Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Mersin - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatoşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 RT
    arkadaşlar... sabah sabah kötü haber vermek istemezdim ama.. mersinde çevirmeler arttı.. aman dikkat... sabah bikaç motor toplamışlardı.. mersinde bir mağzanın motorlarını çalmışlar... aranıyorlar... kontroller sıklaştı..
    bilginize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GAZLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar polislere dikkat pozcu ptt sinin orda cevirme var !!

Motosikleti
    FZR600
    herkese günaydınnn,

bugün çarşamba ve dostlarımızla gene beraberiz. bu akşam saat 20:00' da sevgi'deyiz. akşam hafta sonu gezisi gündemde olacak ve karar alacağız.

ehliyeti olmayan arkadaşlarım lütfen dikkatli olun her ışıkta her köşede motorları topluyorlar ve kurtuluş yok denecek kadar az.
    dün akşam mustafa'yı çevirmişler badmad, ilker ve ben elimizden geldiğince hızlı bir sürede olay yerine gittik ve ceza yazılmadan kurtardık zafer bizlerindi. ellerimiz ayaklarımız stresten titriyordu ama sonuçta zaferimize ulaştık.
    bu arada mustafanın motoruna el koyduk motoru bizde ve belli bir süre daha bizde olacak. zaten bana da şehir içinde az yakacak bir motor lazımdı
    mustafa kızma bize bu hafta sonu sınava gireceksin.

her zaman bu kadar şanslı olmayabiliriz lütfen dikkatli olun
    yolunuz açık olsun

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Forum Sayfalarında sorulan sorulara anlamsız cevaplar veremezsiniz.. Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. Bu tarz mesajlara devam edildiği taktirde yollanan mesajalr moderatorler tarafından silinecektir. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: teror **************

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    [QUOTE=yürekçe;397921]ressam kardeş, yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir, geleceğini tam olarak yazsaydın seni mersinin istediğin girişinde ( otoban, yayla yolları, mersin-adana yolu, antalya yolu vs....) karşılardım veya karşılardık. eminim yanlış anlaşılma olmuştur. zaten hafta içinde de gidilecek yer tespit edilip, ona göre toplanılıp gidiliyor, ama şunu da bilmelisin ki, her zaman başımızın üstünde yerin var... sitemin için de teşekkürler. gönül, sevdiğine küsermiş derler.
    yürekce benkaan
    arkadaslar cok tesekkur ederim cvpladıgınız ve ilgilendiginiz için...ogun gelecektim fakat kımse ilgilenmedigi için kafam bozuldu ve bırde geldıgımde kımse olmayacaktı yanımda tek kalacaktım ''zaten orada kalacak yerım yok))'' onun için gelmedim.
    Ama bugun adanadayım ve eger ilgilenen olursa gelmeyi düsünüyorum ne dersiniz bana telefon numaranızı maillermisiniz gurkan_ince@hotmail.com beklicem sagolun

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    fatoşşş , boğaç ve ciks uyarılarınız için sağolun. geçmiş olsun mustafa. ehliyetsizler ehliyetlenin artık. bizide strese sokmayın
    ressam ne zaman yolun düşerse ve bizimde vaktimiz olursa buluşuruz.akşam buluşma var mesala....
    fatoşşş senide bekleriz

bu arada şu yakışıklılığımı sizlerden esirgeyemedim canım mersin mt im

gözü olanın gözü çıksın
    seviyorum sizi

( resimler çok büyük oldu ufaltamadım özür )
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    benim makina da tam arkanda çıkmış dostum. ama poster mi yapıcan bunu da bu ne büyüklük böyle yahu. neysem eline sağlık diyiiiim. ara reklama para vermem haberin olsun.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

cross33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cross
    kaan karizmatik kardeşim o yakışıklılık ne öyle motor bile karizmandan gözükmüyor allah nazardan saklasın.........................

muzo33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    ulan ne foto çekmişim be....
    (neyse kaan cumartesi 2 gazoz ısmarlayacak bu sayede oh oh sefam olsun)

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    selam arkadaşlar
    aranıza pek katılamasamda buradan takip ediyorum. bugün eren arkadaşın yanına uğradım. dükkanda yoktu.
    söz verdiğim ve gezilerde yardımcı olacağını umduğum ilçe ilçe, köy ve yol haritalarını bıraktım.
    yapılacak geziler buradan duyurulursa, takip edilir ve katılım olabilir.
    bu arada fotoğrafı çeken arkadaşın eline sağlık. Ekrana bi türlü sığdıramadım.
    Göruşmek umuduyle hoşça kalın.

resimleri birde ben küçülterek yapıştırmayı deneyeyim.

oh be şimdi daha iyi karizma tam gözüküyor

buda benimkarizma

sevgiyle kalın
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    tunç abi öncelikle slmlar. abi özlettin kendini nerelerdesin sen yahu bir görüştük sona görüşemedik... en kısa zamanda görüşmek dileğiylee abi..
    ikinci olarak olm benkaan sen harrbi kaansın valla. olm çin seddinden sona uzaydan görülebilen ikinci şey senin resimlerin olucak herhalde.. olm poster falan yaptırayım ben sana.... bilboard falan istersen oda olur eğonu tatmin edelim güwercinden tüm mersin mt ye ve motor sevdalılarına sevgiler saygılar..

Alıntı fatoşşş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar... sabah sabah kötü haber vermek istemezdim ama.. mersinde çevirmeler arttı.. aman dikkat... sabah bikaç motor toplamışlardı.. mersinde bir mağzanın motorlarını çalmışlar... aranıyorlar... kontroller sıklaştı..
    bilginize...
    hazır yazmaya başlamışken ekleyeyim. fatoş hanımında belirttiği üzere her yer ama her yerde çevirme var. arkadaşlar kasklarınıız, ehliyet ve ruhsatlarınızı yanınızdan ayırmayın... kimsenin motoru elinden alınsın istemem....

Motosikleti
    250 mct
    tunç abi teşekkürler. arayı çok uzatma arada bir olsa da gel bari
    bıldırcınım haklısın en iyisi bu yakışıklılığı bütün mersine ilan etmek. bilboard fikrini tuttum. ne kadar tutar ?
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tunç abi teşekkürler. arayı çok uzatma arada bir olsa da gel bari
    bıldırcınım haklısın en iyisi bu yakışıklılığı bütün mersine ilan etmek. bilboard fikrini tuttum. ne kadar tutar ?
    baba bu kadar mega olmayın yaa. bak tarkana'a, karizma yapmış eleman ama motora binemiyo. ama resimlerde benim motor hala arkandan el sallıyo bana benim motorun sıçrayan karizmalarından faydalanmana izin verdim. kardeşiz sonuçta . bu arada yalnız seni değil, paylaşımda bulunan herkesi seviyorum. unutmayalım ki; İNSANCA OLANI ÇOĞALTMANIN SINIRI YOKTUR... YÜREKÇEKALIN...

Motosikleti
    250 mct
    vallahi senin motor değil sıçramak amuda kalksada ne benim ne de motorumun karizmasını geçemez.
    elbette yürekçe olacak her şey...
    yüreğini katmayanda olamıyacak hiç bir zaman....

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    Alıntı GAZLA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar polislere dikkat pozcu ptt sinin orda cevirme var !!

arkadaşlar ekimde mersinde olacagımı sölemiştim.. dolayısı ile nerelerde cevirme olayı vardır acaba.. bi bilgi verirseniz şimdiden hazırlıklı olayım.. tşkler....
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

Motosikleti
    Alıntı sahilkentli007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ekimde mersinde olacagımı sölemiştim.. dolayısı ile nerelerde cevirme olayı vardır acaba.. bi bilgi verirseniz şimdiden hazırlıklı olayım.. tşkler....
    (antalyadan gelirken)erdemli çamlığı (erdemliden mersine gelirken solda) bitişi(ya da başlangıcı), çeşmeli, adnan menderes bulvar kavşağı, adnan menderes bulvarı muğdat camii kavşağı, orduevi civarı, bahçelievler(pozcu) postanesi, çetinkaya mağazası kavşağı, demirtaş kavşağı, karayolları civarı, 23 evler kavşağı, (mersinden adanaya geçiş)ataş yolu üzerindeki (sanırım türkpetrol) önü, adanalıoğlu belediyesi kavşağı....

ama son üç gündür(öğrendiğime göre-sağlam kaynak) 3 günde 100 ayrı nokta kurulmuş. ama benim ehliyetim, kaskım, nikah cüzdanım pardon ruhsatım falan var. sadece durdurup sorduklarında evraklara bakıp teşekkür edip uğurluyorlar. polis artık eskisi gibi kaba değil. gerçekten...polislerimize ayyy çok duygulandım yaaa

Motosikleti
    FZR600

yol bizi bekler

tüm motor dostları merhaba,

dün akşam mersin motorcuları olarak son derece sade ve aynı aynı zamanda çok güzel bir mekanda yemekteydik. hafta içi toplantmızı yaptık.
    keske gelemeyenler de aramızda olabilseydi.
    gece boyunca gırgır şamata da bizimleydi.
    hafta sonu gezimiz ile ilgili oturduk konuştuk yol bizi nereye sürükleyecekti bunu konuştuk.

yemekten sonra toplu olarak gül'e geçtik, kahve faslımızı da yapmayı ihmal etmedik tabi ki kahve tiryakileri olarak.
    hafta sonu büyük ihtimalle gezimiz, deniz tarafına olacak. önümüzde 3 günümüz var.
    güzel bir organizasyonla beraber olmayı ümit ediyorum.

yolunuz açık olsun

cross33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cross
    stunç abi kaana yakışıklı diyorduk taki senin fotoyu görene kadar ... sevgiler muzo sen mudahale etme sakın pis rüşvetçi seni

Motosikleti
    250 mct
    "tanıdıklarını aslında tanımadığını anlayınca biter bu oyun" deyip bi süre müsade isteyeceğim. kısa bi süre sonra yine sizlerle olucam.ama şimdilik yargılama zamanı.
    görüşünceyedek kendinize iyi bakın
    (kimse üstüne alınmasın,Allah içinde kimse sormasın)
    hepinizi seviyorum

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    Yürekçe verdiğin bilgiler için tşk ederim... ;)

bende erdemlide olacagım zaten... giriştekilere enselenmezsem bişey olmaz sanırım.. ama işin kötüsü mersine giderken.. sanırım 70-80 ı gecmeden gitmek lazım çeşmeliden sonra... tekrar tşk ederim... yolunuz açık olsun.. Allah her zaman için bizleri kibar polislerle karşılaştırsın..
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler