Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    bende çanakkaleliyim ama henüz motorum yok olan arkadaşlarda bi güzellik yapıp nefsimi köreltsinler 17 yaşındayım liseliyim merkezde oturuyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Çanakkale motor coşuyor. Baya izleniyoruz beaa...

Bizim gençlerin baya bi arkadaşları varmış.

Hoş gelmişsiniz gençler. Sayfamızı şenlendirdiniz. Zaten Tolga abiniz sizi karşılamış.

Alıntı EMO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten güzel bir gezi oldu yol çok temizdi ve tatlı virajlarla doluydu hatta dönüşteki bir virajda yatarken fazla kaptırmışım kendimi ayak ped ini yola sürttüm arada taklaya gelioduk gerçektende enfes bir yol eee tabi birde yol arkadaşları var onlarda mükemmel kullandılar motorlarını tam bir takım ruhuyla ilerledik tüm yol boyunca..
    efendim o sizin güzelliğiniz. emre beyciğim
    gezinin seçilmiş (günün adamı) ünvanını aldınız.
    geziye çıkmadan haberleşme muhabere nin önemini idrak etmiş bulunuyorumz
    nice bir dahaki gezilere

Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanakkale mt nin kemik katılımcıları belli oldu sanırım.Artık iş kaln vücudu oluşturmak , parolamız voltran olsun
    Tolga cığım bu kemiklerden KAVAL kemiği de sensin Unutmuyosun değilmi
    slogan güzel sen kaval kemiğini oluşturuyosun emre bel kemiği eh ben de leğen kemii olurum heraldeee şu motoru napcaksan yap da oyuna dahil ol be kardeşim. Yakuzayla beraber konvoya katıl beeaa . Bırak sosyal mesajları da en kısa zamanda asfaltlarda görmek isteriz siz gençleri.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki bandit sa 650 s abs,Yamaha ybr125,Bajaj chetak classic
    Teşekkürler seba abicim eksik olma..birlikte nice gezilere inşallah

Alıntı OutdoorÇanakkale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bir türlü kaarar veremedim CBF mi YBR çanakkaleden arkadaşlar bir yardımcı olun vallla çok zor durum dayim yene

yaw emre( emo ) olm sana hala kızgınım insan bir haber verir demi giderken olm bende şu cbf mi ybr mi kararımı verem seni yokuşta tokatlıcem ahahaha:D
    sizin gibi gençleri önce yollarda sonra pistlerde görmek isteriz..

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çanakkaleliyim ama henüz motorum yok olan arkadaşlarda bi güzellik yapıp nefsimi köreltsinler 17 yaşındayım liseliyim merkezde oturuyorum.
    Sevgili ahriman öncelikle aramıza hoş geldinnnn demek isteriz hiç merak etme bi iki aya kadar voltranı oluşturacaz.

gerçi ehliyetimi almadan motora binmeyi düşünmüyorum ama sanırım kış mış demiicem çok özledim şeytan arabasını yaw ne zormuş yaw motorsuzluk.

sevgili seba sizin geziyi görünce içim cızzzzzzzzzzzzzzz etti zaten ki gördüğümde inme inecekti bana (gezi var motor yok allam yaw) 3aya kadar ehliyetim elimde olacak bak ben o zaman ne organizasyonlar yapıyorum

yaşasın çanakkle mt VOLTRAN VOLTRAN VOLTRAN

The last SamuRai

selam arkadaşlar ben Osman bende artık çanakkale mt deyim sevgiler saygılar..

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahriman hangi liseye gidiosun

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    hoşgeldin aramıza osman enduroyu ne zaman alıyorsun???

Motosikleti
    Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahriman hangi liseye gidiosun
    ali haydar önder lisesi 10. sınıfım.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    sizin okulun camlarına yumurta atıyorlarmış...

sizin müdür yardımcısı bayanla tanıştım dün güvenlik sistemi yaptıracaklarmış

Motosikleti
    şimdilik yok.

Sayfa Ziyaretlerine Topluca Bakiş Versiyon2

YENİDEN SAYFAMIZI ZİYARET EDENLERE TOPLUCA BAKIŞ

KİMLİĞİ .............. BULUNDUĞU YER ........... MOTOSİKLETİ

1-yanar17........................çanakkale..... .............Regal Raptor 250 cc
    2-ALPERRR........................İstanbul........... .........CBF 500 gri ( Çanakkaleli)
    3-EMREUZESEN..................Assos çanakkale.........Regal Raptor 250 cc
    4-Çanakkaleli 1717.............Akçay / Blk .............Honda cbf 250 cc (Çanakkaleli)
    5-belifeless.......................Manisa .................. ************(Çanakkaleli)
    6-harved...........................İstanbul......... ........... *************(Çanakkaleli)
    7-frosen...........................Çanakkale... ...............Mondial mct 250 cc
    8-cihan.............................Çanakkale.. ............... yamaha enduro 600 cc
    9-ccdora...........................Gönen/Blk................. ************(gurubumuzun dostu)
    10-selçuk1981.....................Denizli/Sivas..............yamaha ybr 125 (gurubumuzun dostu)
    11-melik17..........................Çanakkale... ..............sym gts 250 cc
    12-gece17..........................Gelibolu.......... ..........********(yakında olacak)
    13-aybiketa.........................İstanbul......... ........Kanuni seyhan 250 cc
    14-Emo...............................Çanakkale.. ...............Yamaha YBR 125 cc
    15-Nameste.........................Gelibolu.......... ...........Herk 150 cc
    16-Ünsal...............................Çana kkale.................sym gts 250 cc
    17-Kemal_17_17.....................Çanakkale.... ............kanuni deer 125 cc
    18-Outdoor ..........................Çanakkale.......... ...... Honda cbf 150 cc
    19-Metalbaco........................Yenice/Çanakkale ...... *******belirtmedi
    20-Palyaço ......................... Çanakkale ................ enduro
    21-Ahriman. ........................ Çanakkale ................. ******(yakında olacak)
    22-Smirnouf ....................... Moldovya ................. *************
    24-Morrigan....................... İstanbul ................... YBR 125
    25-Atlas17 ...................... Çanakkale ................... satılık 650 KLR idi
    26-Youngboy.................... Çanakkale .................. ********(yakında olacak)
    27-Osman ÖZDEN.............. Çanakkale ................... ******* (yakında olacak )
    28-Erkan AKINCI ............... Çanakkale ................... Kanuni Seyhan 125 cc
    29- Mustafa IŞIK ................ Çanakkale ................. ******** (yaıknda olacak)
    30-

HAYDİ ÇANAKKALE BURAYA
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin okulun camlarına yumurta atıyorlarmış...

sizin müdür yardımcısı bayanla tanıştım dün güvenlik sistemi yaptıracaklarmış
    doğru 2 gün üstüste attılar maalesef. aslında okula değilde okul yönetimine atmaları gerekiyorya neyse..

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı yanar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YENİDEN SAYFAMIZI ZİYARET EDENLERE TOPLUCA BAKIŞ

KİMLİĞİ .............. BULUNDUĞU YER ........... MOTOSİKLETİ

1-yanar17........................çanakkale.......... ........Regal Raptor 250 cc
    2-ALPERRR........................İstanbul........... .........CBF 500 gri ( Çanakkaleli)
    3-EMREUZESEN..................Assos çanakkale.........Regal Raptor 250 cc
    4-Çanakkaleli 1717.............Akçay / Blk .............Honda cbf 250 cc (Çanakkaleli)
    5-belifeless.......................Çanakkale........ .......... *************
    6-harved...........................İstanbul......... ........... *************(Çanakkaleli)
    7-frosen...........................Çanakkale........ ..........Mondial mct 250 cc
    8-cihan.............................Çanakkale....... .......... yamaha enduro 600 cc
    9-ccdora...........................Gönen/Blk................. ************(gurubumuzun dostu)
    10-selçuk1981.....................Denizli/Sivas..............yamaha ybr 125 (gurubumuzun dostu)
    11-melik17..........................Çanakkale........ .........sym gts 250 cc
    12-gece17..........................Gelibolu.......... ..........**************(yakında olacak)
    13-aybiketa.........................İstanbul......... ........Kanuni seyhan 250 cc
    14-Emo...............................Çanakkale....... ..........Yamaha YBR 125 cc
    15-Nameste.........................Gelibolu.......... ...........Herk 150 cc
    16-Ünsal...............................Çanakkale..... ............sym gts 250 cc
    17-Kemal_17_17.....................Çanakkale......... .......kanuni deer 125 cc
    18-Outdoor ..........................Çanakkale............... . yakında
    19-Metalbaco........................Yenice/Çanakkale ...... belirtmedi
    20-Palyaço ......................... Çanakkale ................ enduro
    21-Ahriman. ........................ Çanakkale ................. *************
    22-Smirnouf ....................... Moldovya ................. *************
    24-Morrigan....................... İstanbul ................... YBR 125
    25-Atlas17 ...................... Çanakkale ................... satılık 650 KLR idi
    26-
    27-
    28-
    29-
    30-

HAYDİ ÇANAKKALE BURAYA

yanar merhaba belifeless artık manisada ne yazıkki düzeltirsen sevinirim

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    yaw gönüller bir olduktan sonra varsın manisa da olsun ne önemi var bak bizim taaaaaaaaaa moldova dan bile üyemiz var belki grupca yolumuz manisaya da düşer sevgiyle kalın...

The Last SamuRai

Motosikleti
    barbaros çucukları nerdesiniz yahu bakıyorumda hiç giren bakan yazan yok canlanalım azıcık..

EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki bandit sa 650 s abs,Yamaha ybr125,Bajaj chetak classic

arkadaşlar işte çanakkale yollarından ve yaptığım doğa gezilerinden bi kaç foto.. paylaşmak istedim

youngboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm beyler ben geldim üye olalı çok oldu ama bi türlü siteye tam anlamıyla katılmak uzun zaman aldı. neyse ben çanakkale/merkezde oturuom (barbaros) henüz motosikletim yok ama mayıs ayını bekliyorum (2007 cbr 125r için) ayrıca çok hoşuma gitti ç.kaleli baya üye varmış dışarıda da tanışırız inşalla...

ayrıca ç.kale eğitim fak. sos. bil. öğrt. liğinde okuyorum

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    selamlaryoungboy kardeşim hoşgeldin aramıza

adın listeye en kısa sürede eklenecektir. Yapılacak olan organizasyonlara sayfamızdan ulaşabilirsin.

Motosikleti
    şimdilik yok.

izleme

Alıntı EMO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar işte çanakkale yollarından ve yaptığım doğa gezilerinden bi kaç foto.. paylaşmak istedim
    HUNTER EMO
    Güzel fotolar nerden buldun
    Emreciim motoru iki elle kullanırken hangi elinle fotları çektin?
    son karede motorun üstünde bir ensturman görülüyor?
    anlaşılan müziğe gönül vermiş bir kişiliği var. Bende çok severim müzik. başka fotolar da bekliyoruz. sağlıcaklı kalın benim dostlarım.
    {[/=W=\]}

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı youngboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm beyler ben geldim üye olalı çok oldu ama bi türlü siteye tam anlamıyla katılmak uzun zaman aldı. neyse ben çanakkale/merkezde oturuom (barbaros) henüz motosikletim yok ama mayıs ayını bekliyorum (2007 cbr 125r için) ayrıca çok hoşuma gitti ç.kaleli baya üye varmış dışarıda da tanışırız inşalla...

ayrıca ç.kale eğitim fak. sos. bil. öğrt. liğinde okuyorum
    hoşgeldin sefalar getirdinn

Motosikleti
    hoşgeldin

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler