Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee wallace ın ermişliği üst düzeyde tabi, her yerde bi şekilde olabiliyo
    kardeşim ben kendimden klonlattım 4-5 tane. hepsi ayrı ayrı geziyor. bakma şimdi 5 tane de motor parası verdik çakılmasın diye. sende bizi deşifre ettin ya eywallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    WALLACE bu ,yakışır kardeşime. İZMİR çukurunda bitirmeyeceği iş koç'un yada sabancı'nın bitiremeyeceği işler ile aynıdır
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öyle gerçekten bazı mt elemanları ermiş gibi aynı anda bi kaç yerde oluyolar sanki,
    yada ninjalıkmı var pıuff diye duman atıp biyerde yok olup anında diğer yerde bitiyolar,
    geçenlerde inciraltında bi volta atıyodum bi baktım mt tişörtü, bi kaç mt ciye pişti yaptım,
    bornovada bi deliğe giriyom orda bi kaç mt yine pişti,
    ee wallace ın ermişliği üst düzeyde tabi, her yerde bi şekilde olabiliyo
    yok yok o hepsinin piri üstadı kimse onun katına çıkamaz walla helal olsun kardeşime dünyanın güzelliklerinden faydalanmasını biliyo
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    gülü susuz seni aşksız bırakmam (diye bir şarkı vardı çok severim aklıma geldi)

kardeşim diyorum gelin yerleşelim bir arada bir yere diye ama dinlemiyorsunuz ki beni. hiç olmazsa hep bir arada oluruz. Bi site mi kiralarız kendimize apartman mı neyse yapalım şu işi. olmadı MT kooperatifi kuralım

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Sevgili arkadaşlar, Ben Ahmetli de yaşıyorum. Uzun süredir Manisa MT sayfasını takip etsemde yazmak ve toplantılara katılmak nasip olmadı.
    Nasip bu güneymiş.
    Adım Yusuf. 42 yaşında evli ve iki erkek çocuk babasıyım. Kullandığım motor Kawasaki ER-5.
    Umarım hepinizle tanışıp görüşme şansımız olur. Sevgilerimle...,

Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Motosikleti
    Alıntı kaptanpoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, Ben Ahmetli de yaşıyorum. Uzun süredir Manisa MT sayfasını takip etsemde yazmak ve toplantılara katılmak nasip olmadı.
    Nasip bu güneymiş.
    Adım Yusuf. 42 yaşında evli ve iki erkek çocuk babasıyım. Kullandığım motor Kawasaki ER-5.

abicim hoşgeldiniz. haftasonu çok güzel gezmişsiniz eşinizle. ne mutlu sizlere

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaptanpoyraz, ahmetli ve er-5 olunca bi denklem yaptım, şu kırmızı twister vardı o seninmiydi, ve er-5 de sartlı bi çocuk vardı onunki galiba?
    doğru tahmin ettiysem, er-5 in hayırlı olsun..

Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    kaptanpoyraz, ahmetli ve er-5 olunca bi denklem yaptım, şu kırmızı twister vardı o seninmiydi, ve er-5 de sartlı bi çocuk vardı onunki galiba?
    doğru tahmin ettiysem, er-5 in hayırlı olsun..
    karmacoma, evet doğru tahmin etmişsin. Sen beni tanıdığına göre benimde seni tanımam gerek. Merak ettim valla.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

yok tanışmamıştık,
    ahmetlide bi tane er-5 var galerideydi ordan tahmin ettim, ve cbf-250 de darksilence - özgürde (siyah) var onu tanırım ve o bi tane de kırmızı olduğunu söölemişti ilçede, bi de R1 var hıfzı da onu tanırım, başkada iyi motor yok bildiğim kadarıyla
    yoksa Kymcocular, levocular, kenbocular falan çok da onları bilmem

Motosikleti
    yok tanışmamıştık,
    ahmetlide bi tane er-5 var galerideydi ordan tahmin ettim, ve cbf-250 de darksilence - özgürde (siyah) var onu tanırım ve o bi tane de kırmızı olduğunu söölemişti ilçede, bi de R1 var hıfzı da onu tanırım, başkada iyi motor yok bildiğim kadarıyla
    yoksa Kymcocular, levocular, kenbocular falan çok da onları bilmem
    ee mustafa başka kim kaldı ki

Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    karmacoma, Evet aynen özgür'ün dediği gibi. saydığın motorlardan başka iyi motor yok. Benim kırmızı twister de ilçe dışına satıldığı için artık o da yok. Yani senin anlayacağın Hıfzıdaki R1 ve benim er-5 var. Ara sıra da özgür geldiğinde o oluyor.
    Bu arada sen yakınlardansın galiba. Yerini söylersen gelip geçerken tanışırız. Ahmetliye de gelmen olursa beklerim. Hıfzıyı tanıyorsan onun benzin istasyonuna uğra beni bulurlar.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaptanpoyraz,hoşgeldin...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee mustafa başka kim kaldı ki
    wallace üstad bi ilçe için topu topu anlatacağım 3-4 motor da, ee edebi sanatımı ekleyince ne kadar kalabalık görünüyo dimi, burda sanatçı gizli mübala (yoksa mübalağa mı yazılışı) sanatını öttürmüş ve okuyucuyu kandırmış

karmacoma, Yerini söylersen gelip geçerken tanışırız.
    öm (pm) den yazdım.

karmacoma,mübalağa olacak evet

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    bu aralar sağda solda benide gören vARMI??

KENDİMİ KAYBETTİMDE,,bulanların LODOS'u araması önemle rica olunur...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    sattım...
    Nasip bu güneymiş.
    YUSUF abi (33 yaşındayım bu arada) aramıza hoşgeldin inşallah güzel etkinliklerde ve sitemizde(motosiklet.net) daimi olursun ...

benzinlik ALİ TEZEL(AL-İŞ) TARIM ÜRÜNLERİ karşısındaki benzilik mi ?
    yoksa anayola çıktığın gibi varolanmı ?

Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aralar sağda solda benide gören vARMI??

KENDİMİ KAYBETTİMDE,,bulanların LODOS'u araması önemle rica olunur...
    kardeşim adreside nasıl biliyor
    en çok bana koyan aslında o başına gelen talihsiz olay gecesi kuşadası dönüşü MANİSA'dan geçiyor olmam ve üzerimde olmadığı için telefonu duymamam
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YUSUF abi (33 yaşındayım bu arada) aramıza hoşgeldin inşallah güzel etkinliklerde ve sitemizde(motosiklet.net) daimi olursun ...

benzinlik ALİ TEZEL(AL-İŞ) TARIM ÜRÜNLERİ karşısındaki benzilik mi ?
    yoksa anayola çıktığın gibi varolanmı ?

Lodos kardeşim, öncelikle teşekkür ederim. Benzinlik Ana yoldaki ÇIKIKCI PETROL. Oraya sorulursa beni hemen bulurlar. Ahmetliye yolu düşen arkadaşların hepsini çayımı içmeye beklerim. (Karnı aç olanları da yemek yemeye tabi ki

Motosikleti
    sattım...
    aman abi yemek deme bizim MANİSA-MT 'ye yatılı gelirler(ben dahil)

edit: bu arada arkadaşlar benim Manisa merkeze sattığım HONDA CBR ne biçim kaderin cilvesi ise tekrar zeytinliova'dan bizim MT üyesi DENİSS satın aldı .
    gözümün önünde yine makine yaram depreşti yine (olsun bari yabancıya gitmedi )

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaptanpoyraz aramıza hoş geldin abi inşallah en kısa zamanda görüşürüz
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Lodos,bu garip bir şey değil ki MT büyük bir site(yöneticisiyim diye söylemiyom ),motorcuların çoğu burada (harbi harbi motorcu olan).Ee doğal olarak da arada dönüyor işte motorlar...Biraz sonra bir arkadaşa (ismini motosiklet alınca söyliycem ) motor almak için görüşücez biriyle,arkadaş ta eski MT cilerden çıktı.Bir müddettir girmiyormuş,ama üyeymiş..Yani demek istediğim,motor alırken MT denmisin diye sormak lazım
    Senin motor bakalım daha kimlerde dolaşacak Sen yeni sulara yelken aç abicim,bırak cbr ı 125 i Sana en goldundan bir wing yakışır Tamam küfretme hemen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler