Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Sanırsam Okanın Zihni Sinir procelerinden biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mettek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Selamın Aleyküm

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mettek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm
    a.selam hosgeldın resme bak ne işkenceydi be
    oknglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Selamın Aleyküm
    Aleykümselam Mete hoş geldin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Okan Bugün olmalıydın gene motorlara bi işkence yaptık ki sorma tsn43 fotoları paylaşınca görürsünüz biraz merak ama bi cros mu alsak napsak

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Selamın Aleyküm
    Aleyküm selam

@ozcanaykul
    Hani fotolar nerde ? 4 günde yükleyemedinizmi ?

Motosikleti
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tavşanlıda niye kask takmıyo bu herifler . Tavşanlılılardan cevap bekliyoruz :D
    Okan bak tavşanlıdan bi arkadaş katılmış aramıza tanışma topiciğide açmış bu sorunun direk muhatabı yani

http://www.motosiklet.net/forum/tani...ml#post3098324
    oknglr bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Buralar tenhalaştı yine baya bi katılan olmuştu sevindim ama yazan eden yok :D

ozcanaykul tükandamısın iftardan sonra sigara almaya inicem uğrarım :D

hasanarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Yıldız 100
    Buyrun adım geçmiş galiba burada

Motosikleti
    Hadi bakalım madem geldin soruyada cevap ver

Motosikleti
    Yuki Yıldız 100
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tavşanlıda niye kask takmıyo bu herifler . Tavşanlılılardan cevap bekliyoruz :D
    Meşhur soru bu galiba Bir Tavşanlılı olarak şöyle söyleyeyim. 17 senedir Tavşanlıda yaşıyorum en fazla 3 veya 4 defa kasklı motosiklet sürücüsü görmüşümdür. Bunun sebebi bizde öyle bir kültür yok. Yani ne kadar zorunlu olsada ben bile kask ile motor sürmekten utanırım. Kütahyada dizliğimide takarım ama tavşanlıda öyle olmuyo işte. :D Ayrıca buradaki polislerinde %90 ı tanıdık olduğu için fazla sorun olmuyo ;) Benim yakın çevremde kask olayını hiç söylemiyorum, %70i plakasız, %80i ehlyetsiz ama ehliyetlilere taş çıkartırlar. :D

Okan ne dersin bi gidek mi tavşanlıya tost yemeye söyle bi uzasak gitsek

Motosikleti
    Ulen Tavşanlıya tost yemeye çay içmeye gidersiniz Karamürsele iftar etmeye gitmezsiniz ne deyem ben size
    ozcanaykul bunu beğendi.

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen Tavşanlıya tost yemeye çay içmeye gidersiniz Karamürsele iftar etmeye gitmezsiniz ne deyem ben size
    biz gece motor sürenlerdeniz

Motosikleti
    Sağlığa zararlıdır ama demedi demeyin

Motosikleti
    Yuki Yıldız 100
    Tavşanlıya bekleriz yani ancak girişte dizlikleri kaskları vs çıkartmayı unutmayın ;)

Motosikleti
    Alıntı hasanarda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meşhur soru bu galiba Bir Tavşanlılı olarak şöyle söyleyeyim. 17 senedir Tavşanlıda yaşıyorum en fazla 3 veya 4 defa kasklı motosiklet sürücüsü görmüşümdür. Bunun sebebi bizde öyle bir kültür yok. Yani ne kadar zorunlu olsada ben bile kask ile motor sürmekten utanırım. Kütahyada dizliğimide takarım ama tavşanlıda öyle olmuyo işte. :D Ayrıca buradaki polislerinde %90 ı tanıdık olduğu için fazla sorun olmuyo ;) Benim yakın çevremde kask olayını hiç söylemiyorum, %70i plakasız, %80i ehlyetsiz ama ehliyetlilere taş çıkartırlar. :D
    polisler tanıdık falanda sanırım bütün araçlar ve asfaltta tanıdık düşünce çarpınca kıyak geçiyolar :D Bende diyorum tost yemeye gittiğimizde niye millet garip garip bakıyo .

Herif almış cg yi ön kaldırıyo bide bize baka baka gidiyo marifet sanki. Öylelerini çok gördük asfaltta beyni dağılmış şekilde Hatta bizzat şahit te olduk . Tabi kask falan takın diyoruzda olmayan kafaya ne kaskı takıcaksın dimi

o plakasız ehliyetsiz olupta ehliyetlilere taş çıkartanların aslında bi boktan çaktıklarını sanmıyorum hangi konuda nerde taş çıkartıcaklar ? bir uzun yola çıkalım bakalım düşmeden yada kaza yapmadan kaç km gidebilicekler. bu konuda ön yargılıyım biraz ama haklı olduğumuda düşünüyorum. Bence motosiklet bunlara çok fazla ha silah vermişsin ellerine ha motosiklet aynı şey

Motosikleti
    Yuki Yıldız 100
    Ben şahsen öyle düşünmüyorum. O benim bahsettiğim plakasız ehliyetsiz olanların çoğu kendi motorlarını kendi çalışıp kendi paralarıyla alıyorlar bu yüzdende gözü gibi bakıyolar motorlarına. Sürerken falan çok dikkatli sürüyolar. Bende biliyorum burada bikaç tane ipini koparmış it var. Orada burada hava atmak uğruna kendilerini ve etrafındakileri tehlikeye atıyorlar onlara lafım yok o konuda siz hakısınız ancak diğerleri hakkında öyle söyleyemiyeceğim. Daha öncede söylemiştim zaten Tavşanlıda kask diye bir anlayış yok. Yani öyle bir kültür yok anlamıyorum ama nedense herkesin kaska karşı bir kötü bakış açısı var. Buna Tavşanlılı olarak bende dahilim yani

Motosikleti
    enteresan kaska karşı kötü bakış açısı cidden enteresan. Dahada komik olanı etraftakiler kaska kötü bakıyor diye takmamak

Bizde kendi motorumuzu kendimiz çalışıp aldık. Ve gözümüz gibi bakıyoruz hatta inan bana çoğu kişiden daha dikkatliyim üzerine toz konsa üşenmeyip inip siliyorum o derece yani. Çok yavaş sürerim biyere giderken beraber hep arkada kalıyorum ben kask eldiven herşey olduğu halde çok dikkatliyim yada olmaya çalışıyorum diyelim.

Ama bugün işe gelirken cumartesi ve çarşambaları kurulan bi pazar var arka sokağından dolaşıp vazonun oraya inicektim askeriyenin olduğu kısımdan aşağı indim sağa vazoya doğru döndüm ( köşede garanti bankası var ) döndüm hızım 20 yi geçmez ve bi anda asfaltla kucaklaştık ne olduğunu bile anlamadım . kalktım motoru kenara aldım yandaki densiz karpuzcu herif yolu ıslatıyor . ben düştüm kalktım öküz herif hala ıslatmaya devam ediyo , Dedim kardeşim çokmu gerekli düştüm insan bi gelir bişey varmı diye bakar, yok öküz heryerde öküz'' yanıyoz yauuu ıslatıyom yolu demezmi yani demek istediğm ne zaman nerde kaza olucağı belli olmuyo.

Sen dikkatli olsanda karşına dikkatsiz biri gelicek mutlaka. Ölmek için illa yüksek hızlarda bir araçla falan çarpışmak gerekmiyo 25 km üzerinde başa alınıcak bir darbe ölüm sebebi olabilir tıbben bir gerçek bu. Yani sizin bahsettiğiniz zımbırtıların hiç birinin savunması yok kalkıp tartışmaya bile gerek yok.

Eğer kask takıyosun diye abuk subuk konuşan arkadaşın varsa derhal uzaklaş , ondan sana bi hayır gelmez hayatın boyunca

Motosikleti
    Alıntı hasanarda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavşanlıya bekleriz yani ancak girişte dizlikleri kaskları vs çıkartmayı unutmayın ;)

Eğitim şart
    oknglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler