Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SlowDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ercan IRC ve Pirelli arasında 10 tl var ki pirelli amladığıma değmez ama sırf IRC iyidir dedikleri için çok merak ediyorum aradaki 10 TL. fiyat farkı umrumda değil.Birileri birşeyi ısrarla tavsiye ediyor ve karşısında dünya markaları var ise tavsiye edilene şans vermek lazım diye düşünüyorum.
    bende irc marka ön arka takım var kış lastiği olmayanlardan hiçbir sıkıntı yaşamadım alırken acaba diyede düşünmüştüm ama beklediğimden iyi çıktı otobanda deli gibi yatıyorum daha hiç kayma yaşamadım
    SlowDriver bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar iyi akşamlar biz 2 kişi güzel bir hava yakalayınca biyerlere gidicez şöyle yemekleri güzel uygun olan nereleri var bursa merkez dışında az gezinmekte lazım :D
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    İrcyi bende duydum abi baya baya anlatıyorlar ama dişli lastiğimi irc yönünd ekullanıp genel kullanım için prelli mt scorpiondan vazgeçmeyeceğim sanırım. Michellenı kıyasla en üst çıta prelli demek istedim bu arada ;)
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

SlowDriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151RS(Rahmetli) Mondial 125 Drift (Yeni)
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi akşamlar biz 2 kişi güzel bir hava yakalayınca biyerlere gidicez şöyle yemekleri güzel uygun olan nereleri var bursa merkez dışında az gezinmekte lazım :D
    http://keyfimizvebiz.wordpress.com/2...oyum-pidecisi/ Arkadaşım buraya sık sık gidiyor çokta güzel bir yer ve fiyatları da makul diyor. Şahsen gitmedim ama tavsiye ederim

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrcyi bende duydum abi baya baya anlatıyorlar ama dişli lastiğimi irc yönünd ekullanıp genel kullanım için prelli mt scorpiondan vazgeçmeyeceğim sanırım. Michellenı kıyasla en üst çıta prelli demek istedim bu arada ;)
    pirelli motosiklette iy bende pirelli sport demon alacaktım ama bulamadım trde araziyle asvalt lastiği farklı mı oluyor abi

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli motosiklette iy bende pirelli sport demon alacaktım ama bulamadım trde araziyle asvalt lastiği farklı mı oluyor abi
    Şimdi şöyle bizim motorlar için enduro lastik sınıfı var ama ne asfaltta ne arazide tam performans alamıyorsun. Arazi için dişli lastik şart motordan tam verim alabilmek için. Mesela bendekiler MT21 SCORPİON hem arazi hem asfalt arası . Kesmiyor yani arazide kalıyorsun bazen kaymaktan :D Onun için ucuz yollu bir irc dişli lastik alıp yanında birde mt 21 alıcam tekrar. Bulunsun Çıkanlarada çivi çaktırıp kışın karda kullanıcam :D Tabi bunlar zaman alacak ehehe
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Günaydın gençler Nasılsınız?
    Kask, Mont, Pantolon veya Dizlik Bir de eldiven var ise Motosiklet keyfi bitmez. Eğer Yok ise o çile çekilmez....

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    gunaydın arkadaslar.lastık mevzuu var ve bende degıstırmek ıstıyorum.halı hazırda 11bın usur km yaptım lastklerle fakat arka lastık patlayıpta yama yapılınca kendımıden kaynaklı (pımpırıklıyım bıraz)olmak uzere degıstırme dusuncesındeyım hatta kararını verdım.alacagım da pirelli dura tractıon.suan kullandıklarım ırc wınter marka model.ırc den memnunum bı oncekı motorumun kınlerıde ırc ıle degıstırmıstım.memnun kalma konusunda sıkıntı yok kaldıkı nerelere gıttık geldık.sıfır sıkıntı.fakat bu pirelli dura yı tavsıye eden abılerımız var ve ıkna da oldum ben acıkca.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ve kendini genç hissedenler.(nedense üzerime mi alındım neyin oldum yaw)
    search16 bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Günaydın abi

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeş,bu arada Allah babanenin mekanını cennet eylesin...Kayariki duyduğuma göre Kawa 900 ü satıyormuşsun.Neden,niçin ve yerine ne düşünüyorsun...[/I][/B]
    Zeko kardeşim başın saolsun, Allah mekanını cennet eylesin. Hayat fani önemli olan öte tarafa hazır olabilmekte, üzme kendini hepimizin sonu aynı.

Evet hocam karar aldım 900 ü satıyorum sitedende ilgilenen arkadaşlar olursa benimle irtibata geçsinler. Satınca yerine belki enduro alabilirim, daha marka model fiyat tam yerleşmedi aklımda ama gene de düşüncem bu yönde.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gunaydın arkadaslar.lastık mevzuu var ve bende degıstırmek ıstıyorum.halı hazırda 11bın usur km yaptım lastklerle fakat arka lastık patlayıpta yama yapılınca kendımıden kaynaklı (pımpırıklıyım bıraz)olmak uzere degıstırme dusuncesındeyım hatta kararını verdım.alacagım da pirelli dura tractıon.suan kullandıklarım ırc wınter marka model.ırc den memnunum bı oncekı motorumun kınlerıde ırc ıle degıstırmıstım.memnun kalma konusunda sıkıntı yok kaldıkı nerelere gıttık geldık.sıfır sıkıntı.fakat bu pirelli dura yı tavsıye eden abılerımız var ve ıkna da oldum ben acıkca.
    IRC Winter iyi diyorsun yani değil mi abi? Islak zemin de yağmurda falan kayma yapıyor mu? Eğer iyi diyorsan bende ondan alacağım.
    Kask, Mont, Pantolon veya Dizlik Bir de eldiven var ise Motosiklet keyfi bitmez. Eğer Yok ise o çile çekilmez....

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Arkadaşlar; Satılık Kanuni Windy 125 s model motosiklet var. Temiz, seri, sağlam. Satan arkadaş aramızda gezilere katılan Seçkin arkadaşımızın. Takas olabilir üst modeller ile.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...11405756/detay

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

Zeko bu arada başın sağolsun, Allah mekanını cennet eylesin.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    herkeze meraba aranıza yenı katıldım 3000 lıraya kadar bı motorsıklet arıyorum tercıhım cbf ybr tvs yada düzgün bı mondıal mcx olabılır.
    saygılarımla.

Motosikleti
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm aranıza yenı katıldım 3000 lıraya kadar bı motorsıklet arıyorum tercıhım cbf ybr tvs yada düzgün bı mondıal mcx olabılır.
    Hoşgeldin arkadaşım. 3000 tl ye alacağın japon markalar pek güvenilir olmayabilir ama 0 km istersen ben yeni Mondial Drift aldım çok memnunum tavsiye ederim. Yine de senin tercihin. 3000 tl ye 2010-2011 ybr bulabilirsin belki diyecektim ama şimdi baktım 2500-3000 tl arası Bursa'da 5 tane motosiklet var onlar da en yükseği 2009

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı SlowDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin arkadaşım. 3000 tl ye alacağın japon markalar pek güvenilir olmayabilir ama 0 km istersen ben yeni Mondial Drift aldım çok memnunum tavsiye ederim. Yine de senin tercihin. 300 tl ye 2010-2011 ybe bulabilirsin belki.
    mondıal da guzel 2 hafta oncesıne kadar bıtane vardı 2000 tl ye mcxrodracer ama kacırdım sıfır almak ıstemıyorum satarken cok zarar edıcem oyuzden cbf yada ybr yı tercıh ettım ama uygun fıyatlı bı mondıalıde alırım.

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99113477/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97229350/detay

Bu ikisine bir bak bence. Gerçi 0 km plaka dahil 3100 e falan geliyor

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbf-150-acill-108887474/detay

guzel makınalar ben bunu gozume kestırdım ama bakalım ne olcak ayın 5inde paramı cebıme koyayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

apaci ler nasıl makına bılgın varmı ?

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hoş geldin arkadaşım umarım aradığın motoru bulursun içine sine sine binersin.

Zeko Başın saolsun . Allah kalanlara sabır versin.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    [QUOTE=Ahmanamra;2921416]Hoş geldin arkadaşım umarım aradığın motoru bulursun içine sine sine binersin.

sağol arkadaşım apacı ler hakkında bılgın varmı tavsıye edermısın hocam cbf ye param yetmezse apacı alayım dıyorum sence dogru secımmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 49 kullanıcı var. (0 üye ve 49 misafir)

Bu Konudaki Etiketler