Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 Race
    Selam arkadaslar..uzun suredir giremedim 2 ay oldu motosikleti alali almadan once hergun girerdim nedense alinca gezmekten vakit kalmiyoo sanirim
    Motor cok rahat ama bayan olarak cok zorlandim hakketende kuvvet gerekiyormus onu kullanmak icin bedede kas sifir oldugu icin ilk 2 hafta butun kemiklerim agridi ellerim su topladi falan ama simdi vucudum baya uyum sagladi motora
    izmire gittim artciyla beraber ilk uzun yok deneyimim racingle ama kollarim falan tutuldu resmen, scooter umu ozledim valla onunla didim-akbuke gittim race den 10 kat daha rahatti .race almak isteyen bayanlara bi onerim var scooter inanin daha iyi bizler icin..tabi adrenalin olayina girmezsek..

asilozbay@hotmail.com
    manisadakiler eklerlerse sevinirim..kirmizi isikta her karsilastigim kullacidan kac cc sorusunu duymak istemiyorum artik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk çıkardığın gün karşımdan gelmiştin, gt250r kullanan kesin sensin diye epey bekleyip yol vermiştim ilginç bi tesadüftü hatırlarsın, apla bu kaç yapıyo diyenlerden başka, belkide hiç haberin olmadan öncelik tanıyan veya trafik akışında kollayan bi çok kişide vardır, (fazlamı iyimser olup abarttım, inşallah vardır yanii )

korumaları tamamladınmı ?
    May The Force Be With You

Motosikleti
    Hyosung Race
    Evt gercekten ilginc bir tesaduftu karmacoma..ama biliyosun sen bidahi sefere ne diye seslenecegini (aramizda)

bazi sorular ama hakketen komikti
    1-markasi nedir nekadara nerden aldiniz (o kisa surede bravo walla bunu soruyosun ya)
    2-Pardon korkmuyomusunuz buna binmeye..
    3-bakarmisiniz kac cc bu (bunu soranlar ama 600 yada 1000 cc ler adam ezmek icin soruya belli
    4-yarisalimmi abla ( mobiletler)
    5-yasli scooter lu amcalar : aferin kizim ( en guzelide bu sanirim)

ve buna benzer bazen sinir bozucu bazen komik kirmizi isik diyaloglari

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı ASİlL-45 AN 321 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - mobiletlere dikkat modifiye olanları hafife alma adamlar çift motor takıp 170 falan görüyorlar

hayırlı olsun kazasız belasız bel ağrısız kullanman dileğiyle...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    chatkut iki zamanlı makinelerden her zaman korkacaksın
    sağı solu belli olmaz.
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

valla ben urla demircili yolunda bir mobiletin bir ara Fazer la kapışmaya bile kalktığını gördüm. Hatta uzun süre mobilet sürücüsünün oturuş ve şürüş şeklinin taklidini yapıp eğlenmiştik.

Cuma günü izmir 'de iftar yemeğimiz var. Bekleriz.

Lodos, abicim haftaiçi çok çalışın cumaya iş kalmasın mümkünse. İski ve Gürkayı da al ordan çıkın gelin. Mecit Manisa zaten sana emanet topla gel abicim sonra da nargilelerimizi tüttürürüz hep beraber

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lodos valla özlettiniz,gelin artık toplaşıp (toplaşıp derken grup olarak yani yanlış anlama olmasın)...Cuma gününe işleriniz müsait olursa ve gelirseniz çok iyi olur Bekliyoruz...

asilozbay,cuma günü müsait olursan ve gelmek istersen seni de bekleriz iftar yemeğimize
    Bütün Manisa yı bekliyoruz gerçi

Motosikleti
    Kawasaki ZX6R-ER5
    Herkese selamlar
    hayırlı ramazanlar...

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    İyi günler Manisa...

Nasıl gidiyor çalışmalar? Serkan Abi ben gelince modifiye zeytin yemek istiyorum.

Ya bu iş uzadıkça cılkı çıktı... Ben artık geliyorum muhabbeti yapmayayım en iyisi. gelirsem toplantılardan birinde görüşürüz...

İyi çalışmalar herkese
    ...Sergerdan...

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    ULAN MANİSAYA BAK,,bayağı canlanmış...

ali kardeşim seni seviyorum,,özledim seni..

olmazsa ben ASİLİ tutup kolundan getireyim izmire???
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Abi gözümde tütüyorsunuz yahu anlatamam. Bağımlılık yaptınız ve 5 aydır kimseyi göremiyorum.

Sıkıntı bastı... Motosikletle bayrama kadar izmir turu atarım herhalde. Sonra Manisa, Sonra Akhisar, sonra tekrar iş-güç...
    ...Sergerdan...

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Evt gercekten ilginc bir tesaduftu karmacoma..ama biliyosun sen bidahi sefere ne diye seslenecegini (aramizda)

1-markasi nedir nekadara nerden aldiniz (o kisa surede bravo walla bunu soruyosun ya)
    3-bakarmisiniz kac cc bu (bunu soranlar ama 600 yada 1000 cc ler adam ezmek icin soruya belli

merhaba....

ya bende cbf i ilk aldığım günleri hatırlıyorum da, manisada bayağı bir ilgi çekmişti..

yasak gözlerden sakınsın diye binmiyordum bile...evden dışarı çıkarmıyordum vallahi..çarşıda felan işim varsa uzak dahi olsa yayan hallediyordum işlerimi...uzun yola çıkıcağım zaman ancak çıkarıp gidiyordum...yoksa manisada pek göstermiyordum motorumu... ama alıştık artık cbf ciler er-5 ciler çoğalınca millet diyo artık "tamam bu da bizden"...

ne de olsa manisanın ilçesi küçük bi yer.... şaka şaka severim ahmetliyi.....nezih en azından...
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    Yamaha R1
    özgür bak yine çamur atıyorsun ilçemize ben ne yapayım o zaman sen cbf i göstermiyorsun ben R1 i arabanın bagajındamı gezdireyim millet görmesin diye ( sen geleceksin ahmetli ye o zaman sormazmıyız biz sana kaptan poyraz la beraber bu sefer hiç şansın yok yedin sopayı gerekirse bu konuyu babanlada konuşup izin alırım sopa için )

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı muratti_R1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgür bak yine çamur atıyorsun ilçemize ben ne yapayım o zaman sen cbf i göstermiyorsun ben R1 i arabanın bagajındamı gezdireyim millet görmesin diye ( sen geleceksin ahmetli ye o zaman sormazmıyız biz sana kaptan poyraz la beraber bu sefer hiç şansın yok yedin sopayı gerekirse bu konuyu babanlada konuşup izin alırım sopa için )
    e ne abi yalan mı....ben nazara inanan bir adamım biliyosun...ilk kazamı da bu yüzden yapmadım mı...ayıpsın...
    ah o yaşlı teyze yok mu ahmetli de köyde...modenası aldığım ilk günler...beni gördüğünde ilk söz" bu çocuğa bişey olmasın bu motorla bari" dedi ve o gün kafa kafaya girmiştim...sonra 40 gün kırık bacakla gez dur babam..;) ahmetlinin yollarını da biliyosun bi kerem...300 le geçsem çukurlara değmeden geçecem biliyom da..e yani...

zaten abi senden zopa yemeye alıştım ben...

Motosikleti
    Yamaha R1
    sen gel sen allahtan başka dileğim yok şu an

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı asilozbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar..uzun suredir giremedim 2 ay oldu motosikleti alali almadan once hergun girerdim nedense alinca gezmekten vakit kalmiyoo sanirim
    Motor cok rahat ama bayan olarak cok zorlandim hakketende kuvvet gerekiyormus onu kullanmak icin bedede kas sifir oldugu icin ilk 2 hafta butun kemiklerim agridi ellerim su topladi falan ama simdi vucudum baya uyum sagladi motora
    izmire gittim artciyla beraber ilk uzun yok deneyimim racingle ama kollarim falan tutuldu resmen, scooter umu ozledim valla onunla didim-akbuke gittim race den 10 kat daha rahatti .race almak isteyen bayanlara bi onerim var scooter inanin daha iyi bizler icin..tabi adrenalin olayina girmezsek..

asilozbay@hotmail.com
    manisadakiler eklerlerse sevinirim..kirmizi isikta her karsilastigim kullacidan kac cc sorusunu duymak istemiyorum artik

ya kafam karıştıı asil 2 farklı girişmi ypyrsn
    bi bağlantınız var mı arkadaşlaaa

Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ULAN MANİSAYA BAK,,bayağı canlanmış...

ali kardeşim seni seviyorum,,özledim seni..

olmazsa ben ASİLİ tutup kolundan getireyim izmire???
    asili bulana aşk olsun
    msnde bile görünmez oldu aldığından beri motoru
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı muratti_R1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen gel sen allahtan başka dileğim yok şu an
    anlaşıldı af yok...

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    Alıntı asilozbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

asilozbay@hotmail.com

kazasız belasız kullan bnm motorumuda kız kardeşim ve kız arkadasım kullanıyor.. ama trafikte ne yazıkki çok zor durumlarda kalıyorlar sırf bayan oldukları için onu sıkıştıran pazarcı kamyonetlerine çok rastladım... Allah sabır versin...

Alıntı isasaritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar
    hayırlı ramazanlar...
    aleykümselam sizeede hayırlı ramazanlar
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    bisan 125rr
    slm mt aiylesi nasıl gidiyor umarım herkez iyi dir ben de bu aralar fazla giremiyorum siteye kusıra bakmayın ltf herkeze baayy

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkeze hayırlı pazarlar iyi tatiller bizim içinde bol bol uyuyun vede dinlenin
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler