Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    şşş ne oluyo bea, biri irak a kaciyo, iski rusyaya gidecem diyo, biri ahapot tutup pisiriyo, rk&balik diyolar, arkadaslar abiler ayip oluyor....

rots bu arada Altinoluk tan donerken Ayvalik a yanima ugramassan, motorunu cizerim ona gore.... detaylari ozelleselim istiyorsan... ha bak harbiden cizerim haaa
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amanda amannnnn. birisi balık mı dedi? bu muhabbet sardı ya beni. en kısa zamanda ne gerekiyorsa yapalım. şener kardeşim sen balık, kalamar ne bulursan avla. gerisini merak etme. serkancığım bekliyorum seni. geldiğinde bir alo dersin. tamam kahveler benden.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    ya iki saat boş bıraktım yine organize olmuşsunuz. balıklar geliyorsa bende bizim mandıradan bir büyük süt alırım kolumun altına gelirim. Bizim orda yeni bir mandıra açıldı Tekirdağ mandırası sütleri 10 numara

Serkan kardeşim yeni yaşını çok dert etme diğerleri de o yaşlara gelecekler elbet. İntikamını o zamana sakla

Bir de gençlere sesleniyorum: Siz bizim yaşlarımıza gelince bizim gibi olun da ben sizi o zaman göreyim. Sanal genç olm bunlar bizimle aşık atamazlar

Motosikleti
    şehir efsanesi
    [QUOTE=uglychild;655598]şşş ne oluyo bea, biri irak a kaciyo, iski rusyaya gidecem diyo, biri ahapot tutup pisiriyo, rk&balik diyolar, arkadaslar abiler ayip oluyor....

rots bu arada Altinoluk tan donerken Ayvalik a yanima ugramassan, motorunu cizerim ona gore.... detaylari ozelleselim istiyorsan... ha bak harbiden cizerim haaa[/QUOT]

Çizik mii nasıl yaa ee budurumdaa uğrarım kardeşim nedemek haberleşiriz...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya iki saat boş bıraktım yine organize olmuşsunuz. balıklar geliyorsa bende bizim mandıradan bir büyük süt alırım kolumun altına gelirim. Bizim orda yeni bir mandıra açıldı Tekirdağ mandırası sütleri 10 numara

Serkan kardeşim yeni yaşını çok dert etme diğerleri de o yaşlara gelecekler elbet. İntikamını o zamana sakla

Bir de gençlere sesleniyorum: Siz bizim yaşlarımıza gelince bizim gibi olun da ben sizi o zaman göreyim. Sanal genç olm bunlar bizimle aşık atamazlar
    Tekirdağ mandırası haa koptum valla...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz sizin yaşınıza geldiğimizde siz bizim yaşımıza gelemeyeceksiniz ama Ne alakaysa,yaşasın gençlik
    Huzur evine çevirdiniz gurubu beeeHuzur Evi MT kurucam sırf sizin için

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    demek ki MT , RK&BALIK olayının vuku bulması için gerekli şartlar olgunlaşmış herkes bi şekil olması için çabalıyo.Biraz daha ayar verdikmi üye arkadaşlarıma olay bitmiştir balığı bile çiğ yerler

ayrıca tuncer kardeşim Huzurevi-MT olarakta sizin işlerinize burnumuzu sokarız (gençlerin)HABERİN OLSUN !!!
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek ki MT , RK&BALIK olayının vuku bulması için gerekli şartlar olgunlaşmış herkes bi şekil olması için çabalıyo.Biraz daha ayar verdikmi üye arkadaşlarıma olay bitmiştir balığı bile çiğ yerler

ayrıca tuncer kardeşim Huzurevi-MT olarakta sizin işlerinize burnumuzu sokarız (gençlerin)HABERİN OLSUN !!!
    neyyy RK&BALIK mi, ne zamandir gerceklestirememistim olayi eger ole bi organizasyon varsa hemen el atalim bensiz olmaz bilirsin serkan abi RK olsunda gerekirse dedigin gibi baligi cig bile yeriz
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    kardeşlerim burda efe ci var anlamam tekirdağ falan ona göre
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

Motosikleti
    Honda cbr 125R
    ayip ediyon abi ben normalde tekirdag'dan şaşman cunku akrabalar falan var tekirdagda..bizim dayılar falan gittigi zaman toptancılardan kasa ile tekirdag alıyorlar benide babam alıstırdı sorma yaaa ama senin hatrına efe'de olur senden olur
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    serkan şimdiden ii nice mutlu yıllara

arkadaşlar dokunmayın adama başbaşa bi kutlama yapcaklar belki de yengeyle
    ee evli insanın hali bi başka oluyor tabiii

yaşasın özgürlükkk

Alıntı MadBikerMert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyyy RK&BALIK mi, ne zamandir gerceklestirememistim olayi eger ole bi organizasyon varsa hemen el atalim bensiz olmaz bilirsin serkan abi RK olsunda gerekirse dedigin gibi baligi cig bile yeriz
    eh be mert az uslu dur
    eksik olmuyorsun zaten alemlerden
    dellenme hemen
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan şimdiden ii nice mutlu yıllara

arkadaşlar dokunmayın adama başbaşa bi kutlama yapcaklar belki de yengeyle
    ee evli insanın hali bi başka oluyor tabiii

yaşasın özgürlükkk

eh be mert az uslu dur
    eksik olmuyorsun zaten alemlerden
    dellenme hemen
    haha bensiz alemmi olurmus deme sende gel istersen oslem abla...
    ama bak uzun zamandır lokale gitmiyorum evde takılıyom artık bu alem demek degildir evdede yudumlamak hem karli hem gusel hem huzur verici, serkan abimden bulastı herhalde

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    arkadaşlar son duruma göre Manisa Mt sayfasını okuyan Japonlar aniden havaalanlarına koşmuşlar ve İzmire bilet almışlar Çiğ balık ve RK'yı duyunca adamlar coşmuş.

Forrap Sizi de görecez bizim yaşlara gelince. Huzur evi Mt süper olur valla bu canlarla orda yer içer yatar kalkarız sohbet desen gani zaten. Sizde bu sefer ağlarsınız kapıdaki bekçiye "bizi de içeri alın bizde yaşlıyız diye"

Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar son duruma göre Manisa Mt sayfasını okuyan Japonlar aniden havaalanlarına koşmuşlar ve İzmire bilet almışlar Çiğ balık ve RK'yı duyunca adamlar coşmuş.

Forrap Sizi de görecez bizim yaşlara gelince. Huzur evi Mt süper olur valla bu canlarla orda yer içer yatar kalkarız sohbet desen gani zaten. Sizde bu sefer ağlarsınız kapıdaki bekçiye "bizi de içeri alın bizde yaşlıyız diye"
    yürü be murat kim tutar seni...seninleyim kardeşim

nerdeyse diyecekler sizin son kullanma tarihiniz geçmiş kayın şöyle kenara diye
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğum günü kutlayan (dedelerimize) şey yanlış oldu ben abilerimize yazdım kılavye yanlış yazdı kusura bakmayın doğum gününüz kutlu olsun bu arada ne demiş ünlü bi şair yaş 35 yolun yarısı ......... falan filan hani bi hatırlatayım dedim canım niyetim kötü değil beni yanlış anlamayın ha

rk & balık olayına gelince arkadaşlar ben daha önce rakıyla balığı bir arada hiç yiyemedim.nedenine gelince ya rk önce bitiyo yada balık önce bitiyo ama budurumu sizin gibi dostlarla aşıcam inşallah.NEOLUR BİRAN EVVEL BU ORGANİZASYONU YAPIN bende bu durum sıkıntı yapıyo

yetkililere sesleniyorum duyun bu kardeşinizin sesini tutun elimden öğretin bana rk&balık olayını
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    sattım...
    abi adam(GÜRKAY) mizah dergisine köşe yazarı olacakmış yanlış olmuş...
    burası demokratik bi site yaz abicim yaz...

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğum günü kutlayan (dedelerimize) şey yanlış oldu ben abilerimize yazdım kılavye yanlış yazdı kusura bakmayın doğum gününüz kutlu olsun bu arada ne demiş ünlü bi şair yaş 35 yolun yarısı ......... falan filan hani bi hatırlatayım dedim canım niyetim kötü değil beni yanlış anlamayın ha

balık olayına gelince arkadaşlar ben daha önce gazoz ve balığı bir arada hiç yiyemedim.nedenine gelince ya gazoz önce bitiyo yada balık önce bitiyo ama budurumu sizin gibi dostlarla aşıcam inşallah.NEOLUR BİRAN EVVEL BU ORGANİZASYONU YAPIN bende bu durum sıkıntı yapıyo

yetkililere sesleniyorum duyun bu kardeşinizin sesini tutun elimden öğretin bana gazoz&balık olayını
    İşte bir provakatör daha iflah olmaz gayri bu etkinlik ya olacak ya olacak
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Selam herkese arkadaşlar...
    Sizden ufak bir ricam var,bu alkol olaylarını bu kadar açık bir şekilde sitede konuşmasak daha iyi olmaz mı?Biliyorsunuz kurallarda vs. de açıkca yazıyor,ve bende burada bunu görüyorum.İleride birinin topicini kilitlediğimde alkol vs. konusunda, o arkadaşın çıkıp bak sen şu topicte bunu göre göre adamlara bişey demedin bize böyle yapıyorsun,vay efendim yönetim iki yüzlü vs. demesini istemem.
    Umarım yanlış anlaşılmam,tabi ki her konu konuşulur tabi ki biz bir gurubuz yeri gelecek hayır işleyeceğiz yeri gelecek kafaları çekeceğiz her türlü hayatın tadını birlikte yaşayacağız.Ama biliyorsunuz,herkes bizim kadar temiz düşünemiyor,bu muhabbet ileride kötü kullanılmasın diye söylüyorum.
    Bu organizasyona bende sonuna kadar destek veriyorum,kesinlikle yapmalıyız,organizasyon konusunda değil yani sorun.Bunu sitede konuşmakta...
    Beni anlamış olacağınızı umuyorum.Hepinize saygılar sevgiler

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Yok Yok,,ben Artik Eskİ Ben DeĞİlİm,,
    YetİŞemİyorum Artik Sİzİn Hiziniza Beyler Bayanlar...
    Bu Ne Yaaaa,,topİk UÇmuŞ GİtmİŞ...

Yazmiyorum Artik Yaaaaaaaaaaaaa,,
    Moralİm Bozuldu...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Yok,,ben Artik Eskİ Ben DeĞİlİm,,
    YetİŞemİyorum Artik Sİzİn Hiziniza Beyler Bayanlar...
    Bu Ne Yaaaa,,topİk UÇmuŞ GİtmİŞ...

Yazmiyorum Artik Yaaaaaaaaaaaaa,,
    Moralİm Bozuldu...
    kanka çalgı çengiden vakit bulamıyorsunki takip edesin
    geceler yorar adamı demedi deme haaa
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

İlk sayfadaki fotoğrafları yeni gelen fotoğraflardan bazılarını alarak yine değiştirdim istek üzerine Umarım beğenirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler