Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba khava bugün istanbulda gayet güzel ama cumartesiyi beklemek zorundayız Delemece yaylası için bi yoklama alalım mı kimler gelecek kimler gelmiyecek diye ?
    Arkadaşlar facebook grup sayfamızda yazılanlara göre herkez hava şartlarından dolayı delmece gezisini erteleme taraftarı.O zaman delmece yaylası gezisini daha eğlenceli geçmesi açısından kısa bi süreliğine erteliyoruz bilginize.Bu ertelemeden dolayı aslında biraz mutluyum çünkü geçmişteki kadar fazla bi katılım olmıyacaktı bu erteleme bizi biraz daha kalabalıklaştırabilir.Ne kadar arkadaş edinirsek iyidir geziyi anlatıp paylaşalım motosiklet.net'te.Sağlıklı kalın.
    İ.OLCAR..........................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ertelenmesinden dolayı ben de mutluyum belki ertelendiği tarihte gelebilirim
    Ninja

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    nalet olsun yağmurda motor kullanma zevkine ulaşamayacağız
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nalet olsun yağmurda motor kullanma zevkine ulaşamayacağız
    yağmurda motor kullanırızda yaylaya çıkınca ne yapacaz o sakattı gökhancım.Ama yağmurlu bi günde gelirim ben bursaya çıkar biraz turlarız :D
    İ.OLCAR..........................

Motosikleti
    yamaha r 6
    ben yağmur yağınca içim acıyo gecen nöbetim bitti eve geleceğim hastaneden baktım yağmur var bıraktım motoru üstünü örttüm garajda bıraktım tekeri betonda diye içim içimi yedi sabah akşam gittim çalıştırdım sanki üşüyecekmiş gibi geliyo sonra tekrar üstünü örtüp eve geldim nihayet bu gün hava iyiydi motorumu eve getirdim. ( aramızda kalsın arkaşlar 3 senelik evlilik hayatımda gece kalkıp daha hatunumun üstünü örtmüş insan değilim )duyarsa ümüğüme biner
    :bounce: Efendi olcaksn Efendilik herzaman iyi prim yapar bak Yüzüklern Efendisine nasıl gişe yaptı Olay yüzüktemi ? Hayır efendilikte:bounce:

Alıntı 54RENA54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yağmur yağınca içim acıyo gecen nöbetim bitti eve geleceğim hastaneden baktım yağmur var bıraktım motoru üstünü örttüm garajda bıraktım tekeri betonda diye içim içimi yedi sabah akşam gittim çalıştırdım sanki üşüyecekmiş gibi geliyo sonra tekrar üstünü örtüp eve geldim nihayet bu gün hava iyiydi motorumu eve getirdim. ( aramızda kalsın arkaşlar 3 senelik evlilik hayatımda gece kalkıp daha hatunumun üstünü örtmüş insan değilim )duyarsa ümüğüme biner
    çok iyi ya

benim motor sıcak ve kapalı yerde ayrıca taşa da basmıyo halıflex
    Ninja

Motosikleti
    yamaha r 6
    Ah be hacım işte bazen aksilik olabiliyor
    :bounce: Efendi olcaksn Efendilik herzaman iyi prim yapar bak Yüzüklern Efendisine nasıl gişe yaptı Olay yüzüktemi ? Hayır efendilikte:bounce:

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağmurda motor kullanırızda yaylaya çıkınca ne yapacaz o sakattı gökhancım.Ama yağmurlu bi günde gelirim ben bursaya çıkar biraz turlarız :D
    Tamam o zaman anlaştık ilk yağmurda bekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

beyler biz özcan aga, batuhan gt250r, haktan, ben barış cafede okey atıyoruz buyurun gelin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

Senin gene iyi ben hatunun üzerinden alır cıbırıma örterdim

olum bi çağrı mesaj atsaydın ya lan ta bizim mahalleye kadar gelmişsiniz bi görüşmüş olurduk, can sıkıntısından görükleye gittik biz de
    Ninja

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum bi çağrı mesaj atsaydın ya lan ta bizim mahalleye kadar gelmişsiniz bi görüşmüş olurduk, can sıkıntısından görükleye gittik biz de
    sen ne ara döndün bursa ya kardeşim insan haber vermez mi? arardık bilseydim kardeşim ayıp ettin neyse bir daha ki sefere artık... sen ehliyetini al biran önce de çıkalım turlamaya özledim la ikiz ikiz dolaşmayı (bu arada beyler benim tel nanay oldu birkaç gün ulaşamayabilirsiniz cep kapalı olacak gibi görünüyor) :(

Motosikleti
    yamaha r 6
    Arkadaşlar bugün hava bomba yaa.. Nöbetteyim içim kıpır kıpr çıkıp motoru yıkayaayım sonra ora senin bura benim bütün sineklere çarpa çarpa gezesim vaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Arkadaşlar bugün hava bomba yaa.. Nöbetteyim içim kıpır kıpr çıkıp motoru yıkayaayım sonra ora senin bura benim bütün sineklere çarpa çarpa gezesim vaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..
    Çık gel bursaya kardeşim ara beni cepten tel oldu nasıl olsa çıkalım gezmeye ama şimdiden söyliyim yok ben yetişemiyom yavaş git fln deme bana sonra çok hızlıyımdır :p

Gökhan ne içtin aga sabah sabah adamın avatarında R6 var

bursa da çok güzel müdür kop gel koymaz sana çabucak biter yol bana da bi tur attırırsın bahaneyle büyük motora bineriz
    Ninja

Motosikleti
    yamaha r 6
    Ah paşam motor köpeğn olsun da ben nöbetteyim bu gün 24 saatv yarın sabaha kadar devam bu arada yarın da böle olursa bursa yaparız bi kaç motor geliriz muhtemelen

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan ne içtin aga sabah sabah adamın avatarında R6 var

bursa da çok güzel müdür kop gel koymaz sana çabucak biter yol bana da bi tur attırırsın bahaneyle büyük motora bineriz
    Dün akşam 7de kalktım bütün gece çalıştım oda yetmezmiş gibi eve geldim sabahtan beride cıbırımın yatak odasının inşaatıyla uğraşıyom kardeşim yetmezmi r6 ya kafa tutmak için bu arada sana bir müsteri gönderdim kıyak geçersin artık unutmadan aga sen ne zaman motor kullandınki büyük motor kullanmış oluruz diyon motoru aldın 2tur atıp yatırdın bütün kış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

Ah paşam motor köpeğn olsun da ben nöbetteyim bu gün 24 saatv yarın sabaha kadar devam bu arada yarın da böle olursa bursa yaparız bi kaç motor geliriz muhtemelen
    Allah kolaylık versin ne nöbeti bu böyle yaw çıkın gelin aga her zaman bekleriz... Batu (sedici) kardeşimin tabiriyle siz gelin bursaya burda her zaman bir yerlerde kaynayan bir demlik vardır...

[QUOTE=gökhans16cbr;2315440]Dün akşam 7de kalktım bütün gece çalıştım oda yetmezmiş gibi eve geldim sabahtan beride cıbırımın yatak odasının inşaatıyla uğraşıyom kardeşim yetmezmi r6 ya kafa tutmak için bu arada sana bir müsteri gönderdim kıyak geçersin artık unutmadan aga sen ne zaman motor kullandınki büyük motor kullanmış oluruz diyon motoru aldın 2tur atıp yatırdın bütün kış [COLOR="Silver"]
    [QUOTE]

ulen terbiyesiz kullanmış olurum mu demişim ben binmiş olurum bana bi tur attırırsın dedim, ayrıca biliyorsun ki ben eski motorcuyum hemide mobilette, daha r6'yı bi tur isteyecek kadar kırmadım kafayı

müşteri geldi selamını söyledi ilgilendim gitti bile sen haber verene kadar

ayrıca hem uykusuzsun iki gündür hem hala oturmuyosun kapı önünde dikiliyosun yok hava alcakmış aldın mı havanı grayder geçiyodu moturun üstünden
    Ninja

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bana bişey olmaz aga şimdi de kükürtlü çınar pastanesindeyim kız gelecek dolaşmaya gitcez olum koskoca CıBıRı kullanıyon da uffaccık r6dan mı tırsıyon la eyvallah kardeşim yardımın için saol valla pek hora geçti, bende senden alcam perdeleri söz olum o kadar çekici bir CıBıRım varki gelen geçen kızlar bitti birde grayder dokunem şuna dedi herhal

Motosikleti
    yamaha r 6
    hacım bu sabah bakıyorum hava güneşli gibi duruyor. bakalım bi hareket olacakmı bu arada değerli seğol gökhan ve sedici çok sağolun acelemiz yok ama en kısa zamanda sizleri görmek oturup bi çay içmek istiyorum.. sağlıcakla kalın kendinize iyi bakın..

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    hacım bu sabah bakıyorum hava güneşli gibi duruyor. bakalım bi hareket olacakmı bu arada değerli seğol gökhan ve sedici çok sağolun acelemiz yok ama en kısa zamanda sizleri görmek oturup bi çay içmek istiyorum.. sağlıcakla kalın kendinize iyi bakın..
    Sen saolasın kardeşim ne demek en yakın zamanda bekliyoruz

Motosikleti
    yamaha r 6
    cuma cumartesi bi aksilik olmaz ise bursadayım inşallah devam eder. hem bu arada belki bursa grubundan bikaç arkadaş ile tanışmız olurum diye düşünüyorum..geldiğimde tekrar paylaşacağım saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler