Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Kişiye göre değişkenlik gösteriyo demekki hocam.. Senin evlatlık ne durumda, çıktı mı ustadan.. Bu arada fotosunu da gördüm endurocuda.. siyah xf.. tabi geleceğin endurocusunu da gördüm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasan_4154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XF 250 -2012
    Valla cihan bu gün senle konuştuktan sonra resmen manyak gibi koşturdum. Akşama kadar izmitteydim. hiç arayıp soramadım bile yarın öğrenirim. Geleceğin endurocusu tam bir çılgın onu yakında tanırsınız. Benim en değerli artçım şimdilik ileriden onun en değerli artcısı ben olacağım. İnşallah...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bundan hiç şüphem yok hocam.

En yakın zamanda tekrar buluşmak dileğiyle, ben hem hastaydım hem kısa bir zamana sığdırmaya çalıştık.. Biraz daha rahat bir ortamda geniş bir zamanda bol bol sohbet etmek ümidiyle inşallah hocam...

Bu akşamlık hasta adamdan bu kadar diyim, istirahatgâhım olan battaniyemin altına çekileyim. Sıhhatli bir sabaha uyanayım artık inşallah Görüşmek üzere..

Motosikleti
    XF 250 -2012
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan hiç şüphem yok hocam.

En yakın zamanda tekrar buluşmak dileğiyle, ben hem hastaydım hem kısa bir zamana sığdırmaya çalıştık.. Biraz daha rahat bir ortamda geniş bir zamanda bol bol sohbet etmek ümidiyle inşallah hocam...

Bu akşamlık hasta adamdan bu kadar diyim, istirahatgâhım olan battaniyemin altına çekileyim. Sıhhatli bir sabaha uyanayım artık inşallah Görüşmek üzere..
    Allaha emanet ol. Allah rahatlık ve şifa versin...

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Cihan abi , bundan yaklasik 1 hafta once . Saat 22.00 gibi. Bizim motorlar park halindeydi.2 cbr250 1 gt250 1 gt650. Atalayda oturuyorduk. Gecen sendin sanirim egerki baska kirmizi fazer yoksa .
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan abi , bundan yaklasik 1 hafta once . Saat 22.00 gibi. Bizim motorlar park halindeydi.2 cbr250 1 gt250 1 gt650. Atalayda oturuyorduk. Gecen sendin sanirim egerki baska kirmizi fazer yoksa .
    Evet bendim kardeşim. Seninle ne zaman tanışıcaz hayırlısıyla? Çok gizemli takılıyosun

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    sorma ya denk gelemedik bir türlü. gizemden değil de fırsat olmuyor kampus - ev guzergah aynı hep :D

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma ya denk gelemedik bir türlü. gizemden değil de fırsat olmuyor kampus - ev guzergah aynı hep :D
    Muratcım sen bana özelden telefon numaranı yaz, ben sana toplanma buluşma çay vs. olduğunda haber vereyim, müsaitsen katılırsın sen de

Bak daha bu akşam toplandık. birimiz ortaya bi taş attı, herkes o taşın peşine, olduk mu bi msjla 10 motor kokoreç faslı mı istersin çay muhabbeti mi.. Dediğim gibi özelden numaranı at bana, ben her buluşmada sana da sinyal çakarım,müsait olduklarına katılırsın sen de

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hala millete hastalık bulaştırma derdindesin. Yat zıbar len evde, hastayım serumla ayakta duruyorum diyorsun.
    Herkesde motosiklet montu, sen manisa tarzanı gibi geziyorsun. Acitasyon mu yapıyorsun len. Artis misin oğlum. Bazarda artis ne arar
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    XF 250 -2012
    Tolga, Salepler iyi geldi herhalde Yada mikroplarına o kadar hakim ki hepsi bağlı herhalde o günden sonra hastayım diyen olmadı. Ne dersin....

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de o günden sonra görmedim mikropları ne hikmetse

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    görürsün merak etme sen
    her yer mikrop dolu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    XF 250 -2012
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görürsün merak etme sen
    her yer mikrop dolu
    haksında mühim oalan onlara hakim olmakta...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    İlk düşüşün hayırlı olsun ilkay abi (Geçmiş olsun, en büyük kazan düşüşün böyle olsun)

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    Geçmiş olsun İlkay abi hayırdır nerde düştün?
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    sapancada sahlep faslı yaptık ikimiz. sonra gelirken mesireyi geçtik stadın ordaki adadan dümdüz çarka devam edicez, trafik var baya bi, ben öndeyim. Gece bi de, yağmur yağıyo falan. Ben geçtim adadan, dikiz aynasından İlkay abiyi kesiyorum geçicek mi kalcak mı diye. Saniyelik bi olayla hemen kazıkladım frenleri İlkay abi yerlerde! Apar topar indim motordan, koşa koşa gittim motoru kaldırdık kaskı aldı yerden falan (Bu arada o kask nie yerdeydi ben onu anlamadım ) Çektik kenara motoru, İlkay abiyi kontrol ediyorum, bu kaç adın ne misali baktım gülümsüyo falan, tamam gerisini makaraya vurduk zaten bi ayna yamuldu bi de sırtı ıslandı o kadar.. Meğersem adada bekleyen araçlardan biri önüne atlamış, İlkay abi de cross lastikleriyle ıslak asfaltta bale yapmış, hoop yerde... Dikiz aynasından canlı yayın izledim yav Allah korudu valla güzel abim, tekrar söylüyorum, en kötü tecrüben böyle olsun, gülümseyerek anımsayalım

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    cros lastikleri düz yolda ve yağmurlu havalarda 2 kat dikkat gerektirir çok geçmiş olsun ilkay abi..

spidrexxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero 2009
    İlkay Abi büyük geçmiş olsun. Aman gözünü seveyim dikkat. Trafiktekilerin hiç acıması yok iki tekere. En büyük kazan bu olsun...
    Born to live, live to ride...

Motosikleti
    XF 250 -2012
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Baktım ki korumalar işe yarıyormu. Birde break dansçılar nasıl sırtlarının üstünde dönüyorlar diye merak eder durururdum. Ahanda denedim güzel oluyomuş. Bi bakıyosun etrafında çift çift lambalar yağmurda yağıyorya ince damlacıklar. baya eğlenceliydi. Ama o doğan görünümlü şahin duman etti bide o yetmiyormuş gibi kaskı çıkarttım yere koydum baktım cihan geldi motoru kaldırdık o kenara götürürken lavun biri korna çalıyo ben yerdeyken her halde beni ufak tefek sandı ayağa kalkınca birde elimi kaldırınca otomatik man uzaktan 2 15 gibi güründüm herhalde herif direksyonun arkasında kayboldu. Yere düştüğümde kendimi ters cevrilmiş kaplumbağa gibi hissettim.

Dediğiniz gibi en kötü kazamız böyle olsun gülerek anlatalım. En kısa zamanda lastikleri yola cevireceğim. Böyle olmicak çok göt atıyo benim sıpa...
    cihan54 ve pctechnic bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sen çok yaşa e mi abim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler