Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin.Özel davetiye beklemene gerek yok,eğer bi yerde buluşma varsa her zaman davetlisindir.Gezilerde görüşmek dileğiyle.
    hayalet sürücüler 2 lendi özcan abi tavlada kim yenmişti ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Aramıza hoşgeldin.Özel davetiye beklemene gerek yok,eğer bi yerde buluşma varsa her zaman davetlisindir.Gezilerde görüşmek dileğiyle.
    sağol abi teşekkür ederim
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    vay turgut kardeşim hoşgeldin
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar isterseniz uludağ maceranızı ayarlaya bilirim ulaşım (mercedes sprinter) + kayak takımı + kayak eğitim + yazıcı cafede sucuk veya köfte ekmek + cola bira içecek (yazıcı cafede) hepsi sadece 40 lira
    gitmek isteyenler bana nu no dan ulaşabilir ( 05315826655 )
    bi şüpheniz olmasın yıllardır bu işi yapan arkadaşın organize ediyor
    şimdiden ii eğlenceler
    Bu iş çok iyi olur arkadaşım, ne iyi bulduk seni oldukçada uygun fiyat geriye ne kaldıki sadece telesiyej çıkışları onada yapsan bir güzellik şöyle grupça falan...Mesut seninde ismin yazıyoruz o halde...Ve ilaveten Atmaca...

Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 da olursa ben katılamam ama 2010 olunca katılma ihtimalim daha yüksek.

aslında az daha sabretsekte nisan-mayısta tam baharda, heryer çiçek açmış, yeşermiş, misss gibi çam ormanlarının kokusu eşliğinde, eriyen karlardan buz gibi olmuş yol kenarı çeşmelerinde mola verip su içerek motorlarımızla tırmansak Uludağ'a, ufff yazarken bile gözümde hayali canlandı da
    ilahi kardeşim orda bir dağ var uzakta ,o dağ bizim dağımızdır hemde her mevsim başka güzeldir,her seferinde çıkılmaya değerdir fakat sen diyorsanki çıkmasakta inmesekte bizimmdir sen bilirsin... Her mevsim çıkılmaya değer bunun kıymetini bilip şehir içine tıkılmayalım yeterki...

-Cemamca
    -Pınar
    -Nevin
    -Faruk
    -Zekeriya
    -Mesut
    -Özcan
    -Atmaca
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iş çok iyi olur arkadaşım, ne iyi bulduk seni oldukçada uygun fiyat geriye ne kaldıki sadece telesiyej çıkışları onada yapsan bir güzellik şöyle grupça falan...Mesut seninde ismin yazıyoruz o halde...Ve ilaveten Atmaca...

ilahi kardeşim orda bir dağ var uzakta ,o dağ bizim dağımızdır hemde her mevsim başka güzeldir,her seferinde çıkılmaya değerdir fakat sen diyorsanki çıkmasakta inmesekte bizimmdir sen bilirsin... Her mevsim çıkılmaya değer bunun kıymetini bilip şehir içine tıkılmayalım yeterki...

-Cemamca
    -Pınar
    -Nevin
    -Faruk
    -Zekeriya
    -Mesut
    -Özcan
    -Atmaca
    ben fatihle bu konuyu konusmustum abi fiyat gercekten çok uygun.fatihin dediğine göre şuan birgünlük telesiyej 25 tl bence buda çok uygun ben 2007 de birgünlük telesiyej'e 40 tl vermiştim oda araya tanıdık sokarak
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar telesiyej ücreti gün boyu 25 lira + 40 lira organızyon ücreti...hepsi bu sadece MT den değil çevrenizdeki arkadaşlarıda davet edebilirsiniz....özelliklede sucuk ekmek kısmı çok eğlenceli
    bu arada UGG bot satışımızda vardır sevdiklerine yılbaşı hediyesi düşünenler için....kapınıza teslim detaylı bilgi için 05315826655
    sabah 7:30 de bi arkadas aradı dağla ilgili burdan bi arkadaş mı pek anlamadım sabah uyku sersemi o arkadaşla ilgilenemedim kusura bakmasın artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

özellikle ilk kayacaklar için kaya eğitimi çok iyi

Batu beni de çağırın abi olmaz böyle
    Hoşgeldin aramıza.

Arkadaşlarımız siteye üye olduktan ve bu topiği izlemeye başladıklarından itibaren Bursa MT grubunun doğal bir üyesi sayılırlar. Bu andan itibaren Bursa MT tarafından gerçekleştirilecek tüm buluşma ve gezi organizasyonlarına da otomatik olarak davetlidirler. Zaten bizler üyelerimizin sadece buraya mesaj yazmaktan çok buluşma ve gezilerimizde de aramıza katılmalarını tercih ediyoruz. Her buluşmada ya da gezide aramızda yeni yeni katılımcıları görmek bizleri çok mutlu ediyor. O yüzden üyelerimizin herhangi bir Bursa MT organizasyonuna katılmak için birisinden davet beklemelerine gerek yok. Zaten bu topiğe yazan herkes doğal davetlidir.
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin aramıza.

Arkadaşlarımız siteye üye olduktan ve bu topiği izlemeye başladıklarından itibaren Bursa MT grubunun doğal bir üyesi sayılırlar. Bu andan itibaren Bursa MT tarafından gerçekleştirilecek tüm buluşma ve gezi organizasyonlarına da otomatik olarak davetlidirler. Zaten bizler üyelerimizin sadece buraya mesaj yazmaktan çok buluşma ve gezilerimizde de aramıza katılmalarını tercih ediyoruz. Her buluşmada ya da gezide aramızda yeni yeni katılımcıları görmek bizleri çok mutlu ediyor. O yüzden üyelerimizin herhangi bir Bursa MT organizasyonuna katılmak için birisinden davet beklemelerine gerek yok. Zaten bu topiğe yazan herkes doğal davetlidir.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bu sabah saat 07:00 - 07:15 arasında gökyüzündeki renk cümbüşü şahaneydi.O kadar dalmışım ki fotoğraf çekmek aklıma bile gelmedi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Bu sabah saat 07:00 - 07:15 arasında gökyüzündeki renk cümbüşü şahaneydi.O kadar dalmışım ki fotoğraf çekmek aklıma bile gelmedi.
    Özcan abi şaiire bağlamışın kendini sabah sabah
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Şairi felan bilmem de, sabah işten çıktım hala uyumadım, şu an mala bağlamak üzereyim.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Şairi felan bilmem de, sabah işten çıktım hala uyumadım, şu an mala bağlamak üzereyim.
    bende dişçiden çıktım tam eve gidiyodum her zamanki gibi alper abiyle karşılaştım

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar cumartesi ve pazar günü uludağ a gezimiz var önceden de bilgilerini vermiştim...kahvaltı da ilave edildi yolsa puaça ve meyve suyu ikramı olacak ücret 45 lira ama 5 liralık artış telesiyejlerde indirimle size geri dönecek gitmek isteyenler adını yazarsa sevinirim şimdiden iyi eğlenceler...05315826655

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cumartesi ve pazar günü uludağ a gezimiz var önceden de bilgilerini vermiştim...kahvaltı da ilave edildi yolsa puaça ve meyve suyu ikramı olacak ücret 45 lira ama 5 liralık artış telesiyejlerde indirimle size geri dönecek gitmek isteyenler adını yazarsa sevinirim şimdiden iyi eğlenceler...05315826655

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

bütün bu resimdekilerin hepsi günlük 45 tl mi

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    tabı ya

Motosikleti
    loading...
    biz en iiisi yazın kızılay kampına gidelim orda 1 hafta pasalar gibi kalalım..zaten ben beleş kalıom..:D herkes kendine musluman..

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Kırıkkaleden herkese selamlar...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ve aleykum selam:Yarın Karaman'a da bizden selam !
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedin, bitirdin askerliği

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    aranızda debriyaj balatası değiştirmeyi bilen var mı bi haftasonu sökelim takalım..inat ettım vermicem bir sürü işçilik parası çaylar... sigaralar kolalar benden
    ( herkeşe benden çay )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler