Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial
    e kabul ederseniz artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    korumalarını taktıktan ve apaçilik yapmadıktan sonra kim ne diyebilir ki
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Mondial
    ayıb edıyorsun hocam bızde oyle sey olmaz. ehlıyetımız tamam kıyafetlerımız kaskımız da herseyımız tamam.
    cihan54 bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    O zaman aramıza hoşgeldin diyelim. Hadi bunu ıslatalım
    Ya bu işler benim çok hoşuma gitmeye başladı.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Mondial
    bu hafta sonu havalar guzel bıseyler yaparız

spidrexxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero 2009
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geziyonuz heeee, beni de dün dominos pizzanın orda polis sola aldı. Ruhsat, ehliyet kontrol. sexy kaskımı görünce fazla bekletmediler.
    Abartı egzozdan geçirecek dedim ama adam sırıtmaktan pek egzoza dikkat etmedi. hemen tüydüm. bu kaskı sürekli takarım çok iş görüyor.
    Ordan serdivana giderken yanımda minibüs durdu içinde 2 adet emo gülüp duruyorlar. El işareti ile sizi depoya mı kucağıma mı alayım dedim. inerlerde kavga çıkar düşüncesi içindeyken
    adamlar bana beğendik bu fikri işareti yaptı. Ulan mahalle horozu gibiyizde, tavuk merakımız yok arkadaş, piliç tadında takılıyoruz. Ahanda sakaryadan dünün özeti
    Benim de aklıma takılıyor, beni durdursalar egsozdan ceza yazabilirler mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Alıntı oguzhan8167 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cumartesi pazar güzel gozukuyor. sapancada iyi bi içilebilir :D
    İçilirse binilmez, binilirse içilmez ;) Ben geçen dalmışım arkadaşta, bir biranın üstüne ikinciyi açtım 2 saat sonra yola çıkacağım aklıma gelince dokunmadım ;)
    Born to live, live to ride...

Motosikleti
    Mondial
    2 birayla bişey olmaz gargara yaparsın. ustune kokuyu gıderıcek seyler yersen sorun degıl. beyınle alakalı sarhos olmak ıstersen olursun

spidrexxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero 2009
    2 birayla bişey olmaz gargara yaparsın. ustune kokuyu gıderıcek seyler yersen sorun degıl. beyınle alakalı sarhos olmak ıstersen olursun
    Benim söylemek istediğim şu, alkol alıp yola çıkılmaz. Bir bira ya da bir küçük rakı fark etmez, benim için bu böyle en azından. Koku meselesine gelince ben polise yakalanmak açısından değil can güvenliği açısından söylemiştim ;)
    cihan54 bunu beğendi.
    Born to live, live to ride...

Motosikleti
    Mondial
    her neyse dedıgım gıbı haftasonu burdan anlasıp bi sapanca yapalım idareten. çok uzağa gitmeye gerek yok yada vaktınız varsa gunubırlık yedıgollere gıdıp gelınır.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı spidrexxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de aklıma takılıyor, beni durdursalar egsozdan ceza yazabilirler mi?[COLOR="Silver"]
    Devriye ve trafik polisleri ceza yazamaz. Zaten orjinal egsozu dersin, bu cüssede bir makineden bu ses dersin geçersin. Öyle apaçi egsozu açık egsoz falan da değil nasılsa. 2000 liralık egsoz üzerindeki.

Yunus'a, motorlu trafik polisine denk gelirsen, orjinal olduğu konusuna girme, yemez o makineden çıkacak sesin o olduğunu bilir, en azından performans egsoz olduğunu ve ses arttırımı adına bir işlem yapılmadığını bilir. Hiç sanmıyorum ceza yiyeceğini

her neyse dedıgım gıbı haftasonu burdan anlasıp bi sapanca yapalım idareten. çok uzağa gitmeye gerek yok yada vaktınız varsa gunubırlık yedıgollere gıdıp gelınır.
    Dur bakalım..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Mondial
    yedıgoller duzceden 75 km. artık gunubırlık gıdılırmı bılmıyorum. teklıfı sunayım dedım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yedigöllere gidilir gidilmesine de, yedigöller yolları çok bozuk. O yüzden gidilmez
    Ayrıca 75 değil 120 km
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı spidrexxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de aklıma takılıyor, beni durdursalar egsozdan ceza yazabilirler mi?[COLOR="Silver"]
    Geçen Adamotora 1100 dragstar geldi. Senin motor onun yanında sinek vızıltısı, birde egzozda oynama yapmış. 50 mt öteden sövüyorsun. O derece. Alarmlı ne varsa çalıyor.

Benimki resmen böğürüyor, üstüne de etrafa kuru sıkı sıkıyor. Yinede bir şey demedi. Ama benim kaskım adamı etkiledi. Seninde böyle bir çözüm bulman lazım.
    Adamlar normal kask takanı zor görüyorlar. Sen böyle birini görsen ceza aklına gelir mi
    spidrexxx bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Mondial
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedigöllere gidilir gidilmesine de, yedigöller yolları çok bozuk. O yüzden gidilmez
    Ayrıca 75 değil 120 km
    düzce konuralp yolu uzerınde yığılca sapağı var. orda 75 km yazıyor. evet yol bozuk belkıde yapılmıstır 1 seneden fazla oldu gıdelı

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Oguzhan yaz tercihlere saü gel dostum kampuse
    Ben cbr250 ye acik egzoz takmistim kac sefer cevirmeye girdim. Kimse dikkat etmiyor. Sadece ehliyet ruhsat istiyorlar benden. Bosuna duruyoruz her seferinde :D

Motosikleti
    Mondial
    ınsallah bakalım.. sık sık ugruyorum zaten

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selamlar Arkadaşlar,

Adım Hüseyin, yaş 35. Yapılacak gezi organizasyonuna müsait olursam ve kabul ederseniz bende katılmak isterim. Öncelikle ısınma turu ve sizlerle tanışmak maksatlı Sapanca-Kırkpınar'da çay-kahve (Kıyı vb. biyer olabilir) güzel olur diye düşünüyorum. Belirli bir gün saat var mı?

Slm
    HONDA Hayat ONDA

Motosikleti
    Mondial
    ben bugun sapanca eşmeye gıdıyorum musaıtsenız gelın 554 379 2651 . sakarya mt grup olarak gezıyı mayısa felan bıraktı heralde havaların bıraz daha kırılmasını beklıyolar

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar,

Adım Hüseyin, yaş 35. Yapılacak gezi organizasyonuna müsait olursam ve kabul ederseniz bende katılmak isterim. Öncelikle ısınma turu ve sizlerle tanışmak maksatlı Sapanca-Kırkpınar'da çay-kahve (Kıyı vb. biyer olabilir) güzel olur diye düşünüyorum. Belirli bir gün saat var mı?

Slm
    hocam özelden tel numaranı gönderirsen elimden geldiğince çağırmaya çalışırım. Görüşmek umidiyle..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    ben bugun sapanca eşmeye gıdıyorum musaıtsenız gelın 554 379 2651 . sakarya mt grup olarak gezıyı mayısa felan bıraktı heralde havaların bıraz daha kırılmasını beklıyolar
    her haftasonu geziyorlar. yeter ki yağış olmasın. cicileri ıslanmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler