Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bir daha ki sezona inşallah. ocak şubat gibi fiyatlar düşükken bi 4 silindir amacım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    walla motora içim gitti mehmet yahu. güzel motor.. tam uzun yol aracı.. 80-90 gitcen onla.. yeme yanında yat

bugun düğün konvoyundaki 4 teker apachileri sıkıştırdı beni..korna çaldım üstüme sürmeye başladı.. sen misin yapan..döndüm..organize girişinde yakaladım..durdurdum konvoyu tam da en öne geçmiş.herkez durdu..20-21 yasında bi bebe...indi.. düşün memo motorla konvoya kafa tuttum o derece sinirlendim öldürüyordu beni.indim aşaya..onlar da indi..damat indi. bağırdım biraz. beni mi öldürecen falan filan..tabi diklenen oldu..ama dalmadılar bana..gözüme kestirdim ilk dalana bende dalacam..o kadar adamın arasında zor ama ilk 10 sn ne yaptıysam yaptım ki yaaprdım.. o derece sinirliydim..döndüm damada bak dedim bu adamlar senin düğünü mahvetmek istiyor.. ona göre dedim..az daha öldürüyordu beni. ki önüme kırdığında da gelin arasının önüne kırmak zorunda kalddım gördüler yani..arabayı damat kullanıyordu..neyse ben damada öyle diyince o apachilere damat da kızdı bende atladım geldim eve..yani kılıma dokunulmadan tek parça döndüm.. yani bi sineğin arı kovanına dalması gibi birşey yaptım.. ama çok kızmıştım..çok...eve geldim.. uyudum öyle sakinleştim...

aman arkadaşlar dkkat..aman dikkat...
    vlknsyrn, yebete ve korbygs bunu beğendiler.
    birGarip..

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Selam millet ne yaparsınız bende yani geldim bakayım dedim ne var ne yok

Yakıt konusu buyukler basınca yakar normal zatende grup surusunde az yakıyor duzde 120 gibi gidiyor zorlamıyor vırajlarda bende 90 oda 90 gırıyor biraz erken veya 5-10 dak farkla yakalıyoruz ctesi cıktık sabahtan 2 motor assosa indik bugunde digerleri ile buluştuk çan biga dödük

* Derneklerde ticari amaç olmaz ortak amaçla birleşen kişilerdir ne var işin ciddiyeti ortak masraflar için cüzi yıllık yada aylık bizde 60 lira yıllık aidat var zaten onuda interneti vesaire bir cok seyden faydalanıyorsun

*4 silindire yakınım bende mehmet ama fiyatlar tavan valla 250 lık cok fazlada fark etmiyecek diye düşünüyorum ybr şehir içi mükemmel ama süratte yoruyor

Adiren motor cok güzelmiş hayırlı satışlar inşallah kafa göre motor bulursun bi ara senin motora bakmak isterim babaeskide cbr 600f dediler ama bana hızlı gelir gibi ben enduro bakıyorum lburgaza gelince arasam bakabilirmiyiz
    Permatiq59 ve adiren bunu beğendiler.
    Genelde insanlar bir yere giderken araç kullanır.. Biz ise "Motor Kullanmak" için bir yerlere gideriz..

Motosikleti
    PCX 125
    abi o motor 120 yapıyor mu ?
    Seyyahrasim bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    yapar ramço ama canı cıkar uzun sürüşte rasim abi. tabi herkesin kendi görüşü. ben kendi görüşümü aktardım. ama birlikte sürüyorsan.. birlikte süreceksin.... cok sacma geldi bana yarım saat onceden cıkıp arkadan gelenlerı beklemek o gun. ha uzun yola gidersin zamanın kısıtlıdır o ap ayrı bı olay. ama altı ustu trakya turunda. hadi bakalım düşük cc ler önden yardırın biz cay içip yakalarız sizi falan. abes geldi bana yani. neyse bi gün birlikte sürersek molalarda konusuruz bunları. Herkesin Tekeri düz bassın. Allah kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

ramço bu gün bende dönüşte bi aksiyon yaşadım ama burdan yazmıyım..
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Ramazan ruzgarda yoktu 127 de yeter dedim cücük kadar motor ama cbf daha hızlı tvs ve cbf yolda basıp gidiyor 2-3 beygir fazla

Serkan Söğüt bu cumartesi Tekirdağ'da. Afrika tecrübelerini bizlerle paylaşacak..

Serkan Söğüt bu cumartesi Tekirdağ'da. Afrika tecrübelerini bizlerle paylaşacak..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı nimes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan ciddi bir gezgindir,gidip tecrübelerini ilk elden dinlemekte büyük fayda var.

Motosikleti
    PCX 125
    gitmek lazım. ne dersiniz ?

Motosikleti
    PCX 125

tutuldum motora resmen..mükemmel.. süper..

mehmet neden adam gibi incelemedik ki bu motoru biz.. yahu bu nedir.. süper ötesi. cbf abisi deniyor motora
    Permatiq59 ve Seyyahrasim bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    inazuma değilmi hacı
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Mavisini görüm süper ama en erken 2014 :(

Bende perşembe adiren in cbf e bakacağım hayırlısı bir şeyler yaparsa olabilir yoksa 2012 nc700 uygun 2 el var
    adiren bunu beğendi.
    Genelde insanlar bir yere giderken araç kullanır.. Biz ise "Motor Kullanmak" için bir yerlere gideriz..

Motosikleti
    KapÇık
    eğer vitesli de kalırsam ilk tercihim suzuk inazuma. scooter alırsam yelpaze yamahadan yana.
    yebete bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer vitesli de kalırsam ilk tercihim suzuk inazuma. scooter alırsam yelpaze yamahadan yana.
    te benim böle motorum olsun daha bişe istemem beaa
    birGarip..

Motosikleti
    KapÇık
    çok para değil dostum. bizimkinden 3 tane 2ci el ediyo :D toplanıp voltran olusturalım :D

Motosikleti
    PCX 125
    mehmet Cumartesi kamp a gidelim oturalım tanışalım dönelim. Pazar da Muratli yapalım köfte Şenliği'ne me dersin? Bu Arada msjına Cvp atamadım
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    hacı zaten cumartesi günü o istikameti istiyordum ben. cuma yada cumartesi doktora gidicem duruma göre paslasırız.

Motosikleti
    PCX 125
    tamam işini ayarla kardeşim sen..

cumartesi senleyim.. haber et ama

Motosikleti
    KapÇık
    tamam hacı doktora bi görüneyimde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler