Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    vayy memleket be) özlemişim valla oraları,neyse yaza bol bol oradayz zaten...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hocams eline koluna sağlık gene verdiğin bilgilerle 70lik ampul gibi aydınlantın bizi...sende olmasan napardık acaba paylaşım için teşekkürler..bide 20 sinde kimler nereye gidiyoruz haber verin yav

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    arkadaşlar galiba 20 sinde direksiyon sınavı var nasıl yapacaz acaba

Cemerol sen ne zaman geliyorsun çanakkaleye gel de tanışalım kaynaşalım
    ThE LaSt SaMuRaİ

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    mayıs29da bitiyo finaller...burda ev işleri falan var haziranın ilk haftası memlekettym inş.

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cubanamen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 sinde kimler nereye gidiyoruz haber verin yav
    20 sinde Çan'a geliyorsunuz.
    Bkz;
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ekliyoruz.html
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar galiba 20 sinde direksiyon sınavı var nasıl yapacaz acaba

Cemerol sen ne zaman geliyorsun çanakkaleye gel de tanışalım kaynaşalım
    Yav bu sınavlarda ben de görevliyim.
    ama görev yerim daha belli değil. Benim sınıfa düşerseniz yakacam ha siziiii

Sınav bitince fırsat olursa gidelim Çan a
    Arkadaşımız "On7_li" ile birlikte olalım. Çan da dağ havası oksijen alalım içimize.
    Ayrıca bu davetinden dolayı arkadaşımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bir aksilik çıkmaz da beraber oluruz.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

hocam o zaman plan yapalım gelde tolganın yanına çoçukları toparlıyalım derim ben kanımca...,

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    hocam 26 sıymış sınaw 8 de başlıyacak 10 da bitecek Direksiyon sınavı bu sadece direksiyona oturup bir tur atacaz o kadar

Ufak bir toplantının zamanı gelmedi mi arkadaşlar ?
    ThE LaSt SaMuRaİ

evet toplanılsın ama bu hafta gidmiyomuyuz..çan a ..20 geldi daha ses seda yok kimseden...hadi sebahattin abi organize et bari bizi...

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    ya arkadaşlar oraya gidibte kimseyi bulamıyacazmı yoksa giden yok galiba sonra pilavlar bize kalmasın

Çevre il ve ilçelerden herhangi bir guruba dahil olan ve olmayan bir çok motosikletçi arkadaşımız gelecek. Kimseyi bulamama gibi bir ihtimal yok. Biz buradayız, amacımızda zaten yeni arkadaşlıklar kurmak dostluk temelleri atmak.
    Son 2 gün, hepinizi bekliyoruz arkadaşlar...
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]

Motosikleti
    BMW R 60

duyuru

20 mayısta bayramiç çan arası e-5 karayolunda eski bir bmw motosiklet ile giden bir deli görürseniz işte o benim.sizleride çana bekliyorum.bye bye

vet ozan selamlar sen geliyosan bizde geliyoruz canım ama nasıl bir motorla bilelem

Motosikleti
    BMW R 60
    cubanamen kardeş sana da selamlar dostum.siz kaçta orda olacaksınız.cemaat kalabalık mı.herkeşler ben gelmiyorum diyoo.ama hayırlısı bakem.nolcek sonumuz.pazar görüşürük.

ben şimdi hava durumuna baktım.pazar günü için sagnak yagmurlu diyor.bugün bile çok yagmur yagdı.eger pazar günüde öyle olursa aktivite yatar.

Arkadaşlar;
    Meteorolojide verilen bilgilere göre hafta sonu bölgemizde yağış gözükmektedir. Yine aynı zamanda Çan Belediyesi anonsla hafta sonu etkili yağış geleceği uyarısı yapmıştır. Bu sebeple Çan'da düzenleyecek olduğumuz etkinlik ileri bir tarihe ertelenmiştir (muhtemelen 1 hafta sonraya) Anlayışınız için teşekkür ederiz...

gece17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer/mavi
    selamlar arkadaşlar umarım tam süper bi gezi olur ama ne yazıkki ben katılamayacağım artık benim yerimede eğlenirsiniz.
    umarım daha uzun bir gezide bende aranıza katılırım kazasız belasız yolculuklar herkese iyi eğlenceler tekeriniz düz bassın
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı gece17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar umarım tam süper bi gezi olur ama ne yazıkki ben katılamayacağım artık benim yerimede eğlenirsiniz.
    umarım daha uzun bir gezide bende aranıza katılırım kazasız belasız yolculuklar herkese iyi eğlenceler tekeriniz düz bassın

Hasancım şu an zaten gezi iptal

Ozancım senlede bişr tanışamdık yahu Zaten gezi de ertelenmiş durumda haftaya beraber gideriz artık

Murat kardeşim o tarihte ehliyet sınavlarımız var ama nasıl olur bilemem
    Erken biter dediler bize bize biraz etkinliklerden bahsedermisin biz de ona göre hazırlanıp gelelim belki bi gün önceden gelip kamp yaparsak daha iyi olur
    ThE LaSt SaMuRaİ

he valla frosen doğru diyo kamp yapalım,yapılsın demi.....

arkadaşlar nerdesiniz ya sayfayı boşluyosunuz..........yazık.............

Motosikleti
    BMW R 60
    tanışırız frosen dostum.ben bayramiçteyim.bütün arkadaslar istediği zaman davetlidir.gelirseniz yolunuz düşerse buraya veteriner ozan ın kliniği nerde deseniz gösterirler.küçük yer zaten.ama bu hafta sonu eger çan daki piknik olayı düzenlenirse ben gelemem.budapeşte de olacagım.geçen hafta gelmeyi çok istedim ama malum hava muhalefeti.yamur yagacak dendi vede yagmadıya ona üzüldüm.keşke gitseydik.meteoroloji bir kez daha yanıldı.ama burada ayazma turu da yapabiliriz ileriki haftalarda.önceden konuşulmuştu ama bir türlü olmadı.sadece biz sebo abeyle gittik.sizsiz yedik balıkları.keşke herkes birgünde eksiksiz bir araya gelebilse.ne süper olur yaa.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25

Toprağammmm!!

Alıntı STİGMATA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanışırız frosen dostum.ben bayramiçteyim.bütün arkadaslar istediği zaman davetlidir.gelirseniz yolunuz düşerse buraya veteriner ozan ın kliniği nerde deseniz gösterirler.küçük yer zaten.ama bu hafta sonu eger çan daki piknik olayı düzenlenirse ben gelemem.budapeşte de olacagım.geçen hafta gelmeyi çok istedim ama malum hava muhalefeti.yamur yagacak dendi vede yagmadıya ona üzüldüm.keşke gitseydik.meteoroloji bir kez daha yanıldı.ama burada ayazma turu da yapabiliriz ileriki haftalarda.önceden konuşulmuştu ama bir türlü olmadı.sadece biz sebo abeyle gittik.sizsiz yedik balıkları.keşke herkes birgünde eksiksiz bir araya gelebilse.ne süper olur yaa.
    HeHe bilirim Bayramiçi nede olsa annem Saçaklı köyünden ev falan da var bizim orada Ben bi gelsem bulurum zaten seni zaten yanlız gelmem genetik kopyam bir numaralı abimle gelirim oraya ama Bu hava durumuna da hiç güven olmuyor bu aralar ama gitseydiniz zaen ben gelemiyecektim neyse dostum birdahaki haftaya artık yaparız bir şeyler
    yapılsın yani ....

dostum kendine iyi bak yakın zamanda görüşürüz
    ThE LaSt SaMuRaİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler