Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Gaziantep - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam toplantı olmaz buyuk ihtımal arkadaşlar hava bozuk yagmur yagıyor
    Ya aslinda olsa iyi olurdu ama sizin karariniz
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ali abi yağmur durdu hava açmaya başladı akşama kadar yerlerde kurur
    abi yoksa sendemi tatlı su motorcusu'sun
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    JINCHENĞ JC110-9

aslında bu akşam toplantı olsa iyi olur hemin yeni gelen arkadaşlarla tanışırız
    biz tatlı su motorcuları degiliz...

Alıntı öztürk27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foruma yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz. Umarım katılımcı ve kalıcı olursunuz.

Bu arada bende satacam motorumu ama ailevi neden den dolayı. Ailem ısrarla araba diyor bende motosiklet. Düşünüyorumda ben sadece kendimi düşünüyorum. Motosiklete en fazla iki kiş biniyor arabaya ise bir aile. Bir düğün ,cenaze filan olduğunda rezil oluyorlar. Bu yüzden çok sevdiğim ama satmaya ailem için mecbur olduğum kınalı kuzumu bende satılığa çıkarıcam. Hepiniz aeo sağlıcakla kalın.

abi sanki veda edermiş gibi yazmıssın

Alıntı sabotaj 27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ve özelikle hemşerilerim ben ve motorum asya 125 cdı ile beraber sizlerleyim en yakın zaman görüşmek dilegiyle...

yagmur yagdıgı ğün erişilmez le birlikte motorla iki saat gezdik tabi ertesi ğün hastaneye böbreklerimi üşütmüşüm

aramıza hoşgeldin

Alıntı erisilmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karayilan 17yaşindayim adim mustafa yeni katildim mtye inş uzun süre birlikte olruuz

aramıza hoşgeldin
    serdar karaata

sofuoglu-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı öztürk27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foruma yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz. Umarım katılımcı ve kalıcı olursunuz.

Bu arada bende satacam motorumu ama ailevi neden den dolayı. Ailem ısrarla araba diyor bende motosiklet. Düşünüyorumda ben sadece kendimi düşünüyorum. Motosiklete en fazla iki kiş biniyor arabaya ise bir aile. Bir düğün ,cenaze filan olduğunda rezil oluyorlar. Bu yüzden çok sevdiğim ama satmaya ailem için mecbur olduğum kınalı kuzumu bende satılığa çıkarıcam. Hepiniz aeo sağlıcakla kalın.
    yahyacım iyi güzel söyluyonda abi 40 yılın başı ya bi düğün olur yada allah geçinden versin cenaze olur bence sırf bunları düşünerek araba almak mantık işi değil yaw araba hem masraflı motor gibi değil motora 10 ytl benzin koyarsın 1 hafta binersin arabaya 20 ytl benzin koyarsın çarşıya gider gelirsin dayı bi motor tamirine girse 1 milyardan kurtulamazsın hep masraf yani dayı lastikleri değiştireyim desen 700-800 milyonun gider araba sana göre değil yahyam sen salla arabayı vazgeç bu sevdadan yani eski motorculardan kim kaldı yaw sende gidersen yinede hayırlısı olsun boşver takma sen görüşmek üzre..

Ali abi ben bayramın 2.ci günü akşam kısmetse istanbula gidiyorum malesef üzülerek söylüyorum Adana Mt buluşmasında olamayacağım 2-3 hafta yokum kısmet değilmiş napalım arkadaşlar kendinize iyi bakın sizi çok seviyorum gelince görüşürüz inşallah şimdiden bayramınızı kutlarım hepinizinde Hayali abi,Ali abi,Erkengel,Gökhan,Yahya,Üzeyir,Nihat,Hasan,Burak ,Mahmut,Nihat,Serdar ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlarım ve abilerim Kadir Geceniz Mübarek olsun gelince görüşmek üzre Allah'a emanet olun

Alıntı sofuoglu-54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahyacım iyi güzel söyluyonda abi 40 yılın başı ya bi düğün olur yada allah geçinden versin cenaze olur bence sırf bunları düşünerek araba almak mantık işi değil yaw araba hem masraflı motor gibi değil motora 10 ytl benzin koyarsın 1 hafta binersin arabaya 20 ytl benzin koyarsın çarşıya gider gelirsin dayı bi motor tamirine girse 1 milyardan kurtulamazsın hep masraf yani dayı lastikleri değiştireyim desen 700-800 milyonun gider araba sana göre değil yahyam sen salla arabayı vazgeç bu sevdadan yani eski motorculardan kim kaldı yaw sende gidersen yinede hayırlısı olsun boşver takma sen görüşmek üzre..

Ali abi ben bayramın 2.ci günü akşam kısmetse istanbula gidiyorum malesef üzülerek söylüyorum Adana Mt buluşmasında olamayacağım 2-3 hafta yokum kısmet değilmiş napalım arkadaşlar kendinize iyi bakın sizi çok seviyorum gelince görüşürüz inşallah şimdiden bayramınızı kutlarım hepinizinde Hayali abi,Ali abi,Erkengel,Gökhan,Yahya,Üzeyir,Nihat,Hasan,Burak ,Mahmut,Nihat,Serdar ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlarım ve abilerim Kadir Geceniz Mübarek olsun gelince görüşmek üzre Allah'a emanet olun

harun seninde bayramın kutlu olsun yolun açık olsun kazasız belasız git gel
    bizde seni seviyoruz sende kendine iyi bak

tüm GAZİANTEP MT'nin KADİR GECESİ KUTLU OLSUN

Motosikleti
    2008 asya 125 cdı
    slm arkadaşlar hepiniz kandilini mübarek olsun akşam toplantı olursa inş görüşürüz
    yagmurda yavaş gidelim yarım saat önce dolmuşun altına giriyodum teker kaydı:S allahdan bişey olmadı

Alıntı sabotaj 27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar hepiniz kandilini mübarek olsun akşam toplantı olursa inş görüşürüz
    yagmurda yavaş gidelim yarım saat önce dolmuşun altına giriyodum teker kaydı:S allahdan bişey olmadı
    aman kardeş dikkat et ıslak zemin hiç affetmiyor valla geçmiş olsun

bu arada sen kendini tam olarak tanıtmadın adın ne kaç yaşındasın ne iş yaparsı öğrencimisin vs.vs.

Motosikleti
    2008 asya 125 cdı
    saol karayılan abi 17 yasındayım ögrenciyim motoru aldıgımda ehliyeti de aldım sadece a2 ehliyetim var bildigin gibi motor ehliyetini 17 yasında veriyorlar meslek lisesinde okuyom vs zamanla daha iyi tanışırız inş burda sizlere uzun süre inş birlikteyim

kardeş ehliyet almakla çok iyi etmişsin bende kardeşime aldım a2 ehliyet yaştan dolayı motor ehliyeti alabildi ancak

Motosikleti
    Toplanti olacakmi yaf

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Ben bugun çıkıp dolaşacam. Hayali abinin yanına gidecem. Gelen olursa birde okey atarız.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Hayali abinin yeri neresi

Motosikleti
    kınalı kuzu
    eyvallah harun kardeş, ağzına sağlık. Güle git,güle gel. Kazasız belasız inş.

doğru diyon güzel diyonda benimkininde bir grenajı zor bulunuyor biliyorsun. Alırsan bir fakir fukara işi kuş serisinden bir tane hem az yakar, hemde masrafı fazla olmaz zibil gibide parça var.

serdar27 kardeşim araba alsakda içimizdeki motorcu ruhumuz bize kalır inş.ölenekadar gitmez, kalır diyorum Allah izin verirse. Yani veda tarzından değil.

ayriyeten her bireyin kadir gecesi mübarek olsun. Mevlam günahlarımızı affetsin.
    İnsanlar iki şeyin kıymetini bilmezler. Sağlık ve boş vakit.

Gaziantep Mt

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ANTEP MT kadir gecenizin hayırlara vesile olmasını dilerim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

sofuoglu-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ANTEP MT kadir gecenizin hayırlara vesile olmasını dilerim
    eyvallah gürsel abi cümlemizinkide inşallah sizinkide geceniz mübarek olsun adanaya selamlar..

Motosikleti
    2008 asya 125 cdı
    Slm Beyler Iyi Geceler Ben Msn Ye Giremiyomda Aranızda Girebilen Varmı _????

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    arkadaşlar kızkardeşimi ziyarete geliyorum eşimle gaziantep e fakat bir sorun var izmirden antep e otobüs bulamadım o yüzdenki adana ya alabildim ordan aktarma ile gelecem sorun şu dönüş bileti bulamıyoruz.
    ekim in 2 si veya 3 ü dönüş için izmir e yola cıkmamız lazım yokmu bir tanıdıgınız otobüs yazıhanelerinde mardin veya diyarbakırdan gelen otobüslerde olabilir. ricam rezerve ederseniz bu pazarda ben gelir bileti alırım.
    tel 0535 447 42 77 cagrı yapın ben sizi ararım

izmirden hemşerinize yardım şimdiden teşekkürler...
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Motosikleti
    Dün akşam Uzeyir Gokhan Hayali Abiyle Tanişma firsatimiz Olurdu inş sizlerlede olur

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kızkardeşimi ziyarete geliyorum eşimle gaziantep e fakat bir sorun var izmirden antep e otobüs bulamadım o yüzdenki adana ya alabildim ordan aktarma ile gelecem sorun şu dönüş bileti bulamıyoruz.
    ekim in 2 si veya 3 ü dönüş için izmir e yola cıkmamız lazım yokmu bir tanıdıgınız otobüs yazıhanelerinde mardin veya diyarbakırdan gelen otobüslerde olabilir. ricam rezerve ederseniz bu pazarda ben gelir bileti alırım.
    tel 0535 447 42 77 cagrı yapın ben sizi ararım

izmirden hemşerinize yardım şimdiden teşekkürler...

ya kardes burdan bir kac firmaya sordumda yer yok yaa bu arada evt dun tanisma firsati buldukk insallah kalici olursunuzzz arkadaslar

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    [QUOTE=imkansiz27;1274395]ya kardes burdan bir kac firmaya sordumda yer yok yaa
    teşekkür ederim saat20..30 adana ya dogru yola cıkıyoz bakalım dönüş mecaralı olacak galiba..
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler