Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    tamam bende Çınarcık davetimi geri alıyorum arkadaşlar...sizi tutabilene aşkolsun...Savaş abi o kadar km gitme hesabı yapıyosunuz aylardır rica minnet hatırlatma vs neredeyse yalvardık abiler gelin misafir edeyim diye...doyamadınız dimi memleketinize...valla bu trip değil artık bu gerçek sitemdir...artık bu topacada girmem...haydi kalın sağlıcakla...

Özellikle sana kızgınım Özer...en çok sana...o kadar geldik gittik bi iade-i ziyaret yapmadın...sınav dedin zart dedin zurt dedin staj dedin takla attın bi organize edemedin...ulan uykusuz işten çıkıp geberir vaziyette seni kırmayım diye geldim peşimede 5 adam getirdim...neyse artık çok geç...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Ya keşke bu gezi haftaya planlansaydı. Cumartesi çalışıyorum ben. Kısmet artık, benim yerime de bol bol gezin, yiyin ve gaz açın arkadaşlar.

Bu arada Metehan arkadaşı fena kızdırmışız. Hocam, umarım biraz da olsa espiri vardır yazdıklarında. Gel bu topic e tekrar...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam bende çınarcık davetimi geri alıyorum arkadaşlar...sizi tutabilene aşkolsun...savaş abi o kadar km gitme hesabı yapıyosunuz aylardır rica minnet hatırlatma vs neredeyse yalvardık abiler gelin misafir edeyim diye...doyamadınız dimi memleketinize...valla bu trip değil artık bu gerçek sitemdir...artık bu topacada girmem...haydi kalın sağlıcakla...

özellikle sana kızgınım özer...en çok sana...o kadar geldik gittik bi iade-i ziyaret yapmadın...sınav dedin zart dedin zurt dedin staj dedin takla attın bi organize edemedin...ulan uykusuz işten çıkıp geberir vaziyette seni kırmayım diye geldim peşimede 5 adam getirdim...neyse artık çok geç...
    özer metehan haklı biz onun yanına gitmemiz lazım kardeşim
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    TVS Apache
    Ben akşam üstü istanbula gidiyorum, aydın ustanın yanına gelen var mı (ortalama 3 gibi çıkarım )

Motosikleti
    ford fokus
    gürcan bana lazer kask LZ6 modeli için cam ve yan kapakları var 2 adet alırmısın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:20 PM ----------

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45083 burda gösteriyo bak
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Abi orada sadece yan kapaklar var vizör yok o fiyatta onu biliyorsun değilmi ?
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    TVS Apache
    Motomax da falan var mıdır ?

Feyizoğlu bana bayağı bir ters geliyor, aydın ustanın yakınında onların mağazası vardı sanırım oraya bakabilirim istersen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:34 PM ----------

Evet resimde yeşille çizmişler zaten, cam yan kapakları demişler cam yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 PM ----------

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam bende Çınarcık davetimi geri alıyorum arkadaşlar...sizi tutabilene aşkolsun...Savaş abi o kadar km gitme hesabı yapıyosunuz aylardır rica minnet hatırlatma vs neredeyse yalvardık abiler gelin misafir edeyim diye...doyamadınız dimi memleketinize...valla bu trip değil artık bu gerçek sitemdir...artık bu topacada girmem...haydi kalın sağlıcakla...

Özellikle sana kızgınım Özer...en çok sana...o kadar geldik gittik bi iade-i ziyaret yapmadın...sınav dedin zart dedin zurt dedin staj dedin takla attın bi organize edemedin...ulan uykusuz işten çıkıp geberir vaziyette seni kırmayım diye geldim peşimede 5 adam getirdim...neyse artık çok geç...
    Olum sen Çınarcık lı mısın?orda kimle ortaksın.
    Niye illa da Çınarcık?Kefken değil?Kilyos değil?Şile değil de niye Çınarcık?
    Hani orda bi manita olayı falan var diyosan yükleyelim motorları kamyona,sokağın başında her motorla ayrı tur atarsın akşama kadar
    Yanı başındaki güzellikleri görmemiş adamları cümbür cemaat niye oralara sürüklemekteki maksadın nedir?
    Niye bu kadar kapris?
    Niye bu kadar celallenme?
    "İade i ziyaret" diyorsan biz o hakkımızı başka bir etkinliği saklamıştık,hatta ben takım elbise giymeyi bile göze almıştım.senin işin olmadı

Ey beni ayıplayan, gel beni aşktan kurtar
    Elinden gelmez ise, söyleme fasid haber
    Hiç kimsene kendinden, halden hale gelmedi
    Cümlemizin halini, maşuk eder mukarrer

Aşıkların her hali, Maşuk katında biter
    Sözün var ona söyle, benim elimde ne var
    Her kim aşk kadehinden, içti ise bir cura
    Ona ne yad ne biliş, ona nesrik ne humar

Dost yüzünden nikabı, her kim giderdi ise
    Hicap kalmadı ona, ayruk ne hayr u ne şer
    Şeriat edebinden korkaram söylemeye
    Yok ise eydeyidim daha ayrıksı haber
    Dost kılıçından Yunus ölürse gam değil
    Dost göğünden uyanan, Maşuk burcundan doğar

Yunus Emre

Motosikleti
    ford fokus
    Alıntı DiKMeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax da falan var mıdır ?

Feyizoğlu bana bayağı bir ters geliyor, aydın ustanın yakınında onların mağazası vardı sanırım oraya bakabilirim istersen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:34 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 PM ----------

GÜZEL KARDEŞİM KAPAĞI SANA GÖSTERMEME GEREK YOK lz6 KASK CAMI 1 ADET bir zahmet orda varsa mutlaka al

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Arkadaşlar beni geziye gelme hayallerim suya düştü :(

C.tesi günü kahvaltıya davetliyiz, pazar da babalar günü diye gelemiyorum. Haftaya pazar gününe bir gezi düzenlesek hem daha iyi organizasyon yapmış oluruz. Gideceğimiz rota kesinleşir ve duracağımız yerleri belirleriz.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    ford fokus
    sülüman bizi bari caydırma işine bak git eşinin yanında otur 2kişi bile kalsak gidicez

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ama ama ama
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    ford fokus
    canan sen gelicek isen pazar yapalımmı gülüm

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Akşama hanımla konuşucaam bakalımm ...
    İnşallah gelebilirim...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    ford fokus
    o zaman akşam saat 23 te herkes baksın siteye ok?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar beni geziye gelme hayallerim suya düştü :(

C.tesi günü kahvaltıya davetliyiz, pazar da babalar günü diye gelemiyorum. Haftaya pazar gününe bir gezi düzenlesek hem daha iyi organizasyon yapmış oluruz. Gideceğimiz rota kesinleşir ve duracağımız yerleri belirleriz.
    Duyan da babalar günü münasebetiyle Resmi törenlere katılacağını zannedecek.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Abi 2 tane baba var bizde birde ben varım 3. Kendimide katıyorum belki banada bişeyler düşer Babaları gezecegimiz için sabahtan yapacagınız buluşmaya katılamam. Müsait olma saatim yine nereden baksan 15:00 ı bulur.
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Abi 2 tane baba var bizde birde ben varım 3. Kendimide katıyorum belki banada bişeyler düşer Babaları gezecegimiz için sabahtan yapacagınız buluşmaya katılamam. Müsait olma saatim yine nereden baksan 15:00 ı bulur.
    Büyük olanlara akşamdan gez,küçük olan da Pazar günü gezmeye gitsin.Kendine hediye almana gerek yok zaten
    Hem türk tarihinde Babalar günü,Anneler günü gibi kapitalist sistemlerin eseri tüketimi pompalayıcı uyduruk günler yok
    Bir baba olarak; babalar gününmü kırk yıl kimse kutlamasa gocunmam.
    Evladımın babalar günü dışında bana saygı göstermesi yeter de artar,

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evladımın babalar günü dışında bana saygı göstermesi yeter de artar,
    Abi bu sözün beni bitirdi işte. Diyecek bişey kalmadı artık. Babalar gününü siliyorum hayatımdan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:02 PM ----------

Son Dakika : Şok şok şok Pazar günü için izini koparmış bulunuyorum İç işleri bakanından
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Abi bu sözün beni bitirdi işte. Diyecek bişey kalmadı artık. Babalar gününü siliyorum hayatımdan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:02 PM ----------

Son Dakika : Şok şok şok Pazar günü için izini koparmış bulunuyorum İç işleri bakanından
    Sözü bilen kişinin, yüzünü ak ede bir söz
    Sözü pişirip diyenin işini sağ ede bir söz
    Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı
    Söz ola ağulu aşı, yağ ile bal ede bir söz

Kişi bile söz demini, Demeye sözün kemini
    Bu cihan cehennemini, Sekiz cennet ede bir söz
    Yunus şimdi söz yatından, söyle sözü gayetinden
    Pek sakın o sah katından, Seni ırak ede bir söz

Yunus Emre

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler