Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaaaaaaaa... ya murat sen yapma bari baba ya...
    ama dur bi tıklayayım şu siteye güzel spoylırlar varmış danışalım
    baba neonlarda varsa iskiye neon yapalım arabanın altına birde 17 yanak lastik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskelet sibop kapağı,kalın ve açık egzoz,body kit felan da güzel olur Arkasına da "Miras değil,moturun parası ile alındı " yazarsak tamamdır

Motosikleti
    CBF 250
    Nazar boncuğu da asalım.Malumunuz şahinlere takılan nazar boncukları var 5 beygir arabanın gücünü arttırır.Sizinkilere 5 beygir olmasa da 3 beygirlik bi artış sağlanır.Hem de gizli güçlerden korur.

Nikelajı da es geçmemek lazım.Dikiz aynasına CD de asacaksınız ve kafası oynayak köpek de alacaksınız ki araba araba olduğunu belli etsin.disk kilidi yerine baston kilit de olursa (güvenlik açısından) hem bizim gibileri dövebilirsiniz hem de çalınmasına kerşı bir önlem
    :pr::pr::pr:

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    tamam abi 3 ay siteye girmemeye karar verdim etrafımızda acayip geyik dönüyor...bi araba alalım dedik ebemizi bellediler
    sonra dersiniz ama ;
    -serkan abi şu çantayıda atalım senin arabanın bagajına rüzgardan motor 80 i geçmiyo abi
    -ne hangi çanta ben gidiyom acelem var...
    bu ardada yedim ahmet seni, baston kilit demek ile neyi ima etmeye çalışıyorsun sen bize dede mi demek istiyorsun öt bakalım ...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Bandit 650 S
    Arkadaşlar yine arayı çok açtım biliyorum :( Şöyle bir geriye dönüp okudum olan biteni. Antalyada nispet yapanlar disk kilidini unutanlar.... Yine atraksiyonlar devamm ediyor.bu Arada gürkay farkettin mi bilmem algida heryerde Bende Hafta sonları karaburun yapıyorum genelde motorla süper virajlı zevkli bir yol beraber ayarlayalım bir pazar gidelim derim ben. Onun dışında serkan tam size gelicem (bu arada taşınmışsın haber vermiyorsun) benim arabaya vurdu hıyarın biri zeytinliovada 1 hafta tamirde şimdi. Nasip değilmiş dedim. Önümüzdeki hafta 4 seneden sonra ilk defa izine çıkıyorum veeee tam 1 hafta motorla antalyaya kadar sahil turu yapmayı planlıyorum ben gelirim diyen varsa haberleşelim. Dalyan göcek marmaris ölüdeniz gibi uzun bir tur planım var.
    Özlem aramadığına göre buldun heralde tarifle. Arabayı buldun tabi gez gezebildiğin kadar. öğretmen olmak varmış valla.
    Mecit bu arada bir pazar geliyorum foçaya yanına haberin olsun.
    Hepiniz esen kalın.

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim dondurmania'm harbiden özletiyorsun kendini arasıra yaz gelince bi uğra be baba.bu arada sana iyi tatiller kendine dikkat et yollarda.görüşmek üzere selamlar

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet hadi hayırlı işler bol kazançlar. allah hepimizin yüzünü güldürsün. bu arada akhisar grubu artık modifiyem.com da mı takılıyor ne iş. kardeşim bi gürkay kaldı evli ve motorlu. helal sana be taşşş fırın motorcusu kardeşim
    wallece'm biliyorsun abi çok kazak erkeğimdir.hani hatırlarsan çeşme gezisinde hiç izin almadan tavlayı nasıl oynadımeeee erkek dediğin böyle olucek işte.ne miş o araba için motor satmak felan bize ters abiii.deli kanlılığın rajonuna ters kadının yeri EVİDİR. o kadar(alt kısımdaki imzamı kaile almayın)
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı dondurmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun dışında serkan tam size gelicem (bu arada taşınmışsın haber vermiyorsun) benim arabaya vurdu hıyarın biri zeytinliovada 1 hafta tamirde şimdi. Nasip değilmiş dedim. Hepiniz esen kalın.
    onur her zaman beklerim o talihsiz olaydanda haberim olsaydı yine seve seve ilgilenirdik.
    Taşındığımız doğru yeni idari binaya ama yolunun üzeri görmemen için algida'da çalışman yeter tabi yorgunluk ,dalgınlık ,yoğunluk ,ne arasan bi dondurmada var
    bekliyoruz.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim dondurmania'm harbiden özletiyorsun kendini arasıra yaz gelince bi uğra be baba.bu arada sana iyi tatiller kendine dikkat et yollarda.görüşmek üzere selamlar
    evet ya kardeşim helal sana kaç taş fırın var memlekette. yürü be. (imzanı da gördük ama ciddiye almadık yoksa alalım mı)

tamam abi 3 ay siteye girmemeye karar verdim etrafımızda acayip geyik dönüyor...bi araba alalım dedik ebemizi bellediler
    sonra dersiniz ama ;
    -serkan abi şu çantayıda atalım senin arabanın bagajına rüzgardan motor 80 i geçmiyo abi
    bu ardada yedim ahmet seni, baston kilit demek ile neyi ima etmeye çalışıyorsun sen bize dede mi demek istiyorsun öt bakalım ...
    kardeşime laf yok bagaj verecez buzluk verecez gezecez kızdırmayın kardeşimi. ama Lodos sen rahmi abiye dede dersinde duyulmaz da sana giydirir lafı baston kilit diye. allahtan araba falan almayacam bu yakınlarda yoksa intikamınız acı olur bilirim

Motosikleti
    sattım...
    kuruluyorum sana oyuncak bebek gibi
    cumartesi görüşürüz...

Motosikleti
    bisan 125rr
    slm manisa mt aiylesi nbr geziler nasıl gidiyor abiler umarım ki iii dir herkezin yolu hep açık olsun diyorum we ben gidiyorum baaaayyyyy

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı dondurmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yine arayı çok açtım biliyorum :( Şöyle bir geriye dönüp okudum olan biteni. Antalyada nispet yapanlar disk kilidini unutanlar.... Yine atraksiyonlar devamm ediyor.bu Arada gürkay farkettin mi bilmem algida heryerde Bende Hafta sonları karaburun yapıyorum genelde motorla süper virajlı zevkli bir yol beraber ayarlayalım bir pazar gidelim derim ben. Onun dışında serkan tam size gelicem (bu arada taşınmışsın haber vermiyorsun) benim arabaya vurdu hıyarın biri zeytinliovada 1 hafta tamirde şimdi. Nasip değilmiş dedim. Önümüzdeki hafta 4 seneden sonra ilk defa izine çıkıyorum veeee tam 1 hafta motorla antalyaya kadar sahil turu yapmayı planlıyorum ben gelirim diyen varsa haberleşelim. Dalyan göcek marmaris ölüdeniz gibi uzun bir tur planım var.
    Özlem aramadığına göre buldun heralde tarifle. Arabayı buldun tabi gez gezebildiğin kadar. öğretmen olmak varmış valla.
    Mecit bu arada bir pazar geliyorum foçaya yanına haberin olsun.
    Hepiniz esen kalın
    .
    onurcummmm kara kayıpsınn sen ya
    senle plan dahi yapılmıyor ertesi gün unutuveriyorsunnnbizim fasılın üstüne ben koca bi bardak buzlu su içtimm

bu arada geçmiş olsunnn sende bişey yoktur umarımm

bizimkilere özdere uzak kaldııı
    foçaya baskın yaptık bizde
    ama teşekkürler yinede tarif için kimseye ulaşamadım çünkü o sabah
    sonra dedim bizim gezgin onur bilirrr

öğretmenlik devletteysen güzelll
    yat yazın al maaş ama zöeldeysen gene eşşek gibi çalışıyorsun
    dolu dolu geçir tatiliniii bi 4 yıl daha bekliyeceğeini düşünn
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallece'm biliyorsun abi çok kazak erkeğimdir.hani hatırlarsan çeşme gezisinde hiç izin almadan tavlayı nasıl oynadımeeee erkek dediğin böyle olucek işte.ne miş o araba için motor satmak felan bize ters abiii.deli kanlılığın rajonuna ters kadının yeri EVİDİR. o kadar(alt kısımdaki imzamı kaile almayın)
    tabi abi ne demek.Hele ki o tavla mevzusu sonuna kadar doğru.Bunu videoların birinde de açıkça görebiliriz

yalnız abi takir ettim çok güzel yazdın ha hhheeeheee

Alıntı lodos;
    Taşındığımız doğru yeni idari binaya ama yolunun üzeri görmemen için [B
    adlı üyeden alıntı
    algida[/B]'da çalışman yeter tabi yorgunluk ,dalgınlık ,yoğunluk ,ne arasan bi dondurmada var
    bekliyoruz.
    Serkan abi idari binanız nerede.O gün akhisardan manisadan geçtim.Bursadan geliyordum da.Bileydim çayınızı içmeye gelirdim

sonra dersiniz ama ;
    abi sen arabasız da çanta taşıyabiliyorsun.Hatta araba olsa daha az yük taşırsın.Sen bize motorda nasıl istihap haddi aşılır Çeşme gezisinde onu öğrettin bize.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    geri döndüm dostlar..

pek bir rahatsızlık verdik galiba millete..3 gün ceza vermişler bize..

neyse dostlarım,,DELİ geri döndü...atara atar,gidere gider..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBF 250
    ONUR sana da geçmiş olsun.Umarım sağlıkla ilgili bir sorunun olmamıştır kaza da.
    Motorum senin BANDİT gibi dondurmayla çalışan bi canavar makina olsaydı Antalya turuna katılabilirdim
    ama o da olur be bigün.Bizim gruba da zaman ayır biraz,kendine iyi bak.
    Hayırlı işler

Motosikleti
    sattım...
    duyulmaz özel araç ile geliyorsan uğra derim çünkü anayoldan 20 km içeride bizim işletme...ama herzaman gece gündüz farketmez beklerim kardeşim

MECİT'im hoşgeldin tekrar aramıza...

Motosikleti
    mecit tekrar hoşgeldin kardeşim

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    welcome mecit, geçmiş olsun bitmiş cezan
    May The Force Be With You

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah düşürmesin bida DAYIM geçmiş olsun aramıza bidakine akıllı olursun büyüklerine
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin Mecit...

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    sağolun dostlarım herkese teşekkürler..

bundan sonra ne büyük font kullanıcam,
    ne büyük lokma yicem nede büyük konuşucam,,
    nede büyüyünce vs vs olucam dicem,,

büyüksüz bir dünya istiyorummmmmmmmmmmmmm.....................
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler