Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
85. sayfa BirinciBirinci ... 35758384858687 ... SonuncuSonuncu

[Gaziantep - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim 100 tl civarında kask almak istiyorum bana bir model ve antepte bildiğiniz bir mağaza önerir misiniz? Teşekkürler..
    Adaşım biliyorsun kask bir motosikletçinin olmazsa olmazı.Mazaallah bir kötü durumda sürücünün hayatını kurtardığı gibi,yine kalitesiz veya uygun olmayan kaskların da sebep olduğu türlü sakatlıklar olabiliyor.Olay sadece zevk,imkânlar vs den ziyade,tam koruma ve kullanım rahatlığı bakımından da önemli.Madem Gaziantep'te ikamet ediyormuşsun bir ara müsait olduğunda yanıma uğra hem tanışmış oluruz,hem çayımızı içer bilgi alışverişinde bulunuruz.Keyifli ve sağlıklı sürüşler dilerim.Mekân konusunda burdan haberleşiriz telefonumu vereyim her ihtimale karşı. 0505 581 1159

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 ----------

Alıntı cbrl-ozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt antep nerdessiizz yorum
    Cebrail görüşemiyoruz.Bir ara müsait olduğunda uğra.Özletme kendini.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı ibalte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir mesaj daha ekleyeyim....; Oyun bitince şah da piyonlar da aynı kutuya konur.
    Abim benim senin kafanı taktıgın şeye bak ben ata sözlerini çok severim abi

Gün ola harman ola hele....

İt ürür kervan yürür
    ...Demiş atalarimiz ne bizim adamlıgımızı ne bizim insanlımızı kimse yargıyayamaz...

Abi saygılar az kaldı arkadaşlar bekleyin.....
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim benim senin kafanı taktıgın şeye bak ben ata sözlerini çok severim abi

Gün ola harman ola hele....

İt ürür kervan yürür
    ...Demiş atalarimiz ne bizim adamlıgımızı ne bizim insanlımızı kimse yargıyayamaz...

Abi saygılar az kaldı arkadaşlar bekleyin.....
    yaza görürürz yerinde organızasyon yapanlar la yolda organızasyon yapanlar görülür
    nasuıl olsa
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Teşbihte hata olmasın.

Hepimiz insanız.Sinirlendiğimiz zaman ağır konuşur,hatta öfkelendiğimizde çok çok daha ağır da konuşuruz.Bu fıtratımızda vardır.Ama çoğu zaman sözlerimiz bir yerlerde bir zamanlarda karşımıza düşmanımızdan tehlikeli dikiliverir,zor durumda kalırız.Bu nedenle;Mümkün olduğu kadar sözlerimizin şahsiyeti zedeleyici olmamasına gayret edersek çok daha uygun,çok daha olgun olur.İnsanı insana has hasletler ya da zayıflıklarla anmak ya da benzetmeler yapmak o andaki haleti ruhiyemizden dolayı olduğu için affedilebilir ama insanı insan olmayan şeylerle anmak ;"Yaradılmışı severiz,yaradandan ötürü" felsefemize ters olur ki,mazaallah bunun öte dünyada hesabı da vardır..Canlarım daha ölçülü olmakta fayda var.

Motosikleti
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaza görürürz yerinde organızasyon yapanlar la yolda organızasyon yapanlar görülür
    nasuıl olsa
    Şu an zaten görüyoruz Mustafa

Burda yapacaklarımızı yazıyoruz ertisi gün başka bir yerde bizim yapmak istediklerimizi birileri yapmaya çalişiyor aman yapsın yapsın da Adam olarak yapsın....

Yazılanların cızılenlerin konuşulanların nereye varacagını bilerek yapsın

Ben konuşursam sert konuşurum bilen bilir kimse ortamı yumuşatmaya çalişmasın yumuşayacak bir ortam yok.....

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Adaşım biliyorsun kask bir motosikletçinin olmazsa olmazı.Mazaallah bir kötü durumda sürücünün hayatını kurtardığı gibi,yine kalitesiz veya uygun olmayan kaskların da sebep olduğu türlü sakatlıklar olabiliyor.Olay sadece zevk,imkânlar vs den ziyade,tam koruma ve kullanım rahatlığı bakımından da önemli.Madem Gaziantep'te ikamet ediyormuşsun bir ara müsait olduğunda yanıma uğra hem tanışmış oluruz,hem çayımızı içer bilgi alışverişinde bulunuruz.Keyifli ve sağlıklı sürüşler dilerim.Mekân konusunda burdan haberleşiriz telefonumu vereyim her ihtimale karşı. 0505 581 1159[COLOR="Silver"]
    Teşekkür ederim abi saol müsait bir zaman ararım,çayını içmeye gelirim.

Hepimiz insanız.Sinirlendiğimiz zaman ağır konuşur,hatta öfkelendiğimizde çok çok daha ağır da konuşuruz.Bu fıtratımızda vardır.Ama çoğu zaman sözlerimiz bir yerlerde bir zamanlarda karşımıza düşmanımızdan tehlikeli dikiliverir,zor durumda kalırız.Bu nedenle;Mümkün olduğu kadar sözlerimizin şahsiyeti zedeleyici olmamasına gayret edersek çok daha uygun,çok daha olgun olur.İnsanı insana has hasletler ya da zayıflıklarla anmak ya da benzetmeler yapmak o andaki haleti ruhiyemizden dolayı olduğu için affedilebilir ama insanı insan olmayan şeylerle anmak ;"Yaradılmışı severiz,yaradandan ötürü" felsefemize ters olur ki,mazaallah bunun öte dünyada hesabı da vardır..Canlarım daha ölçülü olmakta fayda var.
    Hz.İbrahim(a.s.)'ı ateşe atacaklar derler.Karınca duyar,alır ağzına bir zerre su;koşa koşa düşer yola.Yolda görenler sorar; -"Ey karınca nereye böyle pürtelâş?" Karınca;-"İbrahim(a.s.)i yakacaklar ateşe su dökmeye yetişecem tutmayın beni" der.Gülerler bunu duyanlar. -"Be hey ahmak,bu suyla o koca yangın söner mi?" Derler. Karınca döner gayet sakin ve mağrur bir edâyla;
    -"Evet;Yangını söndüremem belki ama cümle alem de bilsin ki,karınca kimden yanadır."

Karıncayız inşaallah.Ama,ezilecek kadar küçük değil.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    ibrahim abi bu guzel menkıbeleri paylaşıyorsun ya allah razı olsun valla okuyunca derin devlet gibi düşüncelerimde derinleşiyor
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

teprik ederim gardaş

Şu an zaten görüyoruz Mustafa

Burda yapacaklarımızı yazıyoruz ertisi gün başka bir yerde bizim yapmak istediklerimizi birileri yapmaya çalişiyor aman yapsın yapsın da Adam olarak yapsın....

Yazılanların cızılenlerin konuşulanların nereye varacagını bilerek yapsın

Ben konuşursam sert konuşurum bilen bilir kimse ortamı yumuşatmaya çalişmasın yumuşayacak bir ortam yok.....
    helal olsun gardaş yerinde bir tespit yapmışın haydi buna inat patlat bir organizazyon ama birbirimizi keselemeyelim yol yapalım birazda key yapalım ve az birazda ders verelim az ama çok verirsek sonra bize ögretmeye çalışırlar

Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibrahim abi bu guzel menkıbeleri paylaşıyorsun ya allah razı olsun valla okuyunca derin devlet gibi düşüncelerimde derinleşiyor
    Eskiden,ne tinerci vardı,ne ballici,ne eroin,ne kokain ne hap ne bir zıkkım.Bir esrar olurdu duyardık,onu da ihtiyarlar içer bilirdik.Neden? Çünkü sağcısının da başkanları itlik kopukluk yaptırmaz kitap okutturur düşünmeye yönlendirirdi,solcusunun da başkanı.Sağcısı da fikirlerle uğraşır düşünceyi ön planda tutardı solcusuda her iki taraf da kaliteydi. Bunları birbirine kırdırararak yok etmek istediler,ama millet uyandı.Baktılar olacak gibi değil,insanların fikirlerini yok ettiler.Ne sağcı kaldı,ne solcu.Düşünmeyi yokettiler,beyinler dumura uğradı.Kâinatta tüm eşyanın tersine,işledikçe,yoruldukça sağlamlaşan eskimeyen tek şey beyindir.Beyinleri düşünmeden yoksun bırakarak dumura uğrattılar.Yeniden düşünmenin ama ne olursa olsun düşünmenin ufkunu açmamız lazım.Kalp gözü nedir?Tefekkür,yani derin düşünme.Satranç aklı geliştirir diye neden denir?Çünkü satranç oyuncusu sadece bir sonraki hamleyi hesap edebilir,oyun kurulmaz.Bunun için de her hamleyi yapacak taşın hesabını derin derin düşünmesi gerekir de ondan.Düşünün.Çok çok düşünün.

Motosikleti
    Hz.İbrahim(a.s.)'ı ateşe atacaklar derler.Karınca duyar,alır ağzına bir zerre su;koşa koşa düşer yola.Yolda görenler sorar; -"Ey karınca nereye böyle pürtelâş?" Karınca;-"İbrahim(a.s.)i yakacaklar ateşe su dökmeye yetişecem tutmayın beni" der.Gülerler bunu duyanlar. -"Be hey ahmak,bu suyla o koca yangın söner mi?" Derler. Karınca döner gayet sakin ve mağrur bir edâyla;
    -"Evet;Yangını söndüremem belki ama cümle alem de bilsin ki,karınca kimden yanadır."

Karıncayız inşaallah.Ama,ezilecek kadar küçük değil.
    O karıncanın yüregi kocaman Dayı O karıncanın Allahına kurban olurum ben..

Ezmek konusuna gelince kim ezecekmiş ezmeye çalişanların buna ne Kalıpları ne Adamlıkları ne de karekterleri yeter gerci olmayan şeyler den bahsettim ama olsun.....Öyle bu işler sağda solda yazmakla cizmekle benim hakkım da konuşmak olmaz biz neyin ne oldugunu biliyoruz..

Siz gidin şakşakcılık yapın.....

Hak güçlünün değil,haklınındır.

İki kişi haklıyım iddialarını diyalogla çözemeyine,kavgaya tutuşur,sonunda birbirlerini epeyce hırpaladıktan sonra,kendilerini kadının karşısında bulurlar.Kadı malûm,bizim Nasreddin Hocadır.Hoca oturtur karşısına adamları, anlatın bakalım der.Anlatmaya başlar biri.Hoca dinler;"Sen haklısın" Der. Diğeri anlatmaya başlar. Hoca yine dinler,der:"Sen haklısın"... Hanımı dayanamaz girer lafa; -"Hocam" der; "Nasıl iştir bu her ikisine de diyorsun haklısın?" Hoca hanımına döner-"Vallahi hanım" der;"Sen de haklısın."

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar çoktandır MT ye giremiyorum nasılsınız.ooo İbrahim abimde buradaymış abi seni burada görmek güzel
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar çoktandır MT ye giremiyorum nasılsınız.ooo İbrahim abimde buradaymış abi seni burada görmek güzel
    Canlarım motor olur,hele de üzerinde ADAM olurda ben orda olmam mı?

Son durağı tutuşturanlar,bu yangının tam ortasındadır.

Ateşle oynama huyuna ısrarla küfr-ü inat edenleri yakma zamanı yaklaşıyor.Kıyamet kopsa da her insan tek başına ölür.Birisi ya çok cesur bela arıyor,ya çok ahmak ne yaptığını bilmiyor.Tahammülün de sınırları vardır.Mırıldandım toz dumana belendi ortalık.Haykırayım isteniyor galiba.

Motosikleti
    Ateşle oynama huyuna ısrarla küfr-ü inat edenleri yakma zamanı yaklaşıyor.Kıyamet kopsa da her insan tek başına ölür.Birisi ya çok cesur bela arıyor,ya çok ahmak ne yaptığını bilmiyor.Tahammülün de sınırları vardır.Mırıldandım toz dumana belendi ortalık.Haykırayım isteniyor galiba.
    Dayı sen takma sıkma canını kimin ne oldugunu bizler biliyoruz ......

Gök gürlemesse kimse allah allah demezmiş...

Motosikleti
    SUZIKI GSX R 1000 (suzıkı 250 cc kros)atv 250 CC

bu yazıya ucurum kenerında ıken bıle gulerım sadece

Bölenlere
    Bölerim sananlara
    Adam olmayanlara
    Ayrı baş çekenlere
    Boyuna
    Posuna
    Çapına
    Çevresine
    Bakmayanlara....
    BUNA DOSTLUK DENİR

Dostluk neye denirmiş?Evet Millet. Dostluğun ne olduğunu bilmiyorsanız öğrenin.Bir küçük Bir büyük laf söylemiş.

7-8 kişiyle ordu kurdum sanan don kişot,ateşle oynuyor.Tahammül sınırlarını zorlayanlar bedellerini şahsen öderler.Demedi deme ibrahim! )))))
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin... bu arda dostluk konusuna gelınce o konudada kısa bır yazı paylaşmak istiyorum:::(Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız...

Eski dost düşman olmaz.

Hayırlar,şerlerin altında gizlidir.Şerre tahammül eder,sabır-sebat gösterirsek,hayra ulaşırız.Rab(C.C.)'bim nefsimizi terbiye ederek,hidayete ermemizi nasip etsin.Bir Hak(C.C.) dostu buyuruyor ki; "-Eğer aynı köprüden,hayatınız boyunca,daha kaç kez geçmek mecburiyetiniz olduğunu bilseydiniz,hiç bir köprüyü yıkmazdınız." Hele kapıları biraz aralık bırakalım.Belki nedâmetle gelen bir eski dostu kucaklarız yeniden.Görelim bakalım Ali'm ne olacak dediğin gibi. Evet.İnşaallah güzel olacaktır.Sana gönülden inanıyorum...

Motosikleti
    Alıntı crazy2763 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin... bu arda dostluk konusuna gelınce o konudada kısa bır yazı paylaşmak istiyorum:::(Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız...
    Kardeşim benim Senin allahına kurban olurum ben Can Dost
    Hayırlar,şerlerin altında gizlidir.Şerre tahammül eder,sabır-sebat gösterirsek,hayra ulaşırız.Rab(C.C.)'bim nefsimizi terbiye ederek,hidayete ermemizi nasip etsin.Bir Hak(C.C.) dostu buyuruyor ki; "-Eğer aynı köprüden,hayatınız boyunca,daha kaç kez geçmek mecburiyetiniz olduğunu bilseydiniz,hiç bir köprüyü yıkmazdınız." Hele kapıları biraz aralık bırakalım.Belki nedâmetle gelen bir eski dostu kucaklarız yeniden.Görelim bakalım Ali'm ne olacak dediğin gibi. Evet.İnşaallah güzel olacaktır.Sana gönülden inanıyorum...
    Söylüyen çok Dogru söylemiş abi

Birileri sevinmesin fazla zarar verdim kırdım gururunu rencıde ettim diye sadece beklesin ve görsün sanmasın ki arkamızdan ne işler ne dolaplar cevirdini bilmiyoruz..
    Biliyoruz hemde çok iyi biliyoruz lakın elimizi kolumuzu baglayıpda beklemiyoruz..

Kardeşim benim Senin allahına kurban olurum ben Can Dost

Söylüyen çok Dogru söylemiş abi

Birileri sevinmesin fazla zarar verdim kırdım gururunu rencıde ettim diye sadece beklesin ve görsün sanmasın ki arkamızdan ne işler ne dolaplar cevirdini bilmiyoruz..
    Biliyoruz hemde çok iyi biliyoruz lakın elimizi kolumuzu baglayıpda beklemiyoruz..
    Ne yapayım,ne yapmayayım diye soruyor birisi bir gün. Allah(C.C.) Resulü(S.A.V.) Efenimiz buyuruyor ki; -"Utanmadıktan sonra herşeyi yapabilirsin"
    Riyakârlık ve fitneden utanmıyorlarsa herkes kendine yakışanı yapar.Halâ adam tanımakta acemiliğimiz var.Her iki ayaklıyı,konuşanı adam sanıyoruz ne yapalım bu da bizim ayıbımız.

REKLAM ALANI
85. sayfa BirinciBirinci ... 35758384858687 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler