Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

[Sivas - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz kalıcı olmanızı umarız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kürşat yaptığın çalışmadan dolayı seni ve arkadaşın israfili tebrik eder, daha başarılı çalışmalara imza atmanı temenni ederim.

Alıntı alemci_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürşat yaptığın çalışmadan dolayı seni ve arkadaşın israfili tebrik eder, daha başarılı çalışmalara imza atmanı temenni ederim.
    hoşgeldin kanka umarım burayıda karıştırmazsın ne çalışması yau bugyden bahsediyorsan onu ben yapmıyorum israfil yapıyor.Hemen nereye kayboldun açsana msn.. bize bi çift kangal lazım ama ikiside erkek olmalı

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    otokarsultan, alemci_58 ve Gökhan YENİCELİ aramıza hoşgeldiniz.
    otokarsultan abi ben o motoru biliyorum sanırım taksici bir arkadaşı var. Kawasaki ZX-9R motosikletinin modeli. Bu arada Kürşat abi Kangal konusunda belki bir yardımım dokuna bilir.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

otokarsultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak inşallah !!!
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otokarsultan, alemci_58 ve Gökhan YENİCELİ aramıza hoşgeldiniz.
    otokarsultan abi ben o motoru biliyorum sanırım taksici bir arkadaşı var. Kawasaki ZX-9R motosikletinin modeli. Bu arada Kürşat abi Kangal konusunda belki bir yardımım dokuna bilir.

vallaha hocam arkadaşın adı yavuz motoru alalı 2-3 ay oldu.öncedende yasin adlı bi arkadaşındı motor kawasaki kırmızı 900cc 98 model olması lazım....
    sivas caddesinde vurdular beni...[/B]

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Topraklarım Sivas'ta yokmudur hiç bu sayfayı bilen ilimizin ismini hep zirvede görmek isterim mevsim dondurucu olunca motorcu kalmadı yollarında bilirim ama buradaki varlıklarını devam ettirseler biz varız deseler mutlu oluruz ben eskişehirdeyim ama yüreğimiz Mehmet Paşada Aydoğanda Çifteminarede Etembeyde Paşafabrikasında Soğuk Çermikte Sıcak Çermikte Tödürgede Sızır Şelalesinde Gökpınarda YağDonduranda.... Daha yazsam topik yetmez arkadaşlar özlüyorum her yerini memleketimin karış karış daha birkaç sene oluyor çıkalı ama onyıllar olmuş gibiyim sanki ofof neyse arkadaşlar artık havalar ısınınca Toplanırsınız hep beraber geziler düzenlersiniz inşallah çektiğiniz fotolarıda bizim hayrımıza gurbettekilerin hatırına topikte yayınlarsınız herkeze ALLAH sağlık mutluluk versin....

Motosikleti
    Sağolasın Gökhan bu taraflara bekleriz. Bu sene şehrin içini değiştirdiler zaten az çok. Yazın inşallah bir şeyler yaparız. En azından ben tekte olsa bir şeyler düşünüyorum... Bu arada Otokarsultan doğrudur abim...

Motosikleti
    İnşallah tek kalmazsın kardeşim ben zaten motorluda olsam motorsuzda olsam her sene bir kaçkez geliyorum Sivas'a yinede özlüyorum sivasta hiç motorlu gurup arkadaşlıklarım olmadı ayrı ayrı birkaç tanıdığım vardı ama neyse ben artık inşallah sık sık sayfamıza girerim ALLAH'ın izniyle herkeze hayırlı akşamlar

Günaydın Sivas MT günaydın arkadaşlar şimdi sizin yerinizde olsam sıcacık bir katmer alıp tavşan kanı bir çay demler tulum peyniriyle birlikte yerdim en güzel kebabtan bile daha daha güzel öğlenleğinde etliekmek oohh mis gibi valla

Motosikleti
    olacak inşallah !!!
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Gökhan bu taraflara bekleriz. Bu sene şehrin içini değiştirdiler zaten az çok. Yazın inşallah bir şeyler yaparız. En azından ben tekte olsa bir şeyler düşünüyorum... Bu arada Otokarsultan doğrudur abim...

gardaş bu satılık motor sendemi pejo.durumu hakkında biraz bilgi verirmsin bana...

Motosikleti
    Gerekli bilgiyi özelden yazdım usta...

karamurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600
    Sadece Sivas, için

Mt forum kurallarınıza uymanızı tekrar Önemle rica ederiz...

Motosikleti
    olacak inşallah !!!
    kardeş anlayamadım yanlış bişey yapmadık inşallah bende sivaslıyım ...

Motosikleti
    Gardaşım sebebinide söyleseydinde bizde bilseydik. Eski üyesin gördüğüm kadarıyla. Durduk yere ne bu şimdi...

Motosikleti
    bencede keyfi bir uyarımı bu şimdi sebep yok birşey yok ne iş

Motosikleti
    fazer 600
    Bazı ön yargılı ve sıkıntılı kişiler Sivasın adı geçen her yerde gereksiz Sinir bozucu yada provake edici yazı ve söylemlerde bulunuyorlar.Bu tiplere karşı elimizden geldiği kadar dikkatli olalım ve kendi otokontrolumüzü yapalım.
    Örnek bir Topic olmalıyız Selamlar...

Motosikleti
    Bahsi geçen konuda haklı olabilirsin. Zaman zaman ön yargılı düşünce ve davranışları bende biliyorum. Fakat burada bizim kimseyi kışkırtacak veya kötü gözle bakmasına sebep olacak birşey yok!
    Sanada selam...

Alıntı karamurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örnek bir Topic olmalıyız Selamlar...
    Örnek olmak fikri güzel ancak nasıl olacağızki buluşamadan,tanışamadan,birlikte geziler yapamadan pek örnek olabileceğimizi sanmıyorum.Yıllardır Sivasta değildim buna rağmen Sivas geride kalmasın Sivas'tan arkadaşlar görür ve burası vasıtasıyla örgütlenirler diyerek uzun zaman önce bu topiği açtım.Ancak bir kaç arkadaş dışında kimse umursamadı.Bazıları sivası bile görmemelerine rağmen katkıda bulunmaya çalıştılar ama hemşehrilerimiz oralı bile olmadı..(iklim şartlarını biliyorum ama bu engel olmamalı,yalnızca kış aylarında gezilemezdi) .

Neyse ben bunları geçiyorum ve şuan Sivas'tayım,fakat motosikletimi sattım.Bu önemli değil istediğim zaman alabilirim.Birlikte güzel paylaşımlar yapılabiliyor biz bunu batıda yaşadık kendi şehrimizdede yapabiliriz.

Son olarak bu yıl için güzel planlarımız var.Artık aktivite zamanı (Şimdiden katılmak isteyenler var;the_lancet,suett,ve ben)sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Motosikleti
    SİVAS'ta olsam hiç şüpesiz katılırdım ama inşallah yaza motorla gelmeye çalışıcam 740km zevkli bir yolculuk olur nasip ALLAH'tan bir engel olmazsa tanışırız bir iki günde olsa takılırız inşallah

Motosikleti
    İnşallah YENİCELİ. Bekleriz iyide olur aslında...

Motosikleti
    fazer 600
    Arkadaşlar Güzel bir yıl geçti aslında Sivas mt Grubu olarak anılmasada bu yıl Sivaslı motorcular olarak bi hayli gezdik. Malatya -Ünye-Gürün-Tokat-Almus-Gezilerini gerçekleştirdik.Bİr kaç resim koyalım isrterseniz.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler