Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı Scarty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kontra videolarının hepsini ezberledim neredeyse ana kontrayi fazla yaparsam devirmekten korkuyorum , bakışım hep ileride hiç aşağı düştüğünü hissetmiyorum. Ama bu hafta içinde kontratı deneyecegim.
    Evet iyi bir kontrat yapki motor ile seni düşürmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır Ümit hocam.

Sabahın bu saatinde bilgisayar başında ne arıyorsun
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım yaparım hocam bu kadar işinin ehli ustalar söylüyor vardır bildikleri tek merak ettiğim sürat ile alakası var mıdır yani , 10 ile 20 ile giderken , kontra yapılabilir mi aea bisiklette de yapılabileceğini söylemişti denedim başaramadım.

Motosikleti
    HHH
    Umarım yaparım hocam bu kadar işinin ehli ustalar söylüyor vardır bildikleri tek merak ettiğim sürat ile alakası var mıdır yani , 10 ile 20 ile giderken , kontra yapılabilir mi aea bisiklette de yapılabileceğini söylemişti denedim başaramadım.
    Bu işlere kafanı yorma, motora bindikçe öğrenirsin her şeyi zamanla, tabi bu arada düşer kalkarsın ama hızlı gitmessen iyi olur.

Bu işlere kafanı yorma, motora bindikçe öğrenirsin her şeyi zamanla, tabi bu arada düşer kalkarsın ama hızlı gitmessen iyi olur.
    Daha ehliyetimi almadim , dubalardan rahat geçebiliyorum hatta diğerlerinden çok daha rahat geçiyorum , bisikleti sürekli slalomlu kullandığım için herhalde , değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    Daha ehliyetimi almadim , dubalardan rahat geçebiliyorum hatta diğerlerinden çok daha rahat geçiyorum , bisikleti sürekli slalomlu kullandığım için herhalde , değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
    dostum eğer mudanyaya gelebilirsen ve tarih uygun olursa otopark gibi bir yerde sana motorumu kullandırabilirim.

Alıntı TEMBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eğer mudanyaya gelebilirsen ve tarih uygun olursa otopark gibi bir yerde sana motorumu kullandırabilirim.
    Teşekkür ederim hocam fakat YGS ye hazırlandığım için bu aralar pek dışarı çıkmaya vaktim olmuyor ygsden önce direksiyon sınavına gireceğim zaten ehliyetini aldiğim da turlamaya gelirim

giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    Sevgili mt üyeleri bugün motomax a yazlık bi mont almaya gittim fakat çok fazla marka seçeneği yoktu.satıcı fuardan sonra daha fazla seçenek olur dedi.4riders lara baktım çok dandik geldi oradaki satıcı arkadaş bana bering marka yazlık bi ceket gösterdi kendisininde onu kullandığını ve korumalarının knox marka olduğunu söyledi.Ben yinede size bi danışayaım dedim sizce nasıl bi markadadır ilk kez mont alacağım için yanlış bi seçim yapmak istemiyorum bana yardım ve yataklık yaparsanız çok sevinirim

Motosikleti
    HHH
    Alıntı giritli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili mt üyeleri bugün motomax a yazlık bi mont almaya gittim fakat çok fazla marka seçeneği yoktu.satıcı fuardan sonra daha fazla seçenek olur dedi.4riders lara baktım çok dandik geldi oradaki satıcı arkadaş bana bering marka yazlık bi ceket gösterdi kendisininde onu kullandığını ve korumalarının knox marka olduğunu söyledi.Ben yinede size bi danışayaım dedim sizce nasıl bi markadadır ilk kez mont alacağım için yanlış bi seçim yapmak istemiyorum bana yardım ve yataklık yaparsanız çok sevinirim
    Ben kullanıyorum güzel ve korumaları çok iyi fakat rengi güneşte soluyor ceketin.

Motosikleti
    Ben kullanıyorum güzel ve korumaları çok iyi fakat rengi güneşte soluyor ceketin.
    Renk solsun o önemli değil güvenlikli bişey olsun yeter.Ama arkada yani sırtta koruması yok onu ayrıyetten harici bi şekilde alıp takıyomuşuz sizde öylemi yaptınız?

Motosikleti
    HHH
    Alıntı giritli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renk solsun o önemli değil güvenlikli bişey olsun yeter.Ama arkada yani sırtta koruması yok onu ayrıyetten harici bi şekilde alıp takıyomuşuz sizde öylemi yaptınız?
    Sırt korumasıda var çok kalın sırtında tahta gibi . Mont koyu gri renk.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bende de bering aero gri renk var yaz için çok memnunum, ancak siyah rengini tavsiye etmem malum yazlık mont bir de güneş vurunca iyice sıcak olabilir.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Hocam kontra videolarının hepsini ezberledim neredeyse ana kontrayi fazla yaparsam devirmekten korkuyorum , bakışım hep ileride hiç aşağı düştüğünü hissetmiyorum. Ama bu hafta içinde kontratı deneyecegim.
    hocam koruma refleksi diye birşey var. için rahat olsun. iki tekerlekli araçlar 10 15 km hızdan sonra sadece kontra ile dönebilir. eğer beceremezsen bilki kolların rahat değil kasıyorsun. ben motoru kontrol etmeyi öğrenene kadar çok sıkıntı yaşadım kollarım farkında olmadan kasılıyordu. bunu anlamak içinde ellerini elciklerden kaldırmadan kollarını sallayabilirsin.
    Scarty bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de bering aero gri renk var yaz için çok memnunum, ancak siyah rengini tavsiye etmem malum yazlık mont bir de güneş vurunca iyice sıcak olabilir.
    Tavsiyen için saol bendee bering alıcam galiba çünkü diğer markalara baktım çok dandikti(prohel,ls2 de mont yapmış,4riders) bunlar kötüydü.REVİT te çok pahalı en iyisi galiba bering.

Bugün eğitim aldım , daha doğrusu hoca motoru bana bıraktı sürdüm , gaz debriyaj ayarını sonunda ayarladim bir de kontra denemesini yaptım hafif hafif gerçekten daha kıvrak ama tersime geldiği için üzerine fazla dusmedim artik kendi motorumu aldigimda deneyeceğim

MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Bugün eğitim aldım , daha doğrusu hoca motoru bana bıraktı sürdüm , gaz debriyaj ayarını sonunda ayarladim bir de kontra denemesini yaptım hafif hafif gerçekten daha kıvrak ama tersime geldiği için üzerine fazla dusmedim artik kendi motorumu aldigimda deneyeceğim
    Şanslısın bak dua et galiba kurstan eğitimin biz hala tek tabanca bize ders veren yok :(

Alıntı MrNobody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şanslısın bak dua et galiba kurstan eğitimin biz hala tek tabanca bize ders veren yok :(
    Hocam gereklineğitim verilmiyor aslında Allah'a emanet gidiyoruz üstünde hayır o değil bi eldiven almadılar elim dondu en son yün eldiven giydim.Ama hocayi seviyorum cana yakin yeterli bilgiyi veriyor bir kurs nasıl eğitim verir diye düşünmüyor değilim , bir suru kurs gezdim adamlar ya kahveden bozma ya apartman içi , motorları zaten dökülen motorlardan , bu konularda kursu sevdim ve gittiğim dihlger kurslardan daha ucuz fiyat verdiler

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Hangi kursa gidiyorsun scarty ?

Alıntı MrNobody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi kursa gidiyorsun scarty ?
    Baysal sürücü kursu

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Motomax dışında nereden ekipman alabiliriz , nolan kask satan bir yer var mı internetten siparişte kafaya tam olmayabilir gidip deneyin diyorlar.

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Büyük ihtimalle hafta sonu yapılacak direksyon sınavları ertelenicek bizim burda yarım metre kar var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler