Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    mami abi ellerine sağlık süper olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Konuyu Toplam 2 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    tbk_1980, ÇakaBey

Aha kimi yakaladım
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Gezi Güzeeel Insanlar Güzeel Yine Gezecek Ben
    Mami Cok Teşekkür Yine Döktürmüssün Sen Askere Gidince Fotoları Sana Atarız çarşıda Yazarsın

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi Güzeeel Insanlar Güzeel Yine Gezecek Ben
    Mami Cok Teşekkür Yine Döktürmüssün Sen Askere Gidince Fotoları Sana Atarız çarşıda Yazarsın
    yok yok sizde utanma denen bişey kalmamış....

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ya Mami şaka maka sen askere mi gidiyorsun?Soruma ciddi anlamda cevap ver merak ettim. Bence fotoğrafçı ve muhabir kanalından gir orda devreye yazarken dikkat et Yüzbaşıya vs. sallama böyle yoksa Mt gezilerinde hayal olursun bize.Tekrar teşekkürler tüm uğraşların için.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Mami şaka maka sen askere mi gidiyorsun?Soruma ciddi anlamda cevap ver merak ettim. Bence fotoğrafçı ve muhabir kanalından gir orda devreye yazarken dikkat et Yüzbaşıya vs. sallama böyle yoksa Mt gezilerinde hayal olursun bize.Tekrar teşekkürler tüm uğraşların için.

tekrar rica ederim tüm uğraşlarım için
    evet ablacım kasım 20-25 i arası askere gidiyorum sayılı günüm kaldı...

Motosikleti
    inşallah ileride
    seni özleyeceğiz mami çok kanım ısınmıştı sana bırakaıp gidiyorsun bizi buralarda

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    vatan borcu mami. tam tarihi bildir hepimiz seni uğurlamaya gelmeye çalışalım. seni özleyeceğiz

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Vay be Mami demek içimizde birde asker yolu gözlediğimiz Mt miz olacak.Sen şimdi askerden dönünce biz paso gezilerde senin maceralarını dinleyecez desene,ya da biz sana gezi maceralarımızı anlatırken sana fırsat kalmayacak
    .Sen oradayken biz zaten daha rahat dolaşıcaz yurdumda.Sana pc başında bir iş ayarlasınlarda gezi fotolarını atarız,Sende depresyona gire gire önce toparlar sonra yayımlarsın.(Engin bunu iyi düşündün)Şaka bir yana ortalık daha da fazla karışmadan iç ya da dış savaşlar başlamadan bir an önce yapıp gelirsin vatanımın borcunu hayırlısıyla.

Mustafa bu hafta sonu seninde bayan artçın olacaktı,ne güzel bana arkadaş olacaktı,tanışacaktık yazık oldu ama sen eminim bi sonraki geziyede ikna edersin onu.Korkma vur yumruğu masaya...

Rıfat bence sen insan değilsin.Ya Bizi kandırıyorsun ya da barış için dünyaya göderilen bir Marslısın gördüğümüz bir ağız nasıl mor çıkar ya fotoda?Hadi çıktı niye sende?Bence bir doktora gidip tahlil falan yaptır.Kansızlık neyim çıkmasın sonra.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    hocam kalbime iniyordu resimleri gördüğümde nolmuş bana öyle halbuki yanyana oturmuştuk yemek yerken o masada. Sanırım maminin makinasında bir ayar sorunu var..

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kalbime iniyordu resimleri gördüğümde nolmuş bana öyle halbuki yanyana oturmuştuk yemek yerken o masada. Sanırım maminin makinasında bir ayar sorunu var..
    yaw rıfat hemende makineye çamur atma... başkasında niye yapmıyo... hadi hadi itiraf et artık...

Alıntı utsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni özleyeceğiz mami çok kanım ısınmıştı sana bırakaıp gidiyorsun bizi buralarda
    valla bende hepinizi çok sevdim ama yapacak bişey yok öyle veya böyle gidilecek en iyisi çok geç olmadan bir an önce yapıp gelmek ;)

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatan borcu mami. tam tarihi bildir hepimiz seni uğurlamaya gelmeye çalışalım. seni özleyeceğiz
    ne güzel yazmışsın rıfat hasta oldum....
    "uğurlamaya gelmeye çalışalım"
    tabiki haber vericem bi kortej yaparız artık

Vay be Mami demek içimizde birde asker yolu gözlediğimiz Mt miz olacak.Sen şimdi askerden dönünce biz paso gezilerde senin maceralarını dinleyecez desene,ya da biz sana gezi maceralarımızı anlatırken sana fırsat kalmayacak
    .Sen oradayken biz zaten daha rahat dolaşıcaz yurdumda.Sana pc başında bir iş ayarlasınlarda gezi fotolarını atarız,Sende depresyona gire gire önce toparlar sonra yayımlarsın.(Engin bunu iyi düşündün)Şaka bir yana ortalık daha da fazla karışmadan iç ya da dış savaşlar başlamadan bir an önce yapıp gelirsin vatanımın borcunu hayırlısıyla.

Mustafa bu hafta sonu seninde bayan artçın olacaktı,ne güzel bana arkadaş olacaktı,tanışacaktık yazık oldu ama sen eminim bi sonraki geziyede ikna edersin onu.Korkma vur yumruğu masaya...

Rıfat bence sen insan değilsin.Ya Bizi kandırıyorsun ya da barış için dünyaya göderilen bir Marslısın gördüğümüz bir ağız nasıl mor çıkar ya fotoda?Hadi çıktı niye sende?Bence bir doktora gidip tahlil falan yaptır.Kansızlık neyim çıkmasın sonra.
    tabi nevin hocam bi taraftan sürünürken bi taraftanda hangi pozu koysam diye düşünürüm heralde

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    pazarda hava güzelmi neneyse yağını suyunu temizliğini yaparız artık napalım gezide yok:(

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazarda hava güzelmi neneyse yağını suyunu temizliğini yaparız artık napalım gezide yok:(
    abi sende maşallah hazır kıtasın :D
    ne gzel işte keşke bizede pazarları tatil olsa bende öyle olurdum...

Motosikleti
    ramzey 125 t8
    marhaba sitede yeniyim iznik gezisinin fotolarına baktım bizim diyarlardamışsınız umarım böyle bişeye katılmak banada nasib olur.
    [I][U]motomania[/U][/I]

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sende maşallah hazır kıtasın :D
    ne gzel işte keşke bizede pazarları tatil olsa bende öyle olurdum...
    OLUR KARDEŞİM SENİNDE OLUR YAŞLAŞINCA BİRAZ ZATEN ANCA ONLARI YAPABİLİYON

Alıntı ffurkann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marhaba sitede yeniyim iznik gezisinin fotolarına baktım bizim diyarlardamışsınız umarım böyle bişeye katılmak banada nasib olur.
    HOŞ GELDİN ARKADAŞIM FORUMU TAKİP ET HAFTAYA PAZAR Bİ ORGANİZE OLABİLİRSEK GEZİ YAPACAĞIZ SENDE KATILIRSIN İNŞALLAH

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ya mami senin yedek şişe benzininle ve bujinle dalga geçmiştim yaaa,ah geçmez olaydım,içerledinmi naptın,galiba helallik istemem lazım.

Dün Uludağa çıkana kadar benzini içti araç,bizde her köşe bucağını gezeriz diyorduk,
    Ara tara benzin yok,Orda taksicilere benzin siperişi verdik,yukarı çıkan olmadığı için saatlerce benzin bekledik hemde 3 Lt 20 YTL,ne gelen ne giden,"dedim dağ başımı lan bura insan 1 lt benzin bulamazmı",baktım dağ başı susmak zorunda kaldım.
    bunu iptal edip atv lerden çekelim dedik,litresi 8 YTL deyince dedim dağ başımı lan bura ayakta adam soyuyorsunuz,baktım unutmuşum yine dağbaşı olduğunu yine sustum(bkzsoldan ve alttan 2.foto).Sadece 1,5 litre alalım dedik.Kirazlı köyünden giderken fuller öyle ineriz aşağı dedik.
    Başladık gezmeye,Ocaklar senin,Çobankaya benim fotolar falan,zirveye bayrak dikmeler, çak yapmalar,biz mutlu mesut.
    Hee gelelim aşağı inmeye az benzinimizle kirazlıya sırf benzin almak için 3km gittik,benzinliği bulunca mendil çıkardık tam halay çekecektik,gr benzin kalmamış,mendilleri topladık tekrar yola,saldık aşağı köpekler bizden hızlı kompleks o biçim.Güç bela dağdan indik.Ordan ben hasta ziyareti devlet hastanesine gittim melihe dedim sen şimdi ben ordayken hallet benzin işini.
    Taaaa İnönü caddesine göndermişler yaya benzin almaya.Gitmiş bidonda benzin yok vermiyolar polisten kağıt al,haydaaaaaaaaaaa(yinede ikametgah,vesikalık resim ve sabıka belgesi istemediler diye sevinmişiz garipler)bi şekilde onuda halletmiş .Çocuk bi geldi nefes nefese.ve nihayet benzinimiz olmuştu.Yinede harika geçti canım memleketimin Bursa'sına ne dağına ne denizine doyum olmaz.
    Mami sana macera yaşa demiştim her şeyin yedeğinide bulundurma demiştim..Ben yaşadım ve artık muhakkak pet şişede benzin taşıyacam.Hafta arası olmasa çağıracam Bursa Mt yi yapıcam dağ başında eşkiyalık ama düşündüm herkes işinde gücünde.Kim çıkacak elin dağına.

URL=http://img377.imageshack.us/my.php?image=dscn4224gr0.jpg][/URL]

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Hocam geçmiş olsun. Hafta arası olması falan önemli değil şimdi ne yazsam boş Bursa'dan bi arkadaşa alo demeniz yeterdi.Motorculukta bazen hesapta olmayan aksilikler çıkabiliyor dağ başıda deniz kıyısıda olsa farketmez benzin olayı yarım saatte çözülürdü .
    Bursa'da haberimiz olduktan sonra problem olmaz gün saat önemli değil her arkadaşın bu şekilde düşündüğünü biliyorum.

Tekrar geçmiş olsun.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Ya mami senin yedek şişe benzininle ve bujinle dalga geçmiştim yaaa,ah geçmez olaydım,içerledinmi naptın,galiba helallik istemem lazım.

Dün Uludağa çıkana kadar benzini içti araç,bizde her köşe bucağını gezeriz diyorduk,
    Ara tara benzin yok,Orda taksicilere benzin siperişi verdik,yukarı çıkan olmadığı için saatlerce benzin bekledik hemde 3 Lt 20 YTL,ne gelen ne giden,"dedim dağ başımı lan bura insan 1 lt benzin bulamazmı",baktım dağ başı susmak zorunda kaldım.
    bunu iptal edip atv lerden çekelim dedik,litresi 8 YTL deyince dedim dağ başımı lan bura ayakta adam soyuyorsunuz,baktım unutmuşum yine dağbaşı olduğunu yine sustum.Sadece 1,5 litre alalım dedik.Kirazlı köyünden giderken fuller öyle ineriz aşağı dedik.
    Başladık gezmeye,Ocaklar senin,Çobankaya benim fotolar falan,zirveye bayrak dikmeler, çak yapmalar,biz mutlu mesut,koyacam hepsini bi ara.
    Hee gelelim aşağı inmeye az benzinimizle kirazlıya sırf benzin almak için 3km gittik,benzinliği bulunca mendil çıkardık tam halay çekecektik,gr benzin kalmamış,mendilleri topladık tekrar yola,saldık aşağı köpekler bizden hızlı kompleks o biçim.Güç bela dağdan indik.Ordan ben hasta ziyareti devlet hastanesine gittim melihe dedim sen şimdi ben ordayken hallet benzin işini.
    Taaaa İnönü caddesine göndermişler yaya benzin almaya.Gitmiş bidonda benzin yok vermiyolar polisten kağıt al,haydaaaaaaaaaaa(yinede ikametgah,vesikalık resim ve sabıka belgesi istemediler diye sevinmişiz garipler)bi şekilde onuda halletmiş .Çocuk bi geldi nefes nefese.ve nihayet benzinimiz olmuştu.
    Mami sana macera yaşa demiştim her şeyin yedeğinide bulundurma demiştim..Ben yaşadım ve artık muhakkak pet şişede benzin taşıyacam.Hafta arası olmasa çağıracam Bursa Mt yi yapıcam dağ başında eşkiyalık ama düşündüm herkes işinde gücünde.Kim çıkacak elin dağına.

eee hocam o kadarda maecera aramazki motorcu adam tedbirli adamdır ayrıca...
    ben yedeğimin beni kaö km hatta kaç met götüreceğini bile hesaplıyorum o kadar yani

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Sağol İbrahim Abi iyi niyetli ve yardımsever olmanız ve bunu düşünmeniz bile yeter.Bir dahakine artık.Yazın muhakkak bi ara çıkıp gezin derim dağı çok güzel ama bu mevsim çok soğuktu.Ya da Bursa Mt olarak ayarlarız bir gezi.
    Bu arada arkadaşlar bu haftaki gezi zaten hava dolayısıyla bizi zorlayacakmış bakalım haftaya ne gösterecek hava tahminleri...
    Mami doğru söze ne denmez

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    hocam gecen hafta sizin sozunuze uyup gelseydim kesin benimde lastik havalarda uçardı heralde hocam bide başınıza böle bişi gelirse bidaha bir telefon uzağınızdayım aramamanıza üzüldüm :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler