Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Doğru abi çoık zor olur ama aşk var içimizde...
    Para olsa ve pazartesi tatil olsa o motorla muğlaya gitmeyi düşünüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda activa
    hamza bırde bılecık tarafından çıka rotayı bakalım

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Sıcak samimi ve keyifli bir geceydi,Davut Emreler'in dükkana uğrama işi aniden gelişti,gelemeyenlerden özür,hediyeleri için Davut Emre yede teşekkür.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    n_tuncak bunu beğendi.
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Bugun kimse toplanmiyor mu abiler :| pazar gezilerini ozledim gelemeyip fotograflariniza bakip ic gecirmeyi...

Motosikleti
    Honda Cbf
    Beyler Yeni Kayıt Oldum Ne kadar Zamanda Bi ToplanıYoruz.. Hiç B Bilgim Yok Yada Nereden Bakıyoruz Bu Tür Bilgilere..
    özcan1980, Madv, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Öğlen saatlerinde Haktan,Umut,Ümit ve ben Gürsu motokros pistinin yolunu tuttuk

Herzamanki gibi mangalımız yine yandı

Karnımızı doyurunca bitlerimiz kanlandı yine

Hafif bi enduro yapıp manzaranın tadını çıkarttık

Oradan ayrılıp çay ve sohbet faslına geçtik Hamza'mız da ziyarete gelmiş, hoşgelmiş.

Oradan da Hünkar köşkü'ne çıkıp manzaranın tadını bir de yukarıdan çıkartıp sıcacık evlerimizin yolunu tuttuk. Tabii hala kurtlu olanlar ve FSM ye gidenleri de uğurlayarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Alıntı Axredorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Yeni Kayıt Oldum Ne kadar Zamanda Bi ToplanıYoruz.. Hiç B Bilgim Yok Yada Nereden Bakıyoruz Bu Tür Bilgilere..

Hoşgeldin Tolga. Buradan ( http://www.motosiklet.net/forum/tanisma/ ) yeni konu açıp kendini tanıtarak başlarsan daha faydalı olur.
    kirlisakal16, sedici, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    hocam bayan kroscu getirdik sana yetmezmi affettirmeye kendimizi :D hatta çukulata bile getirdim daha napayım
    n_tuncak bunu beğendi.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Axredorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin dostum forumu takip et burada yorumlardan öğrenebilirsin. YKM de toplanılıyor akşam üstleri genelde kahve sohbetleri meşhurdur 7 den sonra. Gezi olur zaten burada mutlaka görürsün.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    mehmet abi gemlik çok güzelmiş ya bi ara geniş geniş gezelim sohbete bi bardak çaya doyum olmadi.
    Özlemişim abi güzel sohbetinizi bi bardak çayi paylaşmayi. Haktan ve ümit geldiniz eşlik ettiniz çok mutlu oldum helal edin hakkinizi. Ercan abi ahmet falanda yoktu ya onlarida özledim ama yine göremedim.
    Yeni arkadaşimiz hoş gelmişsin yaşin işin motor ve tecrüben fotografini burdan paylaşirsan senle tanişmiş oluruz tahminen 3 hatfa içinde tartişir sonra dost oluruz haberin olsun
    Haktan bursa manzarasini izlerken ikran ettigin o cipsin tadi damagimda kaldi ya.
    Hee bu arada cengiz abinin misafiri benim yorgun olmamdan dolayi sapancayi erteledik. İznik gölü cevresi gemlik turu yaptik çok güzel yerler gördük. Ülkemi şehrimi çayimi iki tekerimi ve bunlari paylaştigim siz arkadaşlarimi seviyorum...
    Ahmanamra, özcan1980 ve kirlisakal16 bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Vay va vay millet geziyor ya Şimdi alınıp haber etmediniz gürsuya giderken dicem ama bizim aramızda öle organize olmaya gerek kalmıyor doğaçlama ile harikalar yaratıyorsunuz Keşke bende bu güzel havayı 2 teker üzerinde geçirebilseydim ve sizlere katılabilseydim ama nafile :( Tekerlerinize sağlık arkadaşlar.

Hamzacım özledim valla bende seni sık dişini ocak 14 ten sonra uludağ yapacaz umarım müsait olursun atla gel dediğimizde ;)

Yeni gelen arkadaşada hoşgeldin der akşamları zafer plaza YKM önünde bekleriz

Zaten şimdi kurtluyum gece bia ra ansızın motora atlayıp çıkabilirim sokakalra haberiniz olsun
    özcan1980 ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay va vay millet geziyor ya Şimdi alınıp haber etmediniz gürsuya giderken dicem ama bizim aramızda öle organize olmaya gerek kalmıyor doğaçlama ile harikalar yaratıyorsunuz
    Arasaydın keşke bi ama iyi ki gelmemişsin, yoksa sen de bu arkadaşlara özenip bi taraflarını incitebilirdin

(Fotoğraflar E.Dönmez'den alınmıştır.)
    kirlisakal16, sedici, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    havada durmuş şahitleri var...
    Ninja

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Kesinlikle abi gaza gelirdim ben orda Sonra motor bloğunu sen, arka tekeri haktan gidonla ön tekeri umut falan taşırdınız tamirciye doğru benide oracıkta gömerdiniz töbe töbe
    DALGIC_800 bunu beğendi.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    cuma günü bursaya gıderken km yı sıfırlamıstım evın onunde.hedefte cengızın dukkan vardı.zıra kucuk mınımınnacık tatsızlık olmustu olayı tatlıya baglama adına halıs muhlıs kendı tarlamda yetıstırdıgım bal kabaklarından 1 adette cengızıme bırakayım ıstedım.köyden evın onunden cengızın tükkan 83 km ıdı.aksamınada kurter kafede sıcacık bı aıleler bulusuyor tadında cay ıcmesı faslı annelerımızın yengelerımızın ve mınıklerın katılımıyla guzel hossohbet bı ortam oldu.gecenın fınalınde haktan ve saz arkadaslarının katılımı gecenın rengıydı bence.(haktan sıparıs verırken çilekli soda soyledı....ben sineklı soda anladım.acaba aralarında onceden kalma bı esprımı derken sodanın çilekli oldugu aklıma dank dong ettı.gercı mazur gorulsun kı arkadaslar ben taaaa askere gıdınce ogrendım bursanın degılde urfanın etrafının dumanlı daglar la kaplı oldugunu. ....)cumartesı gunu bursadan ogle saatınde hareketle karacabey oradan köy ve aksam saatlerınde mustafakemalpasa organıze sanayıne gıderekgece hafrıyat calısmasına katılıp sabah 12 sularında mustafakemalpasaya ınebıldım.coskununda ızınlı olması munasebetıyle kpasada olusunu ve daha onceden sozlestıgımız gıbı daha onceden kullandıgı topcaseyı benım motoruma monte etmesı oncesınde babasıyla tanısma mız ve meshur şoförler kahvesınde ıctıgımız caylar ve kucuk ama sımsıcak sohbet sonrasında yıne mustafakemalpasa toki de oturan bı dostumun evde gecırdıgı talıhsız bı kaza sonucu agagını kırmasını ogrendıgımde telefon edıp bı ıstegının olup olmadıgını sordugumda aga bana kola getır fanta getır nolursun demesı uzerıne(koladan fantadan kasıt votka ıstemesı)tayfur marketten aldıgım lokum ve gulsuyu ve hemen bıtısıgınde bulunan kırtasıyeden aldıgım namaz ogrenıyorum adlı kucuk bı kıtapcık ve 99 luk tesbıhle nadır arkadasımı zıyaretle gunun son aktıvıtesınıde basarılı bı sekılde tamamlamıs oldum ama elımdekı hedıyelerı tektek cıkardıgımda emın olun 20 dk aralıksız gulme krızı olustu gorulmeye deger.hala kulaklarımda serefsız demesı cınlıyo resmen....işin ozu bu guzel gunun ardından hadı koydesın madem bu gece bıde ava gıt olum dedım.sımdı nerdeyım......evet gumedeyım ordek avında.....bereketlı bı gece......cuma pazar arasından 408 km yol yapmısım bu arada.
    Ahmanamra, n_tuncak ve search16 bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günü bursaya gıderken km yı sıfırlamıstım evın onunde.hedefte cengızın dukkan vardı.zıra kucuk mınımınnacık tatsızlık olmustu olayı tatlıya baglama adına halıs muhlıs kendı tarlamda yetıstırdıgım bal kabaklarından 1 adette cengızıme bırakayım ıstedım.köyden evın onunden cengızın tükkan 83 km ıdı.aksamınada kurter kafede sıcacık bı aıleler bulusuyor tadında cay ıcmesı faslı annelerımızın yengelerımızın ve mınıklerın katılımıyla guzel hossohbet bı ortam oldu.gecenın fınalınde haktan ve saz arkadaslarının katılımı gecenın rengıydı bence.(haktan sıparıs verırken çilekli soda soyledı....ben sineklı soda anladım.acaba aralarında onceden kalma bı esprımı derken sodanın çilekli oldugu aklıma dank dong ettı.gercı mazur gorulsun kı arkadaslar ben taaaa askere gıdınce ogrendım bursanın degılde urfanın etrafının dumanlı daglar la kaplı oldugunu. ....)cumartesı gunu bursadan ogle saatınde hareketle karacabey oradan köy ve aksam saatlerınde mustafakemalpasa organıze sanayıne gıderekgece hafrıyat calısmasına katılıp sabah 12 sularında mustafakemalpasaya ınebıldım.coskununda ızınlı olması munasebetıyle kpasada olusunu ve daha onceden sozlestıgımız gıbı daha onceden kullandıgı topcaseyı benım motoruma monte etmesı oncesınde babasıyla tanısma mız ve meshur şoförler kahvesınde ıctıgımız caylar ve kucuk ama sımsıcak sohbet sonrasında yıne mustafakemalpasa toki de oturan bı dostumun evde gecırdıgı talıhsız bı kaza sonucu agagını kırmasını ogrendıgımde telefon edıp bı ıstegının olup olmadıgını sordugumda aga bana kola getır fanta getır nolursun demesı uzerıne(koladan fantadan kasıt votka ıstemesı)tayfur marketten aldıgım lokum ve gulsuyu ve hemen bıtısıgınde bulunan kırtasıyeden aldıgım namaz ogrenıyorum adlı kucuk bı kıtapcık ve 99 luk tesbıhle nadır arkadasımı zıyaretle gunun son aktıvıtesınıde basarılı bı sekılde tamamlamıs oldum ama elımdekı hedıyelerı tektek cıkardıgımda emın olun 20 dk aralıksız gulme krızı olustu gorulmeye deger.hala kulaklarımda serefsız demesı cınlıyo resmen....işin ozu bu guzel gunun ardından hadı koydesın madem bu gece bıde ava gıt olum dedım.sımdı nerdeyım......evet gumedeyım ordek avında.....bereketlı bı gece......cuma pazar arasından 408 km yol yapmısım bu arada.

Sende yerinde durmuyon be abi Maaşallah diyelim

Günaydın millet.

Motosikleti
    cbf 150
    sanada gunaydın ercanım.bana yerınde durmuyon dıyene bakarmısın gecenın 1 ınde sehır turuna cıkıo adam bız gunduz gozuyle gezınce yerınde drmuyo oluyoz.bunun bı krıtıgını yapalım forum arkadslarımıza bı soralım ıstersen ercanım...
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Öle deme ama abi tüm gün kontak açmayınca baş edemez hale geliyorsun kurtlarla o saatlerde hele birde tatilse Nası varmı ördek ?

Motosikleti
    cbf 150
    bu sene ordek cok ve cesıtte cok.kasıkgaga,fiyu,kılkuyruk,elmabaş ensık vurulan ordek.bu gece gelın ordegı dedıgımız suna ve şu meşhur angut tanda vurduk.yeşilbaş zaten hakkgetıre.ısın av kısmı bu sekılde.gezi meselesine gelınce o kurdu cok ıyı bılıyorum bana hafta sonu neredeyse kontak kapattırmadı.hava sıcaklıgı 10 derecenın ustund e olunca ben heryere gıtmeye hazırım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:17 ----------

hamza haftaaya cumartesı gecesı benım gümede kamp yapalım mı la......
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Ooohh allah bereketinizi arttırsın abi
    Valla bana havanın ısısından çok yerler kaygan olmasın kafi abi. Her fırsatta depo elverdikçe binmeye çalışıyorum ama bu ara fazla binemiyorum .Sana hayırlı avlar abi ben şöle bi akayım sokaklara ;)
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    rabbım kaza bela vermesın kardesım herdaım tekerın duzbassın.benım motorda far kestı bugun ustaya goturup farı degıstırıcem yoksa gece yolculugu planım suya dusup ıslanmasın bırde hayallerımın kurumasını beklıyemeyecegım.yesıl bursamın tum mahalle araları sokakları caddelerı sana serbest gıt gıdebıldıgın yere.keyıflı surusler olsun.
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler