Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    I

Olmazmi. Haftaya cuma gunu sabahtn balikesir e festivale gidilecek
    Ramazan yapacağınız aktiviteleri buradan açıklıyormusunuz,haberim olsun saat yol güzergah bildirirsen memnun olurum. Bir aksilik olmazsa %100 bende katılırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Soyle birsey buldum arkadaslar bakin isterseniz.

Https://m.facebook.com/events/1388482331391547/?ref=22
    10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü Derneği tarafından geleneksel hale gelen ve 2014 yılında 5.cisi düzenlenecek Balıkesir Motosiklet Festivalini kaçırmayın ...

Doğa ile iç içe 180 dönüm arazi üzerine kurulu, termal suyu, havuzları, doğası ile muhteşem bir ye Susurluk Vadi Misya'da yapılacaktır. Google Maps : https://maps.google.com/maps?q=39.83...num=1&t=h&z=15

Cuma 15.08.2014
    Kayıt Masası İşlemleri ve Kamp Alanına Yerleşim
    Gün Boyu Çay Ücretsiz
    Dj Ceren Özdemir Performance
    Mary Jane Konseri
    Fasıl Gecesi

Cumartesi 16.08.2014
    Kayıt Masası İşlemleri ve Kamp Alanına Yerleşim
    Gün Boyu Çay Ücretsiz
    Resmi Açılış Töreni
    Halk Oyunları Gösterisi
    Yarışmalar
    - Yavaş Gitme
    - Havuzda Halat Çekme
    - Atıver Göbecikleri
    - Deve Güreşi
    Dj Ceren Özdemir Performance
    Retrobüs Konseri
    Sürpriz Dans Gösterileri
    Fasıl Gecesi

Pazar 17.08.2014
    Gün Boyu Çay Ücretsiz
    Kahvaltı ve Uğurlama

Festival boyunca Vadi Misya tesisinde yer alan açık ve kapalı havuzlar dahil olmak üzere,diğer tesis imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Festival giriş ücreti 5 TL olarak belirlenmiştir. Kayıt masasında katılımcılara ücretsiz hediyelerimiz olacak ve festival boyunca çay standlarımız yine ücretsiz hizmet verecektir.

Festival çekilişine katılmak isteyenler, 2,5 TL karşılığında 1 adet çekiliş biletini yine kayıt masasından temin edebilecekler.

Etkinlikler ve diğer detaylar çok yakında !
    www.facebook.com/events/1388482331391547
    www.facebook.com/balikesirmotorfest
    www.twitter.com/#balikesirmotorfest

Saygılarımızla
    10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü
    Yönetim Kurulu adına
    Başkan
    Özgür CANDAR

Sponsorluk, stand, reklam ve iletişim : onriders@gmail.com
    Gsm : 0530 112 50 31

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Haritadan parca parca baktim malum canakkale bogazi oldugu icin rota gecmiyor.

Malkara-Gelibolu 95 km

Canakkale çardak iskelesiden Çanakkaleye 48 km

Çanakkale'den Balıkesir Susurluk'a 226 km yapiyor.

Toplamda 369 km yapiyor ama küsürat falan derken 400 gidis 400 gelis yapilir heralde tabi Malkara'dan bu rota. Sizde ona gore geleceginiz yeri Malkaraya rota cizin uzerine benim yazdiklarimi ekleyin km cikar ortaya

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    evet. güzel olacak. benim katılmam tam belli değil, Ama konusunu ve bilgisini buraya yazarız. Tam olarak öğrenir size bilgi veririm.

Gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. Geçen senelerde katılan arkadaşlar çok beğenmişler ( Halil, Mehmet )

giderken, Geliboludan Lapsekiye, ( her saat başı vapur ) ücreti 6 tl, sonrasında bandırma üzerinden gidilecek. O şekilde daha yakın oluyor
    birGarip..

Ramazan Bajaj duruyormu değiştinmi?

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Aynen valla benimde kafama yatti gidilie yani neden olmasin. Buradan haberleselim.
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan Bajaj duruyormu değiştinmi?
    Takas ettim abicim bajajı. Gözüm zaten scooter arıyordı, küçük hatta bana göre bi hayli küçük tatlı mı tatlıu bir motor ile takas ettik. Yine SYM..

gezginmotor, iptaluyelik02 ve cennetkizi bunu beğendiler.
    birGarip..

Takas ettim abicim bajajı. Gözüm zaten scooter arıyordı, küçük hatta bana göre bi hayli küçük tatlı mı tatlıu bir motor ile takas ettik. Yine SYM..

http://i.hizliresim.com/pvX2Qq.jpg
    Hayırlı olsun Ramazan.Bence yolda bırakmadıktan sonra marka,model,cc hiçbir önemi yok...(Bajajdan kurtulduğun iyi olmuş bayağı üzdü seni savunanlar savunsun yine)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen valla benimde kafama yatti gidilie yani neden olmasin. Buradan haberleselim.
    Gitmeyi düşünüyorsanız haberleşiriz telefonlaşırız tek kişi gitmektense 2 kişi iyidir yine tabi katılan olursa olur...(Tlf özelden atarız isterseniz)
    Garip bunu beğendi.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    tekirdağ bandırma arası gemiyle geçilse nasıl olur

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Ramazan.Bence yolda bırakmadıktan sonra marka,model,cc hiçbir önemi yok...(Bajajdan kurtulduğun iyi olmuş bayağı üzdü seni savunanlar savunsun yine)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Gitmeyi düşünüyorsanız haberleşiriz telefonlaşırız tek kişi gitmektense 2 kişi iyidir yine tabi katılan olursa olur...(Tlf özelden atarız isterseniz)
    Tek zaten gitmem dedim toplanirsak eger bes on kisi falan iyi olurdu.

Zaten gidersem cadir falan vs alirim guzel vakit gecer ya bakalim hayirlisi. Motorun bakimi yeni yaptim. Zincir temizligi buji degisimi yag degisimi falan tam takir.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağ bandırma arası gemiyle geçilse nasıl olur
    onu bende düşündüm.. aksam 17:00 ve 21:00 d var. 3.5 saat sürüyor. ama fiyatı 70 tl. ben 70 tl benzinle dünyayı gezerim be. yol yapmak için yola çıkacam, ama gemiyle geçecem ne alaka. bu benim fikrim..

ama 3 litre yaksam 100 km de, bi 35 tl karım oluyor. 6 tl de çanakkalede vericem karşıya geçişe. hemen hemen aynı gibi ama önemli olan yol yapmaktır diye düşünüyorum
    cennetkizi bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    onu bende düşündüm.. aksam 17:00 ve 21:00 d var. 3.5 saat sürüyor. ama fiyatı 70 tl. ben 70 tl benzinle dünyayı gezerim be. yol yapmak için yola çıkacam, ama gemiyle geçecem ne alaka. bu benim fikrim..

ama 3 litre yaksam 100 km de, bi 35 tl karım oluyor. 6 tl de çanakkalede vericem karşıya geçişe. hemen hemen aynı gibi ama önemli olan yol yapmaktır diye düşünüyorum
    Aynen valla motorla yol yapmadiktan sonra zevki olmaz. Olmadi otobusle gidelim

Tekirdağ Bandırma seferini yapan teknelerin tehlikeli olduğunu okumuştum nette çok sallanıyorlarmış,motorla binersek yol boyunca düşmesin diye motorun başından ayrılamayız.En uygunu Geliboludan Çardağa geçip gitmek az ama 10 km fark var Lapsekiden gitmekle.
    (Gelibolu ve Çanakkale feribotlarında 150 cc ye kadar 6tl ücret alınıyor)

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Valla festival Cuma sabah diyor e malum mesai falan var bizim nasıl edelim ? Cuma öğleden sonra çıksak akşama doğru oluruz heralde e akşam çıksak gece orada oluruz. Peki cuma gecesi yani cumartesi sabaha karşı çıksak cumartesi öğlen orada olsak olmaz mı amaç gezmek birlikte olmak değil mi ? pazar günü de öğlene doğru veya öğleden sonra çıkarız.

Hem de Tekirdağ MT olarak acaba kaç kişi toplanırız gidebiliriz ki ?
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    PCX 125
    Bi kesinlestirelim de hele bi.cuma gunu bende cikamam.cumartesi sabaha karsi 4de ciksam diyorum kahvaltiya yetisiriz sanirim.ama gidip gitmeyeceğim tam belli degil

Bi kesinlestirelim de hele bi.cuma gunu bende cikamam.cumartesi sabaha karsi 4de ciksam diyorum kahvaltiya yetisiriz sanirim.ama gidip gitmeyeceğim tam belli degil
    En uygunu...

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Aynen bakalım neyin ne olacağı belli değil. Zaten şuan üçümüzden başka kimse yok olsun bizde üç silahşörler gideriz
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bugünlerde Erdek'e feribotla gitmenizi tavsiye etmem,ani fırtına kopabiliyor,yağmurluk muhakkak olsun,motor kadar önemli.
    Yıllar önce böyle bir yaz günü Erdekten Tekirdağ'a geçmek icin 5 saat feribot bekledim,havada bir sey yoktu,gelen feribottaki herkes dayak yemiş gibi çıkınca sıranın en başında olmama rağmen çıkıp çanakkale üzerinden Çorlu'ya geldim.Karşıda bir sey yokken Malkara Tekirdağ arasında iklim değişmişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

http://i.hizliresim.com/pvX2Qq.jpg
    Ramazan güle güle kullan,çok sevimli bir motor bu.
    Garip bunu beğendi.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    kesin olarak kimler gidiyor şu anda. haklısın ramazan abi ben kendi adıma yakıt masrafını hesapladım korkunç bir rakam cıkıyor benim için
    Garip bunu beğendi.

Gitmeyi isteyen arkadaşlar liste yapalım,ben ilk yazıyorum.Gitmek isteyenler eklesin hem kaç kişiyiz çıkar...
    Balıkkesir Motosiklet Festivali.
    1-gezginmotor.

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Cuma gecesi yani cumartesi sabaha karsi cikarsak bende gelirim. Hemde cuma mesaiden cikar aksama hazirligimi yaparim cadir canta vs daha guzel olur.

Zateb festival cumartesi oglene dogru basliyor katilis acilislar falan derken bizde anca gider yetisiriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Kimseden ses yok ne yapiyoruz var mi bi durum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler