dört tekerden iki tekere geçmeyi planlıyorum
    Birkaç model arası gidip geliyorum

Motosikleti
    dr bey öncelikle hoşgeldiniz şimdi biraz kendi fikirlerimi yazmak istiyorum keewey sl 150 yi pek tavsiye etmem kendi adıma çünkü 90 kmden sonra felaket titreşim var motorda VE 110 un üstüne çıkmıyor mondiali pek tanımıyorum fakat onunda problem çıkartma olayı yüksekmiş sanırım.eğer çin malı alacaksanız tek tavsiye regal olur kullananlar gerçekten memnun...

Alıntı fuser adlı üyeden alıntı
    Herkese selam. Geçen sefer kendimi tanıtmayı unutmuşum
    Ben Dr. Emre Çalı
    Bu aralar bende dört tekerden iki tekere geçmeyi planlıyorum
    Birkaç model arası gidip geliyorum
    Hazır bahsetmişken sorayım mondial 250 mct yada Keeway LS 150
    Hangisi daha iyi olur?
    Hoşgeldin,
    Mondial'den servis olarak kimse memnun değil, Keeway ise güç olarak yetersiz kalır. Eğer yeni kullanıcıysan ve cruser (yada chopper) istersen Raptor yada Jinlun'u tavsiye ederim ama 250'lik modellerini . Ama bence en iyisi tanıdıklarının motorlarını deneyerek bir karar vermen.

Bu arada ender kardeş; bu çin motorlarında 110 büyük sürat ve motor ömrünü çok kısaltıyor. Vibrasyon ise tamamında var. Her zaman dediğim bir laf var: Yarışlara katılmıyoruz. Al bir tane bak keyfine. Motor araba gibi değil, yani çok çok km yapmak pek olmuyor.

Bursa'lılar, yarın akşam Dağyolu , Dere ağzı tesislerine çay-kahve-nargileye ne dersiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler