Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben öğrenci adamım. kendi imkanlarıyla alacağımdan pek param yok. zaten 150 ytl kask parası. 300 ytl devir noter felan işlemleri, 100 de motora sağınına soluna bakımına felan harcasam 550 kafadan gidern. ama benim bütçem de belli. ben ehliyeti ocaktan önce alamam elime. o tarihe kadar da motoru almam bi ifade etmiyor bana... o tarihte de satıl alsam süremem o soğuka. benim param şimdiden hazır

bu gün murat abiyle görüştük. sağolsun onun mct siyle bir iki tur atmama izin verdi. hayatımda ilk defa vitesli motor kullandım süperdi ya ilk kalkışı pek beceremedim ama sonrası iyidi yaw

bu arada ferhat abi seninle de bi tanışalım görüşelim. ne zaman uygun sana?
    tanışalım tabiki ama benim makinaların ikiside garajda yatıyor..garaj dediğimde oturduğum yere 30'km uzaklıkta..baraj'a yakın bir yerde havalar soğudu diye götürdük abi havalar düzeldi iyimi neyse bir şekilde hallederiz sorun değil ...haftaya bir gün ayarlayalım hem tanışmış görüşmüş oluruz ... ben bu aralar biraz yoğunum uydu kurmakla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    murat abi hafta içi ve cumartesi çalışıyo. bi tek pazar günü boş. bana hergün uyar. sana da pzar uyarsa görüşelim valla hem senin makinayı da görmüş oluruz
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sen erciyes üni de öğrenci misin ???

aha genelde burda görebilirsin hyo yu..

evet müh. teyim gerçi yaza artık orda sayılmayacam inşallah ama şimdilik oradayım işte ben hala orada duran hyoyu nasıl göremedim anlamadım allah allah orada araçlar için iki sıra park yeri var yemekhane tarafından geçiyorum arabalardan fark etmedim demekki ama yarın daha dikkatli geçecem ordan

bu arada daha önceki sayfada sorduğum soru için bir cevap buldum sayhan motor s&t kanuni bayisiymiş sitesinde fiyat model vs bilgileri mevcut...

tıp tarafında park edilmiş olark duruyor genelde hangi bölüm senin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    murat abi hafta içi ve cumartesi çalışıyo. bi tek pazar günü boş. bana hergün uyar. sana da pzar uyarsa görüşelim valla hem senin makinayı da görmüş oluruz
    tamam,murat,sen,ben bu hafta sonu ayarlayalım yeri ve zamanı buluşalım.yalnız dediğim gibi caracal biraz uzakta,baraja yakın kayseriye 30'km uzaklıkta.neyse bir şekilde ayarlarız..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benim bölüm bilgisayar..
    sende ünidesin sanırım?

buluşmanızın fotolarını da ekleyin bari de bakalım makinelere

evet bende öğrenciyim. beslenme ve diyetetik te.
    bi bulşalım da fotolar kolay taw
    sınıf kaç senin?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    4 ama bu dönem bitiyor insallah... sen?
    hyo yu gördüm arabaların arasına sıkışmış bir vaziyette siyah ben kırmızı-siyah düşünüyorum ama tabi yaza kadar neler değişir kim bilir.
    (beslenme diyetetik demişken senin şöyle klasik Türk göbeği (bizim mesleğin kronik sorunu gerçiya neyse) eritecek bir diyetin var mı )

benim de 4. ama seneye bitiyo inşallah
    bu gün bende geçti yemekhanenin ordan ama hyo yu görmedim.. senin gördüğüne sevindim..
    valla göbeği eritmek için en temizi bol bol koşacan bisiklete binecen yüzecen biraz da yediklerine dikkat edecen. ama kısa sürede değil. biraz uzun sürede göbeği eritirsin
    yaw eritikte ne yapacan hem o göbek değil türk kası

hakann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN 650 Kawasaki KLR 250
    herkese selam bende kayserideyim ilk sayfalarda kayseride kimse yok fln denmiş kayseride bir klübümüz var ve düzenli olarak hafta sonları gezi yapmaktayız herhangi bir arama motorunda KAYMOD diye yazarsanız gezilerimizide görebilirsiniz

http://www.kaymod.org/
    http://www.kaymod.com/index.asp
    http://www.kaymod.net/index.asp
    hepsi de aynı yere çıkıyo

güzel site ellerinize sağılık...

hakann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN 650 Kawasaki KLR 250
    hiç güncelleme olmuyo genelde fotum sitelerine atıyoruz fotoğrafları

Alıntı hakann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam bende kayserideyim ilk sayfalarda kayseride kimse yok fln denmiş kayseride bir klübümüz var ve düzenli olarak hafta sonları gezi yapmaktayız herhangi bir arama motorunda KAYMOD diye yazarsanız gezilerimizide görebilirsiniz
    kmse yok derken kayseride motorcu yok demek istememiştir arkdaşlar. motosiklet.net te kayserili motorcu yok demek istemişlerdir. yoksa kayseride kış memleketi olmasına rağmen baya bi motorcu var ;)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kmse yok derken kayseride motorcu yok demek istememiştir arkdaşlar. motosiklet.net te kayserili motorcu yok demek istemişlerdir. yoksa kayseride kış memleketi olmasına rağmen baya bi motorcu var ;)
    bencede öyledir mesela @hakann yaklaşık 3 3.5 sene önce üye olmuşun siteye ve mesaj sayın 52. Forumda aktif katılım yok anlamında kullanılmıştır.
    Bence Kayserili çoğu arkadaşta bu oluşumdan haberdar değildir bu tür forumlarda aktif olarak bulunarak hem isminizden söz ettirip hemde insanlara kendinizi tanıtarak gelişebilirsiniz. Mesela ben fırsat bulunca gelmeyi düşünüyorum artık yanınıza

@thundzhay bir yerden sonra Türk kası "yalanı" kurtarmaz oluyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı hakann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam hakan..klübünüzü biliyorum zaten ama bir türlü yanınıza gelmek nasip olmadı..gezilerinizden'de haberdarım inşallah seneye bu gezilerinize buradaki arkadaşlarla birlikte katılırız...havalar soğudu malüm..bir çoğumuz ben dahil motorları garajlara kapattık..

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    kayseri mt ve kaymod. ne şahane bir gezi olur.gezilerinizi hep takip ediyorum. bi tanışmak nasip olmadı.

eee ferat abi ne diyon simdi pazar gunu bulusuyoz mu? Hava raporumda pazar gunu icin az bulitlu 18 derece veriyorlar, baya sicak anlasilan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    eee ferat abi ne diyon simdi pazar gunu bulusuyoz mu? Hava raporumda pazar gunu icin az bulitlu 18 derece veriyorlar, baya sicak anlasilan
    hava raporu önemli değil!! arabayla gidecez bakmaya.yalnız biraz erken buluşmamız lazım benim öğleden sonra işim oluyor...ben sana haber veririm..murat istersen sende gelebilirsin..

yaw motoru simdi gormem o kadar onemli degil. Tanisisalim giruselim onemli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yaw motoru simdi gormem o kadar onemli degil. Tanisisalim giruselim onemli
    tamam işte hem tanışmış oluruz (motor önemli değil) bir baraj havası alırız fenamı. olta'ları hazırlayın bu ara kamu'arkadaşımızı unutmuşuz kamu sende gelebilirsin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler