Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Bolu' nun neresindensiniz?

Katılımcı sayısı
156. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Merkez

111 71.15%
  • Mudurnu

12 7.69%
  • Dörtdivan

2 1.28%
  • Gerede

7 4.49%
  • Mengen

9 5.77%
  • Kıbrıscık

3 1.92%
  • Seben

8 5.13%
  • Yeniçağ

4 2.56%

[Bolu - Mt]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı elantronikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru kaldırdım ama yaya olursa hayır demem
    İstediğin ulasım aracı ile gelebilirsin istersen vapurla gel Bizde kullanmıyoruz zaten muhabbet için toplanıyoruz.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    Ahh be 1 hafta takip etmedim buluşma olmuş. Neyse hayırlısı bidahakine inşallah.

MT MESUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı KrioterS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahh be 1 hafta takip etmedim buluşma olmuş. Neyse hayırlısı bidahakine inşallah.
    NUMARANI GÖNDER İSTERSEN BANA GENELDE BEN BENDE NUMARASI OLAN ARKADAŞLARA MSJ YOLUYLA HABER VERİYORUM MALUM HERKES GÖRMÜYOR BURADAN ..
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5 Yukarı ..

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    dostlar benim motora takas teklifi geldi üste 2500 istiyor. teklif edilen motor aşağıda sizde nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kymco-takasl-olabilirr-145886529/detay

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı MT MESUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar benim motora takas teklifi geldi üste 2500 istiyor. teklif edilen motor aşağıda sizde nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kymco-takasl-olabilirr-145886529/detay
    abicim bu nedir yaa.. bu nedir. bu nedir

al bi scooter rahatına bak yaa. tor tor tor bu ne yahu
    MT MESUT bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bu nedir yaa.. bu nedir. bu nedir

al bi scooter rahatına bak yaa. tor tor tor bu ne yahu
    scooter bana göre değil şuanda ileride olabilir ama

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Sana grenajlı yakışır diyorum ve çekiliyorum
    MT MESUT bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana grenajlı yakışır diyorum ve çekiliyorum
    tek isteğim o aslında ama biraz daha zamanı var ..

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alalım bir cbr 125

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alalım bir cbr 125
    125 alacağma bnm mct ye binerim ama 250 ya 600 olabilir

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Şimdi onla o bir değil ki yav.125 ama adamlar 150 görüyor onla

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    bence fazla bir hız beklentisi yoksa cbr 125 alınır 30,000km uçarcasına kullananları gördüm ve motora bindim hala taş gibi
    Unique693 bunu beğendi.

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    125 alacağma bnm mct ye binerim ama 250 ya 600 olabilir
    Kesinlikle katılıyorum
    MT MESUT bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    görünüşden ziyade motorun hızı ve torkuda önemli 125 lik motora o paraları vereceğime 250 alırım yolda sollamaya çıkarken ''acaba?'' diye şüpheye düşmem.. ama tek hayalim Kenan sofuoğlunun dünya şampiyonu olduğu motor yani 6oorr

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

bayırı aşağımı ))))))))))

Motosikleti
    PCX 125
    600rr bambaşka motor yahu. iki büklüm yol mu gidilir.. tabi başkadır zevki tabi ama

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr bambaşka motor yahu. iki büklüm yol mu gidilir.. tabi başkadır zevki tabi ama
    amasıvar işte değilmi ramazan 600rr yi bilmem fakat bu aralar yeni model cbr600f lere ayar oluyorum.

Motosikleti
    PCX 125
    ağa bak büyük motor büyük para demek.. mesela, lastik alacam çifti 300 tl..sıfır km aldım, 6 aylık motoruma 12.000 bakımı yaptırdım geçen hafta(12.900 km de girdim ) 440 tl.. buji, yağ, filre, kayış.. 440 tl yuh be. düşün.. 600rr var bende, o kdar yol yapacam yamula yamula. 12.000 kmde lastik biter masraf bakım ayrı masraf bezin çok yakacak aaapayrı masraf.. trakyada tek olan Onur Honda byisi servisi berbat.hdi onu geçtik 600rr var altımda illaki basılacak. basmam dyen biri yalan söyler. arada sırada da olsa gaz açılacak lbet. onun riski ayrı bir olay.. lan benzin mi alacam motora mı binecem.. Borç harç motor alacam, aman düşmesin aman söyle böyle.. borç ödeyecem dye para kısacam, ee benzin parası nerde. yok . bunu anladım ki 250 lik motorları aşmak demek, ortadirek adama gitmez.

demem o ki, lan garip, dur durduğun yerde 250 lik yeter sana.. hele bi de scooter. ooh ne ala. bak rahatına..

Mustafa abime Recep abime. Tüm büyüklerime saygılar sunarım..

Bolu MT apayrı.. Dikkat edin kendinize
    Unique693, MT MESUT ve COMTAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ben motorumu almadan önce cbr 125 veya 250 bakıyordum.125 olanı düzde 120 rahat götürür.150 dediğim rampa aşağı falan.250 de ideali aslında.600 rr güzel makine eski model olarak benim aldıgım fiyatada vardı ama ben biraz daha rahat edeyim artçı içinde biraz daha rahat olsun diye F i tercih ettim ve iyiki etmişim diyorum.Bu tip motorları kullananlar bel ağrısından yakınırlar allaha şükür hiçbir şekilde rahatsız etmedi beni.Günde 400 km nin üzerinde sürdüğümde oldu.Toplamda 3700 km gibi bir rakam yapmışım temmuzun 15 inden itibaren 1 aydan fazladırda binmiyorum.Tercih edilme sebepleri görünüş ses ve hız.Bindikçe binesi geliyor valla insanın.Birde çok fazla ilgi çekme yönü var.Motosiklet ile alakası olmayan adam bile sorular soruyor vs Bu motorlar gerçekten masraflı lastik takımı 1000 lira aldığımdan 1000 km sonra yağ değiştirdim 3 litre yağ ve filtre 254 gaymeye patladı bana evlat acısı gibi koydu Kendim yapmayı düşünüyorum bakımlarını (yağ değişimi buji değişimi vs) mekanik olarak gerçekten sağlam makinalar hırpalanmamıs bakımları zamanında yapılmış ise ömürlük diyebilirim.Yakıt olayı basarsan gerçekten var hemde baya baya fazla.Ama normal sürüş 100 110 120 gibi 5 6 litre falan yakıyor.Ybr ile sürekli basardım (zaten 100 falan giderdi yola göre onu bile görmezdi) 3 litreyi geçiyordu.Gezilerdeki hızımızdan gayet memnunum.Tek başıma biraz fazla yaramazlık yapıyorum o ayrı
    COMTAN bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    600rr da yakıt daha azmış kullananlara göre ve en son Altın elbiseli adamda izledim 600 lk makinaların arasında en az yakanı diyor.. bnce de okan kendin yapmalısın yoksa baş olmaz böyle... benim bu makinaya aşık olmamın sebebi tamamen görünüşü ve sesi hele o egzozu oturağın altında ya o çok hoşuma gidiyor şuanda mct de bile hava filtre yap değişimini yapıyorum kendim 20 tl istior adam işçiliğine oysaki çok basit herşey ve motorla uğraşmayı seviyorum.. bir yerde bozulursa dilinlen anlamak için iyi oluyor gün geçtikçe anlıyorum artık .. ve birgün bir 600 lük makina alırsam onunla bir bütün oluacağımı düşünüyorum yani işçilik tamamen benim olmalı büyük şeyler dışında.. son olarakta genelde arabalar için kullanılan bir söz var onu söylemek istiyorum.. ASLANA BİNEN YEMİNİ VERİR

Motosikleti
    PCX 125
    öyle olsun..ufaktan ufaktn giydirmişsiniz bana bakalım. yükselt motoru da gör bakalım sen
    100 110 120 gidince az yakıyor diyorsun..sen 5-6 litreye az diyorsan öööf öf. ben 2 kişi 110-120 3.4-3.6lt yakıyorum... kalkış yavaş sürüş sakin..zorlamadan. sen normal sürüşte iki büklüm 5-6 lt. iyi cesaret.

cbf de bende öyleydim..3 lt yi geçtiğim de oluyordu. zorlamadığım halde hemde. okan senin makineyi kullanmak isterdim bi gerçekten öyle mi. ekzos oturduğun yerin altında.. bana biraz garip geliyor. düşünüyorum arabada. ekzos koltuğun altında öyle gidiyorum diye. ne bileyim rahatsız hissederim kendimi. her parça yerini bilecek

işin şakası.. bu tamami ile zevk.. bn biraz iri olduğumdan hiç öyle birşey düşünmedim.. hız merakım da yoktur. ne bileyim.. bir de müthiş bel ağrısı var bende. ama şu anki motorumda sırt dayama var, inanın müthiş işe yarıyor. ama scooter da bile bazen motor üstüne yatmıyor değilim, sanki spor motor gibi tamami ile zevk.. beklenti. ama motor büyüdükçe cebinin de küçülmemesi lazım.. zaten bu hayatta tek bu zevkimiz var, herşeyi tadında yaşayın.. hayırlı seneler
    MT MESUT ve Unique693 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler