Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 Yamaha XVS 650A Drag Star
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis çevirirse dese ki lan daha yeni almışın ehliyeti ne ayaksın sen dese ne dicen? Kaç saatlik şöförsün dese ne dicen ?

Demem o ki ehliyetin tatlısını yememiz lazım kardeş
    Düşündüğünüz şey benim başıma geldi. Polisle bahsettiğiniz şekilde diyaloğum olmuştu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    ilk ehliyetimi tekırdagdan aldıgım ıcın. tekırdaga mail atıcaklarmıs. mail cevabı gelıcekmıs. kısacası yarın öğlenden sonra gel dediler bos ehliyet kartına imzayı attık. tatlı işine gelince. alırız beyaaa. istediğiniz tatlı olsun. ilk buluşmada hatırlatın. tatlı benden. kolalar kimden?

yebete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk ehliyetimi tekırdagdan aldıgım ıcın. tekırdaga mail atıcaklarmıs. mail cevabı gelıcekmıs. kısacası yarın öğlenden sonra gel dediler bos ehliyet kartına imzayı attık. tatlı işine gelince. alırız beyaaa. istediğiniz tatlı olsun. ilk buluşmada hatırlatın. tatlı benden. kolalar kimden?
    KOLALARINIZ DA BENDEN )) EE BIRDE SIZE ON NUMARA BIR GÜZERGAH CIKARTIP GEZIYIDE YAPTIKMI İŞ TAMAM OLUR DIMI MEHMET..
    Garip, Permatiq59 ve Seyyahrasim bunu beğendiler.
    Yaş 36 ) Gezmek ,Görmek ,Yaşamak lazım ...Her fırsatta....

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı yebete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KOLALARINIZ DA BENDEN )) EE BIRDE SIZE ON NUMARA BIR GÜZERGAH CIKARTIP GEZIYIDE YAPTIKMI İŞ TAMAM OLUR DIMI MEHMET..
    tamamdır abi

bu arada, bana da mail işi olmuştu hatırlıyorum.. ben hemen aramış halletmiştim.. emniyet müdürünü direk cepten aramıştım.. tanınıktı saolsun çok tesadüf oldu şanslıydım..

mehmet, bu nedir yahu.. tatlı benden kola kimden diyorsun.. bu nedir yaa.. bu ne yaa.. tatlı ısmarlıyon kolası nerede.. ayıp yahu.. valahi ayıp..bak sen böyle yaptıkca o ehliyet yarın da çıkmaz, hafta sonu dımdızlak kalırsın, babaeskideki de senin malzemeleri satar
    Permatiq59 bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    aynen abi tek korkum bu hafta sonu da ehlıyetsız kalmamdan yana. sırf ehlıyet alıcam dıye gece vardıyasına gectım.. o değilde.. a2 alcaz die cepteki b 'yide verdik iyimi

Motosikleti
    PCX 125
    ehliyet numaranı biliyormusun ?

biliyorsan sorun olmaz. sadece 70 tl ceza verirsin ehliyeti yanında bulundurmamaktan..o da ehliyetsiz olmaktan iyidir
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    biliyorum ehliyet numaramı da acaba b+a2 aynı seri no 'ya mı cıkacak

Motosikleti
    PCX 125
    biliyorsan çok iyi.

evet aynı numara oluyor.. ve verilen yer yine tekirdağ olarak görünecek..çorlu değil..

ben ankaradan almıştım ilk ehliyeti. oh diyorum ehliyet istanbuldan çıkacak.. ankara yazmayacak..çeviren polis istanbul şöförü diyecek sanki bi b.kmuş gibi

ankara yazıyordu yine.. iyide oldu
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    valla dedıgım gıbı tek korkum bu hafta sonuda ehlıyetsız kalmak. hadı korumaları alırımda gıtmısken cantayı orada montaj ederız dıye yanı denıyerek uyum garantılı alırız dıye motorla gıtmek ıstedım babaeskıye

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla dedıgım gıbı tek korkum bu hafta sonuda ehlıyetsız kalmak. hadı korumaları alırımda gıtmısken cantayı orada montaj ederız dıye yanı denıyerek uyum garantılı alırız dıye motorla gıtmek ıstedım babaeskıye
    Dominosta müdür olarak çalışıyorum bende geldiğinde gormusumdur muhtemelen keşke tanıtsaydın kendini.
    Bu arada babaeskiden kımden canta alacaksın?
    Garip ve Permatiq59 bunu beğendiler.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Neyse sınavdı filan bitirdin az kaldı imzayıda atmışın
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominosta müdür olarak çalışıyorum bende geldiğinde gormusumdur muhtemelen keşke tanıtsaydın kendini.
    Bu arada babaeskiden kımden canta alacaksın?
    sahibindende ilanlarını gördüm telefonla görüstük Özdinç Motor. gel hallederiz dedi. Venom mafsallı refrektorlu dizlik. eldiven. ve canta için gidicem. burgaza sık sık gelıyorum. mutlaka ugrayacagım bir gün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Alıntı Seyyahrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse sınavdı filan bitirdin az kaldı imzayıda atmışın
    Saol abi. artık yarın ola hayrola diyoruz

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır abi

bu arada, bana da mail işi olmuştu hatırlıyorum.. ben hemen aramış halletmiştim.. emniyet müdürünü direk cepten aramıştım.. tanınıktı saolsun çok tesadüf oldu şanslıydım..

mehmet, bu nedir yahu.. tatlı benden kola kimden diyorsun.. bu nedir yaa.. bu ne yaa.. tatlı ısmarlıyon kolası nerede.. ayıp yahu.. valahi ayıp..bak sen böyle yaptıkca o ehliyet yarın da çıkmaz, hafta sonu dımdızlak kalırsın, babaeskideki de senin malzemeleri satar
    böreklerin tadı damakta kaldı ramazan bey haberiniz olsun
    Garip bunu beğendi.
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    KapÇık
    evet abilerim arkadaslarım.. günü kısaca özet geçiyim. sabah işten cıktım 2 saat kestirip öglenden sonra hemen ehliyetimi almaya emniyete gittim... ''-abi mail gelecekti yarın öğlenden sonra gel dediniz geldim. varmı gelen giden?'' aaa mail gelmemiş.. dur bi arıyalım.. cevap yok.. sende ara.. bi yandan ben arıyorum bir yandan memur abi arıyor saolsun gercekten ilgilendi. sonunda telefonu actılar.. durumu anlattım 1-2 saate gelir yogunuz kardesım vs... soyledim saat 3 te gel dediler.. 3 te gittim.. mail gelmiş 4bucuk gibi gel dediler.. 4bucukta gittim.. la mehmet senin ehliyeti biz ters basmısız ya? :D hadi canım ? -valla :D ulan şansın bu kadarı :D yeniden tutanak , seri no güncelleme vs saat 5e 10 kala aldım ehliyetimi ama emniyetteki tüm memur abilerle gide gele kanka olduk yani. saolsun gercekten ilgilendiler hafta sonu ehliyetsiz bırakmayın beni dedim. öne falan aldılar. en son ehliyet cıkınca motorcuuu hadı bu sefer düzgün cıktı senin ehliyet cok sanslısın he.. falan gülüştük dedim aşağı inince motorda calınmıs olursa tam olcak.. aldım ehliyeti cıktım.. ehliyetli ilk sürüs tecrübemi istemiştiniz. montu cektım kaskı taktım vs. carsıda ehlıyetı kaplatıyım dedım kaplattım dısarı bı cıktım anam.. yagmur :D yagmur altında eve geldim.. şimdi bu günün sonu mutlu son zannediyorsunuz değilmi? değil.. yarın oglen yeni karbüratörüm geliyor. siparis vermiştim aksamıs bakalım yarın basımıza neler gelecek.. okudugunuz için tesekkurler.. sevgiler.. saygılar..
    Garip, hellboys, yebete ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    PCX 125
    evet abilerim arkadaslarım.. günü kısaca özet geçiyim. sabah işten cıktım 2 saat kestirip öglenden sonra hemen ehliyetimi almaya emniyete gittim... ''-abi mail gelecekti yarın öğlenden sonra gel dediniz geldim. varmı gelen giden?'' aaa mail gelmemiş.. dur bi arıyalım.. cevap yok.. sende ara.. bi yandan ben arıyorum bir yandan memur abi arıyor saolsun gercekten ilgilendi. sonunda telefonu actılar.. durumu anlattım 1-2 saate gelir yogunuz kardesım vs... soyledim saat 3 te gel dediler.. 3 te gittim.. mail gelmiş 4bucuk gibi gel dediler.. 4bucukta gittim.. la mehmet senin ehliyeti biz ters basmısız ya? :D hadi canım ? -valla :D ulan şansın bu kadarı :D yeniden tutanak , seri no güncelleme vs saat 5e 10 kala aldım ehliyetimi ama emniyetteki tüm memur abilerle gide gele kanka olduk yani. saolsun gercekten ilgilendiler hafta sonu ehliyetsiz bırakmayın beni dedim. öne falan aldılar. en son ehliyet cıkınca motorcuuu hadı bu sefer düzgün cıktı senin ehliyet cok sanslısın he.. falan gülüştük dedim aşağı inince motorda calınmıs olursa tam olcak.. aldım ehliyeti cıktım.. ehliyetli ilk sürüs tecrübemi istemiştiniz. montu cektım kaskı taktım vs. carsıda ehlıyetı kaplatıyım dedım kaplattım dısarı bı cıktım anam.. yagmur :D yagmur altında eve geldim.. şimdi bu günün sonu mutlu son zannediyorsunuz değilmi? değil.. yarın oglen yeni karbüratörüm geliyor. siparis vermiştim aksamıs bakalım yarın basımıza neler gelecek.. okudugunuz için tesekkurler.. sevgiler.. saygılar..
    hadi gözün aydın mehmet...Allah kaza bela vermesin
    Permatiq59 bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    saol ramazan amin cümlemize

yebete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Yahu Mehmet bır seyı çok ısteyınce hep böyle olur)) neysekı zor olsada halletmısın...
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Yaş 36 ) Gezmek ,Görmek ,Yaşamak lazım ...Her fırsatta....

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı yebete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Mehmet bır seyı çok ısteyınce hep böyle olur)) neysekı zor olsada halletmısın...
    dedim ya tek sebebi tatlısını ısmarlayıp kolaları baskasına ısmarlattırmak abi

yahu mehmet sana buradan laf atmayı çok seviyorum kanka
    Permatiq59 ve yebete bunu beğendiler.
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    yav tamam ramazan :D kolalarda benden olsun. yemeye içmeye hic göz etmem biliyosun azcok beni artık. yeterki yarın su karbürator olayı sorun cıkarmasın değişsin artık yola cıkabileyim daha tekirdağa ufuk abiye çay içmeye gidicez
    yebete bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    şaka yaptığımı biliyorsun
    Permatiq59 bunu beğendi.
    birGarip..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler