Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

slm kayseriyi gorunce bende yazıyım didim nöördun azını yirimler i gorunce yazmak istedim bnde kayseriden ama motorum yok inşallah olacak hemde kendi paramla kıymetini daha ii bilcem gayseri yi duyunca yazıım dedim bnde burdaım die aslında usaklıyım ama doğdugum yer bura herekese slm tekrar bni de arnıza alın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı muratboyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın kaloriferin dibinden ayrılmam valla motora binmeyi bırak araba kullanmak bile sakat.

arkadaşlar kışın madem pek fazla motorla uğraşamıyoruz diyorumki kayseri mt ye güzel bi logo falan uğraşalım yaza t shirt neyim basarız akşam bakıyım bişeyler yapabilirmiyim
    güzel bir fikir murat haftaya bir yerlerde buluşalımmı ne dersiniz bir şeyler içeriz hemde muhabbet ederiz ..

Alıntı dilberim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kayseriyi gorunce bende yazıyım didim nöördun azını yirimler i gorunce yazmak istedim bnde kayseriden ama motorum yok inşallah olacak hemde kendi paramla kıymetini daha ii bilcem gayseri yi duyunca yazıım dedim bnde burdaım die aslında usaklıyım ama doğdugum yer bura herekese slm tekrar bni de arnıza alın
    hoşgeldin en kısa zamanda motosikletini alırsın inşallah .. bizler kayseri MT olarak elimizden gelen yardımız yaparız ..

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin...

Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir fikir murat haftaya bir yerlerde buluşalımmı ne dersiniz bir şeyler içeriz hemde muhabbet ederiz ..

valla güzel olur... sen ne diyon murat abi pazar sana uyar mı?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    selam.hoşgeldin inşallah yaza motoruna kavuşursun

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin...

valla güzel olur... sen ne diyon murat abi pazar sana uyar mı?
    pazar günü ankara ya gidebilirim. eğer gitmezsem kesin buluşuruz.ben haber ederim ok. bu arada bişey yaptım yorum bekliyorum.bi el atın pek anlamam bu işlerden

ellerine sağılık güzel olmuş murat abi.
    kayseri yazısıyla motosiklet çizmişin ya. gerçekten güzel olmuş...

ben de bişeyler denedim. tabi seninki kadar güzel olmadı

[QUOTE=muratboyar;1344486]selam.hoşgeldin inşallah yaza motoruna kavuşursun

inşallah ama motoruma kavusmam için bu yıl kazndıhım paraları biriktirmek onlarla seneye son sınıf dershaneye gitmek ve kpss kazanıp bi devlet hast. atanmak bunlardan sonra düzgün bi param olcak anca o zmn alıorm ama ruyalarım sagolsun yarıslar fln cok güsel ve tabiiki hayallerim ama gercegi için 2 yıl dan fazla var olsun gec olsun güz olmasın

para yı adam gibi biriktirmek için kadınlarla güne bile girdim hani pastalı altınlı dedikodulu günler olur ya onlara gerci bizim ki paralı ama nese hatta cmartesi baslıo hepsi motor için inşalllaahhh

[QUOTE=Tundzhay;1344404]hoşgeldin...

hosbulduk nörüyosunuz???

Kuşçu kasabası

Murat abinin Mondisi

Ferhat abinin YBR si

Murat abi ileride sahip olmak istediğim motoru test ediyo

Ferhat abi ve ben Kahvaltı ve çaydan sonra

Murat, Ferhat

Kim demiş Kayseri'de deniz yok die

250 mct-Murat abi

Sigara molası

Bir sonraki gezide daha kalabalık ve eğlenceli olması dileği ile
    resmler harika olmus yamıla barajımı????????kusçu fln dioda

bak ben öğrenciyim. harçıklarımı birktire biriktire boğazımdan kese kese biriktirdim az bi miktar para ve çok şükür aldım bi motor
    devlet hastanesid emişin meslek ne ki?

evet kuşçu kasabasına gittik. ama orası yamula barajında zaten...

bak ben öğrenciyim. harçıklarımı birktire biriktire boğazımdan kese kese biriktirdim az bi miktar para ve çok şükür aldım bi motor
    devlet hastanesid emişin meslek ne ki?

evet kuşçu kasabasına gittik. ama orası yamula barajında zaten...
    bende öğrenciyim lise 3 anestezi meslek hem staj hem okul ii biriktirmişsin yha helal olsun ama bnm dediğim gibi once kazanmam sonra almam gerek eger once motor alırsam dershaneye gidemezsem kazanamam ve evlenirim ee koca da motorcu olmazsa o motor bana zıkkım olur demi

tamam bende ne dedim ki ole gusel manzara anca yamula nın olur ki oleymiş komsumuzun bagı vardı orda da kuscunun koyunde barajın altında kalan evler fln var ya cesme vardı orda bi işte orda idi onlar la bi kac kez gitmiştik de ondan biliorm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    tuncay,murat!!eğer bu hafta buluştuk,buluştuk yoksa önümüzdeki hafta bende marmarise gidip gelecem 1 hafta kadar.aramızda ayarlayalım olmazsa bayram'dan sonrada buluşabiliriz .. bu ara dilberim bakıyorum kuşçu'yu bizden daha iyi biliyorsun yoksa kuşçu'lumusun ...

unutmadan murat logo için teşekkürler çok hoş ve güzel olmuş tuncay seninkide idare eder

bu ara dilberim bakıyorum kuşçu'yu bizden daha iyi biliyorsun yoksa kuşçu'lumusun ..
    yok ya ne kuscusu bn uşaklıyım babam orda dogmus buraya gelmiş fln burda dogdum büyüdüm ama babam ordan işte ole

ayrıca 10 cumlenin 1 ini bana yazdıgınız için tşkr ederim araya sıkıstırmak da güseldir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bu ara dilberim bakıyorum kuşçu'yu bizden daha iyi biliyorsun yoksa kuşçu'lumusun ..
    yok ya ne kuscusu bn uşaklıyım babam orda dogmus buraya gelmiş fln burda dogdum büyüdüm ama babam ordan işte ole

ayrıca 10 cumlenin 1 ini bana yazdıgınız için tşkr ederim araya sıkıstırmak da güseldir
    anlayamadım araya sıkıştırmak derken biz o'karekterde insanlar değiliz emin olabilirsin sadece sana yazdığım mesaj biraz ortada kaldı o'kadar.. iyi akşamlar

Motosikleti
    Rs200
    yaw ben bu motoru dükkanda bırakımıyorum niyeyse geçen gün o rüzgarda fırtınada motora bindim aldım geldim mct mi. delimiyim niyim dedim kendim kendime.sabah işe giderken o çadırın altında boynu bükük bükük duruyo ya

logo yorumlarınız için teşekkürler arkadaslar yanlız biraz daha uğraşırım ben bunun üstüne sizden öneri bekliyorum şurası şöyle olsa veya şuraya şunu ekleyelim diye.

ferhat sen marmarise taktın aklını gidecen yani...bu gidişle kışı sen orda geçirin valla.

pazar akşam gidersem gündüz görüşebiliriz ama daha kesin değil şimdiden bişey diyemiyorum cumartesi ankara da biriyle görüşme olabilir olursa cuma dan çıkıcam.

ya merak ettim o motosikleti sen mi çizdin? kayseri yazarak motor. süper olmuş o geröekten...
    onun üsründeki erciyes sağı birz ekik. daha girinti çıkıntılı olsaymış daha güzel olcakmış.. bide arka fon boş. bişeylerle dolo olsa biraz bence daha ii olur...

valla bu pazar bana da uyar. eğer bu pazar görüşemezsek anca bayramdan sonrayakalıyor..
    murat abi senin ne zaman gideceğin ankaraya ne zaman belli olcak?

anlayamadım araya sıkıştırmak derken biz o'karekterde insanlar değiliz emin olabilirsin sadece sana yazdığım mesaj biraz ortada kaldı o'kadar.. iyi akşamlar
    tamam biliorm ole olmadıgınızı zaten kendimi biras kkonu dışı buldum o yuzden dısarıda kaldım biras yani nese

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    tamam biliorm ole olmadıgınızı zaten kendimi biras kkonu dışı buldum o yuzden dısarıda kaldım biras yani nese
    konu dışı bulmana gerek yok kendini! motosiklet hakkında sormak istediğin bir şeyler varsa çekinmeden bizlere sorabilirsin ... birde dikkat ettiyseniz eğer burada herkes birbirine ismiyle hitap ediyor sende ismini yazarsan seviniriz..

ybr'nin aküsünü çıkardım arkadaşlar..caracalın'ki daha üzerinde çünkü en son sizinle gidebildim baraja..bir ara onu'da gidip çıkarmam lazım çünkü biliyorsunuz kayserinin çetin hava şartlarında aküye bir haller gelebilir

Motosikleti
    Rs200
    evet tuncay motoru ben çizdim kayseri yazarken birden bu ortaya çıktı.dediklerini yapıyorum. bi kaç deneme sonra oturur zaten. pazar günü burada olup olmayacağım cuma günü belli olur. sen bayramda burada mısın?

bişey sorucam kuru akü nün bi farkı oluyormu kışın?bilginiz var mı?

araya sıkıştırmadan yazıyorum dilberim kayseri mt olarak aramızda olmandan çok mutluyuz buluşmalarımıza katılabilirsin burası herkese açık.

KURU TİP AKÜLER
    Teknoloji geliştikce insan yaşamını kolaylaştırmak, kesintiye uğratmamak güvenliğini sağlamak adına çeşitli cihazlar üretilmektedir.
    Üretilen bu cihazlar insanların hayatının geçtiği tüm yerlerde kullanılmakta ( evler, işyerleri, oteller, hastaneler, okullar v.b ) ve bu cihazlar akü ile beslenmektedir.Kuru akülerinde içerisinde sıvı bulunmadığı bu yüzden de gaz çıkışı olmadığı için insanların yaşadığı tüm alanlarda rahatlıkla kullanılmaktaıdır.

Tamamen kapalı ve bakım gerektirmez.
    Çok geniş bir ısı yelpazesinde çalışabilir.
    Özel alçak basınçlı emniyet valfleriyle teçhiz edilmişlerdir.
    Tampon şarj'da çalışmaya müsaitlerdir.
    İç dirençleri düşük olduğundan bekleme esnasında kayıpları çok düşüktür.
    İçlerinde asit olmadığı için yatay dikey her pozisyonda kullanabilirler.

bi aksilik çıkmazsa bayramda blgaristanda olcam. o yüzden 5 aralık cuma akşamı kayseriden yola çıkacam... tamam cuma senden haber bekliyecez ankara meselesi için... umarım görüşürüz. yoksa taa bayramdan sonraya sarkar..

ferhat abi sen neyle gidiyon baraja motor olmadı zaman? otobüs felan var mı o tarafa?

dilberim konu dışında kalmış hissetmekendini.... burdaki abiler gayet yardım sever ve cana yakınlar....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    otobüs var tuncay ama ben bir türlü fırsat bulupta gidemedim baraja..akü işini bir an önce halletsem iyi olacak..murat benim ybr'nin aküsü ölü seneye ona kuru tip akü almayı düşünüyorum.. bu ara arkadaşlar şu makinanın güzelliğine bakarmısınız..

dragstar hayranlığı bir başka

konu dışı bulmana gerek yok kendini! motosiklet hakkında sormak istediğin bir şeyler varsa çekinmeden bizlere sorabilirsin ... birde dikkat ettiyseniz eğer burada herkes birbirine ismiyle hitap ediyor sende ismini yazarsan seviniriz..
    ismim emine tesekkur ederim

dilberim konu dışında kalmış hissetmekendini.... burdaki abiler gayet yardım sever ve cana yakınlar....
    biliyorum ondan hissettim sadece ben benimle ilgili yani pek zaman ayıramıorm motora fln ondan sizle de konusacak bişi olmuo ondan ole hissettim yoksa no problem

araya sıkıştırmadan yazıyorum dilberim kayseri mt olarak aramızda olmandan çok mutluyuz buluşmalarımıza katılabilirsin burası herkese açık.[/QUOTE]

tesekkur ederim hiç sıkıstırmamıssın gercekten

bi de yarın ccook sevinirom cumartesi okul hastane yok 9 a dek uyumak istiorm sevincimden mantı yiycem bi kazan ocakta simdi ayıptır solemesi uyumak sadece uyumak istiorm harika bişi bıraksalar 2 dek uyurum ama iş güç arada bole sacma seler yazabilirim k.bakmayın paylasacak birileri her zmn yok hadi bana afiet olsun

ohh bide utanmadan matnı yediğini söyliyoz... biz burda makarna yiyelim. hak mı bu ya

murat abi ne oldu nerdesin? gittin mi ankaraya yoksa hala kayseride misin?????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler