Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    tekrardan merhaba arkadaslar , normal de sizin de dediginiz gibi daha onceki gezilerimizde de mesajın duyurusunu yaptigimiz yerin altina listeyi olusturuyorduk... zaten aynisini yapacagiz, fakat diger il gruplarinin toplantilarinda net bi liste olusturmalarini bekliyorum, sonra bu liste uzerine topic uzerinden ''ben de varim''' diyenleri eklemeyi dusunuyordum... sizce nasil yapmaliyim? bu sekilde simdilik bi liste olusturuyorum o zaman..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    arkadaşlar listelerin oluşturulacağı topic i açtım

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tml#post575757

listelerin burada oluşturulmasını rica ediyorum birkaç otellede konuştum bu arada ama yer problemimiz var şu an
    sevgilerimle
    ThE LaSt SaMuRaİ

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MANİSA-MT den selamlar dostlarım umarım geldiğimizde(ALLAH nasip kısmet ederse) hepiniz ile tek tek tanışıp kaynaşacağız.Bu önemli günde orada ve yanınızda olacağız.

ancak bu organizasyonda en büyük sorumluluk ve görev size düşüyor
    ev sahibi ve ana organizatör olarak
    ilk buluşma yeri ve saati tespitinizi yapmanız gerekiyor...biz buna uymaya çalışacağız...
    genel katılım tamamlandığında gezilecek yerlerin etkinliklerin öncelik sırasına konması ve bir yol haritası çıkarılması (sizin tarafınızda) uygun olacaktır...
    topiğinizi ve ilgili topiği takip edeceğiz kalın sağlıcak ile
    Değerli arkadaşım. ve Değerli "18 Mart Çanakkkale Şehitleri Buluşma"haraketine gönül veren arkadaşlar.
    "18 Mart Çanakkkale Şehitleri Buluşma" Fikri ve mesajı sayfamıza düştüğü günden bu güne kadar arkadaşlarla hop oturup hop kalkıyoruz.
    Ben ve diğer arkadaşlar sizlerin ziyareti ve ağırlanması için gece gündüz istişare, araştırma ve istihbarat halindeyiz.
    Tabiki işin ciddiyetini ve sorumluluğnu biliyoruz. Tur Otobüsleri 45 kişiyle zor başedebiliyorken biz 100 -150 kişiden bahsediyoruz herşeyin kusursuz ve saat gibi olması için uğraşıyoruz. İşimizden gücümüzden arta kalan zamanda bunlarla uğraşıyoruz.
    Sizler rahat olun. FROSEN arkadaşımızın direktifleri doğrultusunda haraket edin yeter.
    Bu iş için bizler gereken görev paylaşımını kendi aramızda yaptık. Gerisi sizlerin iyi organize olması ve Allahın işine kalmış bişey (mevsim ve hava şartları açısından) Ayrıca toplu sürüşlerde topluluğun her üyesinin kendinin ve gurubu bağlayıcı sorumlulklarıda vardır. Unutmamak lazım.

Gelişmelerden ve şartlardan buradan sizlere FROSEN arkadaşımız ilgli haberleri verecektir... Hepinize Hepimizden saygı ve selamlar.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

18 mart misafirleri için

değerli grup üyesi arkadaşlarım. ben çanakkale mt nin pek faal olmayan üyelerinden osman. nette tecavüzcü palyaco olarakta karşılaşabiliriz. aklıma bişeyler geliyo bu aralar. bu gelmesi ihtimal arkadaşları çomü nün daradanos tesisilerinde ağarlasaknasıl olur. tabi bu gelicek kişi sayısına da bağlı ancak kış mevsimi nedeniyle orası fazla kalabalık değildir.. ilgili arkadaşım frosen e bahsettim zaten. sizlerde bi yorum getirim bu işe.
    herkese iyi günler osmanozden@hotmail.com

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    Alıntı tecavuzcu palyaco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli grup üyesi arkadaşlarım. ben çanakkale mt nin pek faal olmayan üyelerinden osman. nette tecavüzcü palyaco olarakta karşılaşabiliriz. aklıma bişeyler geliyo bu aralar. bu gelmesi ihtimal arkadaşları çomü nün daradanos tesisilerinde ağarlasaknasıl olur. tabi bu gelicek kişi sayısına da bağlı ancak kış mevsimi nedeniyle orası fazla kalabalık değildir.. ilgili arkadaşım frosen e bahsettim zaten. sizlerde bi yorum getirim bu işe.
    bak bu çok mantıklı bu işi üniversite bünyesine taşınabilir. tesisler hem şehre uzak değil, hem gezilecek yerlere de yakın. üstelik deniz kenarı ;) ekonomik olacağı da kesin. üzerinde durulması lazım.
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    fikir güzel fakat dardanosun normal odalarının sayısı çok az
    diğer binalardaki yerleşim ise koğuş sistemiii
    ne kadar rahat edilir
    özelliklede aile olarak gelenler
    ama şu yapılabilir
    otele alternatif 2. seçenek dardanos sunulur
    herkes bütçesine göre seçim yapar
    ama alternatif çeşitliliğide organizasyonu takip edenleri zorlayabilir
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    merhaba arkadaslar,

konaklama yeri ile ilgili her hangi bi fiyat alabilen var mi acaba?
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

gece17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer/mavi
    herkeze selamlar bende pek faal olmayan bir çanakkale mt üyesiyim ama mademki memleketim insanı bi işe kalkışmış bende yardım etmek isterim sevgili yanar17 anladığım kadarıyla geziyi siz ve frosen organize ediyorsunuz size yardımcı olmak isterim. önümüzdeki salıdan cumaya kadar çanakkale 'deyim irtibata geçebilirsek faydalı olabileceğimi düşünüyorum şimdiden herkeze kolay gelsin iyi geziler
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı gece17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selamlar bende pek faal olmayan bir çanakkale mt üyesiyim ama mademki memleketim insanı bi işe kalkışmış bende yardım etmek isterim sevgili yanar17 anladığım kadarıyla geziyi siz ve frosen organize ediyorsunuz size yardımcı olmak isterim. önümüzdeki salıdan cumaya kadar çanakkale 'deyim irtibata geçebilirsek faydalı olabileceğimi düşünüyorum şimdiden herkeze kolay gelsin iyi geziler
    Dostum öncelikle Tekrardan hoşgeldin çok aktif değilim demişsin ama mevsim dolayısıyla biz de pek aktif sayılmayız sadece sesimiz biraz fazla çıkıyor o kadar seni aramızda görmek güzel msn: frosen@mynet.com msn adresim her zaman açık sayılır buradan ulaşabilirsin. Bu arda her türlü yardıma açığız

sevgilerimle
    ThE LaSt SaMuRaİ

gece17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer/mavi
    hoşbulduk frosen haraket saatleri falan bellimi yani saat kaçta nerde olmalıyız ben istanbul tarafından gelen arkadaşlara geliboludan refakat edebilirim bu konularda bilgi verebilirseniz tam süper olacak herkeze iyi akşamlar
    (şimdiden çok heycanlıyım bu benim ilk gezimde )
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Evet aslında bir fiyat aldım kişi başı 30 ytl ama fotoları çekip yollamadan açıklamak istemedim.Gecelik konaklama + kahvaltı dahil.Bizim toplantıdan sonra herşey netleşecek o zaman yanar ile beraber ayrıntılı bir rapor hazırlarız hatta bu hafta sonu dolaşacağımız yerlere de bir göz atıp mola yerlerini ve güzergahları da belirlemek istiyorum Kısacası biraz ders çalışmam gerekiyor...
    ThE LaSt SaMuRaİ

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Değerli dostlar işim yoğunluğundan sayfayı tarayamadım
    ama gelişmelerden devamlı haberdarım. Frosen ve diğer arkadaşlar devamlı çaba gösteriyorlar
    Az önce Frosen ( Tolga ) ile bir ayak üstü brifing yaptık. Gelişmlerden Tolga haberdar edecek. Araştırma hala devam ediyor. Olumu gelişmeler var. Haraket planını hazırlanıyor. Hepiniz mutlu kalın sağlıklı kalın.

merhaba
    çanakkale ye geldiğinde beni ara görüşelim
    05055751589 sebahattin
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Merhaba
    “18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA” hareketine gönül veren arkadaşlar. Çanakkale MT gurubu sizin için bilgiler topladı. Gezi alanlarını bizzat giderek kontroller yaptık.
    Kalınabilecek otelleri araştırdık. O günkü trafik hareketlerini, resmi törende alınacak tedbirleri, izlenecek yol güzergahını, karşılaşılabilecek olası aksaklıkları gözden geçirip size bir rapor halinde sunmak istedik
    Ayrıntılı yazı ve resimleri şu linkten görebilirsiniz. Saygılar sevgiler.
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...tml#post585217
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Değerli arkadaşlar 18 mart günü yapılacak gezi için
    Sizler için ayrınyılı bir haraket planı hazılamaktayız.
    yakında burada sizlere sunacağız. Burada krokiler ve çizelgeler yer alacak
    kısacası gezi programı. Sabırla beklemenizi ve bu planı incelemenizi istirham edeceğiz. Şimdilik hoşça ve neşeyle kalın.

hoşbulduk frosen haraket saatleri falan bellimi yani saat kaçta nerde olmalıyız ben istanbul tarafından gelen arkadaşlara geliboludan refakat edebilirim bu konularda bilgi verebilirseniz tam süper olacak herkeze iyi akşamlar
    (şimdiden çok heycanlıyım bu benim ilk gezimde )
    Merhaba Hasan
    Trakya yönünden gelen arkadaşlarımıza senin yardımcı olman uygun olacak.
    Yardımların için şimdiden teşekkürler.
    Gurubu bir arada karşılaman zor olacak gibi geliyor bana.
    Çünkü değişik yönlerden küçük küçük guruplar gelecek ama hepsi farklı zamanlarda orda olacak. Son gurup gelene kadar orda bulunup hepsini açıklanacak GEZİ PROGRAMINA GÖRE buluşma noktasın yönlendireceksin.
    İşin bu olacak.
    {[/=W=\]}

geliboludan tüm motorculara sevgiler saygılar

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı ertank17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliboludan tüm motorculara sevgiler saygılar
    Merhaba Ertan Hoşgeldin
    Geliboludan "gece17" var onunla irtibata geçebilirsin.
    {[/=W=\]}

merhaba arkadaşlar. 10 mart cumartesi gecesi saat 20 den itibaren TAKIL CAFE (erkanın yerinde) de 21. doğum yılımı kutlamak için bir parti düzenledik. sizleri yani tüm MT ci arkadaşlarımı partime davet eder sizleride yanımda görmek isterim. hoşçakalın

Motosikleti
    şimdilik yok.

iyi ki doğdun

merhaba arkadaşlar. 10 mart cumartesi gecesi saat 20 den itibaren TAKIL CAFE (erkanın yerinde) de 21. doğum yılımı kutlamak için bir parti düzenledik. sizleri yani tüm MT ci arkadaşlarımı partime davet eder sizleride yanımda görmek isterim. hoşçakalın
    İyiki doğdun Palyaço
    Nice yıllara birlikte erişmek dileğiyle.

Birde şu nicki bulmak için çok mu aradın be kardeşim.
    oldu olacak "tinerci kapkaççı yankesici palyaço" deseydin bari.
    Çocuklar artık Palyaçoların ne iş yaptığını şaşırıp hayal kırıklığına uğruyacaklar.
    {[/=W=\]}

herkese çooook slamlar. haftasonu bizi yalnz bırakmayan tüm mt üyelerine ve kalkıp taa uzaklardan buralara gelen herkese teşekkürler. hafatsonu çok geç yattığım için pazar sabahı ancak saat 11:00da babmın bana nerdesin oğlum diye açtığı telefon ile uyandım ve sabah 7 de kalkıp geziye katılma planlarımın suya düştüğünü fark ettim..
    ama boş durmadım merkezde de güzel şeyler vardı bir kaç foto. hemde ben çektim...
    sizler ile paylaşmak isterim... yakında nick olayınıda çözücemmmmm

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Çanakkale 18 Mart Gezi resimleri aşağıdaki linkte
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tograflar.html
    {[/=W=\]}

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler