Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    evet orası

ARKADAŞLAR SAAT 6:30 DA ÖZDİLEK IŞIKLARINDAN HAREKET EDİLECEK, GEÇ KALANLARI BEKLEMEYİZ
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hele bi gelme zaten

sen anlat bakayım öss nasıldı??
    abi öss fena değildi 325 falan alıyorum puan olarak bakalım nolcak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:31 AM ----------

Alıntı ALKAN.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa yıldırımda oturuyorum bana biri motor kullanmasını örete bilirmi askerden sonra hyosung gt250 almayı düşünüyorum yarıdımçı olursanız devinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:59 AM ----------

özel ders gibi msnden ulaşabilirsiniz alkan.a@hotmail.com
    çok güzel motor öğretirim kız arkadaşıma bile öğrettiysem he he

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:32 AM ----------

Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu özdilek lambaları yalova yolundaki dimi?
    evet abi orası
    motora binmek için her yere gidilir...

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    tmm saat 06.15 te ordayım
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    tekrar yazıyorum, ben de çevreyolundan gemlik istikametine dönünce sağda uygun bir yerde bekliyor olacağım 6:30 da

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    tmm erdem, orada shell benzin istasyonu var galiba, oradan alırız seni

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:36 PM ----------

Tel. No. 0535 312 60 66
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    sabahın korunde ordayım aslında normal sartlarda kalkmam ama su motor sevdası yokmu buarada ınternette gezerkene bakın ne buldum ıyı seyırler kazakıstan gezısı http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=407209

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    abi sende de seyhan 250 var he

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    sabah benı aranızda goremessenız sakın gıtmeyın 0533 817 26 71 bırınız ararsınız dımııı uyuya kalabılırım sagolun varolun kesınlıkle gelmek ıstıyorum ne olur ne olmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:20 PM ----------

abi sende de seyhan 250 var he
    evet cokta sevıyrum valla kardes kardes gezerız yarın

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah benı aranızda goremessenız sakın gıtmeyın 0533 817 26 71 bırınız ararsınız dımııı uyuya kalabılırım sagolun varolun kesınlıkle gelmek ıstıyorum ne olur ne olmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:20 PM ----------

evet cokta sevıyrum valla kardes kardes gezerız yarın
    tmm seni sabah 5.45 te kadırırım ister senwala bende seyhan 250 den çok memnun kaldım izmir fln yaptı bi kaç kere ama tek sorun yakıtı çok gibibenim eski dragstar 650, Km de 250 yakıo du bu da 180-190 yakıo uzun yolda 100 geçmessen 150-160

Evet arkadaşlar Bende saat 07:00 da Gemlik imam tesislerinde olacam unutmayın ok .
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    Yolcu listesi

1-Picasso(Erdem)+ Muzo
    2-Sedat ss(Sedat)
    3-n_tuncak(Nevin)
    4-Schatten (Sertaç)
    5-drumtoens(Enes)
    6-a.banus
    7-desparadox
    8-dolphın_16
    9-cemamca
    10-Reis
    11-SALVANO
    12-blue_dolunay
    13-soner
    14-ömer
    15-saffet(sedatın arkadaşı)

Motosikleti
    SYM GTS 250
    yarın bende mudanyadan nevin ve zekeriyayla beraber geliyorum 6 da burdan çıkıcaz bizde kimse uyuya kalmasın en başta ben

Evet yarın sabah saat 08.15 Yalova-Pendik Feribotu ile Pendik'e geçeceğiz. Oradan sahil yolunu kullanarak Kartal-Maltepe-Bostancı'ya ulaşacağız Bostancı'dan Bağdat Caddesi yolu ile Söğütlüçeşme'ye oradan da çevreyoluna girip Boğaz Köprüsüne geleceğiz. Boğaz Köprüsü'nden Avrupa'ya geçip Beşiktaş-Kabataş-Karaköy-Eminönü yoluyla sahilyoluna gelip Cankurtaran sapağından Sultanahmet Meydanına çıkacağız. Burada motorları parkedip Sultanahmet Camii, Ayasofya ve Dikilitaş'ı ziyaret edeceğiz. Eğer karnımız acıkırsa ünlü Sultanahmet Köftecisinde öğlen yemeği işini halledebiliriz. Buradan yine sahil yoluna inip Sirkeciye gideceğiz. Sirkeci'den arabalı vapur ile Harem'e geçeceğiz. Harem'den sahil yolu ile Salacak'a gidilecek. Burada dileyen teknelerle Kız Kulesine geçebilir. Sonra Üsküdar- Küplüce-Beylerbeyi-Çengelköy-Kanlıca yolunu izleyip boğaza gidilecek. Eh Kanlıca'ya gitmişken yoğurtta yeriz artık. Oradan'da yavaş yavaş dönüşe geçeriz. Dönüşte istenirse yine Pendik'ten feribotu kullanabilir ya da Eskihisar'a gidip arabalı vapur ile Topçulara geçebiliriz. O kısmına artık yarın karar veririz.Evet güzergahımız aşağı yukarı böyle. Öyle umuyorum ki yarın dolu dolu bir İstanbul Gezisi'ne imza atacağız Bursa MT'ciler olarak.

Güzergahı kısaca bir kez daha yazayım Pendik'ten itibaren: Pendik-Maltepe-Bostancı-Suadiye-Bağdat Caddesi-Söğütlüçeşme-Boğaziçi Köprüsü-Zincirlikuyu-Beşiktaş-Kabataş-Karaköy-Eminönü-Cankurtaran-Sultanahmet-Sirkeci-(Arabalı vapurla) Harem-Salacak-Küplüce-Beylerbeyi-Çengelköy-Kanlıca-Anadolu Hisarı-T.E.M.-Kozyatağı-Bostancı-Maltepe-Kartal- Pendik.

Evet genel hatlarıyla güzergahımız bu ama kesin çizgilerimiz yok. Eğer alternatif önerilere de çok ters bir yer olmadığı müddetçe açık oluruz.

Bir kez daha katılımcılara ricam, sabah buluşma saatine özellikle riayet etmeleri bu belirlenen buluşma yerlerinde yine belirlenen saatte bulunmaları.

Evet yarın sabah İstanbul'a gaz açıyor Bursa MT. Sıkı dur İstanbul Bursa MT geliyooor.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

"Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul!
    Görmedim gezmediğim, sevmediğim hiçbir yer.
    Ömrüm oldukça gönül tahtına keyfince kurul!
    Sade bir semtini sevmek bile bir ömre değer."

. Yahya Kemal Beyatlı

BEKLE BİZİ iSTANBULLLLLLLLLLLLLL
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    ufak bi kaza geçirdim zinciri temizlerken dişliyle parmağım aradakaldı şu anda sızlamalar sürüyor geziyi düşünce bişeyim kalmıyo unutunca sızlıyo sabaha kadar geçer inşaalah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    tmm seni sabah 5.45 te kadırırım ister senwala bende seyhan 250 den çok memnun kaldım izmir fln yaptı bi kaç kere ama tek sorun yakıtı çok gibibenim eski dragstar 650, Km de 250 yakıo du bu da 180-190 yakıo uzun yolda 100 geçmessen 150-160
    benzın evet yakıyo ama srad 750 den gecıs yaptım onun ıcın cokta onemlı deyıl ama dıger 250lılıklere gore fazla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 PM ----------

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak bi kaza geçirdim zinciri temizlerken dişliyle parmağım aradakaldı şu anda sızlamalar sürüyor geziyi düşünce bişeyim kalmıyo unutunca sızlıyo sabaha kadar geçer inşaalah
    gecmıs olsun ama kaytarmak yok anca beraber kanca beraber

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 PM ----------

Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Bende saat 07:00 da Gemlik imam tesislerinde olacam unutmayın ok .
    sensız olmaz arada kopcak adam lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:00 PM ----------

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oleeeeeeyyyyyyyyyyyyyy İstanbul'a gidiyoruz benim ilk gezim olacak sizinle herşey çok güzel gibi görünüyor

bu çanta benim motora gider mi ki ya :S
    o cantadadan schatten de var yarın bı de

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    oleeeeeeyyyyyyyyyyyyyy İstanbul'a gidiyoruz benim ilk gezim olacak sizinle herşey çok güzel gibi görünüyor

bu çanta benim motora gider mi ki ya :S
    Resimdeki çanta bende mevcut,
    Gelir görürsün, özelliklerine bakarsın,
    Hatta istersen senin olur, anlaşırız yani[COLOR="Silver"]
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    walla kıyak yaparsan neden olmasın yarın konuşuruz o zaman
    Yarına beni bekleme ben bıraktım o işleri,
    Fomara da falan yolda görüyorum ben sizi, tekrar görürsem durdururum..
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GEÇMİŞ OLSUN DOSTUM PARMAKLARININ AĞRISI GEÇMEZSE BEN KULLANIRIM MOTORSİKLETİ SEN DÜŞÜNME
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşlar son dakika golu yedim :( yarın işe gitmem lazım buyuk ihtimalle gelemiyorum size iyi eglenceler bir dahaki sefer inşallah resimlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler