Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olsun genede eglenceli bir gezi olmustur senturk yorulmaya degmiştir ben gelemedeim motorda bazı sorunlar cıktı diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    özgür sagol baktırıcam ama bı 3 gun daha bıole kullanmam lasım inş buyuk bı sorun cıkarmaz bılıosun egce calısıorum onsuz olmaz
    bu arada ehliyet sınavı 21 ınde in ş alcaz bu donem ehlıyetı alınca tekırdagı gezdırırsın bıze

tabiki olur öymen ne demek hayırlısıyla al ehliyeti de gezecek cok yer var

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı senturk_69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol deyer_152 ben hep burda olacam tabi fırsat buldukça zatenn yenin yeni kendime gelmeye başladım çanakkale benim bestilimi cıkardı arkadaş lar olmasaydı herhalde ben yalovada 4 gün deliksiz yatardım
    dönüş yolu bence çok iyidi sadece mıçımız biraz dondu o kadar
    çözülmesi bir iki gün sürdü ama olsun

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsun genede eglenceli bir gezi olmustur senturk yorulmaya degmiştir ben gelemedeim motorda bazı sorunlar cıktı diye
    arkadaşlar bence havalar biraz daha ısınınca kesin tekrar gidelim. en azından ben gidecem. çünkü ordaki yoğunlukltan hiç bir yeri gezemedik. şöle güzel bir organizasyonla çanakkalede kamplı bir gezi yapsak diyom. tadını çıkara çıkara
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

bi ara yapalım güzel olur havalarında düzelmesiyle katılımda baya artar sanırım

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    özgür bakırköy buluşması ne oldu senden telefon bekledim durdum
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

abi benide aramadı bu kelebek serkan ben yarın öglende gelicem bakırköye arararım senide

Motosikleti
    Yoktur
    tamam motosiklet bakmaya gidilcek mi
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

abi niyetim var bi gidip bakalım kafamıza yatarsa fuarda ilgilenelim eger bu skyteam scootersa tam bana göre derim

Motosikleti
    Yoktur
    sukutur değil vitesli istersen fuardan sonra bakalım

abi bütün ilanlarda scooter diye yazıyor o maksatla merak ettim iyice

nedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam 200 SM idi bir zamanlar. Yeni yılda yeni motor olucak inşallah :)
    Arkadaşlar iş dolayısıyla bayadır giremiyorum,
    hoş geldin diyen herkese teşekkür ederim.
    Yukarda bi Skyteam muhabbeti geçiyo, ben geçen cumartesi aldım baya güzel bi alet. Eski alanları çoğu memnun ama şehir içi için biraz rahatsız edici. Hem koltuk çok dar hemde rodajdan sonra geçtiği vadedilen titreşim çok fazla. Ama gazı verdinmi kimse tutamıyo

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    tirtil ozgur yagmur yagmur yagacak gibiydi aramadim millet islanmasin diye ama yinede ben bakirkoydeydim.(bu aciklama icindi)

simdi ozguru aradim bakirkoyde bulusacaz gelmek isteyen arkadaslar benim ceptende ulasabilir yer courosel saat 13.30 cebim:0555 269 89 01 daha gec gelmek isteyen olursa gelsin motorlu motorsuz fark etmez motorlar gelenler couroselin BELES otoparkina park edecez guvende olur motorlar gelende olursa
    motociklet

Motosikleti
    Yoktur
    hakinen ben aracla gelicektimki hırsız camı indirmiş aşağıya gelmeye calışacağım gelirsem tlf açıcam

Alıntı nedim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iş dolayısıyla bayadır giremiyorum,
    hoş geldin diyen herkese teşekkür ederim.
    Yukarda bi Skyteam muhabbeti geçiyo, ben geçen cumartesi aldım baya güzel bi alet. Eski alanları çoğu memnun ama şehir içi için biraz rahatsız edici. Hem koltuk çok dar hemde rodajdan sonra geçtiği vadedilen titreşim çok fazla. Ama gazı verdinmi kimse tutamıyo
    nedim senin motosikletin rengi hoşumuza gitti ve ikinci elin çok uygun olması nedeniyle böyle muhabbet ettik bakalım hayırlısı senin motosiklette aynı nazar boncuğu gibi maşallah

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Erol abi evet skyteam dan vazgeçtim prometheus soktu aklıma 0bi çinli almaktansa 2. el temiz bi honda almak hakkaten kafama yattı :D

Bu arada özgür skyteam vitesli bi cross tur süpermoto modeli de var bence tam sana uygun bi tarz ve tipte :D şiddetle sana bi cross tavsiye ederim zaten senin kaleminde cross tur bence ama çinli yerine sağlam bi markaya yönelmek daha sağlıklı gibi

Birde fuar için bi organizasyon ayarlayın en azından bi saat belirleyin de o saate fuar önünde toplaşak :D

Öymen motoruna geçmiş olsun umarım ciddi bi hasar yoktur

hadi kalın sağlıcakla yarın girip bakarım fuar için buluşma saatine :D

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    eskıcı ne adamsın
    gezelım gezelım derken bagırıodun
    sımdı bıdaa gezelım bakalım oraya dıosun
    bıde gaz telı al yanına sen bundan sora:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

nedim teşekkürler acıklama için bakalım fuardada inceledikten sonra kararrımı vericem ama vitesli olması beni bozar ben scooter kullanıcısıyım

erol abi gecmiş olsun

adam göbekl felan ama iyi motor yıkıyor ben bile motoru tanıyamadım eline saglık serkan
    akşama dogruda aytac volkan ve erolla buluşup bi sahil turu yaptık az da olsa rüzgarımızı ciğerlerimize cektik

fırat bi söz vardır bilirsin japon iyidir ama ah be güzelim para nerde

özgür haklı uzun yolculuğa cıkarken tasıyabileceğimiz her an arıza cıkartabilecek ufak tefek parcaların yedegini bulundurmak iyi olur

Motosikleti
    Yoktur
    özgür bu gün neler yaptınız nereler takıldınız

abi caruselde buluştuk serkanla motoru bıraktık caruselin otoparkına daha sonra bakırköyde biraz turladık yaya olarak daha sonra serkanların otoparkta motoru yıkadık bu arada aytaclar aradı onlarlada akşam eve dönmeden bi sahil turu yaptık merter mc donalds ta biraz takıldıktan sonra dagıldık

Motosikleti
    Yoktur
    özgür bi toplanıp çanakkale ye gidme planın halen geçerlimi veya zamanı ne zaman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler