Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Hala o kahramanı ve süper insanı bulamadım..Selase hoşgeldinnn
    .........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    muhbir;gazetede acayip döktürmüşsün okadar gazetede çıktı ama olayın eğitim yanına en iyi sen değinmişsin.

bizimde amacımız oydu zaten reklam yapmak istesek gazeteye ilan verirdik zaten.................

GERÇİ DİĞER HABERLERİN ALTINA İMZA ATANLARIN HEPSİ EN AZ 6-7 YILLIK ARKADAŞIM AMA HİÇBİRİ MOTOSİKLET KULLANICISI DEĞİL FARK BURADA HERHALDE

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    öncelikle selasearamıza hoşgeldin.

ya arkadaşlar p.tesi finallerim başlıyor ve sınavlar birbirinden zor o yüzden bu aralar evde manastır hayatı yaşıyorum.aslında geziye katılıp kafa dağıtmak en iyisi ama sonra vicdan azabı duyacağımı bildiğim için yine ders çalışmayı seçiyorum.şu finaller bir bitsin bol bol geziceğiz inşallah
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

muhbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakarya-merkez, ama ondan önce insanı insan kokan her yer
    Motosikleti
    Honda XL 200
    valla nurgül bu güne kadar hiç bir gezimize katılmadı..hala nurgulü sakarya grubu olarak anarken tereddüt yaşıyorum...çünkü grubun hiç bir gezisine katılmayan tek üye..

alllahtan çark mesireye gelmişti bir gün de tanışmıştık, yoksa nurgul hep sanalda kalacaktı...

dışarıda harika bir hava var arkadaşlar....görüşmek üzere...

aaa nurgülcüm unutmadan, ilk mesajında benim msn adresimi yazmışsın...onu silmeni rica ediyorum canım...malum sanal ortam, rahatsız oldum....
    AKIN VAR
    GÜNEŞE AKIN
    GÜNEŞ ZAPPPPDEDİLECEK
    GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN........

A (+)

Gencadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Grubun hiçbir gezisine katılmayan ikinci üye de hala benim muhbir :( dünkü geziye misafirlerim olduğu için katılamadım.
    [COLOR="DarkSlateBlue"][B]34 NVT 21[/B] - DADYW DD250E-9 - Görürseniz selam verin :)[/COLOR]

GILDOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9B

poyrazlar-selahiye gezisi

evet arkadaşlar poyrazlar gezisi çok güzeldi,gelemeyenler üzülmesin bidahaki sefere daha kalabalık olur inşallah.
    poyrazlardan dönüştede selahiyeye kenan sofuoğlunun antremanını izleme şansımız oldu oda süperdi..

poyrazlar:

http://img110.imageshack.us/img110/4646/resim1785tm.jpg

kenan:

http://img127.imageshack.us/img127/3069/resim1931xh.jpg
    http://img102.imageshack.us/img102/3773/resim1956pi.jpg

bende fazla resim yoktu,muhbir resimleri senden bekliyoruz...
    [COLOR="Red"][B]54 EZ 866[/B][/COLOR]
    [url]

selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşbulduk arkadaşlar.hepiniz saolun.aslında doğru zaten sizden biriydimde artık siteden biride olmuş oldum
    poyrazlarda gerçekten çok güzeldi.daha nice gezilere inş.bu arada bendee poyrazlar gezisiyle ilgili fotolar var ama nasıl atacağımı bilmiyorum biri bana yardımcı olursa sevinirim

benimde kafamda bi abant gezisi var tabi kendi çapımızda yapılcak bişi büyük ihtimal 4 haziranda olacak.neyse daha sonra konuşulur..

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    sevgili sakaryalı motorsikletsever dostlar.öncelikle sizlere bir şeyi hatırlatmak istiyorum.Maalesef 19-21 mayıs tarihlerinde Sakarya ilimiz Taraklı ilçesinde Türkiyenin dört bir yanından kartılımcıların olacağı belkide senelerdir yapılan kampların en büyüğü olacak olan bu Büyükbuluşma için bütün sitelerde gerekli Topicler açıldı ve duyurular yapılamasına rağmen ne yazıkki Tüm sakaryanın sesini duyurabilecek ve sayın valimizinde bizzat desteklediği ve ulusal ve yerel basınında izlediği bu Büyükbuluşma hakkında bir kaç motorcu dost dışında topğin canlı kalması ve bu buluşmanın desteklenmesi konusunda sevgili serpil ve bir kaç arkadaş dışında hiç bir desteğe maruz kalmadık.özellikle sizlere sesleniyorum sevgili sakaryalı arkadaşlar.bu organizasyona destek olmazsanız sakaryalılar olarak kim bize destek olacak.yapmayın lütfen bir uucundanda siz tutn.en azından destek için topiğin ana sayfada olması açısından bir mesaj atınki gündemden düşmesin.şimdiden destekleriniz için teşekkür eder saygılarımı sunarım

Belki duyuruyu görememişinizdir.aşağıdaki topicten okuyabilirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9741
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

GILDOR resimleri muhbirden beklediğini sölemişsin ama bikaçtane ben atayım istersen

bu motorsikletlerin bi kısmı arkadaşlar aslında dahasısa vardıda aramızdan erken ayrılanlar oldu..

aslında bende motorsiklet kullanabiliyorum tabii lubimaya54'ün desteği ile

bunlarıda serpilden aldım.bu arada serpil buraya foto atmıyo özgür haberin olsun artık benimle yetineceksiniz..

ee bayağı acıkmışız baksanıza

biz gitmedik ama serdivan tepesindeki fotolarıda ekleyim dedim..

vee muhbirimizz atağa kalkıyorr.. tebriklerr..

umarım fotoları beğenirsiniz şimdilik bukadar.birlikte daha nice fotolara..

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tesekkurler sewgilim fotolar için
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

nedemek canımm ..asıl ben sana teşekkür ederim herşey için ..

Motosikleti
    asya t1
    fotoğraflardan anladığım kadarıyla bu son gezi sakarya mt nin yaptığı en güzel gezi olmuş.fotoğraflar harika çok imrendim doğrusu.ama ne yapayım ki final dönemindeyim ve vizedeki bazı zayıfları düzeltmek için bu son şansım .yaz okuluna falan gidemem.şu 28 mayıs sapanca buluşması bitsin sakarya mt nin yaptığı organizasyonlara katılacağım inşallah. bu arada 93 kişi olduk sapanca buluşması için.
    bazı haftasonları da istanbula gidiyorum ne yapayım memleket özlemi anne baba özlemi işte...
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

muhbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakarya-merkez, ama ondan önce insanı insan kokan her yer
    Motosikleti
    Honda XL 200
    Alıntı nurguldemirbay adlı üyeden alıntı
    fotoğraflardan anladığım kadarıyla bu son gezi sakarya mt nin yaptığı en güzel gezi olmuş.
    sakarya mt' nin değilde, sakaryalı arkadaşların katıldığı güzel bir gezi idi...

bu bir mt gezisi değil sakaryalı motosiklet severlerin gezisi idi

yanlış analamalara zemin hazırlamayalın nurgülcüm
    AKIN VAR
    GÜNEŞE AKIN
    GÜNEŞ ZAPPPPDEDİLECEK
    GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN........

A (+)

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    tek kelimeyle süper 40yıl düşünsem sakaryada böyle bişey olacaı aklıma gelmezdii bu kadar motorcu birarada çok iyi
    ...............

GILDOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9B
    womanrider
    bu daha başlangıç her geçen gün sayımız artıyo,bana oyle geliyoki yaz sonuna doğru düzenlenen gezilerde yollar kapanır
    [COLOR="Red"][B]54 EZ 866[/B][/COLOR]
    [url]

Motosikleti
    asya t1
    muhbir dil sürçmesi olmuş pardon.
    bu arada arkadaşlar 28 mayıs gezisinde yer değişikliği oldu dedemanın diğer yanındaki teras restoranda yapılacak. bunun nedeni bacce cafenin 100 kişiyi ağırlayacak durumunun olmadığını belirtmesidir. teras restoran bu konuda çok yapıcı davrandı burada daha rahat olacağımıza inanırım üstümüzdeki ağaçlar güneşin altında kalmamızı engelliyecek. güzel bir haftasonu geçireceğimize inanıyorum.ben de eşim ve bir arkadaşımla birlikte katılacağım.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    evet neyazıkki taraklıya gidemiyorum....sebep..iş iş iş iş iş iş iş iş

gidebilen arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.kazasız belasız dönün...

GILDOR!! oralardamısın ?sana özelden msj attım henüz cvp vermedin? senden haber bekliyorum... ?

Motosikleti
    asya t1
    sevgili sakaryalı arkadaşlarım sapanca buluşmasına 5 gün kaldı istanbuldan 110 civarında bir arkadaş tahmini 13.00-13.30 gibi sapancada olacaklar biz ev sahibi olarak 13.00 gibi sapancada buluşup mekana birlikte gidelim sonra bir kaç arkadaş otoban gişelerinden istanbul grubunu karşılarız. ( ilk giden biz olduğumuz için güzel bir masa ayarlarız )
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

eheu aslında çok mantıklı 13.00 de mi buluşcaz?nerde?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler