Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    iski abiiii..çok çok hayırlı olsun.kazasız belazsızzzz...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylaşmak istedim forrap. bizim motorculuk ruhumuz biter mi sandın sen? en kısa zamanda alacağım motorunda fotolarını sitede sizlerle paylaşacağım. sen merak etme.

mecit teşekkür ederim dostum. nerelerdesin sen? sesin soluğunda çıkmıyor valla.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    racing iski,yeni mi aldın sende Nedir yav bu Manisa MT de yaygınlaşmaya başlayan ford ka merakı Sanki bu işin içinde yengelerin parmağı var gibi
    Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Hayırlı uğurlu olsun diyelim vatana millete harika veletler...

Çok küçük abi o arabalar. Hadi aldınız, en azından Gürkay'ı zorlamayın olur mu? Şimdi özenir o da alır, sonra içinden çıkarmak için allah muhafaza arabayı parçalamak zorunda kalırız
    ...Sergerdan...

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkürler forrap. valla hanım o kadar direndi almayayım diye kaaaa. ama ben harbi ve kazak erkek olarak gittim ve aldım.
    üzgünüm ali. aşı yapıldı bir kerem. alacak gürkayde nasipse. hatta serkana vızır vızır bu yaramaz çocuktan arıyoruz. yapacak bi şey yok.

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Abi iyi de Gürkay için en azından Ford Taunus lazım. O adam KA'nın içine giremez ki

Tekrar düşünün. Hadi Gürkay sığdı arabaya, bu durumda yenge için de bir araba lazım.

Bulaştırmayın bu gıcık virüsü millete canım! iki teker neyinize yetmiyor?
    ...Sergerdan...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    tuncerim araba gerçekten harika (parasına göre) iski tekrar hayırlı uğurlu olsun kardeşim,inşallah en kısa zamanda ALLAH banada temiz bi KA nasip ederde bizim concorde'nin yakıt faciasından kurtulurum.birde tabiki hanımların etkisi büyük , hanım çok istedi bu arabayı alacağız yolu yok(hatırlatma! hanımın bu haftasonu A2 ehliyet sınavı var tutkuya devam yani . )
    ama seneye aynalısından bi makine çıkaracağım (iki teker) dürtüyo abi durulmuyor motorsuz onun yeri bambaşka
    gitar abi , birebir denedik gürkay koltuğu sonuna kadar arkaya çektimi rahat rahat sığıyo
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Tamam o zaman,kaaaaa larınız hayırlı olsun ne diyimGerçekten tatlı araba,iski ninki de çoooook temiz duruyor gerçekten.
    Allah hepinize en temizinden nasip etsin
    Daha sonra da motorunuzu biran önce nasip etsin Ford Ka.net değil ki burası Motosiklet alın kardeşim biran önce (Söyleyene bak )

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Bende Motoru Satiyorum ArkadaŞlar,,yerİne Atw Alicam..herkes Bİr DeĞİŞİklİkler Yapiyor,,altta Kalmamam Lazim..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    hayırlı olsun iskender
    kazasız belasız kullannn
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    ARKADASLAR BENGELDİM İSKENDERABİCİM ARBA ALMIŞSIN HAYIRlısı olsun kazasısız belasız kulanmalaryanlız ıslatmak lazım tekerler yamuk falan gider yanı ne bu herkez bişiler alıyo yawmtorsiklet sevdası bukadarmıydı yoksa amana ben daha yenıyım abilerim ablalarım yapmayın yawwwwpejo 106 larda moda busene unutmayalım otoban faresi
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Valla favorinin dediği gibi bakıyorum İskender abi ön tekerlerde bende bi yamukluk gördüm sanki ama düzelecek gibi duruyo..Hayırlısı olsun Allah kazasız belasız mutlu günlerde binmek nasip etsin abi
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi iyi de Gürkay için en azından Ford Taunus lazım. O adam KA'nın içine giremez ki

Tekrar düşünün. Hadi Gürkay sığdı arabaya, bu durumda yenge için de bir araba lazım.

Bulaştırmayın bu gıcık virüsü millete canım! iki teker neyinize yetmiyor?
    kardeşim benim özledik seni valla hani bi kaçabilsem soluğu alıcam marmariste ama neyse.gitarım ben onlar gibi kaaaa almıyorum ben cabrio'sunu alıcam üstü açık olanını yani ozaman proplem neyim çıkmazen ince ayrıntıyı bile düşündük sıkışırsam üstünü açıcam ozaman inmek basit olur çaktın köfteyikendine iyi bak görüşürüz kardeşim
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    şehir efsanesi
    HAyırlı olsun iski.Kazasız belasız günlerde kullanın inşallah...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Shot with W700i at 2007-07-05

Shot with W700i at 2007-07-05
    ya bu manzara bana çok tanıdık geldi. hadi bakalım yukardaki resimlerle aşağıdakiler arasındaki 7 farkı bulun

Abicim ne iş MT Ka mı olacaksınız siz yoksa
    İskender kardeşim allah kaza bela vermesin güle güle kullan. Darısı inşallah diğer kardeşlerimin başına. Lodos al tabiki abicim sende bir Ka ne bu Concorde la yaşanır mı ya? Benzinciye çalışıyorsun sen baksana olmaz.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    ulen murat hiç işin gücün yok nerden bulup buluşturup parçaları tamamlıyosun
    araştırmacı karıştırmacı kardeşim benim ,
    tutuşturuyonuz elime suyu hartumu fırçayı
    WALLACE-yıka bakam serkan ,bak şurdada toz çamur kalmış
    LODOS-ne ? hani nerde...
    WALLACE-abi benim şu evin de bi tozunu alsan ?
    LODOS-çüşşşşş...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen murat hiç işin gücün yok nerden bulup buluşturup parçaları tamamlıyosun
    araştırmacı karıştırmacı kardeşim benim ,
    tutuşturuyonuz elime suyu hartumu fırçayı
    WALLACE-yıka bakam serkan ,bak şurdada toz çamur kalmış
    LODOS-ne ? hani nerde...
    WALLACE-abi benim şu evin de bi tozunu alsan ?
    LODOS-çüşşşşş...
    eee paşam bizim işimiz bu araştırmacıyız bundan sonra yıkama işimiz olursa senin oraya gelecez. baksana iş yerinde oto yıkamada var. elemanlarda kalifiye

Yeni üyeler kurtuldu şu gelenekten,bundan sonra motorları her hafta siz yıkayınİyi yıkıyosunuz iyiiiii...

Motosikleti
    CBF 250
    hobaaaa iskender abicim hayırlı olsun.Ford Ka fiyat performans açısından güzel bi araba.Hayırlı olsun.

Tekerinize taş değmesin.Diğer Manisalı arkadaşlar için de bu dilek geçerli hehhee
    :pr::pr::pr:

iskender hayırlı olsun allah kazadan korusun inşallah daha iyilerini almak nasip olur..
    [COLOR="Blue"][I]HAYAT [COLOR="Red"]SATRANÇ[/COLOR] OYUNUNA [COLOR="Yellow"][COLOR="Navy"]BENZER[/COLOR][/COLOR] BİR [COLOR="Lime"]ÇOK[/COLOR] KEZ [COLOR="DarkOrchid"][B]ŞAH[/B] [/COLOR]DERSİN [COLOR="Orange"]BİR[/COLOR] KEZ [COLOR="Black"][B]MAT[/B][/COLOR] EDERSİN.[/I][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler