Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ümmet abinin motorundaki sorun nedeniyle biraz gec kaldık buluşmaya anca dönüş yolunda karsılaşabildik cok fazla resim çekme sansımız olmadı ama benzinlikte bizde bir kaç kare yakaladık...

sizler istanbula dönerken bende kırklareliden gelen arkadaslarla sahilde biraz takıldım işte o resimler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    slm deer valla kusura bakma tekirdağ gelemedim samet sana söylemiştir rahatsızdım ama birdahaki sefere söz.

o fotolarda bende olmak isterdimmmmmmmmm

eywallah salih sorun degil...

ne zaman olursa olsun kar kış kıyamet farketmez benim için biliyorsunuz yeterki maddi durumlar ii olsun yoksa hava sartları beni engellemez...

Motosikleti
    kawasaki ninja
    selam arkadaşlar bende çerkezden.pınarhisarlılar beni tanımaz ama motorumu belki bilirler atilla ustanın ordaki yeşil kawasakinin sahibiyim çok zamandır orda belki görmüşsünüzdür.motor çıksın bende takılırım size.
    3 kere etrafında dönerim tansyondan gidersin...

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    hm bende luleburgazlıyım ama phısarda ıkamet edıyorum suan ayıp ettın motorcuyuz kardesız ne demek ıstedıgın zaman gel yazın guzel olcak ıgneada eskıdı artık ama o yol ıcın en az 8 kere daha gıderım bu yaz askerlık yazın sonunda yuppı subatta degılım beyler samet_1987 heryere gelır bu deerın lafıydı calmak gıbı olmasın ama :D
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

her yere geliyorsunuz bu güzel...

daha güzel ve kalabalık gezilerde olacak bu yaz...

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ıns ıns deer katılım olması lazım artık ne dıyım bırlık beraberlık lazım yolda kalan bı motorcuya yardım etmek lazım bunun gıbı olması lazım ama malesef gunumuzde bakıyorum bunu yapan cok az Allah sukur 1 kere yolda kaldım oda benzın bıtmıs:D kymcom saolsun 1 sene oldu masllah15-000 ustundeyım
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

yolda kalmadanda olmuyor aslında oda ayrı bir macera işte...

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    dogru dıyon deer ama cok caresızde kalabılırsın ıgneada yolunda gece saat 2de kaldıgını dusunsene kurtlar çakallar neyle karsılasacgın bellı olmaz bosverde ben kalmıyım o zevkı tatmasamda olur)

Motosikleti
    kanuni windy 125cc
    hoş geldinn coninja buyur gell p.hisarar belerisss motorunu biliyosss atilanın ordakiii motorr memnun musunn motorundan bariii

hey her yere gişdenler bu hafta istanbul şilede buluşma var isterseniz gidelim ne dersiniz...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    salih abi ve samet,bakin sizi cagiriyolar
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    Alıntı coninja adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende çerkezden.pınarhisarlılar beni tanımaz ama motorumu belki bilirler atilla ustanın ordaki yeşil kawasakinin sahibiyim çok zamandır orda belki görmüşsünüzdür.motor çıksın bende takılırım size.
    hoşgeldin coninja

deer ollabılır nakıt sorunları var her 2mızdede suan onu atlatalım dıyorum

anlaşıldı salih bütçeyi zorlamayalım tabiki...

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    bellı olmaz deer ama ben bı 200cc poıneere gecebılırım kymcoyu arkadasa satıcam bızım uyelerden cezo varya o almayı dusunuyo bende ustune ekleyıp alıcam evellalh 200ccyı askerden gelınce 600e gecerız

hayırlısı olsun samet kaça veriyon motosikleti...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    ortagim sana daha buyuk bi makina yakisir
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    kawasaki ninja
    aydos39 motordan memnunum satacam ama chooper alacam. racing makinayla uzun yol yapılmıyor.

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    buyuk makıne yakısır smırnouf ama onu askerden sonra alıcam aldımmı kız gıbı motor alırım parama gore alırım ama kalıtelısınden alırım bılır tanıyanlar DEER motoru 1-500e verıcem babasıyla anlasmaya calısıyo benım motorun sesının etkısnde kalanlardan oda

ve conınja hosgeldın arkadasım bende askere gıtmeden bı choopere bınmek ıstıyorum ama o olursa en az 250cc olmalı bana pıoneerde saglam bısı cok serı bı motor bılırsen tavsıye ederım alıcaksan chooper bence al kanunı tıger yada bıraz butcenı zorla kymco250 venox al gercekten cok kalıtelı cok muhtesem bı makıne

Motosikleti
    kawasaki ninja
    samet_1987 ben tigeri sattım aldım bu motoru aman kardeşim aman diyorum çok problemli motor.600cc düşünüyorum ben

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler