Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Yalova - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya maalesef bebeğim sadece Has Çayna var...
    O zaman çayna forevırrrrr

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhabbetleriniz baklava tadında olsun beyler...
    İnazuma alan Ünal ve Ayhan arkadaşlarımızla tanıştınızmı arkadaşlar. Ünal pek girmiyor ama Ayhan arkadaşımız Inazuma 77 nicki ile zaman zaman Inazuma topicinde paylaşımlarda bulunuyor.
    Serdar abi sizde forumda mesajlarınızı azalttınız sanki.
    Inzuma hakkında yapılan birkaç saçma sapan yorum yüzünden sanırım bi tepki koydunuz,ki bunda sonuna dek haklısınız.
    Ama,bence hiç kaale almayın,şu forumun tadı günden güne kaçıyor zaten.
    Sizin gibi değerli ağabeylerimizde paylaşımlarını azaltırsa hiç tadı tuzu kalmaz.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

[/COLOR]

Serdar abi sizde forumda mesajlarınızı azalttınız sanki.
    Inzuma hakkında yapılan birkaç saçma sapan yorum yüzünden sanırım bi tepki koydunuz,ki bunda sonuna dek haklısınız.
    Ama,bence hiç kaale almayın,şu forumun tadı günden güne kaçıyor zaten.
    Sizin gibi değerli ağabeylerimizde paylaşımlarını azaltırsa hiç tadı tuzu kalmaz.
    Sevgili kardeşim bazen gereksiz kişiler gereksiz polemik yaratıyor ,o yüzden pek girmiyorum siteye ,herkes aynı seviyede olacak değil tabiki pek muhatap olmamak gerekiyor.
    Bu arada yakın zamanda genç bir akrabam 2009 model hatırladığım kadarıyla 1200 ya da 1800 km deki 0 gibi ybr yi 2800 TL ye verdi,tam senlikti aslında,sorunsuz sıkınısız keyifle binilecek motordu.
    mete_han bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhabbetleriniz baklava tadında olsun beyler...
    İnazuma alan Ünal ve Ayhan arkadaşlarımızla tanıştınızmı arkadaşlar. Ünal pek girmiyor ama Ayhan arkadaşımız Inazuma 77 nicki ile zaman zaman Inazuma topicinde paylaşımlarda bulunuyor.
    Serdar abi merhaba. Geçen seni aradım 531'li numarandan başka biri açtı bu numarayı artık kullanmıyor yeni numarasını vereyim dedi, aldım ama sonra unuttum valla aramayı. Halini hatrını soracaktım. Bahsettiğin arkadaşlarla tanışmak fırsat olmadı henüz. Müsait bir zamanda toplaşalım diyeceğim ama havalarda pek toplaşma havası değil bu aralar. Uygun bir vakit görüşelim motorlu yada motorsuz yinede
    mete_han bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sevgili kardeşim bazen gereksiz kişiler gereksiz polemik yaratıyor ,o yüzden pek girmiyorum siteye ,herkes aynı seviyede olacak değil tabiki pek muhatap olmamak gerekiyor.
    Bu arada yakın zamanda genç bir akrabam 2009 model hatırladığım kadarıyla 1200 ya da 1800 km deki 0 gibi ybr yi 2800 TL ye verdi,tam senlikti aslında,sorunsuz sıkınısız keyifle binilecek motordu.
    Doğru söylüyorsunuz Serdar ağabey.
    Keyif kaçıracak yorumlar malesef çok var,gerçekten bu sebeplerden ötürü forumun sizin gibi birçok değerli üyesi forumdan uzaklaşıyorlar.
    Motor konusuna gelince ben baya aradım Serdar ağabey ama denk gelmedi,artık nasip deyip bekliyorum

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    evet mt ahali kiristalde hep beraber toplanip patates etkinligi. icin bulusma talep ediyorum
    hava sarti dolesile yerde yok sohbetin dibine vurak. tarih ver

mek icin tarih vericem herkesi beklerim yazarim buraya not erdem sponsormus

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar abi merhaba. Geçen seni aradım 531'li numarandan başka biri açtı bu numarayı artık kullanmıyor yeni numarasını vereyim dedi, aldım ama sonra unuttum valla aramayı. Halini hatrını soracaktım. Bahsettiğin arkadaşlarla tanışmak fırsat olmadı henüz. Müsait bir zamanda toplaşalım diyeceğim ama havalarda pek toplaşma havası değil bu aralar. Uygun bir vakit görüşelim motorlu yada motorsuz yinede
    il temsilcilini bana devret talibim.

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    eğer okul saatleri dışında kalırsa gelirim ben

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı apranax77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer okul saatleri dışında kalırsa gelirim ben
    aksam6 gibi yapariz uyar sanirim hepimize kisa zamnda yazicam gunu

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksam6 gibi yapariz uyar sanirim hepimize kisa zamnda yazicam gunu
    malesef mevlüt abi benim 2. öğretim olduğu için, 4de yola çıkıyorum. 5de karamürselde oluyorum cumartesi, pazar ve pazartesi okulum yok.

ama sağlık olsun yapıcak birşey yok

Motosikleti
    Honda cb125e
    hafta sonuna denk getiririz kacamassin ayarlariz kalabalik olalim

Motosikleti
    CB125E
    hafta sonuna denk getiririz kacamassin ayarlariz kalabalik olalim
    heh ozman olur işte

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Erdem 17 yıldır 0532 li numarayı kullanıyorum başka da bir numaram olmadı.Belki telefonum arıza yaptığı zaman falan geçici olarak çocukların telefonunu kullanmış olabilirim.Buyrun toplaşalım gerekirse benim mekana ya da herhangi bir yere ,iki hasbıhal ederiz.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

il temsilcilini bana devret talibim.
    Bize transfer edelim abi seni,sende İzmit'lisin
    mezit bunu beğendi.

Serdar abi iki numaran varmış dikkat etmemişim 531 li olanı aramışım. Şimdi aradım çatıdaydın

Mevlüt reiiz, seni muhtar seçcez, ikametgah alcaz para vercez. Kristal patates muhtarı
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    arkadaşlar aksilik olmassa pazar akşamı saat 6 civarı kiristalde toplanalım diyorum patates ayran 5 tl yemekleri götürdükten sonra midemize...atladığımız gibi demir atlarımıza.. termale sevgili büyüğümüz serdar abinin yanına uğrarız bi çayını içeriz eğer müsait olusa nedersiniz...tamammı ... yalnız erdem seen satini 1 saat ileriye emrede sende 1 saat geriye alın geçen seferki gibi olmasın 7 dedik biriniz 1saat ön ce öbürünüz 1 saat sonra gibi geldiniz

arkadaşlar aksilik olmassa pazar akşamı saat 6 civarı kiristalde toplanalım diyorum patates ayran 5 tl yemekleri götürdükten sonra midemize...atladığımız gibi demir atlarımıza.. termale sevgili büyüğümüz serdar abinin yanına uğrarız bi çayını içeriz eğer müsait olusa nedersiniz...tamammı ... yalnız erdem seen satini 1 saat ileriye emrede sende 1 saat geriye alın geçen seferki gibi olmasın 7 dedik biriniz 1saat ön ce öbürünüz 1 saat sonra gibi geldiniz
    Abi ben Serdar abiyle bugün konuştum. Cumartesi o müsait değil, onun dışında hep müsaitim dedi. Pazar da benim sağım solum belli olmuyor biliyorsun, hafta içi de Emre müsait değil, nasıl olcak bilemedim valla

Pazartesi akşam okulu yokmuş Emrenin o zaman da senin işin çıkar Pazartesi akşam 6'ya alsak?
    Hatta alıyorum, aldıım

Motosikleti
    Honda cb125e
    Abi ben Serdar abiyle bugün konuştum. Cumartesi o müsait değil, onun dışında hep müsaitim dedi. Pazar da benim sağım solum belli olmuyor biliyorsun, hafta içi de Emre müsait değil, nasıl olcak bilemedim valla

Pazartesi akşam okulu yokmuş Emrenin o zaman da senin işin çıkar Pazartesi akşam 6'ya alsak?
    Hatta alıyorum, aldıım
    tamam pazartesi akşamına alalım... no piroblem.. ama ben pazar akşamı gene gidim prova yapim..

tamam pazartesi akşamına alalım... no piroblem.. ama ben pazar akşamı gene gidim prova yapim..
    Sen provanı yap. Biz Serdar abiyi rahatsız etmeyelim, onu Yalova'ya çağıralım çayımızı çorbamızı içer muhabbet ederik. Eğer gelemem derse o zaman gideriz.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Sen provanı yap. Biz Serdar abiyi rahatsız etmeyelim, onu Yalova'ya çağıralım çayımızı çorbamızı içer muhabbet ederik. Eğer gelemem derse o zaman gideriz.
    serdar abini motoru yokki hem işi varsa selam eder gideriz maksat gezmek.. la

Hatta nerdesin sen çay may da ısmarlamıyon kaç aydır, ön görüşme yapardık

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize transfer edelim abi seni,sende İzmit'lisin
    senimisfirim olarak davet ediyorum sende gel...

Hatta nerdesin sen çay may da ısmarlamıyon kaç aydır, ön görüşme yapardık
    yarın ararım seni bi çay içek geç kaldım eve gitmedim daha eve gidince telden devam edrim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler