Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı giritli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy vayy vayy bizim ekip komple burda
    Halil hoş geldin.

Her daim buralardayız Allah'ın izniyle. Yakında yanına gezmeye geleceğiz, haberin olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit hocam 18000 km cup motor kullandım ben. Gitmedigim yer kalmadı yakin civarda. Gorusmek uzere
    Bu güne kadar hiç cup kullanmak nasip olmadı.

Bana en ilginç gelen yanı birincisi vitesleri, ikincisi koltuğun en ön tarafında oturulması.
    giritli bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halil hoş geldin.

Her daim buralardayız Allah'ın izniyle. Yakında yanına gezmeye geleceğiz, haberin olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

Bu güne kadar hiç cup kullanmak nasip olmadı.

Bana en ilginç gelen yanı birincisi vitesleri, ikincisi koltuğun en ön tarafında oturulması.
    allah bu dostlugumuzu daim etsin ne gunler gecti ne geziler yaptık vayyyy bee.
    nobette oldugum gun tabi buyrun gelin abi beklerim.
    Apices bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...i-dedeler.html
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

İçimiz ısınsın birazda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

http://[img]http://www.hizliresimyuk....jpg[/img][COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...i-dedeler.html
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

İçimiz ısınsın birazda.

http://www.hizliresimyukle.net/u/01/...01_orginal.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

http://<a href="http://www.hizliresi...rginal.jpg</a>[COLOR="Silver"]
    Vay be, ne günlerdi ama.

İnşallah bu sene çok daha keyiflisini yapacağız hep birlikte.

Motosikleti
    Yaz sonunda size biryerden bahsetmiştim. Katır dağı tepesinde. Göl manzaralı harika bir tabiat parkı. Oraya camplı bir gezi mutlaka yapmalıyız bu yıl. Bir gece dahi olsa. Sonra kapıdağ yarımadasında gezdiğimiz yerlerde gördüğümüz koylarda kamp yapalım. Kemik kadromuz her daim hazır. Aramıza yeni katılmak isteyenede kapımız ardına kadar açık. CC farkı yine belirtelimki asla yok. Önceki gezilerimize 100 cc cup ile gelende oldu 250 cc ilede gelende. Önemli olan uyumluluk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Paylaştığımız fotolar 125 cc ile yaptığımız Antalya ve ege turundan. Linkte detaylı anlatımı var. Biz 125 cc ile çoğu kişinin 600 cc ve yukarısıyla gitmeye cesaret edemediği km yi yaptık. Tadı da damağımızda kaldı.
    Apices bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Yaz sonunda size biryerden bahsetmiştim. Katır dağı tepesinde. Göl manzaralı harika bir tabiat parkı. Oraya camplı bir gezi mutlaka yapmalıyız bu yıl. Bir gece dahi olsa. Sonra kapıdağ yarımadasında gezdiğimiz yerlerde gördüğümüz koylarda kamp yapalım. Kemik kadromuz her daim hazır. Aramıza yeni katılmak isteyenede kapımız ardına kadar açık. CC farkı yine belirtelimki asla yok. Önceki gezilerimize 100 cc cup ile gelende oldu 250 cc ilede gelende. Önemli olan uyumluluk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Paylaştığımız fotolar 125 cc ile yaptığımız Antalya ve ege turundan. Linkte detaylı anlatımı var. Biz 125 cc ile çoğu kişinin 600 cc ve yukarısıyla gitmeye cesaret edemediği km yi yaptık. Tadı da damağımızda kaldı.
    Bahsettiğin yere yaza doğru hep birlikte gideriz inşallah. Nasıl olsa alıştık artık, gezmeye, tozmaya, kamp yapmaya.
    Onun haricinde daha önce gitmediğimiz bir sürü rotalar da var aklımda. Yavaş yavaş hepsini gezeriz. Nasıl olsa acelemiz yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir gün bende katılmak isterim. 100cc scooter kullanıyorum Karacabey/Bursa'da oturuyorum.

emrcbk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    İyi günler arkadaşlar,bursada balans yaparak lastik montajı yaptırabileceğim bir yer varmı?Nereye gitsem motosikletle uğraşmıyor,takarım diyenlerde bizde balans yok diyor,yardımcı olun lütfen.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı furkanuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün bende katılmak isterim. 100cc scooter kullanıyorum Karacabey/Bursa'da oturuyorum.
    Gezilerimizi buradan paylaşıyoruz. Takip ederseniz hep birlikte gezeriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

Alıntı emrcbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler arkadaşlar,bursada balans yaparak lastik montajı yaptırabileceğim bir yer varmı?Nereye gitsem motosikletle uğraşmıyor,takarım diyenlerde bizde balans yok diyor,yardımcı olun lütfen.
    Bu konuda net bir bilgim yok. Ama Coşkun kaptan size yardımcı olabilir. Burada takipte kalın.

Motosikleti
    Alıntı emrcbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz öncelikle. Lastik sök tak ve balans konusunda iş yapan benim bildiğim Bursa'da bir kişi var. Acemlerden mudanya yoluna girdiğinizde esentepe lambaları batçık'a varmadan sağda BP benzinliği var. Orada hem lastik satışı yapan hemde balans sök tak yapan biri var. İsmini tam hatırlamıyorun ama sanırım ismi Can' dı. Tam ögrenirsen buraya yazarım ismini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

R.F. OTOMOTİV SAN VE TİC LTD ŞTİ
    Adres: yeni kahraman mah. sanayi cd, c no:154 yenikaraman mah.
    osmangazi - bursa
    Telefon:(0224) 249 4847

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Dün Güneşi Görünce Biz,Batana Dek Gazlamak Mis...

Motosikleti
    Nisan ayı içerisinde özel bir kurumdan motosiklet eğitimi planlıyor olacağız. Katılım sayı olarak sınırlı olacak ki çok talep olursa eğitmen sayısınıda arttırmak gerekecektir. Konu hakkında ön görüşme yaptık. Sonrasında nisan ayı için tarih aldık. Fakat fiyat konusu eğitime tarihini tam alınca netleşecek. 6-8 saat eğitim süresi olacak. Ön görüşmede aldığım geri bildirimler de ekipmansız ehliyetsiz kişilere eğitim verilmeyeceğinin altının çizilmesi istendi. Eğitim almak isteyen arkadaşlar bana özel msj atarak yada buraya yazarak ortalama bir katılım sayısı almamızı sağlayabilirler. Yine bu grupta kemik kadro dediğimiz arkadaşlarımız totalde hali hazırda 9 kişi civarıyız. Bir eğitmen içinde max 15 kişi sınır olacak sanırım. küçük bir tüyo vereyim, fiyatta kişi başı 80-100 arası yapmaya çalışıyoruz.
    Apices bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Nisan ayı içerisinde özel bir kurumdan motosiklet eğitimi planlıyor olacağız. Katılım sayı olarak sınırlı olacak ki çok talep olursa eğitmen sayısınıda arttırmak gerekecektir. Konu hakkında ön görüşme yaptık. Sonrasında nisan ayı için tarih aldık. Fakat fiyat konusu eğitime tarihini tam alınca netleşecek. 6-8 saat eğitim süresi olacak. Ön görüşmede aldığım geri bildirimler de ekipmansız ehliyetsiz kişilere eğitim verilmeyeceğinin altının çizilmesi istendi. Eğitim almak isteyen arkadaşlar bana özel msj atarak yada buraya yazarak ortalama bir katılım sayısı almamızı sağlayabilirler. Yine bu grupta kemik kadro dediğimiz arkadaşlarımız totalde hali hazırda 9 kişi civarıyız. Bir eğitmen içinde max 15 kişi sınır olacak sanırım. küçük bir tüyo vereyim, fiyatta kişi başı 80-100 arası yapmaya çalışıyoruz.
    Eğitim bizim işimiz Coşkun. Her türlü katılım ve desteği her zaman sağlarız.

Bu arada buralar canlanmaya başlamış. Çoktandır kimseler uğramıyordu.Eskiden bir reklam filmindeki deyiş geldi aklıma.
    "Yaz geldi,kavanozdan çıkanlar var"

Motosikleti
    Biz her daim burdayız. Biliyorsun. Yeni rotalar hazırlar plana koyarım. İsim bu. Egitimse hepimizin isi. Katilim icin mesajlar geliyor. Ekliyorum hepsini. Çok hateketli olcak yaz dönemi buralar.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Biz her daim burdayız. Biliyorsun. Yeni rotalar hazırlar plana koyarım. İsim bu. Egitimse hepimizin isi. Katilim icin mesajlar geliyor. Ekliyorum hepsini. Çok hateketli olcak yaz dönemi buralar.
    Her işin başı eğitim.Elbette katılacağız.

Gezileri,festivalleri, yeni rotaları sabırsızlıkla bekliyoruz.

Buraları biraz daha renklendirmek lazım.

Çok yakında.......

Motosikleti
    Honda CBR 600F(2013)
    Kısmetse bizde katılırız osman abi

Apices ve matrix506xx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    İnşallah Hasan.

Hepinizi bekliyoruz.Arkadaşlara çok selamlar.
    [K]orkusuZ bunu beğendi.

Sa maşallah bütün kings of the road burada

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Aleyküm selam Yakup, hoşgeldin .

Eğitime seni de bekliyoruz haberin olsun.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    herkeze selamlar,

baharda çok güzel gezi ve etkinlikler yapılacağını hissediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler