Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka fren müşürünü kontrol ettiniz mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Direk değiştirsenizde olur.5 tl bişey müşür motorsikletiniz mondial 125 mt ise musuru.htmlhttp://www.motosikletparcalari.com.t...en-musuru.html
    Çok çok teşekkür ederim kaç gündür korkuyla geziyorum geceleri Arkadan fark edilmeyip birisi çarpar diyerekten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhabalar, vizelerden sonra eskişehire gitmeyi düşünüyorum. ancak bu seferki gidişimde orhaneli-harmancık-tavşanlı-kütahya üzerinden eskişehire gitmeyi düşünüyorum. yani yolun büyük kısmı dağ yolları olacak, ancak yolların durumunu bilmiyorum eğer gidersem eziyet olurmu? uludağ yolu tadındaysa eğer gitmeyi düşünüyorum.
    Yolda herhangi bir sıkıntı yok. Ben geçen yaz sonu aynen söylediğin güzergah üzerinden yolculuk yapmıştım.
    ogzcngdk bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    herkeze merhabalar, vizelerden sonra eskişehire gitmeyi düşünüyorum. ancak bu seferki gidişimde orhaneli-harmancık-tavşanlı-kütahya üzerinden eskişehire gitmeyi düşünüyorum. yani yolun büyük kısmı dağ yolları olacak, ancak yolların durumunu bilmiyorum eğer gidersem eziyet olurmu? uludağ yolu tadındaysa eğer gitmeyi düşünüyorum.
    Oğuzcan ben de bir ara aynı güzergahtan geçmeyi düşünüyorum.Çok güzel bir rota olduğunu söylediler.

Biliyorsundur ama ben yine de hatırlatmak isterim.
    Eskişehir buralara göre daha soğuktur,ona göre iyi giyinmeni tavsiye ederim.

Şimdiden hayırlı, ve keyifli yolculuklar dilerim.
    ogzcngdk bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Arkadaşlar bende Bursadanım.Yarin nasipse crf 250 l mi aliyorum.2 şey sormak istiyorum 1. Si geziler düzenliyor musunuz?
    2.si aramızda carbon folyo kaplamayı bilen ve uygun fiyata kaplamak isteyen birisi varmı?
    search16 bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Emre21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende Bursadanım.Yarin nasipse crf 250 l mi aliyorum.2 şey sormak istiyorum 1. Si geziler düzenliyor musunuz?
    2.si aramızda carbon folyo kaplamayı bilen ve uygun fiyata kaplamak isteyen birisi varmı?
    Hayırlı olsun.

Bursa mt 2 ye bölündü.

King of the road.
    Bursa motosiklet kullanıcıları.(Bumotku)

Bu 2 grup ayrı ayrı gezi düzenliyor.
    Facebooktan takip edebilirsiniz.

Artık mt de pek paylaşmıyorlar gezilerini 2 grupta.

O yüzden eğer 2 gruptan birine üye olmak isterseniz facebooktan iletişime geçin derim.

Birde benim gibiler var.
    Ben grup olayına sıcak bakmıyorum.

Sürüşü, insanlığı , sohbeti hoşuma giden kişiler ile sürmeyi tercih ederim.
    Bu kişilerin A veya B grubundan olması hiç farketmez.

Benim gibi olanlarda buradan veya direk telefon ile arayarak haber verir.

Açıkçası durum bu.

Karar sizin. Ben olayı açıklamak istedim.
    Yani Bursa daki motosiklet kullanıcıları gezi yapıyor fakat bölünmelerden dolayı burada göremeyebilirsiniz.

Kesinlikle kişisel tercih.
    ogzcngdk bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Emre21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun motorsikletiniz. Sorularına cevap vereyim. Geziler düzenleniyor, bu alandan takip ederseniz beğendiğiniz rotalara katılabilirsiniz. Havalar güzelleşmeye başladığında bir çok gezi paylaşımları yapılacaktır. Yukarıda arkadaşın bahsettiği gruplar ın kurulmasındaki neden tercih meselesidir. Fikirler herkezde uyuşacak diye bir durum söz konusu olamaz. Bu nedendende aklı fikri biribirine yakın olalarda kendi gruplarını kuruyor. Fakat burası ortak bir platform. Buradanda takipte bulunabirsiniz.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Cevaplarınız için cok teşekkürler abilerim Motoru aldım gezilere katılmak icin sabırsızlanıyorum crf almayı düsünen varsa formda tavsiye ederim ivmelenmesi amorttisörleri frenleri harika gördügüm tek sıkıntı artcıya yer yok

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    Merhaba, aha önce o Orhaneli tarafına gittim yol gayet iyi. Fakat!, sizin gideceğiniz rota Uludağ'ın etekleri olacağı için yolda kar olmasa bile gizli buzlanma olabilir, o yolda çok fazla kamyon olabiliyor dikkat edin derim ve Eskişehir yolu zaten soğuk oluyor bu nedenle o rota daha da soğuk olabilir. Tekeriniz düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

arkadaşlar, 2012 model CBR 125 R (beyaz) 14bin km'de olan motorumu CC yükseltmek için satıyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa özelden mesaj yazabilirler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı delibursali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, aha önce o Orhaneli tarafına gittim yol gayet iyi. Fakat!, sizin gideceğiniz rota Uludağ'ın etekleri olacağı için yolda kar olmasa bile gizli buzlanma olabilir, o yolda çok fazla kamyon olabiliyor dikkat edin derim ve Eskişehir yolu zaten soğuk oluyor bu nedenle o rota daha da soğuk olabilir. Tekeriniz düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

arkadaşlar, 2012 model CBR 125 R (beyaz) 14bin km'de olan motorumu CC yükseltmek için satıyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa özelden mesaj yazabilirler.
    teşekkürler, söyledikleriniz aklıma geldi bu rotayı yazın yapmak üzere erteledim. bursa-inegöl-domaniç-tavşanlı-kütahya-eskişehir olarak yapıcam. toplam 250 km. sezonu açıyorum hayırlı olsun benim için ardından erdeğe gidicem kapıdağ yarım adasını falan gezicem burda resimleri paylaşırım. havalar müsait olursa haftaya düşünüyorum gitmeyi.
    Apices bunu beğendi.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Alıntı delibursali adlı üyeden alıntı Mesajı göster

R25 alacaksın galiba sende Kardeşim.

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 alacaksın galiba sende Kardeşim.
    yok abi ben gözü yukarılara diktim, DUKE 390, CB 500 F ve CB 650 F arasında gidip geliyorum. Büyük ihtimalle CB500F olacak galiba

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    teşekkürler, söyledikleriniz aklıma geldi bu rotayı yazın yapmak üzere erteledim. bursa-inegöl-domaniç-tavşanlı-kütahya-eskişehir olarak yapıcam. toplam 250 km. sezonu açıyorum hayırlı olsun benim için ardından erdeğe gidicem kapıdağ yarım adasını falan gezicem burda resimleri paylaşırım. havalar müsait olursa haftaya düşünüyorum gitmeyi.
    Oğuzcan doğru karar vermişsin.
    Şimdiden hayırlı yolculuklar sana.
    ogzcngdk bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Bursada swift 150 ime yan canta demırı yapabılecek bır usta arıyorum arkadaslar tanıdıgı yada bir bilen varsa soyleyebilir mi nereye yaptırabılırım uygun fiyata
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    domaniç yolu çok kötü. gerçekten soğuk oluyor oralar. sağlam giyin
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursada swift 150 ime yan canta demırı yapabılecek bır usta arıyorum arkadaslar tanıdıgı yada bir bilen varsa soyleyebilir mi nereye yaptırabılırım uygun fiyata
    Kültür park total benzinliği arkasında (eski bp) egzoscu burhan var o yapıyor. Bende ona yaptırdım. Çanta ne aldın.
    Gok2 bunu beğendi.

Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kültür park total benzinliği arkasında (eski bp) egzoscu burhan var o yapıyor. Bende ona yaptırdım. Çanta ne aldın.
    Hocam kararsızım yan çanta konusundada motoruma internetten bakarsan cok kalıplı bir motor değil yanlara k21 kappa dusunuyorum.Sizce nasıl durur görsel olarak hoş durur mu birde nekadara yaptırdınız acaba
    search16 bunu beğendi.
    Dört Teker Bedeni , İki teker ruhu taşır

Motosikleti
    bugün gölyazı ve trilye taraflarını gezim, burada paylaşıcaktım ama bolca fotoğraf olunca gezi bölümüne konu açtım...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post3583032

linkten bakabilirsiniz
    beko12345, search16 ve Apices bunu beğendiler.

nowwarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Crypton 2014 Beyaz
    bugün gölyazı ve trilye taraflarını gezim, burada paylaşıcaktım ama bolca fotoğraf olunca gezi bölümüne konu açtım...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post3583032

linkten bakabilirsiniz
    Bugün bizde bi arkadaşımla oradaydık hatta selamlaştık hatta aynı okuldayız bende vizeden çıkıp gitmiştim gezmeye
    ogzcngdk bunu beğendi.
    İki teker hastası.

Motosikleti
    Alıntı nowwarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bizde bi arkadaşımla oradaydık hatta selamlaştık hatta aynı okuldayız bende vizeden çıkıp gitmiştim gezmeye
    hatırladım dostum, bugün hava çok çok iyiydi umarım sizde keyif almışsınızdır.. biraz rüzgârlıydı tabi

Motosikleti
    Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kararsızım yan çanta konusundada motoruma internetten bakarsan cok kalıplı bir motor değil yanlara k21 kappa dusunuyorum.Sizce nasıl durur görsel olarak hoş durur mu birde nekadara yaptırdınız acaba
    100 tl ye yaptırdım. Ben tekzenden maestro diye çanta aldım iki adet. Çok büyük değil hemde çok güzel durdu. Sen eğer kappa alırdan hem büyük duracak hemde yakışmıyacak. Dediğin gibi kalıplı bir motor değil.
    Gok2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler