Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv 250
    arkadaşlar benim hafta sonlarımı dolduran meşguliyetim son bulmuş bulunmakta... kısmet olurs bu hafta ANKARA'ya gitmeyi planlamaktayım. havalardan yana bi terslik olmazsa cuma akşamdan ki pek sıcak bakmıyorum, en geç cts sabah karşı (kuşluk vakti) yola çıkacağım. ameliyat olan teyzemi ziyaret edip, pazar öğlen yola çıkmayı planlıyorum. yol yarenliği yaparım, benimde görmek üzere dostlarım, akrabalarım var diyen olursa birlikte gideriz. sağ salim dönebilirsem sizler ile de yaşadıklarımı paylaşmak adına burda olacağım sevgiler, saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    selam arkadaşlar bende yeniyim bursa inegöl den

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende yeniyim bursa inegöl den

hoşgeldin.iyi vakit geçirmen dileğiyle....
    0538 208 39 04 A (rh)+
    motorcu olmak bi ayrıcalıktır her insan motora binebilir ama her insan motorcu olamaz

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    geçen hafta bir kaza olmuş benim arkadaşımın arkadaşıymış rahmetli. gerçekten korkunç kaza, allah yakınlarına sabır versin.

http://www.muhabirturk.com/news_detail.php?id=3642

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı yalnızgezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim hafta sonlarımı dolduran meşguliyetim son bulmuş bulunmakta... kısmet olurs bu hafta ANKARA'ya gitmeyi planlamaktayım. havalardan yana bi terslik olmazsa cuma akşamdan ki pek sıcak bakmıyorum, en geç cts sabah karşı (kuşluk vakti) yola çıkacağım. ameliyat olan teyzemi ziyaret edip, pazar öğlen yola çıkmayı planlıyorum. yol yarenliği yaparım, benimde görmek üzere dostlarım, akrabalarım var diyen olursa birlikte gideriz. sağ salim dönebilirsem sizler ile de yaşadıklarımı paylaşmak adına burda olacağım sevgiler, saygılar...
    Valla gelmeyi çok isterdim görmek ve ziyaret etmek istediğim çok kişi var ankarada...Lakin sınava bir hafta kala böyle bir kaçamak hiç hoş olmaz...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    ya beyler bu aralar havalar ısındı diyemi bilmem motor kazalarıda artmaya başladı arkadaşımın omzu kırıldı platin takılıyo eve gelirken de 2 kişi girmişti birbirine Allah sonumuzu hayır etsin

Motosikleti
    Kymco CK 125
    çok geçmiş olsun. sezon açıldı artık dikkatli olmalı arkadaşlar.

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    Alıntı proggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 model kırmızı renk km.sini bilmiyorum akrabamın motor dükkanında,motor aşağıda bakım yapılıyor görmek isteyen olursa ilgilenirim.akrabam olduğundan dolayı içiniz rahat olsun ben alacaktım motoru doğum olunca param yetişmedi mz aldım.akrabam bana veriyordu bi kaç suzi kawa vardı onlar sana gelmez dedi o yüzden içiniz rahat olsun.

başka modeller de mevcut benimle gittiğiniz zaman motorun neyi var neyi yok herşeyi açık ve net şekilde öğrenirsiniz scooter ve diğer modeller fark etmez her türlü yardımcı olmaya elimden geldiğince yardımcı olurum.ben akrabam dükkan açmadan önce 2.800 lük güzel bi kazık yedim.allah kimseye yedirtmesin. yanlış anlaşılmasın motorlardan hiç bir karım yok sadece motorcu motorcuya yardım felsefesi

538 208 39 04 ceycey_06_@hotmail.com
    ya proggressive arkadasım su motorun resmını bı koysana suraya valla merak ettım mumkunse tabıı..

Motosikleti
    250cc Chopper

bunun kırmızı renklisi makina 0lmadığından resmini çekemedim bununla idare et artıkın
    0538 208 39 04 A (rh)+
    motorcu olmak bi ayrıcalıktır her insan motora binebilir ama her insan motorcu olamaz

Motosikleti
    Kymco CK 125
    yakışıklı duruyor aslında , aklımı çelmeye başladı ne yalan soyliyim.

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakışıklı duruyor aslında , aklımı çelmeye başladı ne yalan soyliyim.
    aga sana söyle diyeyim ölü japon 1000 tane diri çinliye bedeldir gerisini sen düşün ölü değişim modelsiz olmasından yanlış anlaşılmasın haa
    vallaha param çıkışsaydı ben alacaktım ne yalan söyleyeyim.ama maalesef mz le yetinmek zorundayız (şimdilik)
    bunu bide iki versiyonlu kullanma özelliği varmış bende yeni öğrendim bi böyle resimdeki gibi granajlı bide granajları çıkarıp touring tarzı yane...
    not:resimdeki sıfır hali

barannet özeline msj attım ben çıkıyom şimdi yarına ölmez sağkalırsak görüşürüz
    0538 208 39 04 A (rh)+

kuanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Herkese selamlar.Yeni üye oldum.Bir kaç haftadır araştırma yapıyorum.İlk defa motosiklet alacağım.Acemi olarak en uygun motoru seçmekte bayağı zorlanıyorum.Bu gün KINRO marka motorlar gördüm.Bir hayli güzel görünüyorlar.Hindistan malıymış.Fakat forumlarda yada arama motorlarında bu motorlarla ılgılı yetrınce bılgıye ulaşamadım.KINRO motorları hakkında bılgısı yada gorusu olan arkadasların yardımına ıhtıyacım var.

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    Alıntı kuanza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.Yeni üye oldum.Bir kaç haftadır araştırma yapıyorum.İlk defa motosiklet alacağım.Acemi olarak en uygun motoru seçmekte bayağı zorlanıyorum.Bu gün KINRO marka motorlar gördüm.Bir hayli güzel görünüyorlar.Hindistan malıymış.Fakat forumlarda yada arama motorlarında bu motorlarla ılgılı yetrınce bılgıye ulaşamadım.KINRO motorları hakkında bılgısı yada gorusu olan arkadasların yardımına ıhtıyacım var.
    oncelıkle aramıza hosgeldın arkadasım,valla o dedıın markayı bende ılk defa duyuyorum sana yardımcı olamıcam,,

aga sana söyle diyeyim ölü japon 1000 tane diri çinliye bedeldir gerisini sen düşün ölü değişim modelsiz olmasından yanlış anlaşılmasın haa
    vallaha param çıkışsaydı ben alacaktım ne yalan söyleyeyim.ama maalesef mz le yetinmek zorundayız (şimdilik)
    bunu bide iki versiyonlu kullanma özelliği varmış bende yeni öğrendim bi böyle resimdeki gibi granajlı bide granajları çıkarıp touring tarzı yane...
    not:resimdeki sıfır hali

barannet özeline msj attım ben çıkıyom şimdi yarına ölmez sağkalırsak görüşürüz
    hafta sonu zafer parkının orda bulussak su motoru gorsek olabılırmı?

Motosikleti
    Mz Etz 251
    Motosikleti biraz daha yakından inceledim.Kaba hatları olmayan,sıkı bir görüntüsü var.İkide resim çektim ama buraya nasıl koyacağımı bulamadım.Hatta satıcı motoru çalıştırdı sesini duymak istedim.4000 devire kadar motor gayet düzenli bir devir artışı sergiledi, fakat daha sonra motordan ara ara ufak öksürmeler gemeye başladı.Satıcı bunun 0km motorlarda genelde rastladıklarını avans ayarlarıyla ilgili olduğunu söyledi.Resim konusunda yardımcı olursanız fotoları yayınlarım

Motosikleti
    Kymco CK 125
    burada anlatıyor resmin nasıl ekleneceği.
    http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html

Motosikleti
    250cc Chopper
    aramıza hoş geldin kardeş.motor almayı düşünüyorsan yardımcı olurum ha illada çin diyorsan az sabret 2-3 aya yeni modeller çıkıyor piyasaya.aman haa aldanma sakın hindistan felan hikaye çin malı kinro.

MOTORACER125.
    hafta sonu zafer parkının orda bulussak su motoru gorsek olabılırmı?[/QUOTE]

kardeş kusura bakma geç kaldın dün akşam 3.500ytl ye sattık bi arkadaşa.
    0538 208 39 04 A (rh)+

Motosikleti
    Mz Etz 251
    Brannet teşekkürler.Umarım resimleri eklemeyi becermişimdir.[/IMG]

Motosikleti
    250cc Chopper
    Brannet teşekkürler.Umarım resimleri eklemeyi becermişimdir.[/IMG]
    kardeş aldanma sen bunlara çin hepsi hikaye hindistan felan.gir sitesine bak bakayım kocaman bi çin görceksin yanında bandit s var alma gücün varsa tavsiye ederim onu bak :D
    genede sen bilirsin.
    0538 208 39 04 A (rh)+

Motosikleti
    Mz Etz 251
    aramıza hoş geldin kardeş.motor almayı düşünüyorsan yardımcı olurum ha illada çin diyorsan az sabret 2-3 aya yeni modeller çıkıyor piyasaya.aman haa aldanma sakın hindistan felan hikaye çin malı kinro.

MOTORACER125.
    hafta sonu zafer parkının orda bulussak su motoru gorsek olabılırmı?
    kardeş kusura bakma geç kaldın dün akşam 3.500ytl ye sattık bi arkadaşa.[/QUOTE]

Bahsettiğin motor sanırım 600cc.Benim için güçlü bir makina.Onun hızıyla baş edemem.Fakat dediğin gibi illa ki çin olsun diye bir niyetim yok.Bütçeme göre 2.el sağlam bir motor da işimi görür.Resimdeki motorların tarzının "naked" olduğunu sanıyorum.Bu tarz motorlar daha çok gözümü dolduruyor.

Motosikleti
    250cc Chopper
    kardeş kusura bakma geç kaldın dün akşam 3.500ytl ye sattık bi arkadaşa.
    Bahsettiğin motor sanırım 600cc.Benim için güçlü bir makina.Onun hızıyla baş edemem.Fakat dediğin gibi illa ki çin olsun diye bir niyetim yok.Bütçeme göre 2.el sağlam bir motor da işimi görür.Resimdeki motorların tarzının "naked" olduğunu sanıyorum.Bu tarz motorlar daha çok gözümü dolduruyor.[/QUOTE]

kardeşim gel sen beni dinle sana 125 ybr veya cg titan temizinden bakalım gözün kapalı dünyayı gezersin için rahat olur hem yedek parçalarıda uygun.ne dersin
    0538 208 39 04 A (rh)+

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler