Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alp frig vadisine giderken dikkat etde uyuma...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    abi hep beraber gidersek uyumam

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Benim gelip gelmeyeceğim ancak son dakikada belli olur...
    Okyanus43

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Çay yok mu çay bu akşam??? .... KÜTahya MT kamp öncesi dinleniyo herhalde:D:D çok uzak bir yer değilmiş, banada cesaret geldi gelicektim ama malum benm motorla o yola çıkmamı istemedi babam..:( amaaaan bende cbf500 alırsam her biyere gidicem:D
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    e-charm 150
    arnızda skooter kullanan yokmu

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı blade4377 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

war olmazmı ben varım

gecen kent ormanından dagın icinden girdik sazaktan cıktık sonra hıdırlık daglarına cıktık yol yok dagda patikalar hep bir yagmur bir yagmur walla çinlim kuvvetlıymıs dag taş dinlemedi tekerlerde kaymadı ALLAhtan ama baya pata kutur yer oldugu icin motorumun her tarafından ses gelemeye basladi bir ara her tarafini sokup yenıden takaca :D

kamp

arkadaşlar kampa ne zman gidilecek vakit zaman verirmisiniz. satılık 2004 kle 500 vardır. ilgilenenler yazsın.

+1 kamp

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alıntı blade4377 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben varım sucuter kullanan
    Gel ne olursan gel...

Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çay yok mu çay bu akşam??? .... KÜTahya MT kamp öncesi dinleniyo herhalde:D:D çok uzak bir yer değilmiş, banada cesaret geldi gelicektim ama malum benm motorla o yola çıkmamı istemedi babam..:( amaaaan bende cbf500 alırsam her biyere gidicem:D
    ömer bişey olmaz sen git çok yakın zaten...
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    hava durumu yarın yağış yok gösteriyo ama kütahya belli olmaz heralde.

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    accuweather.com da sakika dakika hava tahminlerini alabiliyorsunuz.. ayrıca meteor.gov.tr den daha isabetli tahmin yapıyorlar.. bizzat gözlemledim bu gece yağmur yağacak diyordu yağdı bu gün gündüz için hava gayet güzel gece yağış yok yarın gece yine yağış olacak.(tahmin) inşallah dedikleri gibi çıkar...

yağış olsada farketmez herhalde ... bana her yol roma...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Yol yorgunları nerdesiniz bakiiim.geçmiş olsun hepimize..........börtü-böcek,toz-toprak,yol,bol sucuk,buz gibi bir hava, hoş sohbet ve tatlı bir yorgunluk kaldı geride. fotoları yarın koyacağım artık..... iyi haftalar herkese
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    beyler ben fethiyedeyim bende fotolari yarin yerlestireyim herkeze iyi haftalar
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Ok.Her iki yerden de fotoları bekliyoruz.Herkese iyi haftalar.

Motosikleti
    buell 1125R
    evet bir frig vadisi kampı daha bitti bu sefer doğal hayata daha yakındık o kadarki çadırımızı ayıların ininin yanına kurmuşuz sabaha kadar homurdadılar durdular.kadro her sefer ki ile aynı idi.sadece yeni gelen, ustalarımızın ögütlerini dinleyerek kafası bi milyon olmuş volkan arkadaşımız vardı.Kütahya mt biraz daha katılımcı olalım ve neti takip edelim.bu kamptada 10 kişilik plan yaptık ama 6 kişi idik.

Motosikleti
    benim bu fetiye isi biraz pahaliya mal oldu bi kaza yaptim daha kutahyadan cikmadan cevre yolunda bi land rover defender marka lacivert bi jeep onume cikti arka sol tarafina carptim ben sarampole gittim adamda kacti yani beni allah korudu valla ayak bilegimdeki bi ezikle atlattik cok sukur bide burdurda radar cezasi yedim 120 ile 237 ytl bunu atlatamadik tabi velhasil biras pahali ve acili bi yolculuk oldu yani

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alıntı madiso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bu fetiye isi biraz pahaliya mal oldu bi kaza yaptim daha kutahyadan cikmadan cevre yolunda bi land rover defender marka lacivert bi jeep onume cikti arka sol tarafina carptim ben sarampole gittim adamda kacti yani beni allah korudu valla ayak bilegimdeki bi ezikle atlattik cok sukur bide burdurda radar cezasi yedim 120 ile 237 ytl bunu atlatamadik tabi velhasil biras pahali ve acili bi yolculuk oldu yani
    Çok geçmiş olsun....Aman dikkat et.
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    ismail aman dikkat sende bişey yok dimi?

Motosikleti
    allaha sukur bi omuzda morluk bide ayak bilegimde ezikle kurtardik. tesekkur ederim beyler saolun.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    yapma yaaa ismail abi, aman diyiiiim geçmiş olsun....

Gelelim Frig Vadisi organizasyonuna. Kamp cumartesi sabahı başladı.Biz ise c.tesi akşamı gitmeye karar verdik.Ömer' den öğrendiğimiz kadarıyla sabah biraz yağış olduğu için 3-5 çadırdan başka kimseler yokmuş.Yola çıkmayı düşündüğümüz saat 21.00 dı.Biraz can sıkıntısından birazda heyecandan volkanla erkenden yükledik motorları.Volkanında ilk uzun yolu ve kampı olacaktı.

Fakat 21.00 teker dönemedi.Yola çıkmamız 22.30 buldu.

Saolsun Ömer demir yolunun ordaki benzinliğe kadar bize eşlik etti.

Yol zifiri karanlıktı.Haziran ayından beklenmeyen şekilde serin bir hava vardı.

Toprak yolda bir kaç denge kaybı yaşasamda sonunda gürültülü seslerimizle far ışığından yükselen toz,dumanla kamp bölgesine vardık.

El fenerleriyle zorlana zorlana çadırlarımızı kurduk ve hemen ateş başına koştuk. Kamp bölgesinde yaklaşık 60-70 kişi vardı.Biz vardığımızda projeksiyon cihazıyla film seyredenler,ateş başında gitar çalıp şarkı söyleyenler ve birde kamp bölgesine yakışmayan, ağızından küfürü hiç düşürmeyen adamlar mevcuttu :(

Bir daha kampa çekirdek götürmeyelim,adamı hasta ediyor walla çıt çıt çıt.....

Özgür abi havasında gene

Gece yarısından sonra üstümüze iyice çiğ düşmeye başlamıştı.

Sabaha karşı 3-6 arası çadırın dibinde çalışan araçlar yüzünden uykumuz hep bölündü

Övünmeyi pek sevmem lakin, Kütahya-MT Motosiklet grubu olarak kamp bölgesinden hep olumlu şeyler duyduk.Gerek hal hareketlerimiz gerek aramızdaki muhabetten dolayı herkesin ilgi odağı olduk.
    Kütahya,İstanbul,Eskişehir(Dağcılık kulübü) ve Balıkkesirden çok kaliteli, gönlünü seyehata ve kampçılığa vermiş güzel insanlar tanıdık.(bi kaç tip hariç tabi...bunlar olur artık normaldir )

uyan Özgür abi uyaaaan

Alpin çadır ağır ağır çökmeye başladı ve tek kolonla ayakta durmaya çalışıyordu.

Kamp alanında genel bir görüntü...

yemek yiyecek olmanın sevincini gösteren bir kare işte

Ateş başında kızılderili dansı...........

Çöken çadırdan enkaz kaldırma çalışmaları

Erkek görün işte......

Her güzel şeyin olduğu gibi kampında sonuna geldi ve Frig vadisinden ayrıldık.

Toprak yolda bir elde gidon diğer elde fotoğraf makinesi bişeyler çektim işte..

Deve kuşu çiftliğinin yanında....

sarı memet abimizin yerinde bir çay içtik.

daha sonra Ilıcaya dönelim dedik keşke mayolarımız olsaydı.Havuz çok güzel gözüküyordu.

nereye bakıyor bunlarrrr...........

tabiki haritaya bakıyoruz bu yol bize yetmedi uzatmak lazım yolu.Amacımız şirin bir köye ulaşmak........

On numara bir köy pidesi yedik.... ve Baraj kenarındayız....(Asvalttan çıktık mı yine.... )

.........................................THE END........................................
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    abi süper olmuş kampın devamı... Malum Benim kamp günü sabah 12de artçılı ve saka,söğüt yolundan gitmem,kamp bölgesi zar zor bulmam,sonra yolu şaşırıp Eskişehir'e 10-15 km kala yol sorupta geri dönmem... Dönüşü devekuşlarının yolundan da yapsam anayola çıkınca farkettim ki,dağda tepede çok gezmişiz... Arka lastiğimi patlatmışım... Akşamında ekibi yolcu ettim.. Ertesi gün sınavdan erken çıkıp yola koyulduk... Bu sefer gidiş yolunda lastiğim patladı... Bu seferinde iç,dış komple değişti... Anlıcanız sorun yaşamasak sucuğa yetişmiştim.. =) Umarım Pazar günü sınavım(öss) iyi geçer de yazın emrahın moturunun dişisini de ben almak istiyorum baş göz edicez onları... yazın her bir yere gideriz...

Resimde gördüğünüz 1. bölge yani siyah X ler frige kadar olan gidiş rotası...
    2. bölge yolu şaşırıp eskişehire kadar gittiğimiz yol
    3. bölgede döndüğümüz yol...
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler