Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah saat 08:30 civarı , Carrefour lambalarından sonra Beşevler lambalarını da geçince, Orhaneli yolunda, sağdaki ilk Opet İstasyonu.
    benim için erken oldu, öğlene kadar çalışmam gerekiyor. neyse bakalım size hayırlı yolculuk.
    pazar sabahı ailece gelmek niyetindeyiz, orda görüşürüz.
    benim için festival bahane, yol yapmak şahane yollarda güzel olunca..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için erken oldu, öğlene kadar çalışmam gerekiyor. neyse bakalım size hayırlı yolculuk.
    pazar sabahı ailece gelmek niyetindeyiz, orda görüşürüz.
    benim için festival bahane, yol yapmak şahane yollarda güzel olunca..
    Dostum , benim fikrime göre , herkes dönme telaşında olacağı için öğleden sonra pek tadı kalmaz.
    Bak sedat-ss kardeşimiz öğlen yola çıkacakmış , onlarla gel dilersen.
    Kartallar yalnız uçar...

Hey hey birisi İstanbul mu dedi? Daha da önemlisi İstanbul gezisi için rehber mi dedi?

Şimdi arkadaşlar Boğaz Köprüsü geçişinde (İstanbul Avrupa Yakası yönüne doğru) kart filan gerekmiyor ki. Kart dönüş istikametinde lazım. Yani Anadolu'dan Avrupa'ya geçiş ücretsiz. Bu yüzden kart problemimiz yok. Dönüş için de ben köprü yerine Sirkeci-Harem arabalı vapurunu öneriyorum. Hem Boğazı denizden görmüş oluruz hem de Boğaz Köprüsü'nün o iğrenç akşam trafiğine girmemiş oluruz. Böylece kart problemi de kalmaz.

Sabah İstanbul'a gidiş için ben de Yalova-Pendik Hızlı Feribot hattını öneririm. Evet biraz daha pahallı olur ama yolu ve süreyi de çok kısaltır. Ayrıca Pendik'e indiğimizde sahil yolunu kullanırsak İstanbul Anadolu Yakası'nın en güzel yerlerinden geçmiş oluruz Boğaz Köprüsüne kadar. Pendik-Kartal-Maltepe-Bostancı güzergahını deniz kenarından takip edip (Gerekirse mola da verebiliriz manzara açısından) sonra da ünlü Bağdat Caddesinden geçerek Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın yanından E-5 e döner köprüye ulaşırız. Avrupa Yakasında nerelere gideceğinize karar verin ona göre bir yol güzergahı çizerim ben.

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan da anlaşıldığı üzere bizim sesimiz yeterince gür çıkmamış

Çıkarılacak Sonuç : Bursa MT beni kabul etmiyor.
    Kanka sıkma sen canını o seni kabul etmemiş değil sen onu reddetmiş olmalısın,
    Kimse kendinden bişi kaybetmez yoksa,
    Biz daha çok gezecez senle yaz geldi, öyle değil mi serhat-engin-mustafa-yaşar-sado, daha sayamadıklarım canlarım benim
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz daha çok gezecez senle yaz geldi, öyle değil mi serhat-engin-mustafa-yaşar-sado, daha sayamadıklarım canlarım benim
    beni cıkart listeden ama artçı olarak alırsan ne ala en kotu 110cc uyarsa size takılırm hehehe

Motosikleti
    Seni çıkartmak?
    Biz iyi günüde kötü günüde birlikte düşünürüz...
    Misal yarın gel artçı ol bana nereye istersen oraya süreyim..
    Belki mustafa nın bi çayını içeriz mesela...:D:D

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey hey birisi İstanbul mu dedi? Daha da önemlisi İstanbul gezisi için rehber mi dedi?

Şimdi arkadaşlar Boğaz Köprüsü geçişinde (İstanbul Avrupa Yakası yönüne doğru) kart filan gerekmiyor ki. Kart dönüş istikametinde lazım. Yani Anadolu'dan Avrupa'ya geçiş ücretsiz. Bu yüzden kart problemimiz yok. Dönüş için de ben köprü yerine Sirkeci-Harem arabalı vapurunu öneriyorum. Hem Boğazı denizden görmüş oluruz hem de Boğaz Köprüsü'nün o iğrenç akşam trafiğine girmemiş oluruz. Böylece kart problemi de kalmaz.

Sabah İstanbul'a gidiş için ben de Yalova-Pendik Hızlı Feribot hattını öneririm. Evet biraz daha pahallı olur ama yolu ve süreyi de çok kısaltır. Ayrıca Pendik'e indiğimizde sahil yolunu kullanırsak İstanbul Anadolu Yakası'nın en güzel yerlerinden geçmiş oluruz Boğaz Köprüsüne kadar. Pendik-Kartal-Maltepe-Bostancı güzergahını deniz kenarından takip edip (Gerekirse mola da verebiliriz manzara açısından) sonra da ünlü Bağdat Caddesinden geçerek Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın yanından E-5 e döner köprüye ulaşırız. Avrupa Yakasında nerelere gideceğinize karar verin ona göre bir yol güzergahı çizerim ben.
    O halde arkadaşlar gitmek ve görmek istedikleri yerleri burada belirtsinler en uygun gezi ve güzergahı tayin edelim,gidiş ve dönüş istikameti bana uyar.Görmek istediğim yerler

1-Üsküdar' Aziz Mahmud Hüdayi Hz.Türbesi,(Bursa kadılığını bırakarak sırtında ciğer satan evliya)
    2-Kız Kulesi,
    3-Kanlıcada pudralı yoğurt,
    4-Avrupa yakasında Sultan Ahmet camii
    5-Topkapı Sarayı
    6-Ayasofya müzesi
    7-Biraz ters olacak ama Eyup Sultan Türbesi(Peyugamberimizin Medine de geçici bir süre evinde ikamet ettiği Sahabi)

Ya hu bu arada biz milletçe güllük gülistanlık yerlerde (topiklerde)bile baylıyoruz ayrımcılık,grupçuluk yapmaya,birde kendi çapında gocunmamız yokmu bizi sallamıyorlar vs..Arkadaşlar lütfen böyle şeylere yer vermeyelim,tek bir yumruk olalım,burda bile bölüneceksek zamanı gelince bu memleketi nasıl savunacağız omuz omuza,kibir çok tehlikelidir ve lütfen bölücü yerine birleştirici olalım,biz yaratılan her şeyi seviyoruz yaratanımız adına,"Ne Olursan Ol Gel"fakat asla ayrımcılık yapma :
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Cem amca walla hızır gibi yetiştin yahu biz de yol iz bilen birisini arıyorduk o zman 21 haziran da bizimlesin demi
    motora binmek için her yere gidilir...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Özgür abi sedatı tanısan böle demezdin durumuda açıkladı zaten
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Taglis sedat-ss bu kalma işi nasıl olucak ben onu anlamadım nerde kalıncak ne kadara mal olur benzin hariç
    motora binmek için her yere gidilir...

Motosikleti
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgür abi sedatı tanısan böle demezdin durumuda açıkladı zaten
    Sedat kim Mert kardeşim?
    Benim kimseye dediğim bişi yok ki?
    Durum nedir neyin durumu?
    Son zamanlarda ağız tadıyla gezemediğim arkadaşlarıma seslendim bi toplanalaım bakalım milletle...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kesin karar:21 Haziran
    Rehberimiz:Cem amca
    Gezinin yapılış sebebi: Picassa (Erdem)şerefine uğurlama gezisi

Merak etme hepsi hallolur,senin gidişin sitemiz,şehrimiz ve motorcu ruhunu anlayan nadir kesim açısından gerçekten bütük kayıp olacak Erdem,elimizde olsaydı seni göndermezdik...

hocam estağfirullah, benim adıma değil, bursa MT adına gidiyoruz oraya, utanırım ben. ve ayrıca internetten forumdan gezebileceğim arkadaşlarım olabileceğiniz düşünmem zor olurdu, ama emin olun ben de burayı ve sizleri çok özleyeceğim. hem artık istanbula değil antalyaya gaz açarsınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:32 PM ----------

Hey hey birisi İstanbul mu dedi? Daha da önemlisi İstanbul gezisi için rehber mi dedi? .................. Avrupa Yakasında nerelere gideceğinize karar verin ona göre bir yol güzergahı çizerim ben.
    abi süpersin, biz de kara kara düşünüyorduk napcaz neetçez diye on numarasın ve tekrar süpersin cem abi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 PM ----------

Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz yarın bursa enduro club ün fest.line gidecez bursa endurodan bi arkadaşla bi gece kalıcaz pazar günü dönücez.gelmek isteyenlere duyurulur.
    kardeşim iyi yolculuklar, kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Sedat kim Mert kardeşim?
    Benim kimseye dediğim bişi yok ki?
    Durum nedir neyin durumu?
    Son zamanlarda ağız tadıyla gezemediğim arkadaşlarıma seslendim bi toplanalaım bakalım milletle...
    Tmm abi pardon ben yanlış anlamışım
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam estağfirullah, benim adıma değil, bursa MT adına gidiyoruz oraya, utanırım ben. ve ayrıca internetten forumdan gezebileceğim arkadaşlarım olabileceğiniz düşünmem zor olurdu, ama emin olun ben de burayı ve sizleri çok özleyeceğim. hem artık istanbula değil antalyaya gaz açarsınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:32 PM ----------

abi süpersin, biz de kara kara düşünüyorduk napcaz neetçez diye on numarasın ve tekrar süpersin cem abi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 PM ----------

kardeşim iyi yolculuklar, kazasız belasız sürüşler.
    saolasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 AM ----------

bu arada yarın bize katılacaklar varsa biz 1 de yola koyulucaz çadırda kalıcaz.pazar akşamı flnda dönücez
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    valla özgürüm bi laf ettin alınanlar cıktı yahu ne adamsın bir yazıyon pir yazıyon devlet elden gidiyor kardeşim yarın iş var biz henüz senin gibi patron olamadık daha

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

Mrb

Öncelikle yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorum uzun süredir giremediğim ve organizasyonlara katılamadığım değerli arkadaşlarımdan özürdiliyorum.Sayfalara tek tek baktım okudum çok şeyler kaçırmışım şiir gib oldu hee Neyse en kısa zamanda aranızdayım bu aralar pek yerimde duramıyorumda bi istanbul bi bursa yoruluyorum.Sertaç kardeşim yaza yapacağın geziye beni kat direk çadırımla seninleyim .

KAZASIZ SÜRÜŞLER.....
    İ.OLCAR..........................

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla özgürüm bi laf ettin alınanlar cıktı yahu ne adamsın bir yazıyon pir yazıyon devlet elden gidiyor kardeşim yarın iş var biz henüz senin gibi patron olamadık daha
    Abi sende bi yaziyon bidaha yazmıyon masallah
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Günaydın millet
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    günaydın arkadaşlar
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    günaydın bursa mt , günaydın motosiklet dostları..

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler