Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Bende tiger 250 vardi kasimda sattim simdide istanbul daytonadan kawasaki aldim haftaya gelecek insallah sende ne var simdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sattı :(
    Hayirli olsun kardesim sattim bende simdi hyosung alicAm ama servis kafami karistirip

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    İyi geceler buraya pek kimse uğramaz olmuş nerede bizim ekip

Motosikleti
    Kimse yok hakkaten

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    evet arkadaşlar. kayseride kimler motora biniyor.

Motosikleti
    kayseride supersport kullanan varmı aranızda?
    tarzımı kopyala... Hayatına yapıştır...

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    Alıntı muratayata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayseride supersport kullanan varmı aranızda?
    kayseriliyim ama istanbulda kullanıyorum. olur mu Belki yazın bi gelirim kayseriye bi haftalığına filan.

Motosikleti
    Xmax 250
    slm arkadaşlar aranıza bugün katıldım bende. motosiklete yeni merak saldım. bu hafta ehliyet kursuna yazılmayı düşünüyorum inş.başlangıç motosikleti olarak 0 km yamaha yzf 125r almayı düşünüyorum fakat kayseride bulabilir miyim bilmiyorum.

aLpP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 250-5
    selam arkadaşlar jinlun 250 ile bende katıldım aranıza hataydan getirdim hafta başı.
    ..

arkadaşlar motorum geldi çok şükür, honda cbr2 250r ile katıldım aranıza((((:

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı krk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum geldi çok şükür, honda cbr2 250r ile katıldım aranıza((((:
    hayırlı olsun öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim.Nerden aldınız motoru?

teşekkür ederim. istanbuldan güngör motordan aldım, kayseride satanda yok serviside yok malesef artık garantisi bozulacak mecburen.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bende aranızdayım uzun süredir...unutmayın
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı krk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. istanbuldan güngör motordan aldım, kayseride satanda yok serviside yok malesef artık garantisi bozulacak mecburen.
    Hayırlı olsun güle güle binin. Ne renk aldınız, fotoğraf ekleyebilir misiniz?

Motosikleti
    Xmax 250
    arkadaşlar bende geçen hafta ehliyet kursuna başvurdum. Zamantı ehliyet kursu, sadece kurs ücreti olarak 200 tl verdim.Ancak Kayseri'de hiçbir kurs eğitim vermiyor. Daha önce hiç motosiklet deneyimim yok. Direksiyon sınavını geçebilir miyim bu şekilde? Olmazsa scooter falan kiralayıp birkaç saat önceden pratik yapmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Jinlun 250-5
    chopper-cruiser tarzı motor kullanan kimler var kayseride arkadaşlar
    ..

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı aLpP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopper-cruiser tarzı motor kullanan kimler var kayseride arkadaşlar
    Kimse yok
    Burdakiler anca 600 lük makinalarla motoru bağırttırmayı bilir.
    Ama geçenlerde gördüm chopper kullanan iki motosikletli lakin buralarda takılırlar mı bilemiycem

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben varım kayseriden ama benim de commuterim var
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Jinlun 250-5
    arkadaşlar tamirci konusunda sorunlar yaşıyorum. Adam gibi bi usta tanıyan önerecek var mı?

Motorun frenler az tutuyo arada tepiyodu bi tamirciye gittim balata değişti (50 lira) yine sorunum devam etti, tekrar gittim jant içini taşladı (45 lira) yine olmadı tekrar gittim ukala şekilde normal bişey yok ki freninde dedi.
    Başka bir motorcuya gittim yağ damlama sorunu için keçe değiştirdi(45 lira) yağ damlaması eskisinin 3 katı şimdi, tekrar gittim başka yei değiştirelim diyor (60 lira) anlamadığım sızdıran bir keçe değişince başka yerden sızsa bile azalması lazım sızan kısmın birini yağtığı için ama 3 katına çıktı.
    Geçen gün park halindeki motorun sol ayakçağı kopartmış hayvanın biri nasıl becerdiyse. neyse bu ikisinden başka bir motorcuya gittim yaptı vitesi atamadım topukla çok altta kalmış topuktaki vites kolu tekrar gittim bi yapmış vides aşşağı atınca ayakçağa vuruyor hiç atılmıyor. tekrar gittim işim var sonra gel diyor birinci vitesten başka atamadım kol ayakçağa vurduğu için. sinirlendim çıktım eve attım motoru çıldırdım ne para istedilerse verdim nasıl tamir ederlerse tamam dedim ama tüm öküz adam gibi bir tamirci yok mu
    ..

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı aLpP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tamirci konusunda sorunlar yaşıyorum. Adam gibi bi usta tanıyan önerecek var mı?

Motorun frenler az tutuyo arada tepiyodu bi tamirciye gittim balata değişti (50 lira) yine sorunum devam etti, tekrar gittim jant içini taşladı (45 lira) yine olmadı tekrar gittim ukala şekilde normal bişey yok ki freninde dedi.
    Başka bir motorcuya gittim yağ damlama sorunu için keçe değiştirdi(45 lira) yağ damlaması eskisinin 3 katı şimdi, tekrar gittim başka yei değiştirelim diyor (60 lira) anlamadığım sızdıran bir keçe değişince başka yerden sızsa bile azalması lazım sızan kısmın birini yağtığı için ama 3 katına çıktı.
    Geçen gün park halindeki motorun sol ayakçağı kopartmış hayvanın biri nasıl becerdiyse. neyse bu ikisinden başka bir motorcuya gittim yaptı vitesi atamadım topukla çok altta kalmış topuktaki vites kolu tekrar gittim bi yapmış vides aşşağı atınca ayakçağa vuruyor hiç atılmıyor. tekrar gittim işim var sonra gel diyor birinci vitesten başka atamadım kol ayakçağa vurduğu için. sinirlendim çıktım eve attım motoru çıldırdım ne para istedilerse verdim nasıl tamir ederlerse tamam dedim ama tüm öküz adam gibi bir tamirci yok mu
    Motosiklet almayı düşünüyorum ama aklıma en çok takılan konu bu benimde. Kime güvenip de teslim edicez motoru.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler