Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    geç olsada yarın toplantıya uğramaya çalısıcam inş erkenden kalkınmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    inşallah aga bende erken kaçtınız yetişemedim zoruma gitti

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    ben kaçmadım bı yere gidemedım zaten

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    1-KKTC 'de anümatörlük,askeriyede aerobik hocalığı,TFFGHD de 5 yıl futbol hakemliği,Kervansaray'da yüzme hocalığı yaptım evliliğim dahi Bursa gazetesinde yarım sayfa haber oldu(şüphesi olana yarın eşim anlatacaktır.)... .
    2-Son olarakta,hayatımdada zorla başa getirlidiğim idareciliği(Md. yardımcılığı) tatili olmadığı için tüm ısrarlara rağmen bıraktım,şu anki okulumda ise müdürden daha çok saygı duyulan ve sevilen öğretmenim...
    3-Şimdi başlatmayın ego tatmin etmeymiş,liderlik hevesleriymiş... Sadece motosikleti çok sevdiğim için ve aynı zamanda diğer grupları etik bulmadığım için,burada birlik ve beraberlik sağlamaya çalışıyorum.Altına Havalı motor çekip kibirlilik ukalalık taslayan adamlara ise hiç tahammülüm yok ya çoğunluğa uyar adam olursunuz öyle gelirsiniz ya da canınızın istediği yerde debelenip durursunuz...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Yıllardır toplantı yeri, saati, günü tartışması hep oldu. En son olarak Çarşamba saat 19:30 da Barış cafe olarak kararlaştırdık ve uzun süre bu şekilde gitti. Sonradan Kuter cafe olarak değişti ( güzel de oldu ) Şimdi durup dururken ortalığı ateşe vermeye gerek yok arkadaşlar. Zaten önümüz kış 2 haftada bir ancak toplanabileceğiz. Sık görüşenler de hemen hemen hergün birlikte.. Çarşamba 19:30 iyidir... :D
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-KKTC 'de anümatörlük,askeriyede aerobik hocalığı,TFFGHD de 5 yıl futbol hakemliği,Kervansaray'da yüzme hocalığı yaptım evliliğim dahi Bursa gazetesinde yarım sayfa haber oldu(şüphesi olana yarın eşim anlatacaktır.)... .
    2-Son olarakta,hayatımdada zorla başa getirlidiğim idareciliği(Md. yardımcılığı) tatili olmadığı için tüm ısrarlara rağmen bıraktım,şu anki okulumda ise müdürden daha çok saygı duyulan ve sevilen öğretmenim...
    3-Şimdi başlatmayın ego tatmin etmeymiş,liderlik hevesleriymiş... Sadece motosikleti çok sevdiğim için ve aynı zamanda diğer grupları etik bulmadığım için,burada birlik ve beraberlik sağlamaya çalışıyorum.Altına Havalı motor çekip kibirlilik ukalalık taslayan adamlara ise hiç tahammülüm yok ya çoğunluğa uyar adam olursunuz öyle gelirsiniz ya da canınızın istediği yerde debelenip durursunuz...
    Geçmişinizin ne olduğu , amaçlarınızın ne olduğu zerre kadar beni ilgilendirmez lakin bunları arkanıza alarak size bu konuda gayet adil fikrini sunan bir üyeyi bölücü olarak yaftalayamazsınız Nevin hanım. Burada kimse çocuk değil lütfen haddinizi bilin ve sizi kimse Bursa MT nin yetkilisi kılmamış.Birlik beraberlikten bahsediyorsunuz ama üyeler arasında gruplaşmayı söylemlerinizle pekiştiriyorsunuz. Ben oraya ister gelirim ister gelmem çoğunluğa aykırı bir davranışta bulunduğumuda sanmıyroum. Sadece sizin tavrınızın fevriliği nereden geliyorsa size hikaye olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Ve evet zihniyetiniz buysa ve bu çoğunluk sizin zihniyetinizin ve söylemlerinizin ardındaysa eyvallah ama ben hakkımı sonuna kadar savunucam .Siz burada her hangi bir yetkili değilsiniz, benim gibi basit bir üyesiniz bu grubun bir parçasısınız ama muhalefet oldum diye bana bu şekilde hitap edemezsiniz.Bu tavrınızı sürdürmeye devam edeceksenizde bilin ki aynı şekilde karşılık göreceksiniz.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ya arkadaşlar bu muhabbetler bize hiç yakışmıyor...
    Ercanım her sözü üzerine alınma diyorum yaw...
    Hocam bu konuları yarın toplantıda açık açık konuşsak burada yazarak hiç bir yere varılamayacak.

Arkadaşlar herşeyden önce bizim neden burada olduğumuzu unutmayalım...

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ben son sözlerimi söyledim.Şahsımı doğru düzgün tanımayan biriyle(2 kez görmüştür belki)daha fazla polimiğe gerek dahi duymuyorum...Herkes her şeyi burada açık ve net görüyor yarın mt üyeleriyle görüşmek üzere...

17-10-2012 Çarşamba ÇINAR KAFE toplantısı :

1-Nevin Hoca ve prensi ve eşi
    2-Zekeriya
    3-Pınar
    4-Cengiz
    5-Gökhan(umarım uyar özledik)
    6-Kirlisakal
    7-Mehmetcan
    8-Dalgıç800
    9-Mehmet_Gemlik
    10-Search16
    11-Kayariki

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu muhabbetler bize hiç yakışmıyor...
    Ercanım her sözü üzerine alınma diyorum yaw...
    Hocam bu konuları yarın toplantıda açık açık konuşsak burada yazarak hiç bir yere varılamayacak.

Arkadaşlar herşeyden önce bizim neden burada olduğumuzu unutmayalım...
    Gökhan direk şahsıma söylenen şeyin nesi alınmayayım ? Boşuna ara yapmaya çalışma kardeşim. .

Seninde terbiyenin seviyesi buymuş demekki Nevin . Daha 2 gündür tanıdığın birini sokmadığın kalıp kalmadı baksana. Çokta şaşırmadım gerçekten. Haklısın benimle muhatap olmamalısın ne saygın ne terbiyen buna müsade etmiyormuş gördük bunu . Güneş balçıkla sıvanmaz sonuşta.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Aha.. Noli yaw.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hakkaten noluyo yaw
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Nerde o eski sözünün eri eski insanlar ve şimdi bozulmuş çin malı kişilikler,motoru ile malı ile hava atan ukala şahsiyetler,neyse boşverin arkadaşlar yarın beraberiz.Bunlardan her yerde çıkıyor.Tartışmaya değmez,seviyesizliklerini kusadursunlar,içlerindeki nifakı ve cifeyi boşaltsınlar ve ikilik bölücülük yapmaya çalışsınlar(kimse kimseyi kandırmasın 3 kez ekti grubu,ve sadece 2 kez bizimle bulunma ya kendini layık gördü),yine İmam gazali diyorum"Cahillerle tartışmayın ben hiç galip gelemedim"...

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde o eski sözünün eri eski insanlar ve şimdi bozulmuş çin malı kişilikler,motoru ile malı ile hava atan ukala şahsiyetler,neyse boşverin arkadaşlar yarın beraberiz.Bunlardan her yerde çıkıyor.Tartışmaya değmez,seviyesizliklerini kusadursunlar,içlerindeki nifakı ve cifeyi boşaltsınlar ve ikilik bölücülük yapmaya çalışsınlar(kimse kimseyi kandırmasın 3 kez ekti grubu,ve sadece 2 kez bizimle bulunma ya kendini layık gördü),yine İmam gazali diyorum"Cahillerle tartışmayın ben hiç galip gelemedim"...
    Kadın haddini bil !

Başından beri bana saldıran sensin çirkefliğinle beni yıldıracağını düşünüyorsan aldanma. Herşey ortada. Nifakını ve karaktersizliğini sergileyen sensin. Ne yaşına bakarım ne cinsiyetine. Haddini bil bana hakaret etmeyi kes. Kesmeyeceksen de yarın bunları yüzüme söylemeye devam et .

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    herkese iyi geceler...
    Ben en yeni üyelerden biriyim, yeni motor sahibiyim...
    Motorumu alırken yardım edip fikrini paylaşan ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim...
    Kemalpaşaya yapılan tura gelmeye çalışıcam demiştim gelemedim bunun için özür dilerim...
    Geçtiğim cuma tanışma toplantısına katıldım ve çok keyif aldım...
    inegölden geliyorum bir çok toplantı ve tur saat olarakta bana uymuyor ama her fırsatım olduğunda katılmak isterim...

bir öneri ve isteğim olucak vakti uyan arkadaşlarla her hafta öncelikli bir durak buluşma noktası belirleyip turlayıp buluşma yerine gitsek beraber daha çok vakit geçirmiş oluruz...

Yarın akşam 8.30da çınar kafede buluşmadan önce 6.30 dan sonra müsait olan arkadaşlarla kent meydanına yakın bir yerde buluşabilirmiyiz...
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Ercan sende aşırıya gidiyorsun burada bu şekilde konuşamazsın kişisel bir sorun değil hocamın söyledikleri ve sadece sana özel de değil genelleme yapıyor ve sen üzerine gittikçe senin üzerinden söylüyor. son mesajın gerçekten olmadı silebilirsen hemen sil...
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Sen kimin avukatlığını yapıyorsun Gökhan ? Başından beri olayı okuyun kardeşim. benmiyim haksız ? Neyin savaşını veriyorsun ? Hak birdir doğru birdir. Oku başından beri ona göre tarafını belirt. Neyini silicem mesajımın? Ben bir terbiyesizlik yaparak başlatmadım bunu. Terbiyesliği yapan belli hala yapmaya devam eden belli. Ve onun tarafında onu savunacaksanda bu tavrı karşısında görüşmeyelim kardeşim seninlede .

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Terbiyesizliğinde bu kadarı,Yarın görüşelim yüzyüze.Hamza saat 19.00 da çınardayız buyur gel....

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Ahmanamra, sakın bir daha bizlerin yıllardır tanıyıp saygıda kusur etmediğimiz bir bayana karşı böyle densiz laflar kullanma, bu iş kötüye gidiyor ona göre...

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı kayariki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmanamra, sakın bir daha bizlerin yıllardır tanıyıp saygıda kusur etmediğimiz bir bayana karşı böyle densiz laflar kullanma, bu iş kötüye gidiyor ona göre...
    Tehdit mi ediyorsun ?
    n_tuncak ve kayariki bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Arkadaşlar benim burada olmamın sebebi hafta sonları grupla birlikte güzel yurdumu gezmek, görmek ve tüm haftanın stresini üzerimden atabilmek hafta içi çarşamba günü zaten belirlenmiş bir gündü daha öncelerden beri bu son toplantının cuma olma sebebi bir deneme yanılma yöntemi olarak değerlendirebiliriz.

Ercan bak kardeşim benim kimsenin avukatlığını yapmak gibi bir çabam olamaz ancak burası herkese açık bir ortam ve bir bayana karşı konuşuyorsun ben bu son mesajını doğru bulmuyorum belirtmek istediğim de bu...
    Nevin hocamın belirtmek istediği açık ve net GELİYORUM deyip gelinmemesi ve gezilerde veya hiç bir grup iyileştirmesinde bulunmayan bazı kişilerin böyle zamanlarda ortaya çıkıp ortalığı kızıştırma ve bölücülük çıkarmaya çalışmaları... buna bende çok kızıyorum adam ortalıkta yok ama bir bakıyorsun en ufak kıvılcımda ortalığı vel veleye veriyor. Oyuna gelmesin kimse...
    n_tuncak bunu beğendi.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler