Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Mersin - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar adım atilla sinop mt denim kardeşimin nişanı için bugun tarsusa geliyorum tarsus mersin ve adana dan mt ci arkadaşlarla tanışmak isterim pazar günü nasıpse bi mersin yapmayı düşünüyorum herkeze selamlar
    kardeş hoşgeldin sefalar getirdin ama bu hafta biraz ters oldu. keşke önceden haber verseydin de seni mersinin girişinde karşılasaydık. ama üzgünüm
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Hafta sonu ss ile 160 km olan Mersin-Aydıncık arası eylenceli bir gezi yaptım motosiklet sevdalısı dostlarım ile paylaşmak istedim.

Resimde suyun içindeki boru Kıbrıs’ın içme suyunu aktarıyor.

Bölgenin meşhur poyrazı ortaya çıkınca Gülnar-Silifke yolundan dönüş yaptık.

Kazasız,belasız sürüşler dilerim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    abicim yollara düşmüşsün bakıyorum... Maşallah diyelimde nazar değmesin
    o kıbrısa su pompalıyan yere geçen sene yıllık izinde nezihle gitmiştik. buz gibi çok güzel
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kaan sağol. Nede olsa bizim memleket orası,yaz tatilleri olmasa gidemiyoruz. 3 gün önce şansımdan kepçe ile derinleştirmişler havuz gibiydi.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

cross33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cross
    ArkadaŞlar Mrb DÜn Yanİ Pazar GÜnÜ Araba İle Aİlece Findiktakİ Yayla Evİne Gİttİm ÖĞleden Sonra Benden Kaynaklanan Bİr Nedenden Dolayi Arabada Bİr Problem Oldu Malum Her Aİlede Olan TartiŞmalar YaŞandi Bende Sİnİrlenİp Çantami Alip AŞaĞiya DoĞru YÜrÜmeye BaŞladim Sİnİrlİyİm Telsİmİmde Konturum Var TÜrkcelde Yok Telsİmde Çekmİyor 25 Km Yol YÜrÜdÜkten Sonra Baktim Her Yerİm AĞirmaya BaŞladi İlk Önce Arabali ArkadaŞlari Aradim MÜsaİt Deİl Obİrİ Adanada Bİrİ Aydincikta Erenİ Aradim Telİ Kapali Alperİn Telİ Şebeke Hatasi Falan Derken Mustafa Yildirimi Aradim KÖydedİr Dİye Onada Anlattim Araba Arizali Dİye Allahrazi Olsun Yunusun Telİnİnİ Aradi Aradan 1.30 Saat Sonra Yunus Benİ Almaya Geldİ Saol Yunus TŞk Ederİm Esas Konu Zoruma Gİden Ben Motosİkletİmİ Pazar GÜnÜ DiŞari HİÇ Çikarmadim ...... Pazartesİ GÜnÜ Kİmİ GÖrsem GeÇmİŞ Olsun Motorun Arizali DİĞerİ Yahu Yenİ Motor Ariza Yaparmi Obİrİ Honda Senİ Nasil Yolda Birakti Herkeze Ayri Ayri Anlatmak Zorunda Kaldim YANİ GERÇEKTEN Ariza Yapsa VEYA DÜŞsem Ölsem Demekkİ Hemen Dakkasi Dakkasina BÖyle Anlatilacak Lan Olsa Ne Olur Olmasa Ne Olur Bu Yazidan ÇikaracaĞiniz Ders Şu Olsun Herkeze GÜvenİlmİyor Sevgİler HoŞÇakalin Dİkkatlİ Olun Tekerİnİz Bİle Patlasa ArkadaŞlariniza SÖylemeyİn Ne Olur Ne Olmaz......

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    nezıh cok gecmıs olsun bence duyan herkez aynı sıyı dusundugune emınım sen benı aradıgında benınde aklıma gelen ık sey motorla yolda kaldıgın dı ne olur ne olmaz hasar yada allah gostermesın kaza her an cıkabılır karsımıza yunus da ben gıdemem deseydı hemen hazırlanıp yola cıkmayı dusunuyordum

Motosikleti
    Alıntı cross33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArkadaŞlar Mrb DÜn Yanİ Pazar GÜnÜ Araba İle Aİlece Findiktakİ Yayla Evİne Gİttİm ÖĞleden Sonra Benden Kaynaklanan Bİr Nedenden Dolayi Arabada Bİr Problem Oldu Malum Her Aİlede Olan TartiŞmalar YaŞandi Bende Sİnİrlenİp Çantami Alip AŞaĞiya DoĞru YÜrÜmeye BaŞladim Sİnİrlİyİm Telsİmİmde Konturum Var TÜrkcelde Yok Telsİmde Çekmİyor 25 Km Yol YÜrÜdÜkten Sonra Baktim Her Yerİm AĞirmaya BaŞladi İlk Önce Arabali ArkadaŞlari Aradim MÜsaİt Deİl Obİrİ Adanada Bİrİ Aydincikta Erenİ Aradim Telİ Kapali Alperİn Telİ Şebeke Hatasi Falan Derken Mustafa Yildirimi Aradim KÖydedİr Dİye Onada Anlattim Araba Arizali Dİye Allahrazi Olsun Yunusun Telİnİnİ Aradi Aradan 1.30 Saat Sonra Yunus Benİ Almaya Geldİ Saol Yunus TŞk Ederİm Esas Konu Zoruma Gİden Ben Motosİkletİmİ Pazar GÜnÜ DiŞari HİÇ Çikarmadim ...... Pazartesİ GÜnÜ Kİmİ GÖrsem GeÇmİŞ Olsun Motorun Arizali DİĞerİ Yahu Yenİ Motor Ariza Yaparmi Obİrİ Honda Senİ Nasil Yolda Birakti Herkeze Ayri Ayri Anlatmak Zorunda Kaldim YANİ GERÇEKTEN Ariza Yapsa VEYA DÜŞsem Ölsem Demekkİ Hemen Dakkasi Dakkasina BÖyle Anlatilacak Lan Olsa Ne Olur Olmasa Ne Olur Bu Yazidan ÇikaracaĞiniz Ders Şu Olsun Herkeze GÜvenİlmİyor Sevgİler HoŞÇakalin Dİkkatlİ Olun Tekerİnİz Bİle Patlasa ArkadaŞlariniza SÖylemeyİn Ne Olur Ne Olmaz......
    valla ben bişey anlamadım. yani millet geçmiş olsun dedi diye mi bozuldun yoksa arabayla almaya gelmediler diye mi?
    ya da şöyle söyleyeyim: sadece aradıkların mı "arkadaşın" yoksa aramadıkların mı? yok aradıkların arkadaşınsa bu sitemi arayıp da gelmeyip ya da gelemeyip sonra geçmiş olsun dedikleri için yapıyorsan tekrardan tek tek ara. yok aramadyıp da sonra da bu sitemi yapıyorsan zaten haberleri yoktur nereen bilecekler ( benim gibi) neyse nezih, "tekeriniz bile patlasa arkadaşınıza söylemeyin" demişsin ya, ben motorumu değiştirmeye çalışırken arkamdan yapılan alaycı konuşmaları da biliyorum, delikanlı gibi yüzüme söyleyenleri de.... ve bilindiği gibi motosikletimi değiştirdiğimde de "hayırlı olsun" DİYEMEYENLERİ de biliyorum. demek ki arkadaş demekle arkadaş olmuyorlar. ben motosikletimi satıp motorsuz kaldığım zamanlarda beni sadece 2 kişi aradı, gerçi motosikleti aldıktan sonra ise hiçkimse aramadı!!!!!!!!!!! neyin ve kimin ne olduğunu herkes biliyor zaten. neyse yaaa, duydum ki yolda kalmışsın nezih, daha yepyeni motor seni yolda mı bıraktı hem de honda ha ama sana çok güzendim, niye otostop yapmadın

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    Ya Adam Motorla Yolda Kalmamissssssssssssssssssss Arabayla Da Kalmamisssssssssssssssssssss Cani Sikilmis Mersine Burdan Yururum Demisssssssssssss Bakmis Yol Bitecek Gibi Diiilll Bi Daha Cani Sikilmissssssssssss Bizi Aramissssssssssssss
    Bunu Anlayan Anlar

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hoşgeldin sefalar getirdin ama bu hafta biraz ters oldu. keşke önceden haber verseydin de seni mersinin girişinde karşılasaydık. ama üzgünüm
    üstad üzülme valla aslında planlar değişti acil sinopa geri döndüm tarsus tan iki tane mondial 150 zc aldık samsuna kadar otobüs samsundan sinopa motorları sürdük kardeşimle sıcak rüzgarlı ama güzel bi yolculuk oldu inşallah bende motorumu satıp biraz daha sıkı bi makına aldığımda gezmeye gelmeyi düşünüyorum sinop tarafına gelirseniz kapım açık herzaman
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Motosikleti
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad üzülme valla aslında planlar değişti acil sinopa geri döndüm tarsus tan iki tane mondial 150 zc aldık samsuna kadar otobüs samsundan sinopa motorları sürdük kardeşimle sıcak rüzgarlı ama güzel bi yolculuk oldu inşallah bende motorumu satıp biraz daha sıkı bi makına aldığımda gezmeye gelmeyi düşünüyorum sinop tarafına gelirseniz kapım açık herzaman
    teşekkürler arkadaşım. neyse, bir dahaki sefere inşallah. davetin için de teşekkürler

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşım. neyse, bir dahaki sefere inşallah. davetin için de teşekkürler
    bu yaz mutlaka beklerim sizleri sinop a arkadaşlar misafir etmekten gurur duyarım
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

bugün ellerinizi semaya gönlünüzü Mevlaya açın, bugün günahlardan olabildiğince kaçın, bugün en gizli incilerinizi onun için saçın çünkü bugün kandil, mersin-mt kandiliniz mübarek olsun
    [COLOR="Blue"][I]HAYAT [COLOR="Red"]SATRANÇ[/COLOR] OYUNUNA [COLOR="Yellow"][COLOR="Navy"]BENZER[/COLOR][/COLOR] BİR [COLOR="Lime"]ÇOK[/COLOR] KEZ [COLOR="DarkOrchid"][B]ŞAH[/B] [/COLOR]DERSİN [COLOR="Orange"]BİR[/COLOR] KEZ [COLOR="Black"][B]MAT[/B][/COLOR] EDERSİN.[/I][/COLOR]

cross33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cross
    BİR İNSANA BUKADARMI YAKIŞIR YA KARDEŞİM YA ADAM HANGİ TAŞITI KULLANSA YAKIŞIYOR BİLADER

muzo33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    yok böyle bi güzellik daha

Motosikleti
    kaskı yooooookkkk.... ayıp ayıp

Motosikleti
    Suzuki GSX 600 F
    ulen reklam ettiniz be...sizde elime düşersiniz bir gün..
    Motor kullanmak Güven, Özveri, Tecrübe ister !

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    celal abi 4x4 çok yakışmış ama emniyet kemerini takmamışın.....bu arada geçen çarşamba eskişehire gittim ....pazara kadar orda kaldım eskişehir mt geleceğimi yazdım bi tane Allahın kulu ilgilenmedi....onlar buraya gelseler iyi bir şekilde ağırlamak için ordan oraya koştururduk...neyse...
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

çok ilginç eskişehirde siyahlimuzin (aytaç) ilgili gözükür herkesi davet eder ama bu sefer nasıl böyle bişey yapmış
    [COLOR="Blue"][I]HAYAT [COLOR="Red"]SATRANÇ[/COLOR] OYUNUNA [COLOR="Yellow"][COLOR="Navy"]BENZER[/COLOR][/COLOR] BİR [COLOR="Lime"]ÇOK[/COLOR] KEZ [COLOR="DarkOrchid"][B]ŞAH[/B] [/COLOR]DERSİN [COLOR="Orange"]BİR[/COLOR] KEZ [COLOR="Black"][B]MAT[/B][/COLOR] EDERSİN.[/I][/COLOR]

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    aslında bende ona şaşırdım..çünkü kendisi bi ara sürekli bizim foruma takılıyordu...bende ilgilenir diye düşünmüştüm..belkide gözünden kaçmıştır yazdığım yazı...hadi onun gözünden kaçtı ama başka hiç kimse ilgilenmedi...
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

nash_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 V-Strom
    slm arkadaşlar ben Tarsus tan Necef. yeni üyeyim. motorsiklet manyagıyım. 17 yaşındayım. şubat 2008 de A2 ve B ehliyeti beraber alıcam. buyrun bi arkadaşınız daha oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler