Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

hem sen bize hade ordan felan diyemezsi alırım anahtarını[/QUOTE]

dedim bile hade al anahtarımı
    [B][COLOR="DarkRed"][/COLOR][/B]Senin aşkını şu gün hak etmeyen, bilki 10 sene sonra yine hak etmeyecektir... Bırak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    Alıntı GüNeŞiNkIzI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem sen bize hade ordan felan diyemezsi alırım anahtarını
    dedim bile hade al anahtarımı[/QUOTE]

yerini söyle nerde

Bu sefer tanışma anlamında bende katılmak isterim, müsait olursam. Listeye yaz istersen serhat...

SeLam aLeykum arkadasLar myna tuLa marka rus maLı motor aLıcam ama debriyaj balatası arızaLı 500 ytLye aLıcam sizce aLmaLımıyım buLabiLirmiyim buraLarda parçasını

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    Alıntı teforr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SeLam aLeykum arkadasLar myna tuLa marka rus maLı motor aLıcam ama debriyaj balatası arızaLı 500 ytLye aLıcam sizce aLmaLımıyım buLabiLirmiyim buraLarda parçasını
    söylediğin motor kalın tekerleki güdük bi şey se şayet kesin olarak bilemesemde duyduğum kadarıyla manisa kula taraflaraında kullanılan ijlerin motorlarına benziyomuş ijler 350 lik bu senin almak istediğin motor sanıyorum 200 lük şanzımanları tutarmı tutmazmı bilemiyorum kulayla bağlantı kurup kesin öğrenmeden almamak lazım sen olmazsa internetten kulada ki ustaların tellerini bulup bi konuşup öyle al alıp ta kapının önünde parça bekleyip durmanın bi anlamı yok

Alıntı emu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediğin motor kalın tekerleki güdük bi şey se şayet kesin olarak bilemesemde duyduğum kadarıyla manisa kula taraflaraında kullanılan ijlerin motorlarına benziyomuş ijler 350 lik bu senin almak istediğin motor sanıyorum 200 lük şanzımanları tutarmı tutmazmı bilemiyorum kulayla bağlantı kurup kesin öğrenmeden almamak lazım sen olmazsa internetten kulada ki ustaların tellerini bulup bi konuşup öyle al alıp ta kapının önünde parça bekleyip durmanın bi anlamı yok
    eyw sağoLasın cvp için vazgeçtim zaten aLmaktan Motorun ruhsatı var ama pLakası feLanda yok dedi debriyaj baLatası yok dedi beLki başka bişiLer daha var uğraşmaya gerek yok hobi oLarak iLerde aLırım o motordan şimdi bi tane sağLam scooter aLmak daha mantıkLı giLera yada piaggio

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    hatta bak ben şimdi internetten araştırdım kullanıcıssını buldum adam telini de yazmış
    0 536 873 97 63 sen olmazsa bu numarayı ara da adamın kendiseine bi sor yedek parça sıkıntısı çekip çekmediğini adamın adı ilhan balcı

SimurG_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee o zman listeyi yapalım:
    1 metin abi
    2 tahir
    3 ben
    4 emrah
    5 volkan
    6 sertaç
    7.....
    benim nöbet listesi mt nin elinde galiba ne zaman nöbetçi olsam toplanıyorlar
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden
    büyük şehirler büyük aşklar çığlık çığlığa terkedilir...

hatta bak ben şimdi internetten araştırdım kullanıcıssını buldum adam telini de yazmış
    0 536 873 97 63 sen olmazsa bu numarayı ara da adamın kendiseine bi sor yedek parça sıkıntısı çekip çekmediğini adamın adı ilhan balcı
    konuştuk onLa şimdide yedek parça sıkıntısı çekersin boşver dedi sonradan gaz yiyomuş zaten seri motor değiL sonradan hızLanıyoımuş 120ye feLan cıkıyomuşta bana önemLi oLan seriLik hız değiL o bakımdan itaLyan scooter bakıcam

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Maxi Scooter mi alcan?
    O parayla daha iyi motorlar alabilirsin diye düşünüyorum.
    Tabi tam tarz olarak da bişey seçmelisin...
    Scooter mi olacak, cruiser mi olacak, race mi olacak,...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Alıntı okyanus43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxi Scooter mi alcan?
    O parayla daha iyi motorlar alabilirsin diye düşünüyorum.
    Tabi tam tarz olarak da bişey seçmelisin...
    Scooter mi olacak, cruiser mi olacak, race mi olacak,...
    yok tuLa diye bi marka vardı youtubeda videoLarını izLedim batak kum kar demeden motor gidiyo araç lastiği var motorda 200 cc 2 zamanLı 500 ytLye aLıcaktım 2 bin kmde ama debrija baLatası feLan sorunLu yedek parça aramak lazım ayrıca ruhsat var ama pLaka yok şimdi bende 200 cc racing tipLi bi motor var presto onu satıcamda bugun izmirden aLıcı geLicek 1 miLyara kadar bi motor aLıcam 2 zamanLı itaLyan scooter aLıcam yada cross aLıcam zeaLsun zongshen feLan bakıcam bakaLım keLepir hangisini yakaLarsam onu aLırım ama önce bendeki motoru satmam Lazım bunu yani

Ben bunu geçen moto güven in üst tarafında gördüm, hatta mrock içeride motoru tamir ederken, texas hs 200, alıcı gözüylede baktım ama vazgeçtim sonra, bende keeway superlight alıcam galiba, yada ybr, hayırlısı bakalım.

Aslında tip olarak bu alet güzel sen neden satmak istiyosun ki teforr ?

Paraya ihtiyacım Var daha ucuz bişiLer aLıcam sanayide motor haLa parasını veremedik O bakımdan

dedim bile hade al anahtarımı
    yerini söyle nerde[/QUOTE]

söylemem kıymeti kalmaz çok gizli biyerde hazine değerinde o anahtar arkadaşım kendin bulacaksın
    [B][COLOR="DarkRed"][/COLOR][/B]Senin aşkını şu gün hak etmeyen, bilki 10 sene sonra yine hak etmeyecektir... Bırak

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee o zman listeyi yapalım:
    1 metin abi
    2 tahir
    3 ben
    4 emrah
    5 volkan
    6 sertaç
    7.....
    Cuma günü Sertaç abi nöbetci, bende 1 mayıs sebebiyle görevliyim.Kütahyada gösteri falan filan olmazsa görev erken biter gelirim.Şöyle akşama doğru yapılırsa gelirim valla bu sefer söz!!!
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü Sertaç abi nöbetci, bende 1 mayıs sebebiyle görevliyim.Kütahyada gösteri falan filan olmazsa görev erken biter gelirim.Şöyle akşama doğru yapılırsa gelirim valla bu sefer söz!!!
    hadi sertaç abi nöbetçi, sen polis misin? ne işin var gösteriyle-göstericiyle falan
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    sorma adamım anlatırım ya akşam olsun ya da c.tesi bende çekirdek çitleyim hep beraber
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    yerini söyle nerde
    söylemem kıymeti kalmaz çok gizli biyerde hazine değerinde o anahtar arkadaşım kendin bulacaksın[/QUOTE]

baldız sen yeri bana söle ben hangi anahtarsa bi koşu alıp geleyim
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Şimdi yarın bir buluşma olacak mı ?

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    yerini söyle nerde
    söylemem kıymeti kalmaz çok gizli biyerde hazine değerinde o anahtar arkadaşım kendin bulacaksın[/QUOTE]

ben anahtarın yerini söle demedim yarışın yerini söle dedim

bu kütahya mt den bi kak olmaz millet çekirdek çitlemeye gidecekmiş tık yok hayret yaaa ayın 10 da arkadaşlar istanbul maslak emok toplantısı gelecek motorcu yokmuuuuuuuuuuuu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler