Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    az foto çektik diyoduk ama yinede baya çekmişik yaw
    faruk abi zaten dedem en yakın zamanda bekliyo bizi..ama bu sefer domates yemeye
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkür ederim rıfat resimler çok güzel çıkmış. Yüreğinize sağlık. Eski günlerim aklima geldi :-S
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ---------
    Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az foto çektik diyoduk ama yinede baya çekmişik yaw
    faruk abi zaten dedem en yakın zamanda bekliyo bizi..ama bu sefer domates yemeye
    inşallah sedat kardeş oranın buz gibi serin havasını unutmuş değilim...En yakın zamanda daha kalabalık grupla orada oluruz umarım....

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    faruk abi resimler icin saol keske daha fazla resim cekseydik ama eglenmekten fırsat bulamadık ki hehehe yinede gezi icin herkeze ayrı ayrı tesekkurler
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    ya mudanyalı sedat ta videoda vardı yanılmıyosamadaşş video yu bekliyozz

ya bir de şu istanbul mt nin düzenlediği sabah kahvaltısı organizasyonuna mı katılsak büyük bir organizasyona benziyor istanbul da o kadar uzak değil ama :S birazcık tuzlu gelir
    motora binmek için her yere gidilir...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    buarada drumtoens çok güzel bişiy dedin. istanbul olayını yapabiliriz aslında.

14 Haziran Pazar
    21 Haziran Pazar

günleri şeklinde bir seçenek olabilir. Sabah erken vakitte İstanbul' a gaz açarız, akşam saatlerine de dönüşümüzü yaparız. İstanbul' u bildiğimden değil ama biraz da olsa gezmek istediğimden. İşin aslı da Temmuz' un ilk haftaso temelli olarak Antalya' ya dönüyorum ve böyle bir organizasyonun güzel olacağını düşünüyorum. Önümüzde yaklaşık 15-20 günümüz var ve birşeyler yapabiliriz diye düşünüyorum..

İlgilenir miyiz??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:32 PM ----------

Kimseyi arkamdan sürüklemek değil niyetim, yoksa tek motosiklet olarak da gitmeyi düşünüyorum. Nevin Hocayla pazar günü sohbet ederken biraz konuştuk ve O da sıcak baktı bu geziye. Burada da gündeme getirmek güzel olur diye düşündük.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Walla geziniz çok güzel olmuş arkadaşlar özendim doğrusu.

Ben de cumartesi günü öğleden sonra bi arkadaşla turladık biraz. Muradiye'den Devlet Hastanesi'ne çıkan sola rampa virajı alırken; kendini süper motorcu, benim Tiger i da CBR sanıp Sola eğilen arkadaş sayesinde 5-6 mt sürüklendik. (Allah'tan yukarıdan araç gelmedi o an.en sola kadar kaydık.direk altına alır geçerdi.Hele bi de ottübüs olaydı.....)

İşin ilginç yanı ikimizin de yalnızca pantolonun sol dizinde hafif bi taşlama izi oldu başka bişiy yok.Egzosun ve ayaklığın genişliği süper bi olaymış.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    olabilir ya aslında hem gitmişken şöyle oranın tarihi yerlerinide gezelim aslında şöyle kız kulesi sultan ahmet fln

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 PM ----------

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben de cumartesi günü öğleden sonra bi arkadaşla turladık biraz. Muradiye'den Devlet Hastanesi'ne çıkan sola rampa virajı alırken; kendini süper motorcu, benim Tiger i da CBR sanıp Sola eğilen arkadaş sayesinde 5-6 mt sürüklendik. (Allah'tan yukarıdan araç gelmedi o an.en sola kadar kaydık.direk altına alır geçerdi.Hele bi de ottübüs olaydı.....)

İşin ilginç yanı ikimizin de yalnızca pantolonun sol dizinde hafif bi taşlama izi oldu başka bişiy yok.Egzosun ve ayaklığın genişliği süper bi olaymış.
    geçmiş olsun özcan abi

Motosikleti
    KLE 500
    Asfalt Fayans gibi olunca bişey olmuyo... Buzda Dans ın asfalt versiyonunu yaptık.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    çok geniş bir viraj var orada mı yoksa abi? büyük geçmiş olsun..

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    KLE 500
    Evet Rıfat orası.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 PM ----------

Sonra Eşimi aldım Heykel'den eve gidiyoz. Cumhuriyet Caddesi'nin ilk kırmızı ışığında durduk.Önümde bi araba daha var.Arkamda duran dolmuş sen gel benim plakaya vur, Allah'tan freni sıkmıyodum motor ileri attı kendini yoksa çamurluğumu kıracak.Ayaklığı açtım, eşimin kaskını aldım başından dolmuşçunun kafaya indiriyodum ki karşıdan karşıya geçenler tuttu beni. Motora bişey olduundan değil eşim çok korktu yaaa. Bidaha motora binmem derse n'aaparım ben!
    Daha bissrü terslik oldu hayatla ilgili. Cumartesi tam bi facia günüydü yaaa.Hatırlamak istemiyorum dünü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 PM ----------

(Tekzip: dünü değil, o günü )

Motosikleti
    ramzey 200cc
    abi çok geçmiş olsun. talihsizlik diz boyu olmuş. bir daha tekrarlanmaz umarım.

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    arkadaşlar şimdi birazdan saat 22 de özcan abiyle mavi boncuğa çay içmeye gidicez gelecek arkadaşları bekleriz..buluşma yeri kent meydanı otopark çıkışı.

Motosikleti
    ramzey 200cc
    afiyet olsun arkadaşlar

ben de gideyim de çay demleyeyim bari

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    gece çıkıcak varsa ben talibim tak dedi canıma yeter. 12de kapatıp dükkanı gazlıycam bi yerlere. eşlik etmeyen isteyen varsa beklerim

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

14 Haziran Pazar
    21 Haziran Pazar

günleri şeklinde bir seçenek olabilir. Sabah erken vakitte İstanbul' a gaz açarız, akşam saatlerine de dönüşümüzü yaparız. İstanbul' u bildiğimden değil ama biraz da olsa gezmek istediğimden. İşin aslı da Temmuz' un ilk haftaso temelli olarak Antalya' ya dönüyorum ve böyle bir organizasyonun güzel olacağını düşünüyorum. Önümüzde yaklaşık 15-20 günümüz var ve birşeyler yapabiliriz diye düşünüyorum..

İlgilenir miyiz??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:32 PM ----------

Kimseyi arkamdan sürüklemek değil niyetim, yoksa tek motosiklet olarak da gitmeyi düşünüyorum. Nevin Hocayla pazar günü sohbet ederken biraz konuştuk ve O da sıcak baktı bu geziye. Burada da gündeme getirmek güzel olur diye düşündük.
    Valla çok güzel düşünmüşsün picasso bence güzel bi gün olabilir. Keşke gelebilseydim (yaa bu aralar harbiden çok acindirdim kendimi :-D)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:00 AM ----------

Abi büyük geçmiş olsun. Size bişey olmaması sevindirici. Benimde geçirdiğim bi kaç kaza itibariyle insan beklediği kadar hasar olmadığını görüyo. Şaşırtıcı. İnsan sanki motor perte çıkacakmis zannediyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:03 AM ----------

Evet Rıfat orası.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 PM ----------

Sonra Eşimi aldım Heykel'den eve gidiyoz. Cumhuriyet Caddesi'nin ilk kırmızı ışığında durduk.Önümde bi araba daha var.Arkamda duran dolmuş sen gel benim plakaya vur, Allah'tan freni sıkmıyodum motor ileri attı kendini yoksa çamurluğumu kıracak.Ayaklığı açtım, eşimin kaskını aldım başından dolmuşçunun kafaya indiriyodum ki karşıdan karşıya geçenler tuttu beni. Motora bişey olduundan değil eşim çok korktu yaaa. Bidaha motora binmem derse n'aaparım ben!
    Daha bissrü terslik oldu hayatla ilgili. Cumartesi tam bi facia günüydü yaaa.Hatırlamak istemiyorum dünü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 PM ----------

(Tekzip: dünü değil, o günü )
    Abi bunlar banada çok denk geliyo. Sonra motorcular serseri asi derler. Sabır testine dayanmak kolay degil.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:06 AM ----------

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece çıkıcak varsa ben talibim tak dedi canıma yeter. 12de kapatıp dükkanı gazlıycam bi yerlere. eşlik etmeyen isteyen varsa beklerim
    Ooo rifat isyanlardasin... Daha dur askere gidince hiç gidemiceksin gezilere... Bakalım o zamanda isyan edebilecekmisin :-D (ben yarıladim sayılır nispet yapıyım bari biraz :-P)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

14 Haziran Pazar
    21 Haziran Pazar

İlgilenir miyiz??

Kesinlikle dünya şehri İstanbul'a yakın olabilme ve gidip görebilme imkanına sahip olduğumuz için çok şanslıyız,Ben bir İstanbul aşığı olarak ki Dünya üzerinde ne böyle bir şehir,ne böyle bir tarih,ne de böyle bir stratejik bölge mevcut değil.her zaman bu gezi için varım...
    Geçen gezide doyamamış fuar dolayısıylada fazla birşey anlamamıştık bu geziden,bilen ve bize rehberlik edebilecek birileri olursa;Sultan Ahmet,Ayasofya,Kız Kulesi vs. tarih kokan manevi ve kültürel değeri büyük olan yerlerimizi gezelim.Şimdiden katılım listesinide oluşturmaya başlayalım.. Katılım ve istenilen tarih belirtilirse iyi olur bana hepsi uyar...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şimdi birazdan saat 22 de özcan abiyle mavi boncuğa çay içmeye gidicez gelecek arkadaşları bekleriz..buluşma yeri kent meydanı otopark çıkışı.
    mavi boncuk neresi ?
    Kartallar yalnız uçar...

Özcan geçmiş olsun Allah korumuş valla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:05 PM ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle dünya şehri İstanbul'a yakın olabilme ve gidip görebilme imkanına sahip olduğumuz için çok şanslıyız,Ben bir İstanbul aşığı olarak ki Dünya üzerinde ne böyle bir şehir,ne böyle bir tarih,ne de böyle bir stratejik bölge mevcut değil.her zaman bu gezi için varım...
    Geçen gezide doyamamış fuar dolayısıylada fazla birşey anlamamıştık bu geziden,bilen ve bize rehberlik edebilecek birileri olursa;Sultan Ahmet,Ayasofya,Kız Kulesi vs. tarih kokan manevi ve kültürel değeri büyük olan yerlerimizi gezelim.Şimdiden katılım listesinide oluşturmaya başlayalım.. Katılım ve istenilen tarih belirtilirse iyi olur bana hepsi uyar...
    Valla nevin bu istanbul gezisi banada iyi fikir gibime geliyor verilen tarihte bir aksilik çıkmassa bende gelirim.
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler