Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Merhaba arkadaşlar. işim gereği 7-8 ay boyunca çalışacağım Tekirdağ'a, ikamet ettiğim Antalya dan motosikletimi de alarak gelmeyi düşünüyorum. amacım İstanbul trafiğine köprü prosedürlerine girmeden pazar günü oy kullanır kullanmaz yola çıkmak. mesafe olarak çok fark olmadığı için aşağıda belirttiğim güzergahlardaki diğer vasıtaların saatleri ve ulaşım kolaylığı önem kazanıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

1. alternatif: Antalya dan Çanakkale feribot iskelesine, hangisi olduğu çok fark etmeyen bir kaç alternatif güzergahtan geçerek ulaşıp oradan da Eceabat tan Tekirdağ'a ulaşmak.

2. alternatif: Antalya dan Balıkesir Bandırma vapur iskelesi üzerinden Marmara ereğlisi ne geçip oradan Tekirdağ'a ulaşmak.

3. alternatif: direk Kocaeli üzerinden kenardan kenardan bilemiyorum Maltepe mi olur Kadıköy mü olur oralardaki bir feribot iskelesinden Yeni kapı yada daha ilerisi (hangisi? ne nereye çıkar? bilmiyorum) yönünden Silivri istikametinden Tekirdağ' ulaşmak. Yada bu güzergah Yalova yada Bursa üzerinden de Avrupa yakasına kendimi atmakla çözülebilir bilmiyorum. Sonuçta bu 3. alternatifte bir şekilde İstanbul trafiğine girmiş olacağım.

Not: Zaman konusunda çok ta vaktim olmadığı için şuraya da uğra, buradan da geç şeklinde bir güzergah maalesef belirleyemeyeceğim. Ayrıca Deniz ulaşımında karşı kıyıya ulaşma süreleri de seçimimde etkili olacak.

Şimdiden ilginize teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    kardeş bandırma vapurunu genelde kamyoncular kullanıyor kalabalık olabilir. 3. seçenekte yol uzun istanbul trafiği var ben tavsiye etmiyorum. ama çanakkale istikametinde iki farklı feribot var yetmedi birde lapseki den gelibolu ya geçen feribot var yollar rahat benim tavsiyem 2. seçenektir

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    üstat. yola 2 gün ayırıp rotanın keyfini çıkart bence. bir gece konaklamalı dersen kıyı şeridinden kopma derim. geçen sene o yolu scooter ile yaptım.

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/142187-gecikmis-gezi-raporu-ege-akdeniz-kiyi-seridi.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim yavaş yavaş yükselttiğim için bütçe şuan az hatuna yavaş yavaş alıştırıyorum 3000 - 3500 arası diyelim şimdilik. ama daha aşağısı da olur
    aklımda cbf 150 var liste başı ama; "o olur ama şu da işini görür" diyebileceğiniz bir makine varsa iyi olur
    bir ara sıfır honda cb125e kullandım. cbf kadar olmasada işimi görüyordu uzun yolada gittim. tabi sabır istedi hafta sonları can sıkıntısına iğne ada ipsala çanakkale falan git gel yaptım. yavaş mavaş ama sağlam. ne 2007-2010 cbf ye bulaş nede çin malına. al bi cb125e 90 la bas git istediğin yere.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    bir ara sıfır honda cb125e kullandım. cbf kadar olmasada işimi görüyordu uzun yolada gittim. tabi sabır istedi hafta sonları can sıkıntısına iğne ada ipsala çanakkale falan git gel yaptım. yavaş mavaş ama sağlam. ne 2007-2010 cbf ye bulaş nede çin malına. al bi cb125e 90 la bas git istediğin yere.
    başkan benim boyum 2 mt hatun 1.76 ikimizde biraz heybetliyiz :D 125 lik ufak gelir korkusundayım. en önemlisi sığmayabilirim de uzun ve yüksek motor olması lazım mecburi. cbf iyi gibi duruyordu ama cb olur her türlü dersen bakayım ona da

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

zaten kafa yanmaya başladı bir mz alacam en sonunda :D

Motosikleti
    KapÇık
    üstat face'de bir çift 2 motor 'du sanırım öyle bir çift var. cb'ler ile türkiyeyi gezdiler karı koca. onlara bir bak. birde kimin ne dediği önemli değil. kimin ne düşündüğü önemli değil. bırak isteyen istediği gibi bakıp istediğini görsün sende. Sen mutluysan gerisi önemli değil. boyut işlev olayına takılma. elindeki bütçe ile sorunsuz birşey arıyorsan bak. evet altında kücük duracak evet cok hızlı gitmiyecek. ama yarın karsa gidicem diye yola cık yolda kalmıyacaksın. CBF alabilirsen daha güzel tabiki. ama bütçe yetmiyorsa cb-e altarnatif olur. youtube'ye ''Manyetik Yokuş Kırklareli (Garip Seyyah)'' yaz benim bi video olacaktı
    sezgingulmez bunu beğendi.

Motosikleti
    doğru dedin kardeşim ama biraz da sorun güvenlik bundan önce drift vardı bende hatunla bindiğimizde dizlerim direksiyona değiyordu dönüşlerde ufak bir sendeleme yapıyordu bu da büyük bir kaza atlatmadık ama ben pinpirikli adamım döneceğim yere bile 8 kere bakarım korkuyorum bu yüzden ama cb-e yattı kafama biraz bakayım ona ben

Motosikleti
    KapÇık
    aslında temizi bulunsa brezilya menşeili honda titanlarda cok merakım varda neyse sen aklını bulandırma
    ilerde bir gün projelik şöyle bişey alıcam. kesicem biçicem

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2006-honda-cg-125-215210155/detay

Motosikleti
    valla iyice yakıyorum contayı bir delilik peşindeyim bakalım ne olacak

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Ramazan ayi gelsinde iftara sahura falan gidelim

Motosikleti
    KapÇık
    geçen sene edirne grubu'nun sahuruna giderken arkayı ben topluyordum bir iki arkadaş çıldırtmıştı beni bu sene önden basar giderim aga aslında bir hafta sonu ortak biyerde buluşmak lazım

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Gecen yil ehliyeti bir gun gec aldim diye gidemedim..ama bu sene sorun yok motorda iyi zaten her turlu gideriz.

Motosikleti
    KapÇık
    balıkesir festivaline sizden bir gün önce gittik. adil abiyle geldin sen. motorlarınızı buldum çadırlarınızı bulamadım. tanışamadık

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Bu sene yine gidecegim insallah festivallere falan...motoru da cc yukselttim cadirda degistim yeni aldim. Sezona ve yollara devam..

Motosikleti
    Bu hafta evi tasiyayim pazar gunu biryerde oturup tanisalim ozaman hem fikir alayim sizlerden. Yer belirleyelim orada toplanalim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kişisel olarak Çanakkale güzergahını tercih ederdim.Henüz turistik trafik yoğunluğu başlamadı,
    Havalar güzel,sakin sakin İzmir üzerinden çanakkale,çanakkale icinden kilitbahir,gelibolu,keşan ,malkara rotasında gelmek iyidir.Bandırma Tekirdağ feribotla 5 saat sürüyor diye biliyorum.Marmara Ereğlisi seferlerinin başlayıp başlamadığı konusunda bilgim yok.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Tekirdağ ve Çevre illerdeki arkadaşlar,yolu Tekirdağdan geçen dostlar,artık uğrayıp bir kahve içip soluklanabileceğiniz,teknik servis desteği alabileceğiniz bir kapı daha var.

https://www.facebook.com/rodostomotor

hafta içleri hava kararana dek açığız.gece de acil durumlarda çekinmeden arayabilirsiniz.yerimiz yeni sanayi girişinde Rodosto Motor. Bekleriz.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    hayırlı olsun. şu ponny denemek için takirdağa geldiğim bir gün çayınızı içicem
    buraxdj bunu beğendi.

Motosikleti

aldım arkadaş

herkez bir tavsiye verdi hepsine baktım özellikle permatiq59 kardeşim çok iyi aydınlatmalarda bulundu ama güçlü sağlam olan 2.00 mt boydan dolayı küçük geldi. boydan olayı keseye uymadı keseye uyanı ben beğenmedim. dedim bu iş böyle olmaz bende yakışıklı bir makine aradım bunu beğendim kanuni gt170 temiz kullanmış bir astsubay arkadaştan aldım 2013 model 7800 km de ufak tefek aksaklıklarını çözdükten sonra güzel alet. motosikleti aldığıma göre buluşalım artık
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Ramazan ayi da geliyor arkadaslar. Hem bulusma hemde tanisma iftar yemek falan olabilir.

Bildiginiz yer varsa toplanalim, bende trakya da gurbetteyim mekan falan neresi iyidir pek bilmem yerli halk kadar.. Malkaradayim neresi olursa gelirim bulusuruz. 5 - 10 gun icinde bu isi halledip bulusalim.

Motosikleti
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan ayi da geliyor arkadaslar. Hem bulusma hemde tanisma iftar yemek falan olabilir.

Bildiginiz yer varsa toplanalim, bende trakya da gurbetteyim mekan falan neresi iyidir pek bilmem yerli halk kadar.. Malkaradayim neresi olursa gelirim bulusuruz. 5 - 10 gun icinde bu isi halledip bulusalim.
    herkez bir toplansın buraya da yer çok. artık yolda motosiklet.net liler yolda görünce selam verelim birbirimize

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler