Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni Sarılar'dan alırız
    Otoobüsü cıkarsana hepimiz gidelim.
    abi ne demek tabiki götürür düm fakat aracımı satmak zorunda kaldım şu anda işsizim bir şöför işi filan arıyorum
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne demek tabiki götürür düm fakat aracımı satmak zorunda kaldım şu anda işsizim bir şöför işi filan arıyorum
    Hayırlısı olsun Sülo,
    Allah daha iyisini nasip eder inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:09 ----------

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVet Senden Sonra Gittik Köye Adam 17 lira gibi bi para demek istedi kişi başı. Et, Meze, içecek, Salata Vs. Birde Sırt köye Bi Fiyat Soralım bakalım Hacı Abiler
    Bu yemeği Cuma gününe ertelesek nasıl olur?
    Perşembe günü sabah Ankara'da olmam gerekiyor

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Sülo,
    Allah daha iyisini nasip eder inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:09 ----------

Bu yemeği Cuma gününe ertelesek nasıl olur?
    Perşembe günü sabah Ankara'da olmam gerekiyor

yemeğin gününü ayarlayın, arabayla giderseniz boş yer kalırsa benide alın , hava iyi olursa motorla giderzi tabi.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    Bütün kızlar toplantık toplandık toplandık ) moduna girmişken bırakın sırt köyü aşağı sevindikliyi dinleyinn orhanı uzayın boğaza rakı balık fasıl deymeyin keyiflere)
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı DETAYİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün kızlar toplantık toplandık toplandık ) moduna girmişken bırakın sırt köyü aşağı sevindikliyi dinleyinn orhanı uzayın boğaza rakı balık fasıl deymeyin keyiflere)
    hava soğuk gece o iş istanbul trafiğinde biraz zor, yaza yakın neden olmasın.

Motosikleti
    yamaha majesty 180
    oturup gezi yazılarına 2 gün ne yazayım diye düşünceğimize,açıp teknoleji sayfamızı 2 ürün alsak,motora binmeden -2 derece olan havanın,seyehat esnasında +12 derece olacağını,uzun bir yolculuğun ardından eve döndüğümüzde bile popomuzun ve diğer organlarımızın hala sıcacık olduğunu hissetmenin vermiş olduğu keyifle,titreyerek yorganın altına girdiğimiz o soğuk ayaz gecelerinin,mazide kaldığını görmenin bu kadar mutluluk verici olduğunu daha önceleride keşfedebilseydik,motorun yerinin kışın garaj olmadığını anlar,yazın olduğu gibi,şimdide toplu sürüşlerimizle kışın hiç gelmediğini,motosiklet sevmeyen o kılıbıklara göstermenin tam zamanının olduğunu düşündüğünüzü hissediyorum....motorcu kışın motorunu eve değil,uzak diyarlarda eğlence mekanlarına park edendir....
    her ne kadar, kırmızı pabuçlu kızlarla dans etmeyi bilmesekte,kartal ın uçamadığı,şahin in yuva yapamadığı yerlerdede,MAJESTY le dans etmesini iyi biliriz..............:bounce:

DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    Alıntı DEMARKO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturup gezi yazılarına 2 gün ne yazayım diye düşünceğimize,açıp teknoleji sayfamızı 2 ürün alsak,motora binmeden -2 derece olan havanın,seyehat esnasında +12 derece olacağını,uzun bir yolculuğun ardından eve döndüğümüzde bile popomuzun ve diğer organlarımızın hala sıcacık olduğunu hissetmenin vermiş olduğu keyifle,titreyerek yorganın altına girdiğimiz o soğuk ayaz gecelerinin,mazide kaldığını görmenin bu kadar mutluluk verici olduğunu daha önceleride keşfedebilseydik,motorun yerinin kışın garaj olmadığını anlar,yazın olduğu gibi,şimdide toplu sürüşlerimizle kışın hiç gelmediğini,motosiklet sevmeyen o kılıbıklara göstermenin tam zamanının olduğunu düşündüğünüzü hissediyorum....motorcu kışın motorunu eve değil,uzak diyarlarda eğlence mekanlarına park edendir....
    YAKISIR KANKAMA DÜŞÜNCELER BOMBA
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ne diyeyim? Hayırlı yolculuklar .

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    yürrü be kim tutar seni,aldın yakıları konuşursun burda dimi!
    ::tutkuy::

Kanka sana helal olsun valla ara verdiğim motor sempatim sayende depreşti )) hadi bakalım yaz gelsin de cık ortama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:15 ----------

kankam ilhan yazıcı ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

Bu sitede ilk günüm motor tutkunu site üyeleri hepinize kucak dolusu selamlar )

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Özer, akşam için plan nedir? Savaş Abi ile görüşebildin mi? O Ankara da olacaktı bugün!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer, akşam için plan nedir? Savaş Abi ile görüşebildin mi? O Ankara da olacaktı bugün!
    ben buradayım.bi telefon kadar yakınım.Ankaraya gitmedim
    Ama bu yemeği Cuma akşamı yapsak nasıl olur?.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bana uyar Savaş Abi...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana uyar Savaş Abi...
    tamam
    zaten Özer de organizasyonu yapamadı sanırım.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Yemeği Cumaya Yapalım Dedikten Sonra O günde birilerine Ters Gelirse; Siteye Fazla Önem Vermediğinizi Düşünücem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:34 ----------

Orhan Çok Güzel bir Laf ETmiş ÖZünde Aslında.. Bir Sitem Var...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı kışgüneşim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka sana helal olsun valla ara verdiğim motor sempatim sayende depreşti )) hadi bakalım yaz gelsin de cık ortama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:15 ----------

kankam ilhan yazıcı ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

Bu sitede ilk günüm motor tutkunu site üyeleri hepinize kucak dolusu selamlar )
    kankama selam veren yokmu yahu ayp etmişsiniz yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

selam mt bu akşam bi üzücü haber aldım dilerim son olur
    bazılarınızın tanıdığı ufuk arkadaşım pazar günü tekirdağ yolunda bi arabaya çarpıp kaza yapmıştır duyunca gerceken şok oldum bayağı da tecrübeliydi fakat hızı fazlaymış şu anda hızını söylemek istemiyorum bazılarını oha diyebilir. kendisi şu anda evinde yatıyo sol kolu kırık, sol ayağında bayağı bi ezilme var ve sağ kolunda cizikler var , allahtan ful korumaydı yoksa hali fenaydı anlatığına göre montu pantolonu falan paramparça olmuştu, koruma olmasaydı hali fenaydı. yani verilmiş sadakası varmış o kazaya göre yinede ucuz yırtmış diyebiliriz dilerim bu son olur. lütfen arkadaşlar hız yaparken kendinizi düşünmüyorsanız arkanızdaki insanları düşünün, onlarıda düşünmüyorsanız yoldaki diğer sürücüleri düşünün, hayatın bedeli bu kadar ucuz olmamalı . kalın sağlıcakla

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Ufuk kardeşimize geçmiş olsun, umarım kendi adına çıkartması gereken dersleri çıkartmıştır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cuma akşamı yemeğe kimler katılıyor?
    1-Canan(fikir sahibi)
    2-Özer(organizasyon sahibi)
    3-Savaş(yemeğin oburu)
    4-Barış(yardımcı obur)
    5-

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    1-Canan(fikir sahibi)
    3-Savaş(yemeğin oburu)
    4-Barış(yardımcı obur)
    5-

savaş abi 5. olmaya adayım saat kaçta orda olacaksınız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Canan(fikir sahibi)
    3-Savaş(yemeğin oburu)
    4-Barış(yardımcı obur)
    5-scorpions_59

savaş abi 5. olmaya adayım saat kaçta orda olacaksınız
    yeri ve saati özer belirleyecek

1-Canan(fikir sahibi)
    3-Savaş(yemeğin oburu)
    4-Barış(yardımcı obur)
    5-scorpions_59
    6-
    7-
    8-
    9-
    10-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler