Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    alooooooooooo millet,,ben gene haftasonu tatilim için foçaya geldim yawwww..manisada kalıpta sıkılanlara duyurulur..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    bu zamanda balıkta olmaz be mecit patladımı deniz yanına yaklaşılmıyor.
    Yok restourantta yeriz dersen toplayalım mt yi basalım foçayı mt den arta kalanları yani hehe...

en güzelini sen yapıyon bak keyfine ii hafta sonları kardeşim
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alooooooooooo millet,,ben gene haftasonu tatilim için foçaya geldim yawwww..manisada kalıpta sıkılanlara duyurulur..
    ayıp be kanka bide nispet yapıyorsunnn.
    bir hafta sonu daha evde tıkılarak geçtiii ne yazıkkii...
    walla haftasonu gelsinn istemiyorumm,
    çalışırken vakit nasıl geçiyor anlamıyor insan

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    lodos dostum şu an mecit yanımda yakın bir zamanda seninle tanışmayı çok isterim ya ben gelcem manisaya ya sen bir fırsat bul izmire gel çayımı iç selamlar...

Motosikleti
    sattım...
    lafı dahi olmaz kenan herzaman... ikinizide beklerim ,olmadı atlar geliriz biz konu bile değil .Mecit'e de selamlar
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    KLV-1000
    serkan abi selam..en kısa zamanda bi buluşma hazırlayalım..kenan sen ben..havalar biraz ısındımı bir akhisar yaparız biz olmazsa..

Motosikleti
    sattım...
    taraf olmadığım bir tartışmanın içinde kalmış olmamın şaşkınlığını yaşıyorum şu an belki birazda duygusal yazıyorum ama affınıza sığınıyorum.

Ancak bu platform üzerinde doğru olanı söylemeye gayrat ediyorum ,neler dönüyor neler oluyor tamda bilmiyorum.

Bu siteye giriş ve aktif olma gayem yeni dostlar arkadaşlar kazanmaktı.

Koskoca İZMİR MT NİN TOPİĞİ kitli şu an tek uğraşım ,Manisa ve Akhisar 'daki motosiklet sever arkadaşların, net ortamında ve bu site üzerinden organize olarak güzel aktiviteler altına imza atması idi.

Yine olacak bu aktiviteler ,ben ile yada bensiz.

MANİSA ve AKHİSAR büyük ve hareketli şehirler görünen o ki federasyon çatısı altında ve kendi imkanlarımız ile devam edeceğiz.

kimsenin tarafında değilim olmadımda olmayacağımda ve bu tarafa yolu düşen tüm dostlara kapım evimde dahil hep açık

bi nebzede olsa faydam dokundu ise ne mutlu, cepheleşmiş bi anlaşmazlık yada uyuşmazlık olduğu belli.

33 yaşındayım ve kimsenin girmediği kadar politikaya bulaşmış ve sıyrılmış biri olarak artık kimsenin yanında değilim bu olayda

açıkçası EGE MT ülküsü kafamda şekillenir iken ve AKHİSAR MT nin temellerini atmış iken.
    Teşkilatlanma örgütlenme çalışmalarına bizzat ,maddi ve manevi önayak olur iken böyle bir tatsızlığın içinde kendimi bulmayı hem talihsizlik hemde üzüntü ile izliyorum ve taa ankardan bir kardeşimin (moderatör kendisi ) müdahale etmesini kendimce bizim birazda acizliğimiz olarak görüyorum

bu yazdıklarımı izmir mt topiğinde yazacaktım ama nasip olmadı

sonuçta bu yazımda bir yerlare ulaşmaz ise hepsini telefon ile arar helallerini isterim.

ifade özgürlüğü karşıdakini kısıtlamadığı sürece mecburiyettir.

özlük hakları ancak bu şekilde korunur.
    BİZDEN GEÇMİŞ GALİBA BU İŞLER alacağız motorlarımızı hiç bulaşmadan köyümüze döneceğiz ...14 yıl boşunamı okuduk caba

KEMAL (LİNKİN PARK ) en çok sen istiyordun bu mt işini ama demek biraz daha bekliyecek...

Motosikleti
    KLV-1000
    serkan abi kendini bu kadar üzme sen bizim canım abimizsin,,takma kafana sen fani dalgalar bunlar...biz bize lazımız manisa-aksşhar kardeşiz çünkü..sanada çok minnettarım hiç ilgin olmayan bi olayda yanımda oldun..allah razı olsun....en kısa zamanda kenan sen ben buluşuyoruz ona göre..

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    serkan abi önmli diil ben beklerımm sen takma kafanı bunlarıı sen bızım abımızsınn repsolcu abım benımm

mecit abicim sen de takmaa olanlarıı daha yenı duydumm boşverrr

egeknn abicim sana da geçmıs olsunn modlugu bırakmısın cok uzuldumm

AKİGOLU

mecit abi kenan abi akhisara beklerızz abi gelın başımızın üstünde yerımız varr

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    değerli dostlar
    epeyden beri yazmayan bir mt hatta mt izmir üyesiyim. yazmama gerekçelerim bende saklı kalsın ama serkan kardeşimin dediklerini çok anlamlı buldum. ege mt kavramı kulağa hoşgeliyor, insana heyecan veriyor. bunun için neler yapabiliriz bence oturup konuşalım tartışalım. izmirde sizleri ağırlayabilirim.
    sevgilerle

Motosikleti
    sattım...
    hele şükür beni anlayan biri çıktı...WALLACE sen öngörülü bi insansın

Motosikleti
    KLV-1000
    "EGE MT" vay beeee,,kulağa çok hoş geliyor....ben varım hertürlü,,koşarızda bu iş için ....

Motosikleti
    sevgili mecit ve lodos;
    bence bu işi detaylandıralım ve tüm ege bölgesindeki yerel grupların toplanabilmesini sağlayalım. Eğer fiziksel olarak bu zor olursa msn veya benzeri bir ortamdan çoklu görüşme yaparak bir fikir birliği sağlayalım. sonrasında detaylara girer ve yavaş yavaş somut adımlar atarız. ne dersiniz?

Motosikleti
    sattım...
    mecit koşarız dediyse vardır bi bildiği ayrıca wallace bu işe ciddi şekilde eğildiğn için teşekkür ederim.Bi alt yapı taraması yapılır olayın olurluğu hesaplanır ışık war ise koşturulur.Zaten ben bu olayı 6 ay önce söylemiştim ama MUHABBETarasında kaynamıştı

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    bende bi öneri getiriyim öleyse affınıza sığınarak,
    ege bölgesindeki her ilin mt sini açan kişiyle irtibata geçip her ilden bir temsilci seçilerek ilk genel görüşmeler yapılabilir.
    ortak mesefade bir yer seçilebilir yada dediğiniz gibi msnde çoklu görüşme olayı olabilir temsilcilerle.

Motosikleti
    bence de çok mantıklı bir hareket olur il temsilcileriyle toplanmak. izmirden şu an için kim görevlendirilir bilemem ama arkadaşlarla bu konuda bir görüşeyim bakalım. onur yani tenten35 ya da tuncer kardeşim belki görev almak isterler. yada zamanı daha müsait olan başkaları. bence birisi EGE MT altında bir topic açsın ve oraya il temsilcisi seçilmesi gerektiği duyurusunu yazalım ve öncelikli olarak her ilin sayfasına EGE MT linkini verelim ki okusunlar fikir sahibi olsunlar ve temsilcilerini bildirsinler. ne dersiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial

10 günde bir girdiğim mt de, oluşum çabasını görmek mutlu etti, umarım amacınıza ulaşırsınız... sağlam temellerde oluşum olur...

ben aktif gezgin olarak gezilerinize, fikirlerinizi dinlemeye gelirim, varsa orjinal fikirler söylemeye çalışırım... ama birşeyler yapmaya çalışan, emegi olan kişilere sayğı göstermek en güzeli..

herkes emek harcıyor, zamanını veriyor bu işler için, sorun bence emeklerinin sonucunda taktir ve teşekkür almak istiyor.. ama insanlar hep yapma düşüncesinde, yapmak için düşünmeyenlerde yapılanlara alkış yapmalı ve teşekkürünü bildirmeli yoksa boşa emek gibi alğılanıp yanlış düşünceler çıkıyor ortaya...

bu site için emek harcayan kuruculara ve hatta kurucular kadar her gün düzenli girip yazı okuyan üyelere çook teşkkr ederim.. iyiki varsınız, seviyorum ikitekerli rüzgara karşı gelen insanları... saygılar

Motosikleti
    sattım...
    özlem ,mecit ve manisa'dan nete giren ve bu sitede yazan arkadaşlar bi toplantı ayarlamanın zamanı gelmedimi, manisa da bayramdan sonra bi tarih belirleyelim manisa da toplanalım.wallace sende davetlisin bu toplantıya görüşlerin bizim için değerli... haberleşelim

Motosikleti
    KLV-1000
    ewet manisa mt..bayramdan sonra toplanıyoruz,,,duyduk duymadık kalmasın..serkan abi ilçeler seni seviyor sayıyor,,ilçeleri toplamak senin işin abi...bende merkezi ayarlıcam,,duyurular bölümünede yazarız tekrar..bayramdan sonra tarihi belirliyoruz..uyanma vakti çoktannnnnnnnnnnnnn gelmiş,,ama biz ayakta uyuyoruzz..

Motosikleti
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özlem ,mecit ve manisa'dan nete giren ve bu sitede yazan arkadaşlar bi toplantı ayarlamanın zamanı gelmedimi, manisa da bayramdan sonra bi tarih belirleyelim manisa da toplanalım.wallace sende davetlisin bu toplantıya görüşlerin bizim için değerli... haberleşelim
    bir aksilik çıkmadığı sürece gelirim arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler