Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı FAVORİİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar nice bayramlara yanınızda yokum ama yinede askeriz ya ondan herkesi özledim kendinize i bakın asker
    hayırlı teskereler kardeşim seneye bayramdada orada olcaksın işin çok zor senin 2 bayram askerlik çekilmez yaza gel bari seneyede biz sana geliriz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    ferhat (favorii) len yat kalk süründen ne zaman fırsat buldunda nete girdin

aferim unutturma kendini (gerçi ben telden görüşüyorum) siteye
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağlıklı, mutlu, huzulu, kutlu, mübarek bayramlar hepinize.
    May The Force Be With You

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    ii bayramlarr dılerımm manısa
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    EVT Arkadaslar mecit haklı..kar pantolonu gercekten hıc soguk almıyor...ben kullanıyorum bıraz garıp duruyoo amaa alana kadar motosıklet gıysisi kar tulumumla gezıyorum =)
    hatta simdi bile ustumde =) yenı eve geldımde gece walla buz gıbı dısarısı ama hıc soguk almıyor.. bırde yün tayt cok onerıyorlar ben henuz kullanmadım ama yınede deneyın...eldıven olarakta yıne kar eldıvenı en iyisi bence..ama sadece soguktan korunmak ıcın tabı allah korusun kazada falan hıc bı ıse yaramıyoo malesef..
    Soguk ıcın baska onerılerı olan varsa yazssın arkadaslar onlarıda denıyelım...
    BU arada mecit bi spıl gezısı organıze etsene karlar ıyce yolları kaplamadan bı nefes alalım tepede =)

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laf Anlatamıyorum Millete,,gidip Motosiklet Pantalonuna 2oo Ytl Vereceklerine,,gidecekler 60-70 Ytl Ye Kar Pantalonu Alacaklar "goratex" Malzeme,,-20 Dereceye Kadar Korunacaklar..yağmur Değil Nerdeyse Kurşun Geçmicek Içlerine Ama Nerdeeeeeeeeeee..........................
    mecit'in dediğine katılmıyorum,zaten bu mesajını yazmasının nedenide önceki mesajımda benim serzenişim oldu ama yanlış anladı yada yanlış anlattım durumu

shark marka pantolon(korumalı) ve mont(korumalı) vardı o gün izmir toplantısına gittiğimizde üzerimde.(-0 )eksi derece gece soğuğuna rağmen akhisar'dan izmir'e gece toplantıya gider ikende , cumartesi günü geri dönerkende pantolondan hiç ıslanmadım veya üşümedim şiddet ile tavsiye ederim
    ancak mont soğuğa karşı ve yağmura karşı biraz daha zayıf kalıyor bunuda kabul ediyorum,cumartesi günü geriye döner iken safi 2 saat yağmura ve rüzgara karşı teker çevirdik ve hiç mola vermedik
    sadece yolun sonunda baktığımda montun fermuar altında biraz ıslaklık olduğunu gördüm
    üşüdüğüm yer ise , bot olmasına rağmen bağcık deliklerinden ayaklarıma giren soğuk ve yağmur suyu yüzünden ayaklarımdı.

sonuç; 5 aydan beri motor tepesine hiç binmemiştim tüm kurtlarımı bu yolculuk sayesinde attım
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Bayramınız mübarek olsun motordaşlarım..
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    ee serkan abicim bidüdük yat bidüdük kalk zayıfladık burda yaw yanlız bu gercekı özledim valahi mecit abimede slm artık 45 gün sonra dagıtımda görüsmek dilegiyle serkan abiiiiii cim golete günler nasıl geciyo bensiz heeeeeeeee
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Ferhatttttttttt,,kardeşim.........bırak Tez Gelmeyi..geç Gel Ama Sağsalim Gel.dualarım Senle..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    ferhatt ımm sağsalımm gelde 600 lük cekelım bu ka cılarda ses seda yokk
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi haftalar herkese .

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    iii haftalar arkadaşlarrr
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı FAVORİİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee serkan abicim bidüdük yat bidüdük kalk zayıfladık burda yaw yanlız bu gercekı özledim valahi mecit abimede slm artık 45 gün sonra dagıtımda görüsmek dilegiyle serkan abiiiiii cim golete günler nasıl geciyo bensiz heeeeeeeee
    ulen dimi aklın suya erdi(inşallah) tamamdır sırtımız yere gelmez

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herkeze mutlu yıllar diliyorum.dilerim bekarlar evlenir,motoru olmayan motor alır herkezin allah kalbine göre verir yani.sağlık,bol para ve kazanç,mutlu günler bizim yanımızdn hiç eksik olmasın.ben onlarsız yapamamda.

herkeze selamlar seneye görüşürüz öptüm sizleri
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana da nice yıllar
    Aynı dileklerden sana da..
    Bana sanmıyorum o dediklerinden getireceğini ama(bir tek sağlık getirebilir,o da mevcut durumu korusa yeter,şükür sağlığım yerinde),umarım sana getirir hepsinden

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    NE BU BE,,ERKENDEN YILBAŞI DİLEKLERİ,,,hayırdır,,sizin oralarda yılbaşı erken mi kutlanıyor..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    yaww daha 5 gün bu ne acele yeni yıl içinnn maşallahh
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkeze mutlu yıllar diliyorum.dilerim bekarlar evlenir,motoru olmayan motor alır herkezin allah kalbine göre verir yani.sağlık,bol para ve kazanç,mutlu günler bizim yanımızdn hiç eksik olmasın.ben onlarsız yapamamda.

Gürkaaayyyyy!!Halime tercüman, can dostum güzel insan.... AAmiiinnnnnnnn

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da nice yıllar
    Aynı dileklerden sana da..
    Bana sanmıyorum o dediklerinden getireceğini ama(bir tek sağlık getirebilir,o da mevcut durumu korusa yeter,şükür sağlığım yerinde),umarım sana getirir hepsinden
    Tuncer sana lazım değilse saydıkları, aradan çekil de biz faydalanalım

Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NE BU BE,,ERKENDEN YILBAŞI DİLEKLERİ,,,hayırdır,,sizin oralarda yılbaşı erken mi kutlanıyor..
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaww daha 5 gün bu ne acele yeni yıl içinnn maşallahh
    ,

Kırismıs bu kırismıısss, bildin mi?
    ...Sergerdan...

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gürkay kardeşim çeşmeden beri görüşemiyoruz , Allah bana sadece sağlık versin gerisi gençlerin başına inşallah 2008 herkes için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Kazasız belasız inşallah

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürkay kardeşim çeşmeden beri görüşemiyoruz , Allah bana sadece sağlık versin gerisi gençlerin başına inşallah 2008 herkes için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Kazasız belasız inşallah
    rahmi abicim hiç sorma valla görüşemedik çok özleştik.ama en kısa zamanda yeni yıla birlikte inşallah oda olur be abi yengeme selamlar

[QUOTE=[B]gittardando[/B];Gürkaaayyyyy!!Halime tercüman, can dostum güzel insan.... AAmiiinnnnnnnn

kardeşlerin hası gitarım canım benim valla bi özledim sohbetlerinizi gözümde tütüyonuz az kaldı dostum yeni yılda inşallah allah kalbine göre verir canım kardeşim
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler